BHT komentatori

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
dulekrele
Posts: 3921
Joined: 10/04/2014 18:25

#676 Re: BHT komentatori

Post by dulekrele »

AmiĐa_Idriz wrote:LOS KAFETEROSSSS


Kakav fetiš ima prema nadimcima, to je strašno. Od Crvenih Đavola do Super Orlova.
Poslije svakog spominjanja LOS KAFETEROSSSS jebavao sam mu sve do 5 koljena :zid:
User avatar
turbofolk
Posts: 3151
Joined: 13/05/2014 09:37

#677 Re: BHT komentatori

Post by turbofolk »

Nije nas režiser večeras počastio kadrovima lijepih Kolumbijki na tribinama, a ima ih zaista u velikom broju :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#678 Re: BHT komentatori

Post by Muhamed Đakmić »

turbofolk wrote:Nije nas režiser večeras počastio kadrovima lijepih Kolumbijki na tribinama, a ima ih zaista u velikom broju :D
Spaho, Spaho, valjalo je kući doći :D
User avatar
turbofolk
Posts: 3151
Joined: 13/05/2014 09:37

#679 Re: BHT komentatori

Post by turbofolk »

Muhamed Đakmić wrote:
turbofolk wrote:Nije nas režiser večeras počastio kadrovima lijepih Kolumbijki na tribinama, a ima ih zaista u velikom broju :D
Spaho, Spaho, valjalo je kući doći :D
Nisam sinoć htio upadati na forum, baš mi se gledala utakmica, ali bilo mi je došlo da napišem: Hoće Spaho da vidi sisu :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28783
Joined: 29/12/2010 17:31

#680 Re: BHT komentatori

Post by Mustang1 »

"..i ostale stvari, vjerovatno misleci na neke druge stvari.." :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#681 Re: BHT komentatori

Post by mali_milojica »

"Englezi su konzumirali velike količine piva, a sta su konzumirali Kolumbijci..."
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#682 Re: BHT komentatori

Post by uglavnomja »

dulekrele wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:LOS KAFETEROSSSS


Kakav fetiš ima prema nadimcima, to je strašno. Od Crvenih Đavola do Super Orlova.
Poslije svakog spominjanja LOS KAFETEROSSSS jebavao sam mu sve do 5 koljena :zid:
je'l i pradedu reisa? :oops:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#683 Re: BHT komentatori

Post by Lakat Jebić »

Evo ideja za reklamu


Ovo je Velid Spaho. Pradjed ku je bio reis-ul-ulema. Ti nisi reis.
DUREX
tap3ah75
Posts: 6160
Joined: 07/09/2009 14:14

#684 Re: BHT komentatori

Post by tap3ah75 »

luckylaka wrote:
dezurni_ucenik wrote:
luckylaka wrote:Zar vi ne dole nemate ni jedne druge tv kuce da prenosi svjetsko kada toliko kukate na BHT komentatore.Da ne bude greske BHT ne gledam nikako i nista

Nema. Jedino bht ima pravo na prenos svjetskog. Jedino ako neko ima obicnu satelitsku pa da gleda na ARD.
Ma znam da su se mnogi raspitivali za gledanje preko raznih boxova,iptv servisa pa mi cudno da nema jos neki kanal za gledanje.Eto sutra cu i ja pogledati na BHT da vidim sto toliko kukate na nase komentatore(ne kukaju bas svi)
Tebi je zabrana ulaska na ovu temu dok barem jednu tekmu sa "našim" komentatorima ne pogledaš. :lol:
Onda si dobrodošao. :thumbup:
tap3ah75
Posts: 6160
Joined: 07/09/2009 14:14

#685 Re: BHT komentatori

Post by tap3ah75 »

Juče sam u autu na bh radiju slušao prenos prvog poluvremena.
Ja ne znam je li ono isti čovjek koji je prenosio i na tv ... majko moja - jedino bi ih to moglo izvaditi.


Očekujem prenos tipa .... lopta je jod tog i tog .... dodaje ovom .... ovaj vraća onom .... aut ..... centaršut ....štagod.

Prenos je išao tako da se o bivšim uspjesima ove dvije reprezentacuje pričalo .... vadila se statistika ... čitala se statistika.... nakon 20 minuta je rečeno kod koga je lopta. U tridesetoj minuti utakmice vijesti .... i onda poslije pola sata normala se uključuje u drugo poluvrijeme.

Sreća stigosmo i izađosmo iz avta. :lol:
User avatar
Riddle
Posts: 8212
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#686 Re: BHT komentatori

Post by Riddle »

Sun je ugledan list navodno.

Ostade covjek bez glasa na kraju, svaku petu mu hvatas.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#687 Re: BHT komentatori

Post by It_is_a_Leclerc »

Stiže podrška za Anela Džankovića od herojskog Poskoka.

Image

https://ibb.co/iP8vnJ

Nadam se da su danak, Milojica, Dječak i humljanin uputili svoje riječi podrške hrabrom čovjeku koji se bori protiv "tolerantnog Sarajeva"
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59158
Joined: 03/08/2010 19:04

#688 Re: BHT komentatori

Post by kakavdanakneiskustvu »

It_is_a_Leclerc wrote:Stiže podrška za Anela Džankovića od herojskog Poskoka.

Image

https://ibb.co/iP8vnJ

Nadam se da su danak, Milojica, Dječak i humljanin uputili svoje riječi podrške hrabrom čovjeku koji se bori protiv "tolerantnog Sarajeva"

da ista kontas skontao bi da si ti taj koji ovdje laže,izmišlja,podmece,i da ja nisam pisao o njegovom navijanju za hrvatsku koje je bilo očito nego o tome da ti lažeš
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#689 Re: BHT komentatori

Post by It_is_a_Leclerc »

Eno sad... Evakuacija :lol:

Ne samo da sam izmislio da je navijao, već sam i izmislio i slagao da ste ga vi cijelo vrijeme amnestirali i branili ovdje. :D

Jel vas prihvatio Anel da mu iskažete riječi "potpore i razumijevanja"?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59158
Joined: 03/08/2010 19:04

#690 Re: BHT komentatori

Post by kakavdanakneiskustvu »

It_is_a_Leclerc wrote:Eno sad... Evakuacija :lol:

Ne samo da sam izmislio da je navijao, već sam i izmislio i slagao da ste ga vi cijelo vrijeme amnestirali i branili ovdje. :D

Jel vas prihvatio Anel da mu iskažete riječi "potpore i razumijevanja"?

ti si napadao čovjeka lazuci da je rekao nesto sto nije rekao,ja pogledao ponovo tekmu,ne cuh da je rekao ono za sta ga ti optuzujes,da je rekao naša za reprezentaciju hrvatske,priznajes li bar da si slagao @leclerće,mozes li bar to?

čemu persiranje,nema potrebe za tim,nije ti valjda 11 godina pa da me stvarno trebas persirati?
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#691 Re: BHT komentatori

Post by Humljanin »

It_is_a_Leclerc wrote:Stiže podrška za Anela Džankovića od herojskog Poskoka.

Image

https://ibb.co/iP8vnJ

Nadam se da su danak, Milojica, Dječak i humljanin uputili svoje riječi podrške hrabrom čovjeku koji se bori protiv "tolerantnog Sarajeva"

Vidim, ustraješ u svojoj svinjariji koju si zakuhao...
Nemam se ja ovdje kome šta ispričavati. Ti si ovdje jedini na pravdi Boga histerično na čovjeka pokreno linč.

P.S. Ne umišljaj, nisi ti i par tvojih klonova slika Sarajeva.

Savjet: ostavi malo energije za navijanje protiv Hrvata u subotu, trebat će ti :lol: :lol: :bih:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#692 Re: BHT komentatori

Post by mali_milojica »

Hoće li moderacija uraditi ono što je obećala? :roll:
Ovaj smor ne prestaje
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#693 Re: BHT komentatori

Post by It_is_a_Leclerc »

mali_milojica wrote:Hoće li moderacija uraditi ono što je obećala? :roll:
Ovaj smor ne prestaje
Tema je, kao što je sam naziv govori, BHT komentatori gdje komentiramo očajan posao kojeg rade pojedini komentatori na javnom servisu i sve posljedice istog. Vi, s druge strane, intenzivno komentirate samo mene što ja, je li, sve podnosim i ne kukam, ne jaučem i ne civilim da vas neko odstrani.

Eto. Meni je dovoljna satisfakcija da je svoje mišljenje o BHT komentatoru Anelu dao i jedan takav emininentni medij, kakav je Poskok, da se potvrdi sve ono što sam o kvalitetu prijenosa ovdje napisao. A vi mjaučite i tužakajte do sutra. :run:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#694 Re: BHT komentatori

Post by Humljanin »

mali_milojica wrote:Hoće li moderacija uraditi ono što je obećala? :roll:
Ovaj smor ne prestaje
Očito neće...
Izgleda da je problem što sam ja napisao "plaćipićka" i "paćenik" , a nije problem to što netko poziva na linč na javnu osobu.

It_is_a_Leclerc wrote:
Tema je, kao što je sam naziv govori, BHT komentatori gdje komentiramo očajan posao kojeg rade pojedini komentatori na javnom servisu i sve posljedice istog. Vi, s druge strane, intenzivno komentirate samo mene što ja, je li, sve podnosim i ne kukam, ne jaučem i ne civilim da vas neko odstrani.

Eto. Meni je dovoljna satisfakcija da je svoje mišljenje o BHT komentatoru Anelu dao i jedan takav emininentni medij, kakav je Poskok, da se potvrdi sve ono što sam o kvalitetu prijenosa ovdje napisao. A vi mjaučite i tužakajte do sutra. :run:

Problem je kralju što si ti izmislio nešto (slagao) i nastavio ostraćeno potpirivat vatru.
Jasno nam je da mrziš Hrvatsku. Tvoj problem. Ali je problem kada ufatiš potpirivat međunarodnu mržnju i kad javno huškaš na čovjeka.
Jel tebi jasno da za ovo što si ti pisao ovdje Anel može tebe tužiti na sudu (i dobiti) ako hoće?? Jesi svjestan sranja koje si napravio?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#695 Re: BHT komentatori

Post by It_is_a_Leclerc »

Doslovno svaki post je besmisleniji, da ne kažem gluplji od prethodnog. Vidi se da, ako ste je ikad i imali, sada više nemate argumentacije da stanete u zaštitu neprofesionalizma, bahatosti i bezobrazluka uposlenika BHRT-a koji su cijeli projekat Svjetskog prvenstva suferišli da se ono malo države što ih gleda više-manje skandalizira svakodnevno, pa sad fantazirate o nekom progonu. :lol:

Da završim svoju diskusiju po ovoj zaista iscrpljujućoj temi, zbog reklama i zbog ostrašćenog navijanja i neprofesionalnosti komentatora BHRT-a od mene pretplate neće vidjeti. Neka im je plate Mario Karamatić i redakcija Poskoka, i time pokažu koliko vole BiH. Niko sretniji od mene, najiskrenije.

I rest my case.
User avatar
luckylaka
Posts: 22662
Joined: 15/01/2010 06:28

#696 Re: BHT komentatori

Post by luckylaka »

Nema. Jedino bht ima pravo na prenos svjetskog. Jedino ako neko ima obicnu satelitsku pa da gleda na ARD.[/quote]
Ma znam da su se mnogi raspitivali za gledanje preko raznih boxova,iptv servisa pa mi cudno da nema jos neki kanal za gledanje.Eto sutra cu i ja pogledati na BHT da vidim sto toliko kukate na nase komentatore(ne kukaju bas svi)[/quote]

Tebi je zabrana ulaska na ovu temu dok barem jednu tekmu sa "našim" komentatorima ne pogledaš. :lol:
Onda si dobrodošao. :thumbup:[/quote]

:D :izet: Obecavam da ce pogledari Hrvatska-Rusija i donijeti strucno misljenje o nasim komentatorima.Meni brate licno fali Marjan dok je radio za Sport club
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#697 Re: BHT komentatori

Post by uglavnomja »

luckylaka wrote:Nema. Jedino bht ima pravo na prenos svjetskog. Jedino ako neko ima obicnu satelitsku pa da gleda na ARD.
Ma znam da su se mnogi raspitivali za gledanje preko raznih boxova,iptv servisa pa mi cudno da nema jos neki kanal za gledanje.Eto sutra cu i ja pogledati na BHT da vidim sto toliko kukate na nase komentatore(ne kukaju bas svi)[/quote]

Tebi je zabrana ulaska na ovu temu dok barem jednu tekmu sa "našim" komentatorima ne pogledaš. :lol:
Onda si dobrodošao. :thumbup:[/quote]

:D :izet: Obecavam da ce pogledari Hrvatska-Rusija i donijeti strucno misljenje o nasim komentatorima.Meni brate licno fali Marjan dok je radio za Sport club[/quote]


ne pika se ako velida ne odslusas, koliko uspijes :oops:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24314
Joined: 26/08/2007 17:10

#698 Re: BHT komentatori

Post by Charuga »

It_is_a_Leclerc wrote:Stiže podrška za Anela Džankovića od herojskog Poskoka.

Image

https://ibb.co/iP8vnJ

Nadam se da su danak, Milojica, Dječak i humljanin uputili svoje riječi podrške hrabrom čovjeku koji se bori protiv "tolerantnog Sarajeva"
Postaješ dosadan sa komentarisanjem Džankovića, pa si sad došao i do Poskoka.

Odmori malo, možda te prođe, pusti koju epizodu Alo Alo, zaboravi na Anela.

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja"
» It_is_a_Leclerc

7 dana
User avatar
Laertes
Posts: 4295
Joined: 08/01/2015 18:25

#699 Re: BHT komentatori

Post by Laertes »

Podrška za Leclerca






Od lavova :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39291
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#700 Re: BHT komentatori

Post by cyprus »

It_is_a_Leclerc wrote:Eno sad... Evakuacija :lol:

Ne samo da sam izmislio da je navijao, već sam i izmislio i slagao da ste ga vi cijelo vrijeme amnestirali i branili ovdje. :D

Jel vas prihvatio Anel da mu iskažete riječi "potpore i razumijevanja"?
Ali jesi izmislio da je rekao "naša reprezentacija" za Hrvatsku :D

PS Ups, ne vidjeh da je u međuvremenu pao ban... Halalite...
Locked