Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#54576 Re: Zeničani
Da su samo prenijeli vijest ovi na FB, ja bih rekao da je Kiki u pravu. Ovako se on uhvatio njih da skrene temu sa pravog problema. Vijest je izasla i na Klixu i na Zenitu. Dakle BOT Mulahusic, BOT Kikibombona.
Cinjenica je da je Mersija Kasumovic nastavila sa praksom prethodnih vladara Doma Zdravlja. Ovi prethodni vladari tvrde da je kompanija od koje su kupovali imala dozvole, iako su slagali da to nije ista kompanija. I to nije cinjenica, nego treba ispitati. Koliko vidim, cinjenica je i da sad ta kompanija nema potrebne dozvole.
Treba utvrditi odgovornost trenutnih vladara kao i prethodnih. Sve ostalo je suplja.
Cinjenica je da je Mersija Kasumovic nastavila sa praksom prethodnih vladara Doma Zdravlja. Ovi prethodni vladari tvrde da je kompanija od koje su kupovali imala dozvole, iako su slagali da to nije ista kompanija. I to nije cinjenica, nego treba ispitati. Koliko vidim, cinjenica je i da sad ta kompanija nema potrebne dozvole.
Treba utvrditi odgovornost trenutnih vladara kao i prethodnih. Sve ostalo je suplja.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#54578 Re: Zeničani
Tako kažu a šta je bilo u njemu ne znam...
Znam da sam, kad sam se probudio nakon 6 dana, psovao im sve najmilije
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54579 Re: Zeničani
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#54580 Re: Zeničani
Potres mozga, lobanja pucala unutra na 3 dijela.
Operacija bila odmah, hitno.
Doktori se ibretili, samo 11 dana od operacije do otpuštanja.
Eto sad kuci mirujem, terapiju pijem...i trebat će dugo dok krenem na posao.
Živ sam..samo ću to reći, dobro pa nisam invalid, nepokretan i tako to....
Operacija bila odmah, hitno.
Doktori se ibretili, samo 11 dana od operacije do otpuštanja.
Eto sad kuci mirujem, terapiju pijem...i trebat će dugo dok krenem na posao.
Živ sam..samo ću to reći, dobro pa nisam invalid, nepokretan i tako to....
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54581 Re: Zeničani
Dobro je masala, hvala Bogu hvala doktorima hvala medicini. Nadam se da ces bit dobro aBd. Pusti posao sad, najbitnije da ozdravis i vratis se u svakodnevnicu. I sam evo skoro 2 mjeseca na bolovanju, problemi s kicmom, a 30 mi tek. Psihicki se odrazava na covjeka sve to, a ne gine mi neko sranje pa mozda cak i otkaz kad se vratim na posao.
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#54582 Re: Zeničani
Ne razmišljaj o poslu a pogotovo ne o otkazu.
Odmoraj. Ne znam sta je u pitanju ali da te glava boli zbog posla to ti ne treba u tom trenu. I ja se toga drzim.
Zezam se na svoj racun, reko prije ce se rudnik zatvoriti nego ja s bolavanja otici
Odmoraj. Ne znam sta je u pitanju ali da te glava boli zbog posla to ti ne treba u tom trenu. I ja se toga drzim.
Zezam se na svoj racun, reko prije ce se rudnik zatvoriti nego ja s bolavanja otici
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#54583 Re: Zeničani
Može se raditi i od kuće 
Brz i uspješan oporavak vam želim.
Svašta se dešava u životu bitno se boriti i izaći ko pobjednik
Brz i uspješan oporavak vam želim.
Svašta se dešava u životu bitno se boriti i izaći ko pobjednik
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54584 Re: Zeničani
Ovo nema ni u Obali Slonovače.
Frajer izadje za govornicu i javno prizna da je krao i dopisivao glasove. Krivično djelo!!!
Sadasnji clan Vakufske inicijative preletac iz SDA.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54585 Re: Zeničani
Ko je ovaj debil? To odma prijaviti tuzilastvu i CIKu
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#54586 Re: Zeničani
Novi Kr0ljNivelacija wrote: ↑01/10/2021 16:30
Ovo nema ni u Obali Slonovače.
Frajer izadje za govornicu i javno prizna da je krao i dopisivao glasove. Krivično djelo!!!
Sadasnji clan Vakufske inicijative preletac iz SDA.
Član 198.
Izborna prijevara Ko krivotvori rezultate izbora ili glasanja za institucije u Federaciji dodavanjem, lišenjem ili brisanjem glasova ili potpisa, netačnim brojanjem glasova, neistinitim upisivanjem rezultata u izborne isprave ili na drugi način, ili objavi rezultate izbora ili glasnja koji ne odgovaraju obavljenom glasanju, kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54587 Re: Zeničani
Javno za govornicom kaze nicim izazvan da je učestovao u dopisivanju i kradji glasova i malverzacijama.
Zamislite da se ovo desilo u nekom gradu poput Mostara, BL, ili SA a ne u vukojebini pa svi mediji bi ovo stavili na udarnu vijest gdje vijecnik gradskog vijeća JAVNO ZA GOVORNICOM priznaje krivično djelo i niko nista.
Zamislite da se ovo desilo u nekom gradu poput Mostara, BL, ili SA a ne u vukojebini pa svi mediji bi ovo stavili na udarnu vijest gdje vijecnik gradskog vijeća JAVNO ZA GOVORNICOM priznaje krivično djelo i niko nista.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#54588 Re: Zeničani
Eto sad ne bi za Fudu dopisivo niti bilo sta necasno radio, sad je posten coek 
Osim mozda ukrast koju olovku
Osim mozda ukrast koju olovku
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#54589 Re: Zeničani
Kako svega ti? Da miniram iz dnevnog boravka na Staru jamu
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#54590 Re: Zeničani
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#54591 Re: Zeničani
Pa šta su ti preporučili? Vježbe, operacija..?
I koje si sve hećime obišao? Imaš li nekoga za preporučiti?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#54592 Re: Zeničani
Što otkaz?Sydnor wrote: ↑01/10/2021 12:49 Dobro je masala, hvala Bogu hvala doktorima hvala medicini. Nadam se da ces bit dobro aBd. Pusti posao sad, najbitnije da ozdravis i vratis se u svakodnevnicu. I sam evo skoro 2 mjeseca na bolovanju, problemi s kicmom, a 30 mi tek. Psihicki se odrazava na covjeka sve to, a ne gine mi neko sranje pa mozda cak i otkaz kad se vratim na posao.
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54593 Re: Zeničani
Ma nece niko da te pogleda, najvise mi pomogao kiroprakticar-Chesterfield- wrote: ↑01/10/2021 20:03 Pa šta su ti preporučili? Vježbe, operacija..?
I koje si sve hećime obišao? Imaš li nekoga za preporučiti?
Ne znam sta cu dalje, jos me boli jos sam sjeban, pa vidjecemo. On mi govori da idem magnet radit i da to trazim ali ne znam hoce li mi dati... Ako ne dadnu moracu privatno ici.
Mislim ono, imam diskopatiju, skoliozu valjda od malena koja nije lijecena plus pocetak diskushernije
Nisam za operaciju, ono dobar sam kakvih ima ali ubije me psihicki sto zaista nisam u stanju raditi, doktori nece da me lijece i nezdravog me vracaju na posao koji nisam u stanju obavljati jer je fizicki posao
Zato sto se direktoru tako digne i povremeno dadne otkaz ko previse koristi bolovanje. Mojoj kolegici je dao jer je uzela dvaput u kratkom roku
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#54595 Re: Zeničani
Nivelacija wrote: ↑01/10/2021 16:30
Ovo nema ni u Obali Slonovače.
Frajer izadje za govornicu i javno prizna da je krao i dopisivao glasove. Krivično djelo!!!
Sadasnji clan Vakufske inicijative preletac iz SDA.
Najjace je kad covjek izadje i kaze da je krao i dopisivao glasove za SDA
a botovi SDA to djele kao nesto pozitivno za SDA
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54596 Re: Zeničani
Stranka se čisti elhamdulillah, vidis da je hamelj i otpad nasao utociste u Vakufskoj inicijativi i po drugim strankama.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54597 Re: Zeničani
Znaci, debil izadje i kaze da je KRAO I DOPISIVAO glasove. On bi treb'o biti u pritvoru vec sad. Jos mi je to seoski vijecnik.
Jebem li im inicijativu.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54598 Re: Zeničani


Spomenik šehidima Kameni spavac
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#54599 Re: Zeničani
Vidjer sarge ko u svom na svom
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54600 Re: Zeničani
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dom-zdr ... /211001145
...a daaaaaj
jučer tvrdila da je sve ok sa ovim Istrabenzom i da ima sertifikaaat 
...a daaaaaj
