X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#676 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

kritichar wrote:tj. gradsko dijete, od finih (uštirkanih) roditelja, plave krvi, snob
a ne ko seljanka Ilma
navija za Zhelju, rodi ga majka :mrgreen:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#677 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Rasprava je nidje veze. Ilma se bolje ponasa i bolje govori nego i dosta starije osobe od nje. DIjete ima 13 godina, sta ocekujete :?
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#678 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

MedenoSrce wrote:
kritichar wrote:tj. gradsko dijete, od finih (uštirkanih) roditelja, plave krvi, snob
a ne ko seljanka Ilma
navija za Zhelju, rodi ga majka :mrgreen:
on možda jedino za Plušenka navija, doduše i on je plav :mrgreen:
User avatar
banjaluka078
Posts: 13196
Joined: 16/01/2007 23:38

#679 Re: X FACTOR Adria

Post by banjaluka078 »

Ima li ovih emisija po torrentima? Na YT imaju samo snimci pjesama, ništa više.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#680 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

kritichar wrote:
MedenoSrce wrote:
kritichar wrote:tj. gradsko dijete, od finih (uštirkanih) roditelja, plave krvi, snob
a ne ko seljanka Ilma
navija za Zhelju, rodi ga majka :mrgreen:
on možda jedino za Plušenka navija, doduše i on je plav :mrgreen:
Šta bi ovo trebalo značiti ?

Ako ne kopa nos, i ne psuje boga, odmah nije dovoljno muško ?

:?
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#681 Re: X FACTOR Adria

Post by Loulou »

cyprus wrote:... A Perčoli je Tito :oops: :mrgreen:
Apsolutni kralj :hajmooo: :D
majamaja
Posts: 21
Joined: 15/09/2011 15:05

#682 Re: X FACTOR Adria

Post by majamaja »

Loulou wrote:
cyprus wrote:... A Perčoli je Tito :oops: :mrgreen:
Apsolutni kralj :hajmooo: :D
Ma meni je nekako prepotentan, ne pjeva loše, ali mi se ona bahatost i stav nikako ne sviđaju, posebno kad shvatiš da mu je tek 15 godina, a onako se ponaša.
Zato mi je fotograf za 10. Nadam se da će ga vratiti publika.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#683 Re: X FACTOR Adria

Post by hodža »

Image
Image
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#684 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

nashi su daleko od najboljih i nemaju nikakve sanse za pobjedu. komercijalni potencijal nikakav.

Gile bi pocistio pod sa ovima, tako da :oops:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#685 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

kritichar wrote:tj. gradsko dijete, od finih (uštirkanih) roditelja, plave krvi, snob
a ne ko seljanka Ilma
zar je stvarno bilo potrebe za ovim ? :roll: curica je fino odgojena, bar po onome sto se do sada vidjelo :roll:
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#686 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

Ljuba Moljac wrote:nashi su daleko od najboljih i nemaju nikakve sanse za pobjedu. komercijalni potencijal nikakav.

Gile bi pocistio pod sa ovima, tako da :oops:
Ovo ( bold) je tačno . Mala Ilma pjeva i astura i Haris je dobar . Međutim - premladi da bi mogli parirati onim iskusnijim . Za ovo takmičenje pored glasa treba imati još nekih prednosti :izet:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#687 Re: X FACTOR Adria

Post by Chuckie »

.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#688 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

KatarinaKosaca wrote:
azurna_obala wrote:a Ilma je dakle ruralna jel :lol: :lol:

kad smo već kod lektorisanja...kaže se RJEČNIK :saveta:
Pa, da ti si lektor, tvoje je da ispraviš, čak i kad nema veze sa temom. Nego, kako napisah :roll: .
neka bona :lol:

čuj nema veze s temom....pa da upravu si, pojam urbanog i nema veze sa temom, drago mi je da si to apsolvirala :thumbup:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#689 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

azurna_obala wrote:
neka bona :lol:
:pisnula:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#690 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

Znam da neki ovdje ne vole Maida ali budite realni
On je na onoj sceni jedini od svih takmicara bio siguran u svaki glas/notu/ton whatever je otpjevao!
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#691 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

azurna_obala wrote:
KatarinaKosaca wrote:
azurna_obala wrote:a Ilma je dakle ruralna jel :lol: :lol:

kad smo već kod lektorisanja...kaže se RJEČNIK :saveta:
Pa, da ti si lektor, tvoje je da ispraviš, čak i kad nema veze sa temom. Nego, kako napisah :roll: .
neka bona :lol:

čuj nema veze s temom....pa da upravu si, pojam urbanog i nema veze sa temom, drago mi je da si to apsolvirala :thumbup:
Samo jedna sitna ispravka U PRAVU :lol: :lol: :lol:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#692 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

LEDA wrote: Samo jedna sitna ispravka U PRAVU :lol: :lol: :lol:
nije :plete:
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#693 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

azurna_obala wrote:
LEDA wrote: Samo jedna sitna ispravka U PRAVU :lol: :lol: :lol:
nije :plete:
upravu = bosanska norma
u pravu = srpska norma

i ne znam što je to toliko bitno za temu :lol:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#694 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

i ova aleksandra je predobro otpjevala, samo kad slusam, ne gledam je zbog onih grimasa :oops: :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#695 Re: X FACTOR Adria

Post by kamen spoticanja »

Loulou wrote:
cyprus wrote:... A Perčoli je Tito :oops: :mrgreen:
Apsolutni kralj :hajmooo: :D
Sta kae "radio sam da zaradim za knjige za obrazovanje" :D
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#696 Re: Odg: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

kamen spoticanja wrote:
Loulou wrote:
cyprus wrote:... A Perčoli je Tito :oops: :mrgreen:
Apsolutni kralj :hajmooo: :D
Sta kae "radio sam da zaradim za knjige za obrazovanje" :D
Nisam to upratila ali sam upratila, kada je napravio onaj "nenamjerni" kiks u grupi, da u izjavi poslje nastupa spominje menadžera. Meni se skupljanje para za knjige i menadžer nikako ne uklapaju.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#697 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

decko fakin, sta vam je
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#698 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

:lol: malo je pretjerao sa onim za knjige.. i kako rece sinoc za ono pjevanje u grupi: nisam namjerno, ponjelo me.. hau jes nou :izet:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#699 Re: X FACTOR Adria

Post by kamen spoticanja »

WildRedRose wrote::lol: malo je pretjerao sa onim za knjige.. i kako rece sinoc za ono pjevanje u grupi: nisam namjerno, ponjelo me.. hau jes nou :izet:
Poslije knjiga Emina ga je ispisala...jos kaze "po misljenju strucnjaka ja sam svakako pobjednik"
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#700 Re: X FACTOR Adria

Post by Loulou »

kamen spoticanja wrote: ...jos kaze "po misljenju strucnjaka ja sam svakako pobjednik"
Pa, zar nije kralj? :lol: Legenda! :lol:
Post Reply