SDP

User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#55676 Re: SDP

Post by strucnjakdemagog »

bunk wrote:
strucnjakdemagog wrote:
bunk wrote:Kakvi ste vi experti ja sam ocito amater kad trenutnu situaciju u sdp vidim kao apsolutni potop ..
Ko ce isplivati?
I sta ce poduzeti kad ispliva?
Uzeti dah pa zaronit jos dublje :lol:
ako je SDP potopljen, sta bi tek rekao za ezdea? tamo je tsunami.

licno sam zadovoljan sto se SDP otarasio onih bijednika. kad rijese i TK, iz svega ce izaci samo jaci.
Znaci ne bi se sad mijenjao mislim sdp sa sda situacijom?
ne znam na sta ciljas. SDP se cisti i dobice dosta novih glasova od glasaca DF-a recimo, zato sto su ostali principijelni i odustali od koalicije sa SDA. s druge strane SDA ocistila redove, a potom izgubila KS. novoj vladi KS odlicno ide. SDA ocajnicki pokusava da vrati KS i samo tone sve dublje. masa SDA glasaca prelazi kod dine.
i ko je tu u nezavidnoj situaciji?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#55677 Re: SDP

Post by GandalfSivi »

Vi fakat se pokusavate ubijediti sa Bunkom :lol:

Decko ubaceni elemenat, mrski SDA provokator :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55678 Re: SDP

Post by kmirsad »

GandalfSivi wrote:Vi fakat se pokusavate ubijediti sa Bunkom :lol:

Decko ubaceni elemenat, mrski SDA provokator :D
:lol: :lol: :lol: :lol: Nevjerovatno... SDA, a simpatičan... :lol:
doktor78
Posts: 3948
Joined: 14/09/2006 11:02

#55679 Re: SDP

Post by doktor78 »

kmirsad wrote:Upssss, lapsus... nije Bijediću... Deliću...
Ma kakav lapsus, odlično si rekao :D
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55680 Re: SDP

Post by bunk »

GandalfSivi wrote:Vi fakat se pokusavate ubijediti sa Bunkom :lol:

Decko ubaceni elemenat, mrski SDA provokator :D
Ljudi moji kakve kvalifikacije.
Najblize ubacenom elementu sam bio kad sam gledo Balkanskog spijuna.. :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#55681 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ma nisi ubacen. Ti si transparentan ko ljetni dan.
Potpuno je jasno da imas licni interes od vlasti u kojoj SDA vodi glavnu riječ i to je sasvim normalno.

Gore bi bilo da nemaš interes, ali vjeruješ da te oni brane, hrane, i vode u bolju budućnost.
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#55682 Re: SDP

Post by _Scarlett_ »

Komunjare kad nebosnjaci zamjenjuju Bosnjake: fasista je svako ko nesto komentarise o nacionalnosti novih kadrova!

Komunjare kad Bosnjaci zamjenjuju nebosnjake: TALIBANIZACIJA SARAJEVA
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#55683 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ne znam jel ti ko rekao, ali komunjare odavno ne postoje. Nekih 30 godina vec. Haman su vec svi i izumrli.
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#55684 Re: SDP

Post by _Scarlett_ »

Sudeci po nasim umjetnicima, ne bih rekla da je tako :roll:
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#55685 Re: SDP

Post by drug_profi »

e sad te vec ne kontam.

tj kontam... :-)
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55686 Re: SDP

Post by kmirsad »

bunk wrote:
GandalfSivi wrote:Vi fakat se pokusavate ubijediti sa Bunkom :lol:

Decko ubaceni elemenat, mrski SDA provokator :D
Ljudi moji kakve kvalifikacije.
Najblize ubacenom elementu sam bio kad sam gledo Balkanskog spijuna.. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: Ma neka si vala i SDA, jebe mi se... simpatičan si... :lol: ... I onaj Palermo... koji god je, dobar je... :lol: ali premiroroljubiv brate..., nije mi nikakav gušt, svađat se s vama dvojicom... :lol:
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#55687 Re: SDP

Post by palermo »

kmirsad wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma neka si vala i SDA, jebe mi se... simpatičan si... :lol: ... I onaj Palermo... koji god je, dobar je... :lol: ali premiroroljubiv brate..., nije mi nikakav gušt, svađat se s vama dvojicom... :lol:
bolan Mirso, to se kaže gospon čojek :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55688 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Jel ovo imamo i kantonalnu zastupnicu na ovoj temi?

:D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#55689 Re: SDP

Post by Kikibombona »

Chmoljo wrote:Jel ovo imamo i kantonalnu zastupnicu na ovoj temi?

:D
Nemam nista protiv vlaha i sokaca, ali...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55690 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Pobit.

Pedere prekrstit pa pobit.

Al ja zaista nemam nista ni protiv koga. Imam i prijatelje hrvate i srbe. I moguce homoseksualce.

Ali nije mi jasno sta hoce. Niko ih ne dira.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#55691 Re: SDP

Post by Kikibombona »

Chmoljo wrote:Pobit.

Pedere prekrstit pa pobit.

Al ja zaista nemam nista ni protiv koga. Imam i prijatelje hrvate i srbe. I moguce homoseksualce.

Ali nije mi jasno sta hoce. Niko ih ne dira.
Necemo nikoga dirati, mi smo ba merhametli. Svi ljudi imaju svoja prava, mogu upraznjavati seksualne nastranosti i devijacije u cetiri zida. Niko im ne brani. Samo neka ne provociraju.

Da nije EZDEA ne bi bilo BiH i Bosnjaka. Pri tome ne zaboraviti pomoc patriotskih Srba, Hrvata i ostalih...

EZDEA je vjecna a ljudi su prolazni. Treba mijenjati EZDEA iznutra a samim tim BiH. Uklanjati anomalije i lose ljude iz EZDEA, mijenjati ljude a ne stranku. :idea:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#55692 Re: SDP

Post by GandalfSivi »

Chmoljo wrote:Jel ovo imamo i kantonalnu zastupnicu na ovoj temi?

:D
Aaaaaaaaaa, nisam jedini, sve kontam prividja mi se :)
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#55693 Re: SDP

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Chmoljo wrote:Jel ovo imamo i kantonalnu zastupnicu na ovoj temi?

:D
Cuj Palermo zena, ko bi reko :mrgreen:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55694 Re: SDP

Post by kmirsad »

palermo wrote:
kmirsad wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma neka si vala i SDA, jebe mi se... simpatičan si... :lol: ... I onaj Palermo... koji god je, dobar je... :lol: ali premiroroljubiv brate..., nije mi nikakav gušt, svađat se s vama dvojicom... :lol:
bolan Mirso, to se kaže gospon čojek :D
:-D Baš tako.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55695 Re: SDP

Post by kmirsad »

Chmoljo wrote:Pobit.

Pedere prekrstit pa pobit.

Al ja zaista nemam nista ni protiv koga. Imam i prijatelje hrvate i srbe. I moguce homoseksualce.

Ali nije mi jasno sta hoce. Niko ih ne dira.
Pitanje i odgovor...istovremeno...Hoče da ih se dira. :-D
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55696 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Leverage wrote:
putokaz1 wrote:ja dolazim iz lukavca ali ako delić ode u zagrljalj pda ja nikad više neću birati njega ni partiju :D
Najizglednije je da će on iz SDP-a nakon izvjesnog poraza.
da,on neželi biti drugi,mora biti prvi,a uložio je u kampanju mnogo,vrijeđao,ružio,kritikovao,polarizirao,pretjerao,podijelio i komšije....
dobar je čovjek,pošten,ali ima i mane...
hoće u vlast pod svaku cijenu
i partner mu poželjan....gospodar podzemlja,te vlada jednog čojka...partner mu osoba koja je protivnik partiji već 30 godina,koja je protivnik narodu
hoće da šiju ostavi na mjestu predsjedavajućeg
nažalost traži da prihvatimo kuku ko evropljanina i intelektualca
što je čudnije još uvjek ga lukavčani vole ,nek bude i kuko ako treba,kuko je za lukavčane ko angela
žao mi je ,ja više mrzim kuku kriminalca nego što volim delića,i moj glas,ako ga lokalna izborna ne izbriše,po običaju,ide nikšiću koji je grozan,nula,ništa, ali bolji je od kuke :D
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55697 Re: SDP

Post by putokaz1 »

kmirsad wrote:Upssss, lapsus... nije Bijediću... Deliću...
pa to ti je jednako......jednako bijedić-kukić-delić
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55698 Re: SDP

Post by bunk »

Predsjednik sdp dan uoci izbora u stranci ponovo o sda :lol: pokusava odapet otrovnu strijelu ka df ili sbb ni rijeci o rezultatu koji stranka poluci na izborima pod njegovim vodstvom.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55699 Re: SDP

Post by putokaz1 »

bunk wrote:Predsjednik sdp dan uoci izbora u stranci ponovo o sda :lol: pokusava odapet otrovnu strijelu ka df ili sbb ni rijeci o rezultatu koji stranka poluci na izborima pod njegovim vodstvom.
pod njegovim 8 načelnika i drugi u fbih
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#55700 Re: SDP

Post by costacurta »

Predsjednica Centralne izborne komisije SDP-a Mira Grgić saopćila je presjek stanja o toku izbora za predsjednika stranke, 
Šta briga CIK kako protiču izbori za predsjednika neke partije? Valjda ih treba biti briga samo je li kandidat ispunjava sve zakonom potrebne uslove a način izbora je stvar svake partije, hoćeš reći da je izbor npr predsjednika SNSDa ili HDZa gdje je bio samo jedan kandidat po svim načelima demokratskije? :lol:
Članovi drugih stranaka se miješaju u izborni proces. Neki mediji također stvaraju sliku o neregularnosti, a u jednoj sredini se član SDA pokašao učlaniti u SDP da bi imao pravo glasa”, izjavila je Grgić.
Reče Mira, otkrili su ih brže i efikasnije nego Horejšio iz CSI, obznanili im imena i sve po kratkom postupku, aferim za CIK. Inače su poznati po višemjesečnom čekanju da obznane rezultate.
Ali pazi šta Mira reče u istoj izjavi:
Grgić nije imala komentar na već objavljene pritužbe Edina Delića koji je kazao da je u Bratuncu došlo i do fizičkog napada na posmatrača.
“U ovom trenutku skupljamo sve informacije o tom slučaju, a kasnije CIK ima sjednicu gdje ćemo sve razmotriti.
:lol:
Sad odjednom neće ništa da prejudicira, Mira skuplja informacije.
Mi želimo da sa kandidatom koji pobijedi gradimo još uspješniji SDP.
:shock:

Šta predsjedica CIKa ima sa uspiješnosti bilo koje političke partije? :|
Post Reply