Stalno si zabrinut za SDP.malakh wrote:avaz objavio, ja kopirao. sada gledam da su ispravili.Bosanski_kralj wrote:Nije Delić osvoji 12 hiljada glasova već oko 8 hiljada.
ruku na srce, solidna razlika, ali sam sokiran delicevim brojem glasova. da sam na mjestu niksica i ekipe ne bi se toliko radovao, ovo je vise za uzbunu.
prvo poluvrijeme su dobili, sada slijedi drugo, koje je puno bitnije.
da ne pricam o pritisku kako je delic pokraden i kako su izbori nastimani...
SDP
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#55751 Re: SDP
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#55752 Re: SDP
Direktno poziva na glasanje za drugog kandidata, a ne za kandidata vlastite Partije i još ima obraz poslije se kandidirati za predsjednik.aBanksy wrote:Glede Pudarića, čiji je, itd.
Biti čovjek znači dati svoj glas Željku Komšiću
Ma koliko izbor bio iznuđen okolnostima, danas biti čovjek znači dati svoj glas Željku Komšiću
02. okt 2018
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#55753 Re: SDP
palermo wrote:Držimo se Titove maksime - što većina odluči tako će i biti-
Života vam kad je Tito imao ovu maksimu.......
Koji ublehas.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#55754 Re: SDP
Kandidaturom se spasio od izbacivanja. A svaki glas protiv Nikšića zauhar.Bosanski_kralj wrote:Direktno poziva na glasanje za drugog kandidata, a ne za kandidata vlastite Partije i još ima obraz poslije se kandidirati za predsjednik.aBanksy wrote:Glede Pudarića, čiji je, itd.
Biti čovjek znači dati svoj glas Željku Komšiću
Ma koliko izbor bio iznuđen okolnostima, danas biti čovjek znači dati svoj glas Željku Komšiću
02. okt 2018
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#55755 Re: SDP
Još da si nešto pogodio ili znaomalakh wrote:i bice tog bh bloka dok se ne posvadjaju ko ce predloziti nacelnika za npr opcinu centar.zippoo87 wrote: to je to...kod nas uvijek neka sporedna pitanja...napravi se takva atmosfera da se fakticki uvijek bira manje zlo a ne nesto dobro
Niksic nije nikakav kapacitet ni vizionar ali je barem u zadnje vrijeme skontao sneke stvari i ostao je u BH Bloku i tu uz NS mogu napraviti viziju bolje BiH...gradjanske a ne lopovske,kakva je sada
ne treba nama puno da krenemo naprijed...
tada ce prosto preko noci prestati sve price o bh bloku, o viziji za bolju bih, o gradjanskoj bih i tako dalje.
to je neka moja skromna procjena.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#55756 Re: SDP
Radi korektnosti da stavimo i ovoBanksy wrote:Glede Pudarića, čiji je, itd.
Biti čovjek znači dati svoj glas Željku Komšiću
Ma koliko izbor bio iznuđen okolnostima, danas biti čovjek znači dati svoj glas Željku Komšiću
02. okt 2018
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#55757 Re: SDP
Kada vidim neke komentare ovdje, prvo mi bude pravo smijesno, ali kad skontam da mnogi dolaze od uslovne ljevice onda vise i nije.
Jebote, prvo skidali Zlaju jer je wannabe diktator, hajde i jeste bio, ali u poredjenju sa ostalim liderima stranaka jos uvijek doktor politike, pa opet SDP se dobro strovalio pod njim.
Sada citam komentare za Niksica, opet svaka dlaka smeta, ovakav je, onakav je, opet bi se SDP strovaljivao zbog njega, a lik realno jedine demokratske unutrostranacke izbore dobio.
SDA-ovcima dobar Bakir koga ni otac rodjeni nije htio vidjeti na celu stranke, sada bi poginuli za njega, ostale lidere i da ne spominjem, od zatvorenik/graditelj/utemeljitelj Radonvic, preko CetiriGodineNisamNiJednoPoslanickoPitanjePostavio Komsic, do likova tipa ja sam tu samo da prodam Elektroprivredu Jerlagica, i svi oni zlatni u PM, a SDP samo sto nije nestao.
Kao sto rekoh, smijesno i tuznobu isto vrijeme...
Jebote, prvo skidali Zlaju jer je wannabe diktator, hajde i jeste bio, ali u poredjenju sa ostalim liderima stranaka jos uvijek doktor politike, pa opet SDP se dobro strovalio pod njim.
Sada citam komentare za Niksica, opet svaka dlaka smeta, ovakav je, onakav je, opet bi se SDP strovaljivao zbog njega, a lik realno jedine demokratske unutrostranacke izbore dobio.
SDA-ovcima dobar Bakir koga ni otac rodjeni nije htio vidjeti na celu stranke, sada bi poginuli za njega, ostale lidere i da ne spominjem, od zatvorenik/graditelj/utemeljitelj Radonvic, preko CetiriGodineNisamNiJednoPoslanickoPitanjePostavio Komsic, do likova tipa ja sam tu samo da prodam Elektroprivredu Jerlagica, i svi oni zlatni u PM, a SDP samo sto nije nestao.
Kao sto rekoh, smijesno i tuznobu isto vrijeme...
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#55758 Re: SDP
Prvo skontas da na temi imas vise ljudi koji su protiv SDPa, ili bar trenutne politike istog, nego glasaca pa onda to ima smisla.
Delic je imao prednost bolje lokalne organizacije, odradio je finu kampanju, tako da rezultat ne cudi. Samo ako se odcjepi, nece ga pratiti vecina tih glasova.
Mislim da je najelegantnije rjesenje da se preko tuzikastva sklone iz politike par ljudi iz TK.
Delic je imao prednost bolje lokalne organizacije, odradio je finu kampanju, tako da rezultat ne cudi. Samo ako se odcjepi, nece ga pratiti vecina tih glasova.
Mislim da je najelegantnije rjesenje da se preko tuzikastva sklone iz politike par ljudi iz TK.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#55759 Re: SDP
ta će čiča jova... to radi korektnosti.Maraschino wrote:Radi korektnosti da stavimo i ovoBanksy wrote:Glede Pudarića, čiji je, itd.
Biti čovjek znači dati svoj glas Željku Komšiću
Ma koliko izbor bio iznuđen okolnostima, danas biti čovjek znači dati svoj glas Željku Komšiću
02. okt 2018
ili neka pređe u sda, taman iza desnice ostalo prazno mjesto.
-
doktor78
- Posts: 3948
- Joined: 14/09/2006 11:02
#55760 Re: SDP
Bice zanimljivo vidjeti kako ce ova grupacija koja je podrzavala Delica nastaviti svoje djelovanje. Teske rijeci su pale tokom kampanje,ne vjerujem da ce se to tek tako smiriti. Predvidjam osnivanje nove partije,nekog A-SDP,koja ce biti spremna da preuzme odgovornost,a samim tim i fotelje,jelte
Posebno tipujem na ovu ekipu sa TK,naostrili su se do te mjere da mislim da je razlaz neminovan.
Posebno tipujem na ovu ekipu sa TK,naostrili su se do te mjere da mislim da je razlaz neminovan.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55761 Re: SDP
Nije to nikakva razlika.
Skoro pola clanstva koje je glasalo ne slaze se sa " pobjednicima".
Ne sumnjam da ce broj nezadovoljnih clanova biti sve manji pogotovu nakon kongresa.
Skoro pola clanstva koje je glasalo ne slaze se sa " pobjednicima".
Ne sumnjam da ce broj nezadovoljnih clanova biti sve manji pogotovu nakon kongresa.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#55762 Re: SDP
zašto se prešućuje da je Nikšić pobijedio u Tuzli?
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#55763 Re: SDP
Sta cemo sa par ljudi u SK,tamo je sve po zakonu.madner wrote:Prvo skontas da na temi imas vise ljudi koji su protiv SDPa, ili bar trenutne politike istog, nego glasaca pa onda to ima smisla.
Delic je imao prednost bolje lokalne organizacije, odradio je finu kampanju, tako da rezultat ne cudi. Samo ako se odcjepi, nece ga pratiti vecina tih glasova.
Mislim da je najelegantnije rjesenje da se preko tuzikastva sklone iz politike par ljudi iz TK.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#55764 Re: SDP
u tuzli ili tuzlanskom kantonu?Chmoljo wrote:zašto se prešućuje da je Nikšić pobijedio u Tuzli?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#55765 Re: SDP
Tuzli.
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#55766 Re: SDP
SDA/PDA tužilaštvo da ih skine? Nema šanse! Oni njima ko hljeb trebaju.madner wrote:Mislim da je najelegantnije rjesenje da se preko tuzikastva sklone iz politike par ljudi iz TK.
Opet ponavljam, zašto je, kako i ko Bijedića stavio za predsjednika KO i nosioca liste na kantonalnim izborima 2018.? On sam koštao je SDP nekoliko hiljada glasova manje.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55767 Re: SDP
Grad Tuzla nije ni morao imati izbore.
Dovoljan je amin od gradonacelnika.
Mislim da je Niksic bio sigurniji u pobjedu u Tz nego u Konjicu.
Dovoljan je amin od gradonacelnika.
Mislim da je Niksic bio sigurniji u pobjedu u Tz nego u Konjicu.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#55768 Re: SDP
pa ja, Tula direktiva, a ovamo praznik demokratije u Čeliću.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#55769 Re: SDP
Imena?starisalko wrote:Sta cemo sa par ljudi u SK,tamo je sve po zakonu.madner wrote:Prvo skontas da na temi imas vise ljudi koji su protiv SDPa, ili bar trenutne politike istog, nego glasaca pa onda to ima smisla.
Delic je imao prednost bolje lokalne organizacije, odradio je finu kampanju, tako da rezultat ne cudi. Samo ako se odcjepi, nece ga pratiti vecina tih glasova.
Mislim da je najelegantnije rjesenje da se preko tuzikastva sklone iz politike par ljudi iz TK.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55770 Re: SDP
Chmoljo wrote:pa ja, Tula direktiva, a ovamo praznik demokratije u Čeliću.
Praznik demokratije u Celicu,odlicna ideja za naslov nekog novog domaceg filma...
-
doktor78
- Posts: 3948
- Joined: 14/09/2006 11:02
#55771 Re: SDP
Ako je vjerovati Slobodnoj Bosni:
U Tuzlanskom kantonu uvjerljivo je pobijedio Edin Delić, aktuelni načelnik općine Lukavac, koji je osvojio 5 hiljada 387 glasova, na drugom mjestu je Nermin Nikšić sa 2 hiljade 830 glasova, dok je na trećem mjestu Svetozar Pudarić sa hiljadu i 100 osvojenih glasova.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#55772 Re: SDP
i sto je tu sporno? sto se to mora potencirati vise nego ostalo? zar mu jasmin imamovic i denis becirovic nisu pruzili podrsku?Chmoljo wrote:Tuzli.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#55773 Re: SDP
Luzeri, mislim za nas a za se su vise nego odlicni.
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#55774 Re: SDP
Niksic-Uniprometmadner wrote:Imena?starisalko wrote:Sta cemo sa par ljudi u SK,tamo je sve po zakonu.madner wrote:Prvo skontas da na temi imas vise ljudi koji su protiv SDPa, ili bar trenutne politike istog, nego glasaca pa onda to ima smisla.
Delic je imao prednost bolje lokalne organizacije, odradio je finu kampanju, tako da rezultat ne cudi. Samo ako se odcjepi, nece ga pratiti vecina tih glasova.
Mislim da je najelegantnije rjesenje da se preko tuzikastva sklone iz politike par ljudi iz TK.
Cengic-Mucke
-
Novak20
- Posts: 15247
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#55775 Re: SDP
Nikšić može da slavi. Riješio se matore SDA agenture, pobijedio na unutarstranačkim izborima, a pritužbi na postupak izbora sad-zasad nema. Samim tim ni razloga za svađu među članstvom koje je izborom Nikšića potvrdilo da nije za koalicije SDP sa SDA (HDZ i SNSD).
SDP sada može lagano početi sa pripremama za lokalne izbore. Najlogičnije bi bilo da to uradi u predizbornoj koaliciji u okviru BH bloka.
SDP sada može lagano početi sa pripremama za lokalne izbore. Najlogičnije bi bilo da to uradi u predizbornoj koaliciji u okviru BH bloka.
