moje je pravo da branim i podržavam koga ja hoću..Better Man wrote:Vidim da braniš i podržavaš SDA i time si sve rekao o sebi i s takvim osobama poput tebe ova država nikad neće moći naprijed! Očito je da si se i ti okoristio zahvaljujući svojoj vjernoj SDA!udrch wrote:
SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali
+1
stvarno mi se povraća kad god on spomene Srebrenicu..fuujjjjjj..ovo traje godinama..
jebala ga SDA i njegova istina..
daj ga jednom naučite pameti..
jel se tebi trebam pravdati zbog svojih političkih stavova..
sjedi sutra na autobus iz Visokog, javi mi na pp kad stižeš, ja ću ti platiti sve troškove..bujrum da vidiš koliko sam se ja okoristio od SDA ili od države..
za razliku od takvih nehljeba u ovoj državi postoje ljudi kojima se rad na državnoj sisi gadi, jer su sposobniji za mnogo više..ja sam jedan od njih..
tvoji postovi i tvoje pljuvanje po SDA me ne zanima, ali riječ Srebrenica jako ružno zvuči iz tvojih usta..
