Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64876 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ramsay je baš dobar. Nadam se ovog proljeća injury free da će biti, imaće on mnogo prostora za igru.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64877 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 11/12/2022 16:26 Ramsay je baš dobar. Nadam se ovog proljeća injury free da će biti, imaće on mnogo prostora za igru.
Otkud ti to, ni ne igra ovu utakmicu. :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64878 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 11/12/2022 16:27
AmiĐa_Idriz wrote: 11/12/2022 16:26 Ramsay je baš dobar. Nadam se ovog proljeća injury free da će biti, imaće on mnogo prostora za igru.
Otkud ti to, ni ne igra ovu utakmicu. :mrgreen:
Pa ušao prije pola sata, Lopes mu jedva topovsko đule odbranio :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64879 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

A jebi ga pratim na rezultatima, tamo skroz neke desete izmjene, ne pise uopste da je usao u igru. :roll: :roll:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#64880 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Prebise nas i na penale :shock:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64881 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 11/12/2022 15:32 Sta je sad s Elliottom jebo ga grob?
Kaže Klopp da ne izgleda toliko strašno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64882 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#64883 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

A nemoj Adzo objavljivat vijesti o nekretninama, ovo je ipak sportski pdf :mrgreen:
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#64884 Re: Liverpool FC

Post by convict »

no_sekirli wrote: 11/12/2022 21:11 A nemoj Adzo objavljivat vijesti o nekretninama, ovo je ipak sportski pdf :mrgreen:
:lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64885 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64886 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Argentinci pišu da smo unaprijed dogovorili transfer Enza Fernandeza iz Benfice. Ne zvuči mi uvjerljivo, pogotovo s obzirom na Bellinghama.

A i bio bi ljut, lik je bio klasa u nastajanju u Riveru i mogao se za siću dovesti, kao City Alvareza npr. :roll:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64887 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Prema izvorima iz Argentine, navodno dogovoreno sve s Benficom za transfer Enza Fernandeza na ljeto? Ne bi mi bilo mrsko uz Amrabata i Judea!

Diario La Capital
@lacapital
OVACIÓN | Liverpool negocia con Benfica la contratación de Enzo Fernández: El club inglés ya tiene un principio de acuerdo con la entidad portuguesa para incorporar al joven volante de la selección argentina desde junio de 2023
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64888 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Znaš kako, čekamo TyC, oni su br. 1 u Argentini. Do tada sam stvarno skeptik :D

Ne iz razloga što sumnjam da ćemo nekoga dovoditi, u to nemam zrno sumnje što sam i ljetos pisao, odlaskom Nabya, Oxa i Milnera dovoljno je znati sabrati i oduzeti dva broja kako bi predvidio budućnost.

Ali, dva ovako skupa transfera...e tu sam stvarno skeptik.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64889 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64890 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Zavisi ko te kupi. Ako te Katari uzmu, zasto ne potrositi 250-300 miliona, meni je to sasvim realno.
Ako neki Amer dodje, do 150 je plafon plafona!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64891 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

I ova teorija ima smisla.

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64892 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ako bi to znacilo da Ambrabat otpada, ne bi mi se to iskreno svidjelo. Izmedju Enza i ofanzivne potentnosti njegove i Amrabata koji je zujalica po terenu skoro pa u oba pravca, biram Amrabata prije, iako nije "atraktivan" igrac kao Enzo.
Amrabat je ono sto fali Liverpoolu da i defanziva bude puno stabilnija, jer Fabinho s ovom formom u zadnjih godinu dana nije nigdje prispio.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64893 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Takmičiti se sa Realom za Latinosa...

Haj da mi obdje zatvorimo priču oko njega. :mrgreen:
Osmi Socrates
Posts: 12665
Joined: 19/10/2020 15:33

#64894 Re: Liverpool FC

Post by Osmi Socrates »

Polako, brt, biće vam to previše igrača sredine terena.

Kao da namjeravate igrati 4-18-3. :lol:
User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#64895 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ko se jednom na Keitu opeče i na hladno puše.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#64896 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Osmi Socrates wrote: 12/12/2022 23:39 Polako, brt, biće vam to previše igrača sredine terena.

Kao da namjeravate igrati 4-18-3. :lol:
Sta imamo sad? Fabinho, Thiago i pola Hende.
S tim da je Fabinho van forme totalno i ko zna kako ce i kad ce sebi doci. Henda je prosjek, Thiago lohotan.
Carvalho, Elliot još nisu taj nivo.
Realno trebaju 2 ili jos bolje 3 veznjaka razlicitih karakteristika.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64897 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Plus računaj da ti trojica idu na ljeto. Koliko god bili bitni ili ne, osjetno je kada ti tri igrača odu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64898 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Mislite da nece produzit ovoj dvojici bogalja, Oxu i Keiti, te Milneru?
Ma idu novi ugovori, posebno Milneru, ne budite ludi...

Mene su naucili ovi Liverpoolovi da sam totalni skeptik glede prelaznih rokova. Nista vise ne vjerujem, osim da ce djece nekave dovest.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#64899 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Da se mene pita, ja bih Milneru produžio ugovor dok god ima želju igrati. Iako nije originalno naš igrač, sramota za klub bi bila da se oprosti od igračke karijere u nekom Forrestu ili slično.

Onom smradu Rodgersu i svima u klubu koji su tada odlučivali i dan danas se sjetim komplet familije, jer su dopustili da Gerrard onako završi karijeru. Prokleti bili dok su živi!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#64900 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 13/12/2022 10:46 Mislite da nece produzit ovoj dvojici bogalja, Oxu i Keiti, te Milneru?
Ma idu novi ugovori, posebno Milneru, ne budite ludi...
Idu sva trojica. Pisao je Pearce.
Post Reply