Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68076 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 09:45
sajber87 wrote: 16/12/2022 09:38
Slazem se ali to je proces, u medijima gurati samo pozitivne price, ako budemo gurali negativne ulazimo u beskonacnu spiralu mrznje, svi moramo raditi na tome. Lako je pokvariti stvar fazon je napraviti nesto
Budi cool, poslusaj sta kaze nas voljeni Topic, od 4:45 do 7:00, posebno bitno 6:10-7:00.
MI to sta je on tada pricao, i danas zivimo.



[youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=vlHuY5_n0ek&t=295s[/youtube]
Sva sustina zapisa.vanja teriotrije..."nismo dobili rat al nastavljamo po svom"
User avatar
dr_Evil
Posts: 21774
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#68077 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 09:41
Spoiler
Show
sajber87 wrote: 16/12/2022 09:32

Cinjenica da negdje ima a negdje nema drzavne zastave imamo svakakve primjere, ali ako zelimo naprijed kao drustvo moramo lijeciti to stanje, znam da nije lako neke rane su duboke ali taj proces pomirenja nema alternativu. Sve drugo vodi ubijanju bica bosne koja je kroz citavu svoji istoriju bila multietnicka. Uvijek ce biti primjera gazenja drzave negiranja zastave da je i najsavrsenije stanje a nije. Moramo izvlaciti samo pozitivne primjere i njih pokazivati u javnom prostoru, budemo li pokazivali i potencirali negativne raspascemo se kao drustvo i ubiti jedinu nam domovinu.
Pa iskreno to nema nikakve veze sa pomirenjem. Da su ostali ljiljani pa da sad ima vadionu eto dje cu to ratovo protiv toga, pa
i da kazes "ajd razumijem donekle"..imas nametnutu neutralnu zastavu, al i ona je previse

Da se ne lazemo poruka je vise nego jasna..hrvati i srbi ovu dezavu nikad nece prihvatiti...najmanje na sta mogu priststi su privatne drzave na teriotoriji BiH pod patronatom ZG i BG sa gotovo nikakvim uticajem zvanicnih vlasti BiH...

Pa mislim banlana stvar da ti kao navijac svoje drzave ne bi smio na nekih 60% teritorije hodat u dresu iste, mislim smio bi al ne vjerujem da bi ti bilo ugodno...

Onda se vracamo na sez problema, trazis ustupke eto ugrozen si eto vako eto nako a neces da ispunis ni minimum minimuma prema ovoj drzavi...neces cak da priznas da je ovo tvoja drzava.

Evo ne znam stvarno sta Bosnjaci trebaju uradir jos? Npr Hrvati u Hrvatskoj imaju veliku da nazovem "srbofobiju" a nisu osjetili ni 20% onoga sto smo mi u BiH...nakon genocida, uzp, agresije, etnickog ciscenja, opet smo pruzili ruku pomirenja..odrekli
se zastave, himne, ideala za koje smo ginuli, evo necemo gurat 100% nase zahtjeve hajde da svi zajedno...i opet malo

Znas li zasto je malo? Zato sto samo postojanje BiH u ovom obliku je za srbe i hrvate previse...
I zato me posebno iritira ovaj narativ osmorke, dajemo 30 godina aal ne ide..sta cemo uradit? HAJMO DAT SVE mozda ih to potakne na promjenu...blokada neblokada, treba nekad i presjec...dosta vise

Pa jest, hajdemo sad presjeci kad osmorka uzima vlast, a prethodnih 30 godina nismo sjekli. Genijalno. ALi hajd zanemarit cemo to sada.

Upravu si ti, treba presjeci, ali nemas nikakvo djale iza toga presjeci. Mozemo odigrati utakmicu sa njima na sve ili nista, pa sta osta osta, i ko osta osta.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#68078 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 09:45
sajber87 wrote: 16/12/2022 09:38
Slazem se ali to je proces, u medijima gurati samo pozitivne price, ako budemo gurali negativne ulazimo u beskonacnu spiralu mrznje, svi moramo raditi na tome. Lako je pokvariti stvar fazon je napraviti nesto
Budi cool, poslusaj sta kaze nas voljeni Topic, od 4:45 do 7:00, posebno bitno 6:10-7:00.
MI to sta je on tada pricao, i danas zivimo.



[youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=vlHuY5_n0ek&t=295s[/youtube]
Uopste nije problem sto stoji hrvatski... bar meni.
I problem je sto njihov razlog nije patriotski ili neki drugi pozitivni. Problem je sto fasisti nece da imaju nista sa BiH ..... i sto nas zovu muslimanima. Jebo ti musliman majku.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68079 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

dzaba kmece i krece sda i df lete s vlasti ko firizi.
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#68080 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 09:45
sajber87 wrote: 16/12/2022 09:38
Slazem se ali to je proces, u medijima gurati samo pozitivne price, ako budemo gurali negativne ulazimo u beskonacnu spiralu mrznje, svi moramo raditi na tome. Lako je pokvariti stvar fazon je napraviti nesto
Budi cool, poslusaj sta kaze nas voljeni Topic, od 4:45 do 7:00, posebno bitno 6:10-7:00.
MI to sta je on tada pricao, i danas zivimo.



[youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=vlHuY5_n0ek&t=295s[/youtube]
Marin je dobar. Pravi istinski, nepatvoreni nacionalista. Zbog toga nije ni kod Hrvata omiljen. I plus urbana raja.
Ovi što su sada postali progresivci, oni su zajebani. Europska uljudba koja nas sve skupa vodi u Europu. Doduše sa različitim ulogama
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#68081 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 09:40
sajber87 wrote: 16/12/2022 09:38
Slazem se ali to je proces, u medijima gurati samo pozitivne price, ako budemo gurali negativne ulazimo u beskonacnu spiralu mrznje, svi moramo raditi na tome. Lako je pokvariti stvar fazon je napraviti nesto
Drug previse si ti optimistican, sta god da uradis nece se desit da Hrvat zapadno od Mostara i juzno od Duvna voli BiH. Ali moramo nauciti zivjeti i raditi zajedno, ponovo.
Svjestan sam ja toga, ali ispravnom politikom mozemo raditi da veci procenat ljudi nego sto je to danas postuju zemlju u kojoj su se rodili i u kojoj zive. Sve drugo nas kao drustvo vodi u propast. Nista ne moze preko noci
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#68082 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Rothmans »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 07:37 HAhhha
Kako sam se smijao, jao Neke prenijelo ga, zaboravio s kim sjedi : D

Popravi mi jutro :D Sad cu ovaj video kacit svaki dan :D


Nije ovo samo Niksiceva sramota, ovo je slika i prilika Bosnjaka, crvenih , zelenih, sarenih. Bolje da smo nestali, nego sto smo opstali ovakvi jadni, bijedni i nesposobni.
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68083 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Bosnjacko pleme nije u stanju postovati i cijeniti drzavu u kojoj zivi a ucit ce druge da je postuju.
:-)
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68084 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 09:50
Spit_fire wrote: 16/12/2022 09:41
Spoiler
Show

Pa iskreno to nema nikakve veze sa pomirenjem. Da su ostali ljiljani pa da sad ima vadionu eto dje cu to ratovo protiv toga, pa
i da kazes "ajd razumijem donekle"..imas nametnutu neutralnu zastavu, al i ona je previse

Da se ne lazemo poruka je vise nego jasna..hrvati i srbi ovu dezavu nikad nece prihvatiti...najmanje na sta mogu priststi su privatne drzave na teriotoriji BiH pod patronatom ZG i BG sa gotovo nikakvim uticajem zvanicnih vlasti BiH...

Pa mislim banlana stvar da ti kao navijac svoje drzave ne bi smio na nekih 60% teritorije hodat u dresu iste, mislim smio bi al ne vjerujem da bi ti bilo ugodno...

Onda se vracamo na sez problema, trazis ustupke eto ugrozen si eto vako eto nako a neces da ispunis ni minimum minimuma prema ovoj drzavi...neces cak da priznas da je ovo tvoja drzava.

Evo ne znam stvarno sta Bosnjaci trebaju uradir jos? Npr Hrvati u Hrvatskoj imaju veliku da nazovem "srbofobiju" a nisu osjetili ni 20% onoga sto smo mi u BiH...nakon genocida, uzp, agresije, etnickog ciscenja, opet smo pruzili ruku pomirenja..odrekli
se zastave, himne, ideala za koje smo ginuli, evo necemo gurat 100% nase zahtjeve hajde da svi zajedno...i opet malo

Znas li zasto je malo? Zato sto samo postojanje BiH u ovom obliku je za srbe i hrvate previse...
I zato me posebno iritira ovaj narativ osmorke, dajemo 30 godina aal ne ide..sta cemo uradit? HAJMO DAT SVE mozda ih to potakne na promjenu...blokada neblokada, treba nekad i presjec...dosta vise

Pa jest, hajdemo sad presjeci kad osmorka uzima vlast, a prethodnih 30 godina nismo sjekli. Genijalno. ALi hajd zanemarit cemo to sada.

Upravu si ti, treba presjeci, ali nemas nikakvo djale iza toga presjeci. Mozemo odigrati utakmicu sa njima na sve ili nista, pa sta osta osta, i ko osta osta.
Pa vidi SDA nosi hipoteku Bosnjacke stranke i to
je odma u startu narativ "svakom svoje"... ocekivao sam da ce osmorka vise inistirati na svom gradjanskom i multi kulti i time "natjerari" hrvate bar da promijene narativ..u fazonu evo necemo nikakve dominacije hajde da zajedno, nemojte se bojati BiH

Umjesto toga desilo se ono sto sam se najmanje nadao...popi.sali su se po samo srzi svog djelovanja i umjesto price koja je jedina moguca "svi zajedno" oni su prihvatili "svakom njegovo"...

Samo sto su otisli i korak dalje...prihvatili su i govore da to tako treba

E sad ono sto uporno pisem ...ako ce nasa stranka i SDP gurat pricu svakom njegovo po nacionalnoj pripadnosti..koja je svrha tih stranka onda?
Last edited by Spit_fire on 16/12/2022 10:02, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68085 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

pazi najveca laz u kojoj mi zivimo 27 godina je da u dejtonu nije podijeljena bosna.. to sto je neko prico serenu lazu evo 27 godina. to se ne moze sada ispostaviti kao racun osmorci. osmorka dolazi na davno uhodan svrsen cin. i sada kao povrijedjene mlade se ponasaju oni koji su jahali na toj sarenoj lazi sve ove godine, jer slijecu naglo.
Last edited by sumirprimus on 16/12/2022 10:03, edited 1 time in total.
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#68086 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

dr_Evil wrote: 16/12/2022 09:45
sajber87 wrote: 16/12/2022 09:38
Slazem se ali to je proces, u medijima gurati samo pozitivne price, ako budemo gurali negativne ulazimo u beskonacnu spiralu mrznje, svi moramo raditi na tome. Lako je pokvariti stvar fazon je napraviti nesto
Budi cool, poslusaj sta kaze nas voljeni Topic, od 4:45 do 7:00, posebno bitno 6:10-7:00.
MI to sta je on tada pricao, i danas zivimo.



[youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=vlHuY5_n0ek&t=295s[/youtube]
Ovaj lik skolski primjer fasiste, ali najgore sto mozemo da uradimo da da zaigramo njegovu igru pa da odgovorimo na slican nacin. Takvi se hrane mrznjom i jedino u mrznji mogu da opstanu. Bosna je bila i bosna ce biti od une do drine i od save do mora a sto se mene tice moze klub nazvati hrvatski na kvadrat, mi nesmijemo davati kiseonik na njegovo bljuvanje vatre. Mrznja se nikad u istoriji nije pobijedila mrznjom
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68087 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:02 pazi najveca laz u kojoj mi zivimo 27 godina je da u dejtonu nije podijeljena bosna.. to sto je neko prico serenu lazu evo 27 godina. to se ne moze sada ispostaviti kao racun osmorci. osmorka dolazi na davno uhodan svrsen cin. i sada kao povrijedjene mlade se ponasaju oni koji su jahali na toj sarenoj lazi sve ove godine, jer slijecu naglo.
Nije podjeljena..samo sto sw zakon i dogovorno ne postuje, svak gura svoje...al sve i da jes ko sto ti kazes opet bi trebalo radit na ujedinjavanju a ne prihvatit il cak produbit podjele
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68088 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Najvise su lagali upravo oni koji su cijelo vrijeme poturali pricu o "gradjanskoj" BiH. Ali kad su dosli na vlast onda im je postalo jasno da je BiH plemenski uredjena zajednica tri plemena i ostalih. Ali nikad nije kasno spoznati istinu ma koliko ona bila bolna.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68089 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:06
sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:02 pazi najveca laz u kojoj mi zivimo 27 godina je da u dejtonu nije podijeljena bosna.. to sto je neko prico serenu lazu evo 27 godina. to se ne moze sada ispostaviti kao racun osmorci. osmorka dolazi na davno uhodan svrsen cin. i sada kao povrijedjene mlade se ponasaju oni koji su jahali na toj sarenoj lazi sve ove godine, jer slijecu naglo.
Nije podjeljena..samo sto sw zakon i dogovorno ne postuje, svak gura svoje...al sve i da jes ko sto ti kazes opet bi trebalo radit na ujedinjavanju a ne prihvatit il cak produbit podjele
kako nije podijeljena. eto de naredi dodiku il covicu bilo sta.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17040
Joined: 27/04/2021 22:52

#68090 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

plavi_E wrote: 16/12/2022 09:57 Bosnjacko pleme nije u stanju postovati i cijeniti drzavu u kojoj zivi a ucit ce druge da je postuju.
:-)
pa logicno da nije dokazi su vasi upisi kad ste ismijavali odlazak u ostale dijelove drzave na pregovore kao da su zg il bg a ne sastavni dijelovi nase države bilo je izdaja ide se u Mostar il Banja Luku il je drzava samo gaza trokuistan :? :? po vama :?:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35288
Joined: 08/09/2005 20:08

#68091 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Haris.ba »

sajber87 wrote: 16/12/2022 10:03 Mrznja se nikad u istoriji nije pobijedila mrznjom
:lol:
Sociolog
Posts: 5765
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#68092 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sociolog »

mistek wrote: 16/12/2022 02:18
guruguru95 wrote: 16/12/2022 02:09 Kao prvo, ljiljani nisu zvanična zastava bošnjačkog naroda, već zastava Republike Bosne i Hercegovine. Nezavisne, suverene, međunarodno priznate Republike Bosne i Hercegovine.

Kao drugo, Armija Republike Bosne i Hercegovine bila je legitimna, međunarodno priznata vojska tokom velikosrpke i velikohrvatske agresije na Bosnu i Hercegovinu. To što su ljiljani trn u oku mrziteljima vlastite domovine, državnim neprijateljima i separatistima, I don't give a fuck! :thumbup: :mrgreen: :bih:
Zastava s ljiljanima jeste zvanična zastava bošnjačkog naroda izglasana na Svjetskom bošnjačkom kongresu. Tada se upozoravalo na to da se radi o grešci, jer se srednjovjekovna zastava BiH i zastava koja je bila državna svodi na nivo ovih gore spomenutih, ali ona je danas u funkciji zastave bošnjačkog naroda. Dakle, veze nemaš, ali baljezgaš. Helem, poenta je da nema problema u zastavi s ljiljanima (čak i da nije zastava bošnjačkog naroda, ali kao takva ne bi je imalo smisla koristiti, sad ovako ima), ni u bilo kojoj od navedenih.

Oko tog šta je iz rata legitimno, šta ne, ne treba puno ulaziti u diskusiju. Nažalost, OS BiH uključuju i neke druge komponente i onda bi i oni mogli pričati da je sasvim ok koristiti neke zastave.

Nametanje nije dobro. Ljudi imaju zastave svog naroda i to je ok. Isto kao što je ok da navijaju za Hrvatsku ili Srbiju i tu nema nikakvog problema, osim što biste vi opet da im namećete kako to ne treba tako i kako trebaju vjerovatno navijati protiv. Isto ko što su kreteni iz SDA na silu ugurali priču o Hrvatima kao separatistima, a ljudi više vole ovu državu nego imbecilčine koje podržavaju tu istu SDA.
guruguru95 wrote: 16/12/2022 02:09A što se tiče ove rečenice: "Ne postoji dan općine (bilo da je Livno, Grude ili Orašje) gdje svečanost neće početi himnom BiH", mogu samo reći:
Pa to je samo pokazatelj kako nisi izašao iz svog tora vjerovatno dugi niz godina. Eto gore ti je okačen link gdje svečanost godišnjice osnivanja HVO počinje himnom BiH i gdje je vazda zastava BiH u sredini. Nije teško naći i svečane sjednice sa dana bilo koje općine na internetu, pa se onda grohotom smiji.
Svaka cast nista nista ni oduzeti niti dodati :thumbup:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68093 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:07
Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:06

Nije podjeljena..samo sto sw zakon i dogovorno ne postuje, svak gura svoje...al sve i da jes ko sto ti kazes opet bi trebalo radit na ujedinjavanju a ne prihvatit il cak produbit podjele
kako nije podijeljena. eto de naredi dodiku il covicu bilo sta.
Po zakonu i ustavu bi mogao,sad sto ovdje svi sute na necije nepostivanje zakona..to je druga stvar

BiH nije podjeljena i upravo ta tvoja prica je jako opasna...sad se ide u fazonu "ajde bgt svakako smo podjeljeni hajmo to ovjekovjecit i zakonski"
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68094 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Sociolog wrote: 16/12/2022 10:11
mistek wrote: 16/12/2022 02:18

Zastava s ljiljanima jeste zvanična zastava bošnjačkog naroda izglasana na Svjetskom bošnjačkom kongresu. Tada se upozoravalo na to da se radi o grešci, jer se srednjovjekovna zastava BiH i zastava koja je bila državna svodi na nivo ovih gore spomenutih, ali ona je danas u funkciji zastave bošnjačkog naroda. Dakle, veze nemaš, ali baljezgaš. Helem, poenta je da nema problema u zastavi s ljiljanima (čak i da nije zastava bošnjačkog naroda, ali kao takva ne bi je imalo smisla koristiti, sad ovako ima), ni u bilo kojoj od navedenih.

Oko tog šta je iz rata legitimno, šta ne, ne treba puno ulaziti u diskusiju. Nažalost, OS BiH uključuju i neke druge komponente i onda bi i oni mogli pričati da je sasvim ok koristiti neke zastave.

Nametanje nije dobro. Ljudi imaju zastave svog naroda i to je ok. Isto kao što je ok da navijaju za Hrvatsku ili Srbiju i tu nema nikakvog problema, osim što biste vi opet da im namećete kako to ne treba tako i kako trebaju vjerovatno navijati protiv. Isto ko što su kreteni iz SDA na silu ugurali priču o Hrvatima kao separatistima, a ljudi više vole ovu državu nego imbecilčine koje podržavaju tu istu SDA.



Pa to je samo pokazatelj kako nisi izašao iz svog tora vjerovatno dugi niz godina. Eto gore ti je okačen link gdje svečanost godišnjice osnivanja HVO počinje himnom BiH i gdje je vazda zastava BiH u sredini. Nije teško naći i svečane sjednice sa dana bilo koje općine na internetu, pa se onda grohotom smiji.
Svaka cast nista nista ni oduzeti niti dodati :thumbup:
Osim da je slago da se zastava BiH nalazi tamo gdje su Hrvati vecina
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#68095 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Pa svima je poznato da je Vinston Cercil na njemacke gradove bacao cvijece vjer se mrznja ne moze pobijediti mrznjom. Tek su kasnije izmislili lazi o napalmu i ostale gluposti.
:-)
Sta se se sve nece procitati u ovom procesu pranja Covica i Dodika. Vise nista ne moze iznenaditi. :(
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#68096 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:12
sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:07

kako nije podijeljena. eto de naredi dodiku il covicu bilo sta.
Po zakonu i ustavu bi mogao,sad sto ovdje svi sute na necije nepostivanje zakona..to je druga stvar

BiH nije podjeljena i upravo ta tvoja prica je jako opasna...sad se ide u fazonu "ajde bgt svakako smo podjeljeni hajmo to ovjekovjecit i zakonski"
ne sute nego im ne mogu nista . shvatite to je 95 dogovoreno, i sm osmo formalno drzava. i to je dobro granica pasos valuta zastava.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68097 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

plavi_E wrote: 16/12/2022 10:06 Najvise su lagali upravo oni koji su cijelo vrijeme poturali pricu o "gradjanskoj" BiH. Ali kad su dosli na vlast onda im je postalo jasno da je BiH plemenski uredjena zajednica tri plemena i ostalih. Ali nikad nije kasno spoznati istinu ma koliko ona bila bolna.
Opet kazem..ako se nece borit i samo ce pristat na postojece koja je onda svrha tih stranka?

Znaci SDP I NE ce kandidovati nebosnjake da predstavljaju Bosnjake ...cisto reda radi evo mi smo stranka svih naroda, a u praksi smo Bosnjacka
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#68098 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Haris.ba wrote: 16/12/2022 10:10
sajber87 wrote: 16/12/2022 10:03 Mrznja se nikad u istoriji nije pobijedila mrznjom
:lol:
Jos da ponudis neku alternativu ili ne daj boze rjesenje za situaciju u kojoj smo, ono najlakse je sve ismijavati a drustvo i zemlja pred kolapsom
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17040
Joined: 27/04/2021 22:52

#68099 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:12
Sociolog wrote: 16/12/2022 10:11

Svaka cast nista nista ni oduzeti niti dodati :thumbup:
Osim da je slago da se zastava BiH nalazi tamo gdje su Hrvati vecina
Image
Image

vijori se zastava :bih: :bih: kod istinskih drzavnih patriota :thumbup:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#68100 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sumirprimus wrote: 16/12/2022 10:14
Spit_fire wrote: 16/12/2022 10:12

Po zakonu i ustavu bi mogao,sad sto ovdje svi sute na necije nepostivanje zakona..to je druga stvar

BiH nije podjeljena i upravo ta tvoja prica je jako opasna...sad se ide u fazonu "ajde bgt svakako smo podjeljeni hajmo to ovjekovjecit i zakonski"
ne sute nego im ne mogu nista . shvatite to je 95 dogovoreno, i sm osmo formalno drzava. i to je dobro granica pasos valuta zastava.
Da hoce mogu, da urade i njih dvojica bi se promjenila..samo sto niko nece

Nije dogovorena nikakva podjela 95, dogovorena je BiH nezavisna u svojim granicma sa punim suverenitetom i integirtetom

Ta prica koju prosipas je krajnje opasna a kao prvo i osnovno nije tacna
Locked