Svašta nešta. Ali, mislim da ga je najviše pogodilo spominjanje da je dva puta dezertirao (vjerovatno je KIfla mislio na onu ratnu epizodu i sada ostavku na mjesto ministra sigurnosti).
A, i juriša Kifla na KS sa šemom gdje će SBB poslije dugo vremena biti izvan vlasti. Ko će onda biti "korektiv vlasti"?
Naravno, ostaje tu i pitanje dugo željene pozicije člana predsjedništva. Ako se Bake uključi na sljedećim izborima ko što je najavio, a NiP, SDP, NS i još neke stranke postave jednog kandidata, nema tu Fahro šta tražiti.

