Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
142
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
419
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
71
10%
 
Total votes: 709

User avatar
Haris.ba
Posts: 35296
Joined: 08/09/2005 20:08

#6326 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

kakavdanakneiskustvu wrote: 22/06/2020 10:10 šta mu je konakovic tako skrivio?
Svašta nešta. Ali, mislim da ga je najviše pogodilo spominjanje da je dva puta dezertirao (vjerovatno je KIfla mislio na onu ratnu epizodu i sada ostavku na mjesto ministra sigurnosti).

A, i juriša Kifla na KS sa šemom gdje će SBB poslije dugo vremena biti izvan vlasti. Ko će onda biti "korektiv vlasti"? :D

Naravno, ostaje tu i pitanje dugo željene pozicije člana predsjedništva. Ako se Bake uključi na sljedećim izborima ko što je najavio, a NiP, SDP, NS i još neke stranke postave jednog kandidata, nema tu Fahro šta tražiti.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#6327 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Entropio »

kakavdanakneiskustvu wrote: 22/06/2020 10:10 šta mu je konakovic tako skrivio?
Nije mu se divio.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6328 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

Haris.ba wrote: 22/06/2020 11:18
kakavdanakneiskustvu wrote: 22/06/2020 10:10 šta mu je konakovic tako skrivio?
Svašta nešta. Ali, mislim da ga je najviše pogodilo spominjanje da je dva puta dezertirao (vjerovatno je KIfla mislio na onu ratnu epizodu i sada ostavku na mjesto ministra sigurnosti).

A, i juriša Kifla na KS sa šemom gdje će SBB poslije dugo vremena biti izvan vlasti. Ko će onda biti "korektiv vlasti"? :D

Naravno, ostaje tu i pitanje dugo željene pozicije člana predsjedništva. Ako se Bake uključi na sljedećim izborima ko što je najavio, a NiP, SDP, NS i još neke stranke postave jednog kandidata, nema tu Fahro šta tražiti.
ma kad u konkurenciji šefika i bećirovića nije bio ni drugi, ja mislim da on nikad više nema realnu šansu da uđe u predsjedništvo. ko god da bude kandidat.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35296
Joined: 08/09/2005 20:08

#6329 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

JThomas wrote: 22/06/2020 11:39 ma kad u konkurenciji šefika i bećirovića nije bio ni drugi, ja mislim da on nikad više nema realnu šansu da uđe u predsjedništvo. ko god da bude kandidat.
Ja mislim da je on ubjeđen da će biti u predsjedništvu.
Dr Arsla
Posts: 2076
Joined: 05/01/2013 16:16

#6330 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Dr Arsla »

Haris.ba wrote: 22/06/2020 11:42
JThomas wrote: 22/06/2020 11:39 ma kad u konkurenciji šefika i bećirovića nije bio ni drugi, ja mislim da on nikad više nema realnu šansu da uđe u predsjedništvo. ko god da bude kandidat.
Ja mislim da je on ubjeđen da će biti u predsjedništvu.
Možda lovačkog saveza :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6331 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

on vjerovatno misli da nije imao sreće. ali jebiga, on je bolestan i to na više nivoa...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#6332 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Maraschino »

zna li se je li pelcovan...uskoro ce pocet ujedati.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6333 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

Nemojte tako.....čovjek je (po sopstvenim riječima) veliki igrač u političkom smislu :D :D :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6334 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

i dalje on vrlo vješto cijedi položaj "vage", na svim nivoima, i ima moć puno veću nego što ima glasova. ali on želi više. vasa ladački, iznogud...
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6335 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Styling »

Fascinantno je koliko se jadan upire da krivicu za svoju gresku i preimenovanje skole iz 2016 pokusava fakturisati nekome ko nema veze s tim. Mislim da se malo prepao da opet ne zavrsi u nekom izvjestaju.

Vrh mi je u intervju bio kad rece da je Nelson gay, izofira frajera na pravdi boga. Covjek ne krije svoju seksualnost, ali nije Fahrino da o tome prica u javnosti i koristi kao izgovor zasto gay populaciji daje podrsku. Veliki mumin i musliman koji podrzava Islamsku zajednicu i gay populaciju u jednom.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6336 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

ma nije to ni greška. mislim iz njegovog ugla, ne iz mog. o grešci bismo mogli govoriti da nekad NIJE podržao nešto što je sda bitno. a uvijek podrži, nakon manje ili više natezanja.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#6338 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Hemel »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/na-pomo ... /200701053

Evo zasto se izmedju ostalog povukao tornjak iz ministarstva i ostavio da djikani rade sta hoce.
Godinama se oko ovoga lomila koplja da bi se doslo do rjesenja a posto su djikani uporni iskoristili su prazno mjesto misnistra da preko svog covjeka izmjeste ovu tacku.
Sve je ovo svjesno tornjak uradio da djikani(kao sto je i sam) mogu ucjenjivati sa imenovanjem ministra i preko tih ucjena ostvarivati svoje planove na slabljenju drzave.

Fahro, pleme ti se zatrlo.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#6339 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

https://avaz.ba/vijesti/bih/579076/terz ... e-po-blatu

:thumbup: još se jedan javni dužnosnik ispred sbb-a uspješno izborio za naklonost avaza.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6340 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

Sta ce kad je nevin na pravdi boga.... :mrgreen: tipican kadar UZP koji se predstavlja politickom strankom :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#6341 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Point. »

U moru bespotrebnih stranaka, ovaj SBB je na vrhu. Bezvezna stranka par exelans.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#6342 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jazzer »

JThomas wrote: 01/07/2020 18:07 https://avaz.ba/vijesti/bih/579076/terz ... e-po-blatu

:thumbup: još se jedan javni dužnosnik ispred sbb-a uspješno izborio za naklonost avaza.
Napad na Bosnjake se nastavlja. Pitam se ko je slijedeci? Dok Srbi i Hrvati ruse Ustav, kradu, Dodik prijeti otcjepljenjem,
Covic blokira formiranje vlasti oni Bosnjake, ni krive ni duzne, proglasavaju kriminalcima.

Po meni, potrebno je na drzavnom nivou formirati jedan fond iz kojeg ce se finansirati odbrana bosnjackih
velikana. Da se otvori racun na koji ce sve BH patriote uplacivati novac. I povecati akcize na gorivo a ta sredstva
uplacivati na poseban podracun sa istom namjenom. Jer ako Tuzilastvo nastavi sa ovakvom
praksom bojim se da ce u pitanje doci i opstanak drzave Bosne i Hercegovine.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6343 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

Nije valjda da su fahri u laži kratke noge.... :-) :-) :-)

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/161 ... tavku.html
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#6344 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jazzer »

Ne stoji ti bas ova izreka kada je Fahro u pitanju, lagao ili ne njemu su kratke noge :) .
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#6345 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Maraschino »

Naravno da je sve slagao i preuvelicao iz njemu znanih razloga. Ovdje treba istragu dovesti do kraja.
Ne sumnjam da neko nije imao laznu vizu jer se to cesto desava(ili neko falsifikuje ili je neko dobio ko nije trebao) ali 3000 je bas puno i dovodi narod u zabludu i paniku.

Funkciju koja mu je povjerena dao je Dodiku i Covicu da mogu sa njom trgovati i ucjenjivati...jednostavo, covjek je stetocina samo takva i protiv takvih se treba boriti.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#6346 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Roccohljup »

jazzer wrote: 07/07/2020 12:24 Ne stoji ti bas ova izreka kada je Fahro u pitanju, lagao ili ne njemu su kratke noge :) .
Znači imamo objašnjenje :D :D :D
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#6347 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Better Man »

jazzer wrote: 02/07/2020 10:00
JThomas wrote: 01/07/2020 18:07 https://avaz.ba/vijesti/bih/579076/terz ... e-po-blatu

:thumbup: još se jedan javni dužnosnik ispred sbb-a uspješno izborio za naklonost avaza.
Napad na Bosnjake se nastavlja. Pitam se ko je slijedeci? Dok Srbi i Hrvati ruse Ustav, kradu, Dodik prijeti otcjepljenjem,
Covic blokira formiranje vlasti oni Bosnjake, ni krive ni duzne, proglasavaju kriminalcima.

Po meni, potrebno je na drzavnom nivou formirati jedan fond iz kojeg ce se finansirati odbrana bosnjackih
velikana. Da se otvori racun na koji ce sve BH patriote uplacivati novac. I povecati akcize na gorivo a ta sredstva
uplacivati na poseban podracun sa istom namjenom. Jer ako Tuzilastvo nastavi sa ovakvom
praksom bojim se da ce u pitanje doci i opstanak drzave Bosne i Hercegovine.
Ako zaista misliš ozbiljno ovo što pišeš, onda lijepo iz svog džepa uplaćuj novac. Ja nemam namjeru da bilo koga i bilo šta finansiram, niti sam za bilo kakvo povećanje akciza. SDA glavešine su milijarde opljačkali i nek izvole sami da plaćaju iz svog džepa.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#6348 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jazzer »

@ Better Man

Ma zezam se, sve sto ti nasim ''prvacima'' zelis, ja im zelim tri puta gore.

Nego me iznervirao pokusaj pravdanje notornog lopova Terzica, pa karikiram malo.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#6349 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Better Man »

jazzer wrote: 07/07/2020 15:11 @ Better Man

Ma zezam se, sve sto ti nasim ''prvacima'' zelis, ja im zelim tri puta gore.

Nego me iznervirao pokusaj pravdanje notornog lopova Terzica, pa karikiram malo.
A koga ne bi iritiralo pravdanje jednog nesposobnog idiota i patološkog lažova.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#6350 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Maraschino »

Image

Ko pusti majmuna na sveto mjesto?
Post Reply