Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64876 Re: Liverpool FC
Ramsay je baš dobar. Nadam se ovog proljeća injury free da će biti, imaće on mnogo prostora za igru.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64877 Re: Liverpool FC
Otkud ti to, ni ne igra ovu utakmicu.AmiĐa_Idriz wrote: ↑11/12/2022 16:26 Ramsay je baš dobar. Nadam se ovog proljeća injury free da će biti, imaće on mnogo prostora za igru.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64878 Re: Liverpool FC
Pa ušao prije pola sata, Lopes mu jedva topovsko đule odbranioBHF_Manijak wrote: ↑11/12/2022 16:27Otkud ti to, ni ne igra ovu utakmicu.AmiĐa_Idriz wrote: ↑11/12/2022 16:26 Ramsay je baš dobar. Nadam se ovog proljeća injury free da će biti, imaće on mnogo prostora za igru.![]()
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64879 Re: Liverpool FC
A jebi ga pratim na rezultatima, tamo skroz neke desete izmjene, ne pise uopste da je usao u igru.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64881 Re: Liverpool FC
Kaže Klopp da ne izgleda toliko strašno.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64883 Re: Liverpool FC
A nemoj Adzo objavljivat vijesti o nekretninama, ovo je ipak sportski pdf 
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#64884 Re: Liverpool FC
no_sekirli wrote: ↑11/12/2022 21:11 A nemoj Adzo objavljivat vijesti o nekretninama, ovo je ipak sportski pdf![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64886 Re: Liverpool FC
Argentinci pišu da smo unaprijed dogovorili transfer Enza Fernandeza iz Benfice. Ne zvuči mi uvjerljivo, pogotovo s obzirom na Bellinghama.
A i bio bi ljut, lik je bio klasa u nastajanju u Riveru i mogao se za siću dovesti, kao City Alvareza npr.
A i bio bi ljut, lik je bio klasa u nastajanju u Riveru i mogao se za siću dovesti, kao City Alvareza npr.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64887 Re: Liverpool FC
Prema izvorima iz Argentine, navodno dogovoreno sve s Benficom za transfer Enza Fernandeza na ljeto? Ne bi mi bilo mrsko uz Amrabata i Judea!
Diario La Capital
@lacapital
OVACIÓN | Liverpool negocia con Benfica la contratación de Enzo Fernández: El club inglés ya tiene un principio de acuerdo con la entidad portuguesa para incorporar al joven volante de la selección argentina desde junio de 2023
Diario La Capital
@lacapital
OVACIÓN | Liverpool negocia con Benfica la contratación de Enzo Fernández: El club inglés ya tiene un principio de acuerdo con la entidad portuguesa para incorporar al joven volante de la selección argentina desde junio de 2023
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64888 Re: Liverpool FC
Znaš kako, čekamo TyC, oni su br. 1 u Argentini. Do tada sam stvarno skeptik
Ne iz razloga što sumnjam da ćemo nekoga dovoditi, u to nemam zrno sumnje što sam i ljetos pisao, odlaskom Nabya, Oxa i Milnera dovoljno je znati sabrati i oduzeti dva broja kako bi predvidio budućnost.
Ali, dva ovako skupa transfera...e tu sam stvarno skeptik.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64890 Re: Liverpool FC
Zavisi ko te kupi. Ako te Katari uzmu, zasto ne potrositi 250-300 miliona, meni je to sasvim realno.
Ako neki Amer dodje, do 150 je plafon plafona!
Ako neki Amer dodje, do 150 je plafon plafona!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64891 Re: Liverpool FC
I ova teorija ima smisla.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64892 Re: Liverpool FC
Ako bi to znacilo da Ambrabat otpada, ne bi mi se to iskreno svidjelo. Izmedju Enza i ofanzivne potentnosti njegove i Amrabata koji je zujalica po terenu skoro pa u oba pravca, biram Amrabata prije, iako nije "atraktivan" igrac kao Enzo.
Amrabat je ono sto fali Liverpoolu da i defanziva bude puno stabilnija, jer Fabinho s ovom formom u zadnjih godinu dana nije nigdje prispio.
Amrabat je ono sto fali Liverpoolu da i defanziva bude puno stabilnija, jer Fabinho s ovom formom u zadnjih godinu dana nije nigdje prispio.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64893 Re: Liverpool FC
Takmičiti se sa Realom za Latinosa...
Haj da mi obdje zatvorimo priču oko njega.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12655
- Joined: 19/10/2020 15:33
#64894 Re: Liverpool FC
Polako, brt, biće vam to previše igrača sredine terena.
Kao da namjeravate igrati 4-18-3.
Kao da namjeravate igrati 4-18-3.
- vaučer
- Posts: 11541
- Joined: 04/08/2009 15:22
#64895 Re: Liverpool FC
Ko se jednom na Keitu opeče i na hladno puše.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#64896 Re: Liverpool FC
Sta imamo sad? Fabinho, Thiago i pola Hende.Osmi Socrates wrote: ↑12/12/2022 23:39 Polako, brt, biće vam to previše igrača sredine terena.
Kao da namjeravate igrati 4-18-3.![]()
S tim da je Fabinho van forme totalno i ko zna kako ce i kad ce sebi doci. Henda je prosjek, Thiago lohotan.
Carvalho, Elliot još nisu taj nivo.
Realno trebaju 2 ili jos bolje 3 veznjaka razlicitih karakteristika.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64897 Re: Liverpool FC
Plus računaj da ti trojica idu na ljeto. Koliko god bili bitni ili ne, osjetno je kada ti tri igrača odu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64898 Re: Liverpool FC
Mislite da nece produzit ovoj dvojici bogalja, Oxu i Keiti, te Milneru?
Ma idu novi ugovori, posebno Milneru, ne budite ludi...
Mene su naucili ovi Liverpoolovi da sam totalni skeptik glede prelaznih rokova. Nista vise ne vjerujem, osim da ce djece nekave dovest.
Ma idu novi ugovori, posebno Milneru, ne budite ludi...
Mene su naucili ovi Liverpoolovi da sam totalni skeptik glede prelaznih rokova. Nista vise ne vjerujem, osim da ce djece nekave dovest.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64899 Re: Liverpool FC
Da se mene pita, ja bih Milneru produžio ugovor dok god ima želju igrati. Iako nije originalno naš igrač, sramota za klub bi bila da se oprosti od igračke karijere u nekom Forrestu ili slično.
Onom smradu Rodgersu i svima u klubu koji su tada odlučivali i dan danas se sjetim komplet familije, jer su dopustili da Gerrard onako završi karijeru. Prokleti bili dok su živi!
Onom smradu Rodgersu i svima u klubu koji su tada odlučivali i dan danas se sjetim komplet familije, jer su dopustili da Gerrard onako završi karijeru. Prokleti bili dok su živi!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64900 Re: Liverpool FC
Idu sva trojica. Pisao je Pearce.BHF_Manijak wrote: ↑13/12/2022 10:46 Mislite da nece produzit ovoj dvojici bogalja, Oxu i Keiti, te Milneru?
Ma idu novi ugovori, posebno Milneru, ne budite ludi...
