Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Evo prodje trecina januara, novog veznjaka niko ne spominje.
Doduse, kad se sjetim one sezone bez stopera, bilo je jos i gore, nismo imali nikoga da igra pa nisu htjeli odrijesiti kesu. Sad veznjake imamo barem na papiru.
Te godine nas je u Ligu sampiona gurnuo Alissonov gol glavom, nesto sto se sigurno nece ponoviti.
AmiĐa_Idriz wrote: ↑07/01/2023 23:27
Vjerovatno unpopular opinion, ali mi Darwin prerasta u jednog od dražih igrača u ovoj ekipi.
Citam danas neku statistiku da je Darwin dosad dao 10 golova, 1 vise nego Suarez kad je dosao u istom broju utakmica.
Momak nije Haaland ni Mbappe, niti mu treba nabijati taj pritisak, ali sam i ja siguran da njegovo tek dolazi i da ce se natrpati golova.
Mogao je još 5 barem kakve je zicere fulio, ali bitno je da se nalazi u šansi uvijek. Valjda će jednom krenuti. Ovako je i Mane jedno vrijeme fulao more sa broda. Živce mi vadio.
Mogao je još 5 barem kakve je zicere fulio, ali bitno je da se nalazi u šansi uvijek. Valjda će jednom krenuti. Ovako je i Mane jedno vrijeme fulao more sa broda. Živce mi vadio.
Ovo je razlog što se nimalo ne brinem za Nuneza. Zabija dovoljno, nije jebeni Timo Wrner - a non-stop stvara probleme odbrani i dolazi u šanse. Doslovno da marginalno popravi finishing bi uzletio pri vrh tablice strijelaca. Doći će to skoro.
Malo listam danas statse i vrtim neke "low cost" opcije (ono što nadam se valjda i u klubu rade) i evo recimo koga bi volio vidjeti u klubu, ako tražimo neku paralelu sa svim stvarima koje nama trebaju:
Qatar Sports Investments are ramping up efforts to find another team to minority-invest in this year. They're actively talking to EPL clubs, including Tottenham.
Onda od toga nema ništa, hvala Bogu. Praona para i PSG-ovih failova. Taman projekat za Levya.
Amrabat se nameće kao logično rješenje, ne bi bio mnogo skup, nije medijski exponiran da privuče šejkove i sultane, klasično liverpulsko pojačanje, ne znam šta kog klinca čekaju sa tim transferom
Gandalf wrote: ↑10/01/2023 10:04
Amrabat se nameće kao logično rješenje, ne bi bio mnogo skup, nije medijski exponiran da privuče šejkove i sultane, klasično liverpulsko pojačanje, ne znam šta kog klinca čekaju sa tim transferom
Limitiran igrač. Ne znam kako se uopće stvorila poveznica njega i Liverpoola. Iako bi da, koristio s obzirom na sadašnje stanje veznog reda, opet mislim da bi bilo bacanje para. Može se i bolje proći za 40-tak miliona.
AmiĐa_Idriz wrote: ↑09/01/2023 16:23
Malo listam danas statse i vrtim neke "low cost" opcije (ono što nadam se valjda i u klubu rade) i evo recimo koga bi volio vidjeti u klubu, ako tražimo neku paralelu sa svim stvarima koje nama trebaju:
Zadnje vezne treba traziti u Portugalu ili Francuskoj. Ima ih oru zemlju a mladi. Ima taj, ima ovaj Ismaël Doukouré igra za Strasbourg 19 godina, 2 miliona. Jos se takvih moze naci koliko hoces. Bolje da ne bude dobar za 2 nego za 100 miliona. Jos kad das 100 moras ga drzati u igri i nadati se.
@Mustang1 eh to, Kloppu za njegov sistem baš i treba pet mlađih orača terena za rotacije, slažem se da ih ima za izvoza u Portugalu i Francuskoj, iz nekog čudnog razloga, ovi iz kluba ih ne vide.
@vaučer Amrabata sam spominjao iz razloga što je već iskusan igrač, prilično jak u duelu i zna iznjeti loptu, nije preskup. Svakako da nije idealan igrač, mada bi bio upgrade na ovaj trenutni vezni red.
U svakom slučaju klub mora reagovati čim prije, mlak vezni red nema mnogo šansi za uspjeh u Engleskoj. A pogotovo mlohava igra na sredini nije nešto što Klopp praktikuje u karijeri.
Gandalf wrote: ↑10/01/2023 13:14
@vaučer Amrabata sam spominjao iz razloga što je već iskusan igrač, prilično jak u duelu i zna iznjeti loptu, nije preskup. Svakako da nije idealan igrač, mada bi bio upgrade na ovaj trenutni vezni red.
Sve znam, ali mislim da možemo bolje za te pare. Nije loš igrač, ali je dosta jednodimenzionalan. Potpuno se slažem da je dogorilo do noktiju, ali tko zna kakav im je plan. Velik problem je i što se nismo uspijeli riješiti perifernih igrača kao što su Ox i Keita.
Objektivno, mislim da nećemo nikog dovesti ovaj mjesec, bez obzira na piskaranje po novinama.
Ox i Keita odlaze na ljeto, Isticu ugovori i zdravo. Mozda ih neko za neku sicu uzme sad u januaru, ali ne vjerujem.
Uglavnom njih nema od naredne sezone. Ne vjerujem ni da ce Mili igrati vise. Henda je skoro penzioner. Thiago i Fabinho po stacionaru stalno, a forma li-la. Ima li jos neko?
Nama treba Gatuzzo a Amrabat je najsličniji tome. Iako škripimo i na polju kreativnosti puno je važnije riješiti propuh, tj. oluje koje nam prolaze kroz odbranu