McDonalds

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#751 Re: McDonalds

Post by mrtva kokoš »

ladyblue18 wrote:Hajde mahalo razlaz
ja sam prije tebe, ne guraj se :oops: :D
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#752 Re: McDonalds

Post by Urban B. »

alica.k wrote:samo cu jos da kazem :S

cura, nakindjurila se kolko je mogla, bling bling vristi, to minjak, stikla do neba...i ne samo jedna, bilo ih je tonu, picnule se za mcdonaldsa valjda.

muski, ista prica, wtf je ono, u coporima dolaze, zalizane glave, lakane cipelice.

ne znam, meni je bilo skroz smjesno. osjetila sam se ko da ne pripadam tamo, lol, bila sam u starkama i farmericama.

onda ti slabo gdje i pripadas ovih dana u gradu,jbt stvarno kako nije stid te momke i djevojke sto se srede i izadju u grad a onda jos odu u McD ccc :x :D
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#753 Re: McDonalds

Post by vryzas »

opa22 wrote:
vryzas wrote:Bio u petak oko 01:30h :D ...dvoje ljudi ispred mene narucuju neke sladolede k&p :D ...dodjoh na red dok sam se dva puta okrenuo da vidim gdje su ti silni "guzinji sinovi" :lol: ...pao je veliki pomfrit, 2xBM i 2x čiz :D i velika kola :shock:
Mogu reci samo jednu stvar vezano za MCD...

kola je smece :D :D


:run:
do kad to mcD radi 07:30-05:00?

Mozda do 03:00h? :? Kazu da u Zg radi do 03:00h!
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#754 Re: McDonalds

Post by karanana »

alica.k wrote:
karanana wrote:
alica.k wrote:samo cu jos da kazem :S

cura, nakindjurila se kolko je mogla, bling bling vristi, to minjak, stikla do neba...i ne samo jedna, bilo ih je tonu, picnule se za mcdonaldsa valjda.

muski, ista prica, wtf je ono, u coporima dolaze, zalizane glave, lakane cipelice.

ne znam, meni je bilo skroz smjesno. osjetila sam se ko da ne pripadam tamo, lol, bila sam u starkama i farmericama.
a jeli moguce da im je mcd bio samo usputna stanica na putu za ili sa nekog sff partija?
ne, jer su bile tamo sto godina, prije neg sto sam ja dosla, a otisle su iza mene (i bile jos tu dok sam obiusla krug i vratila se)...i stalno ulaze i izlaze ulaze i izlaze...i narucuju nove kole i pomfrit.
mislim da ovo nije dovoljno dokaza da tvrdis da je ovim curicama jedina stanica sinoc bio mcd.
steta sto nemas slike da mi to vidimo.

ima li breakfast meni?
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#755 Re: McDonalds

Post by zonbirile »

je li McD bio jučer na Čevljanovićima?
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#756 Re: McDonalds

Post by black »

Image
User avatar
Glas
Posts: 102
Joined: 22/06/2009 19:27
Location: Border of Matrix

#757 Re: McDonalds

Post by Glas »

Hajd' da se vi ne bi svađali sakupite pare i dajte meni da napravim sebi pošten ručak kod kuće ! :D
Jaskor
Posts: 107
Joined: 16/09/2004 18:46
Location: Teska industrija u provinciji

#758 Re: McDonalds

Post by Jaskor »

Jebo MC!
User avatar
index_box
Posts: 556
Joined: 03/07/2010 22:48

#759 Re: McDonalds

Post by index_box »

Ima Happy Meal i košta 6 KM, dođe i igračkica. Dječica zadovoljna :) Tamo ne jedem jer sam sebi obećao kako ću se hraniti zdravo, a prije sam jeo po Nišu, Beogradu, Skoplju i Beču. Fin im je meni sa fishburgerom. U ovaj BiH MC sam skontao da ću voditi djecu samo kad kiša pada, nema gužve. Gumenjaci i kabanice i igračka = svi sretni :-D
User avatar
nepredvidiva
Posts: 218
Joined: 12/01/2011 02:18
Location: U potrazi.

#760 Re: McDonalds

Post by nepredvidiva »

Ovo mi je definitivno najdraža tema, valjam se od smijeha kad pročitam neke postove :lol:
Chill out people, forum je namjenjen komentiranju a ne pljuvanju nečega :-)
Recite šta vam se sviđa, a šta ne, šta bi ste promijenili, dodali, oduzeli, kakav vam je ukus pojedenog, to je svrha teme, zar ne? :thumbup:
User avatar
Eleonora
Posts: 1323
Joined: 06/04/2008 14:05

#761 Re: McDonalds

Post by Eleonora »

Ja nesto prognoziram jako prljav grad nakon otvaranja Mc. :|
Nema gdje nece papci ostavljati one ambalaze od hrane.
Vec su poceli...
User avatar
le piaf
Posts: 420
Joined: 13/12/2006 23:25
Location: sarajevo

#762 Re: McDonalds

Post by le piaf »

http://www.mcdonalds-bh.ba/

Stranica je online!
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#763 Re: McDonalds

Post by zonbirile »

Eleonora wrote:Ja nesto prognoziram jako prljav grad nakon otvaranja Mc. :|
Nema gdje nece papci ostavljati one ambalaze od hrane.
Vec su poceli...
-------------------
za sada nose kući kao suvenire :D
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#764 Re: McDonalds

Post by mrtva kokoš »

nepredvidiva wrote:Ovo mi je definitivno najdraža tema, valjam se od smijeha kad pročitam neke postove :lol:
Chill out people, forum je namjenjen komentiranju a ne pljuvanju nečega :-)
Recite šta vam se sviđa, a šta ne, šta bi ste promijenili, dodali, oduzeli, kakav vam je ukus pojedenog, to je svrha teme, zar ne? :thumbup:
pa sad hoces li ti da se valjas od smijeha ili citas hvalospjeve o meku, ne moze i jare i pare :mrgreen:
User avatar
nepredvidiva
Posts: 218
Joined: 12/01/2011 02:18
Location: U potrazi.

#765 Re: McDonalds

Post by nepredvidiva »

Splinter wrote: pa sad hoces li ti da se valjas od smijeha ili citas hvalospjeve o meku, ne moze i jare i pare :mrgreen:
Hahaha, samo sam rekla usput :D Ma naš narod je... Ma svašta, neću ni da pričam :D

Negooo, negdje sam vidjela da je neko napisao da je bio u pola 2 ujutro? Zanima me kako to kad na stranici piše da rade od 07:30 do 24:00 :-) (a i drugi ljudi su već pisali da rade do 24:00)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#766 Re: McDonalds

Post by just principe »

le piaf wrote:http://www.mcdonalds-bh.ba/

Stranica je online!

Sočan veliki sendvič s 2 goveđa odreska od 100% goveđeg mesa u finom pecivu posutom sezamom, s izvrsnim topljenim sirom, kiselim krastavcima, sitno sjeckanim lukom i jedinstvenim Big Mac TM umakom.

:lol: :lol:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#767 Re: McDonalds

Post by mrtva kokoš »

konacno cjenovnik :mrgreen:
Image
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#768 Re: McDonalds

Post by karanana »

znaci nemaju breakfast meni.
a ima li mccaffe cjenovnik?
edit: ima i mccaffe cjenovnik na stranici.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#769 Re: McDonalds

Post by just principe »

koja je to voda 2,40...odakle izvire :roll:
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#770 Re: McDonalds

Post by detroit-mercy »

just principe wrote:koja je to voda 2,40...odakle izvire :roll:
Muska Voda iz Kladnja podno Konjuh planine :mrgreen: .
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#771 Re: McDonalds

Post by karanana »

just principe wrote:koja je to voda 2,40...odakle izvire :roll:
zemljakova "kap"

a bogati, kolko je flasa vode u prosjecnom kaficu?
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3874
Joined: 28/02/2010 19:25

#772 Re: McDonalds

Post by Plavo-bijeli »

Neki dan sam se dobro posvađao sa mojim starim nakon što sam mu rekao da nakon 2 mjeseca neće biti redovi ispred McDonalda :shock:

On smatra između ostalog da sam ja jedini u Sarajevu koji smatra da je McDonald bezveze (to sam zaključio nakon što sam jeo u McDonaldu u Slovačkoj, Austriji, Češkoj, Mađarskoj i Njemačkoj) , te da su im cijene skupe.

Kaže šta fali dodati marku , marku i po za njihov pomfrit , ali je čast jesti njihov pomfrit.

Sam je priznao da im je hrana bezveze, da nema neki okus međutim bez obzira na to on smatra da je najbolje da svi prestanemo ići u čevabdzinice i buregdzinice te da svi trebamo ici u McDonald.

Potrebno je i svoju djecu koja su se tek rodila navikavat da idu u McDonald isto kao što ih vecina navikava na cevape i burek...

Mcdonald će postati glavno mjesto okupljanja svih mladih u budućnosti !


Inace svi oni koji su protiv njegovog misljenja su debili, nemaju pojma o zivotu i boli ga briga za njihovo misljenje.

:lol: :lol: :lol:
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#773 Re: McDonalds

Post by detroit-mercy »

karanana wrote:
alica.k wrote:samo cu jos da kazem :S

cura, nakindjurila se kolko je mogla, bling bling vristi, to minjak, stikla do neba...i ne samo jedna, bilo ih je tonu, picnule se za mcdonaldsa valjda.

muski, ista prica, wtf je ono, u coporima dolaze, zalizane glave, lakane cipelice.

ne znam, meni je bilo skroz smjesno. osjetila sam se ko da ne pripadam tamo, lol, bila sam u starkama i farmericama.
a jeli moguce da im je mcd bio samo usputna stanica na putu za ili sa nekog sff partija?

znaci ima dobrih treba tamo. fino na godisnjem laptop u ruke u mccafe und shcmeken madchen.
Bitno je podvuci da je bila u starkama i farmericama jer pobogu starke i farmerice su ti odraz raje i urbane sredine :mrgreen: . Dugo ne procitah ovakav post da ne znam u koju kategoriju da ga svrstam: glupost, iskomplexiranost, nafurarnost ili nesto trece :skoljka: .
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#774 Re: McDonalds

Post by madner »

Ja sam ovo svrstao pod nema materijala da se istakne. :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#775 Re: McDonalds

Post by alica.k »

Plavo-bijeli wrote:Neki dan sam se dobro posvađao sa mojim starim nakon što sam mu rekao da nakon 2 mjeseca neće biti redovi ispred McDonalda :shock:

On smatra između ostalog da sam ja jedini u Sarajevu koji smatra da je McDonald bezveze (to sam zaključio nakon što sam jeo u McDonaldu u Slovačkoj, Austriji, Češkoj, Mađarskoj i Njemačkoj) , te da su im cijene skupe.

Kaže šta fali dodati marku , marku i po za njihov pomfrit , ali je čast jesti njihov pomfrit.

Sam je priznao da im je hrana bezveze, da nema neki okus međutim bez obzira na to on smatra da je najbolje da svi prestanemo ići u čevabdzinice i buregdzinice te da svi trebamo ici u McDonald.

Potrebno je i svoju djecu koja su se tek rodila navikavat da idu u McDonald isto kao što ih vecina navikava na cevape i burek...

Mcdonald će postati glavno mjesto okupljanja svih mladih u budućnosti !


Inace svi oni koji su protiv njegovog misljenja su debili, nemaju pojma o zivotu i boli ga briga za njihovo misljenje.

:lol: :lol: :lol:
ja mislim da treba bit karakter, pa ako si protiv junk food onda budi protiv svega a ne samo protiv mcd. inace mi nije jasno zasto je neko protiv mcd a npr ok mu je pingvin...sve je to isto :S
Locked