sumirprimus wrote:
nidje veze realno, zivinice su pravi primjer divljeg zapada...al onog orginalnog
nista im nije uredjeno,al bas nista.
panonska jezera su pun pogodak i pored sveih ostalih felera nvjerovatno mi je da tuzlaci jos uvijek po jezerima pljuckaju.
Zato je Tuzla Luksemburg, sve na svom mjestu.
De ba sumire ne da mi se ponavljat iznova, elaborirana tema.
Za 18 godina i milijardu KMova budžetskog novca sa kojom je raspolagao logično je da nešto uradi kako treba, ali to je 20ak miliona od pomenute svote, u šta je uložio ostalo? I to što je uradio je bunar bez dna, prvo je Panonika bila DOO ali kad ga počeše kritikovati što pare daje privatnoj firmi on samo preimenova u JP Panojka

sad je Maid direktor JP, ljeb te ebo!
Pored ED na Batvi evo mjesecima asfalt je naboran kao posljedica puknuća vodovodne cijevi, ko ne zna odoše kugle i krajnice i selene, Cestotehnik ko da je lično Jasminov, niko drugi prismrditi tenderu ne može osim njih, 500m južne su mjesecima krpali a evo i kod tenisa također isto rade, bez ikakvih sankcija i straha od odgovornosti, jel to po onoj strategiji Plan 10 ili kako se već zvaše?
10000 bespravno sagrađenih objekata?
SPO 15. maj?
Direkcija za izgradnju?
Upšljavanja u DZ i Dom penzionera?
Oko Slobode i Kemine i Abidove cirkuske izvedbe i stratetegije ne bih, nema potrebe, poznato je sve.
Tušanj?!
Itd
I kažeš Živinice El Dorado?
