SDP

User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#55101 Re: SDP

Post by drug_profi »

I kažeš da sve to što je uradio nije imalo nikakvog efekta na SDP?

Ja sad ne bih da rovim po netu i da guglam reakcije, da ti ih postavljam.
Znam da ti jednostavno prezireš SDP, kao što ja prezirem DF i Komšića.
Tako da nema svrhe. Neces promijeniti misljenje.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55102 Re: SDP

Post by kmirsad »

Ništa primitivnog nema u Damirovom nastupu. Naprotiv. Ako je Damir primitivac, ja sam 10x veči... Podržavam ga u svemu što je rekao, napisao, snimio...
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#55103 Re: SDP

Post by malakh »

drug_profi wrote:I kažeš da sve to što je uradio nije imalo nikakvog efekta na SDP?

Ja sad ne bih da rovim po netu i da guglam reakcije, da ti ih postavljam.
Znam da ti jednostavno prezireš SDP, kao što ja prezirem DF i Komšića.
Tako da nema svrhe. Neces promijeniti misljenje.
sdp ne mogu prijezirat, jer sam socijaldemokrata i u sdpu vidim najjaču iskru socijaldemokracije, ali prijezirem ljude sumnjivog obrazovanja i namjera koji lagumdžijski žele da preuzmu kontrolu sdpa i da unište sve dobro u sdpu.

garantiram da sve što je damir učinio, nije imalo nikakvog efekta na sdp. nitko nije podnio ostavku, nisu izbacili lagumdžiju iako su najavljivali, nisu se očistili i sve je ostalo isto, sem damira.

i već par postova ponavljaš da je damirovo lupanje prazne slame imalo efekta na sdp. pa molim te reci mi koji je to efekat?
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#55104 Re: SDP

Post by malakh »

kmirsad wrote:Ništa primitivnog nema u Damirovom nastupu. Naprotiv. Ako je Damir primitivac, ja sam 10x veči... Podržavam ga u svemu što je rekao, napisao, snimio...
ne bih se složio da opravdavaš da netko tko se bavi javnim životom, predstavlja građane i socijaldemokraciju, psuje mrtve majke svojim kolegama i prijeti kako će nekoga na nosilima poslati u tuzlu. to nije način ophođenja prema drugima, ma koliko imali suprotna mišljenja. zbog toga je i izbačen i to je ono što ja komentiram. da je u pravu u nekim stvarima, doista jeste, ali ništa novo nije rekao, što već ne znamo i sa čime se već nismo složili.

to što ja mislim da su iskoristili damira nikšića, njegovo ime i ugled, da bi ga na kraju izbacili kao psa, je samo moje mišljenje. ne mora se nitko složiti samnom.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#55105 Re: SDP

Post by Styling »

malakh wrote:
kmirsad wrote:Ništa primitivnog nema u Damirovom nastupu. Naprotiv. Ako je Damir primitivac, ja sam 10x veči... Podržavam ga u svemu što je rekao, napisao, snimio...
ne bih se složio da opravdavaš da netko tko se bavi javnim životom, predstavlja građane i socijaldemokraciju, psuje mrtve majke svojim kolegama i prijeti kako će nekoga na nosilima poslati u tuzlu. to nije način ophođenja prema drugima, ma koliko imali suprotna mišljenja. zbog toga je i izbačen i to je ono što ja komentiram. da je u pravu u nekim stvarima, doista jeste, ali ništa novo nije rekao, što već ne znamo i sa čime se već nismo složili.

to što ja mislim da su iskoristili damira nikšića, njegovo ime i ugled, da bi ga na kraju izbacili kao psa, je samo moje mišljenje. ne mora se nitko složiti samnom.
Jeste da mu je istup bio malo mahalski i primitivan, ali ocigledno je da neki samo taj vid komunikacije razumiju. Lijepim rijecima ne bi postigao isti efekat. Nazalost.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#55106 Re: SDP

Post by malakh »

Styling wrote: Jeste da mu je istup bio malo mahalski i primitivan, ali ocigledno je da neki samo taj vid komunikacije razumiju. Lijepim rijecima ne bi postigao isti efekat. Nazalost.
efekat da ga izbace sa noge na nogu iz sdpa ili da se sdp promijeni i reformiše?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55107 Re: SDP

Post by Banksy »

Spletkaril se šta novo? Niste valjda još na Nikšiću...
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#55108 Re: SDP

Post by drug_profi »

Banksy wrote:Spletkaril se šta novo? Niste valjda još na Nikšiću...
A jest izgleda. Ne moze mu se oprostiti sto je 'sovo neke koji su se prepoznali.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#55109 Re: SDP

Post by Styling »

malakh wrote:
Styling wrote: Jeste da mu je istup bio malo mahalski i primitivan, ali ocigledno je da neki samo taj vid komunikacije razumiju. Lijepim rijecima ne bi postigao isti efekat. Nazalost.
efekat da ga izbace sa noge na nogu iz sdpa ili da se sdp promijeni i reformiše?
Efekat da ga se cuje i da to cuje i javnost, jer zahvaljujuci njegovom live prenosu saznali smo neke detalje sa sjednice SDP-a. Nije ga trebalo izbaciti, mozda neka disciplinska sankcija, ali za izbacivanja nije. Kazu oni jedni drugima i gore stvari iza zatvorenih vrata, nego su ovaj put pod pritiskom nekih likova iz javnosti Damira izbacili. Da nije bilo live, ne bi mu niko nista. Sve bi se podvelo pod "nervozu".
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#55110 Re: SDP

Post by drug_profi »

Greška je što je izbačen. Ukor ili opomena da, ali isključenje je greška.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55111 Re: SDP

Post by kmirsad »

drug_profi wrote:Greška je što je izbačen. Ukor ili opomena da, ali isključenje je greška.
Ogromna greška.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55112 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Ovi moji Lukavčani koji su dobili 3 izbore u kontri SDA sa otjeraše Damir ,vrijeđaju ga je je rekao da moji Lukavčani Ruralci iz Poljica,Prokosovića,čak i Vujović iz Bileće,JASNO KAŽU DA ŽELE i sa SDA i sa PDA SAMO DA DOBIJU FOTELJE
Što je čudno SDP Lukavac želi vlast pod svaku cijenu svi iz rukovodstva bez obzira s kim,ko god se protivi vlasti s SDA ili PDA bude etiketisan kao izdajnik
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#55113 Re: SDP

Post by malakh »

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55114 Re: SDP

Post by Chmoljo »

ribrending DFa?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#55115 Re: SDP

Post by Prpa.ba »

Laticu ne vjerujem ni kad kaze da trenutno pada kisa, ali ovo je jedna od onih stvari koju bih jako, jako, jako volio da bude istinita. Kompletna Bakirova opozicija na jednom mjestu, ukljucujuci i vaskrslu Koracku. Savrsenstvo! :lol:
Dendrlix
Posts: 1136
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#55116 Re: SDP

Post by Dendrlix »

User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55117 Re: SDP

Post by bunk »

Dr.Zlatko Lagumdzija,Zeljko Komsic.
Da nikog vise ne spomenemo ta dvojica su gromade za svakog iz " BH bloka" ,sestorke," programske vlade" ili onih sto dizu rucice za asda u Bihacu.
doktor78
Posts: 3947
Joined: 14/09/2006 11:02

#55118 Re: SDP

Post by doktor78 »

Dendrlix wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic- ... /190430016

A imena... Sve ljudske gromade
Dovoljno je vidjeti ko je na spisku i sve je jasno. Jedino me iznenadjuju prof.Lamija Tanovic i prof.Zgodic,ali kad se sjetim sta mi je o ovom potonjem pricao njegov bivsi student sa FPN-a,onda me ni on ne iznenadjuje
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#55119 Re: SDP

Post by studiorum_tuzlaensis »

Gromadina hah

Dendrlix
Posts: 1136
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#55120 Re: SDP

Post by Dendrlix »

doktor78 wrote:Jedino me iznenadjuju prof.Lamija Tanovic...
Nuklearu fiziku ima u malom prstu. U politici je pitanje bil' uspjela da rad mjesne zajdnice poboljša za 3%
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#55121 Re: SDP

Post by hrasno38 »

Dendrlix wrote:
doktor78 wrote:Jedino me iznenadjuju prof.Lamija Tanovic...
Nuklearu fiziku ima u malom prstu. U politici je pitanje bil' uspjela da rad mjesne zajdnice poboljša za 3%
Cisto da znas radi informacije da je prof. Tanovic bila izvanredan ambasador u Danskoj i da ljudi i dan danas cijene njen rad.
Dendrlix
Posts: 1136
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#55122 Re: SDP

Post by Dendrlix »

Zaboravih da je bila ambasador. Znam da je bila uspješna. To opet ne mijenja moje mišljenje da u politici ne bi bila uspješna. Kao čovjek je za 10. To je i spriječava da bude uspješna političarka.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55123 Re: SDP

Post by Chmoljo »

bunk wrote:Dr.Zlatko Lagumdzija,Zeljko Komsic.
Da nikog vise ne spomenemo ta dvojica su gromade za svakog iz " BH bloka" ,sestorke," programske vlade" ili onih sto dizu rucice za asda u Bihacu.
gromade od kojih građani nemaju nikakve koristi.

više je Forto uradio sa čišćenjem grada nego gromada koja lupa po prstima ikad.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#55124 Re: SDP

Post by hrasno38 »

Chmoljo wrote:
bunk wrote:Dr.Zlatko Lagumdzija,Zeljko Komsic.
Da nikog vise ne spomenemo ta dvojica su gromade za svakog iz " BH bloka" ,sestorke," programske vlade" ili onih sto dizu rucice za asda u Bihacu.
gromade od kojih građani nemaju nikakve koristi.

više je Forto uradio sa čišćenjem grada nego gromada koja lupa po prstima ikad.
Politika kojom se bavi Forto je iskljucivo lokalnog karaktera i nema Dodika, Covica, Vucica, Plenkovica itd itd a politika kojom se bave ili su se bavili ova dvojica je totalno drukcija i svodi se na puku politcku odbranu zemlju od nasrtaja sa istoka i zapada. Izmedju ciscenja papira i krhanja sa Dodikom ja bih uvijek prije izabrao ciscenje papira.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#55125 Re: SDP

Post by JThomas »

svako razuman bi tako izabrao. samo se oni žrtvuju za narod i biraju krhanje s dodikom... :mrgreen:
Post Reply