Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#65301 Re: Liverpool FC

Post by convict »

AmiĐa_Idriz wrote: 07/01/2023 23:27 Vjerovatno unpopular opinion, ali mi Darwin prerasta u jednog od dražih igrača u ovoj ekipi.
Citam danas neku statistiku da je Darwin dosad dao 10 golova, 1 vise nego Suarez kad je dosao u istom broju utakmica.

Momak nije Haaland ni Mbappe, niti mu treba nabijati taj pritisak, ali sam i ja siguran da njegovo tek dolazi i da ce se natrpati golova.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65302 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Čak je i Joyce progovorio da se treba nešto uraditi, kud ćeš dalje :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65303 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

convict wrote: 09/01/2023 00:39
AmiĐa_Idriz wrote: 07/01/2023 23:27 Vjerovatno unpopular opinion, ali mi Darwin prerasta u jednog od dražih igrača u ovoj ekipi.
Citam danas neku statistiku da je Darwin dosad dao 10 golova, 1 vise nego Suarez kad je dosao u istom broju utakmica.

Momak nije Haaland ni Mbappe, niti mu treba nabijati taj pritisak, ali sam i ja siguran da njegovo tek dolazi i da ce se natrpati golova.
Image
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#65304 Re: Liverpool FC

Post by convict »

Evo prodje trecina januara, novog veznjaka niko ne spominje.

Doduse, kad se sjetim one sezone bez stopera, bilo je jos i gore, nismo imali nikoga da igra pa nisu htjeli odrijesiti kesu. Sad veznjake imamo barem na papiru.

Te godine nas je u Ligu sampiona gurnuo Alissonov gol glavom, nesto sto se sigurno nece ponoviti.
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#65305 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

convict wrote: 09/01/2023 00:39
AmiĐa_Idriz wrote: 07/01/2023 23:27 Vjerovatno unpopular opinion, ali mi Darwin prerasta u jednog od dražih igrača u ovoj ekipi.
Citam danas neku statistiku da je Darwin dosad dao 10 golova, 1 vise nego Suarez kad je dosao u istom broju utakmica.

Momak nije Haaland ni Mbappe, niti mu treba nabijati taj pritisak, ali sam i ja siguran da njegovo tek dolazi i da ce se natrpati golova.
Mogao je još 5 barem kakve je zicere fulio, ali bitno je da se nalazi u šansi uvijek. Valjda će jednom krenuti. Ovako je i Mane jedno vrijeme fulao more sa broda. Živce mi vadio.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65306 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

drug_profi wrote: 09/01/2023 15:05

Mogao je još 5 barem kakve je zicere fulio, ali bitno je da se nalazi u šansi uvijek. Valjda će jednom krenuti. Ovako je i Mane jedno vrijeme fulao more sa broda. Živce mi vadio.
Ovo je razlog što se nimalo ne brinem za Nuneza. Zabija dovoljno, nije jebeni Timo Wrner - a non-stop stvara probleme odbrani i dolazi u šanse. Doslovno da marginalno popravi finishing bi uzletio pri vrh tablice strijelaca. Doći će to skoro.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65307 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Malo listam danas statse i vrtim neke "low cost" opcije (ono što nadam se valjda i u klubu rade) i evo recimo koga bi volio vidjeti u klubu, ako tražimo neku paralelu sa svim stvarima koje nama trebaju:

Image

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65308 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65309 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Nek uzmu United ili Spurse molim te gospode.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65310 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ako je to ovo:
Qatar Sports Investments are ramping up efforts to find another team to minority-invest in this year. They're actively talking to EPL clubs, including Tottenham.
Onda od toga nema ništa, hvala Bogu. Praona para i PSG-ovih failova. Taman projekat za Levya.
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#65311 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Liverpulu i treba neko ko je do para dosao lako.
Ovi sto prevrcu svaki euro, nisu kakva sreca u danasnjem vaktu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65312 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#65313 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Amrabat se nameće kao logično rješenje, ne bi bio mnogo skup, nije medijski exponiran da privuče šejkove i sultane, klasično liverpulsko pojačanje, ne znam šta kog klinca čekaju sa tim transferom
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65314 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Gandalf wrote: 10/01/2023 10:04 Amrabat se nameće kao logično rješenje, ne bi bio mnogo skup, nije medijski exponiran da privuče šejkove i sultane, klasično liverpulsko pojačanje, ne znam šta kog klinca čekaju sa tim transferom
Limitiran igrač. Ne znam kako se uopće stvorila poveznica njega i Liverpoola. Iako bi da, koristio s obzirom na sadašnje stanje veznog reda, opet mislim da bi bilo bacanje para. Može se i bolje proći za 40-tak miliona.
Mustang1
Posts: 29918
Joined: 29/12/2010 17:31

#65315 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

AmiĐa_Idriz wrote: 09/01/2023 16:23 Malo listam danas statse i vrtim neke "low cost" opcije (ono što nadam se valjda i u klubu rade) i evo recimo koga bi volio vidjeti u klubu, ako tražimo neku paralelu sa svim stvarima koje nama trebaju:

Image

Zadnje vezne treba traziti u Portugalu ili Francuskoj. Ima ih oru zemlju a mladi. Ima taj, ima ovaj Ismaël Doukouré igra za Strasbourg 19 godina, 2 miliona. Jos se takvih moze naci koliko hoces. Bolje da ne bude dobar za 2 nego za 100 miliona. Jos kad das 100 moras ga drzati u igri i nadati se.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#65316 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

@Mustang1 eh to, Kloppu za njegov sistem baš i treba pet mlađih orača terena za rotacije, slažem se da ih ima za izvoza u Portugalu i Francuskoj, iz nekog čudnog razloga, ovi iz kluba ih ne vide.

@vaučer Amrabata sam spominjao iz razloga što je već iskusan igrač, prilično jak u duelu i zna iznjeti loptu, nije preskup. Svakako da nije idealan igrač, mada bi bio upgrade na ovaj trenutni vezni red.

U svakom slučaju klub mora reagovati čim prije, mlak vezni red nema mnogo šansi za uspjeh u Engleskoj. A pogotovo mlohava igra na sredini nije nešto što Klopp praktikuje u karijeri.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#65317 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Gandalf wrote: 10/01/2023 13:14 @vaučer Amrabata sam spominjao iz razloga što je već iskusan igrač, prilično jak u duelu i zna iznjeti loptu, nije preskup. Svakako da nije idealan igrač, mada bi bio upgrade na ovaj trenutni vezni red.
Sve znam, ali mislim da možemo bolje za te pare. Nije loš igrač, ali je dosta jednodimenzionalan. Potpuno se slažem da je dogorilo do noktiju, ali tko zna kakav im je plan. Velik problem je i što se nismo uspijeli riješiti perifernih igrača kao što su Ox i Keita.

Objektivno, mislim da nećemo nikog dovesti ovaj mjesec, bez obzira na piskaranje po novinama.
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#65318 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ox i Keita odlaze na ljeto, Isticu ugovori i zdravo. Mozda ih neko za neku sicu uzme sad u januaru, ali ne vjerujem.
Uglavnom njih nema od naredne sezone. Ne vjerujem ni da ce Mili igrati vise. Henda je skoro penzioner. Thiago i Fabinho po stacionaru stalno, a forma li-la. Ima li jos neko?
User avatar
MMM1977
Posts: 6699
Joined: 15/07/2009 12:56

#65319 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Nama treba Gatuzzo a Amrabat je najsličniji tome. Iako škripimo i na polju kreativnosti puno je važnije riješiti propuh, tj. oluje koje nam prolaze kroz odbranu
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#65320 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ja mislim da su dva veznjaka minimum koji bi trebao da se dovede.
User avatar
MMM1977
Posts: 6699
Joined: 15/07/2009 12:56

#65321 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

drug_profi wrote: 10/01/2023 16:56 Ja mislim da su dva veznjaka minimum koji bi trebao da se dovede.
Apsolutno. I to kvaliteni igrači a ne polovnjaci kao ovaj što su ga doveli kad se Henderson povrijedio, ni ime mu ne znam, pa se i on povrijedio.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#65322 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Da je barem jednog, ali da valja.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65323 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Izgleda da nude Bellinghamovom starom mjesto skauta u klubu. Obavlja tu funkciju u Birminghamu već.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#65324 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Taj mali vec ima staus bozanstva u Liverpoolu :-)

Znaci, ode u Real 99%.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#65325 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa u biti mu na Anfieldu i nude taj status. Vidjećemo, ja sam optimista po tom pitanju.
Post Reply