sad evo procitah tu vijest. a ovi sto protestvuju podrzavaju hezbolah ako sam dobro pohvatao?
nije meni jasan liban nikako.
sad evo procitah tu vijest. a ovi sto protestvuju podrzavaju hezbolah ako sam dobro pohvatao?
Koja konstrukcija i recenica znaci lik je kreten jer mu je bitnija drzava u globalu od samovolje Hezbollaha, posebno sto drzava liban nije Hezbollah i ne moze dozvoliti da jedna manjinska skupina bude vaznija i jaca od citave države, previše se sam Hezbollah zaigrao u libanu i dovukao samu državu na rub propasti sa svojim nagiravanjima sa izraelom
Da nije tog Hezbolaha(reci i ti teroristicke organizacije) drzava Liban ne bi postojala ili bi bili pudlice cionista.tramvajtrojka wrote: ↑27/06/2026 01:02Koja konstrukcija i recenica znaci lik je kreten jer mu je bitnija drzava u globalu od samovolje Hezbollaha, posebno sto drzava liban nije Hezbollah i ne moze dozvoliti da jedna manjinska skupina bude vaznija i jaca od citave države, previše se sam Hezbollah zaigrao u libanu i dovukao samu državu na rub propasti sa svojim nagiravanjima sa izraelom
Jel' ti uopce znas ista o istoriji Libana i Maronita, prije nego pises takve proizvoljne konstatacije.