ne znam na sta ciljas. SDP se cisti i dobice dosta novih glasova od glasaca DF-a recimo, zato sto su ostali principijelni i odustali od koalicije sa SDA. s druge strane SDA ocistila redove, a potom izgubila KS. novoj vladi KS odlicno ide. SDA ocajnicki pokusava da vrati KS i samo tone sve dublje. masa SDA glasaca prelazi kod dine.bunk wrote:Znaci ne bi se sad mijenjao mislim sdp sa sda situacijom?strucnjakdemagog wrote:ako je SDP potopljen, sta bi tek rekao za ezdea? tamo je tsunami.bunk wrote:Kakvi ste vi experti ja sam ocito amater kad trenutnu situaciju u sdp vidim kao apsolutni potop ..
Ko ce isplivati?
I sta ce poduzeti kad ispliva?
Uzeti dah pa zaronit jos dublje
licno sam zadovoljan sto se SDP otarasio onih bijednika. kad rijese i TK, iz svega ce izaci samo jaci.
i ko je tu u nezavidnoj situaciji?
