Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

skoronikako
Posts: 1135
Joined: 08/10/2018 12:09

#54576 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Da su samo prenijeli vijest ovi na FB, ja bih rekao da je Kiki u pravu. Ovako se on uhvatio njih da skrene temu sa pravog problema. Vijest je izasla i na Klixu i na Zenitu. Dakle BOT Mulahusic, BOT Kikibombona.

Cinjenica je da je Mersija Kasumovic nastavila sa praksom prethodnih vladara Doma Zdravlja. Ovi prethodni vladari tvrde da je kompanija od koje su kupovali imala dozvole, iako su slagali da to nije ista kompanija. I to nije cinjenica, nego treba ispitati. Koliko vidim, cinjenica je i da sad ta kompanija nema potrebne dozvole.

Treba utvrditi odgovornost trenutnih vladara kao i prethodnih. Sve ostalo je suplja.
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#54577 Re: Zeničani

Post by artur morgan »

anex wrote: 30/09/2021 23:25 Koji li sam ja kisik udiso 6 dana.... :-)
Ko ti kaže da si udiso kisik :D
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5102
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#54578 Re: Zeničani

Post by anex »

artur morgan wrote: 01/10/2021 09:14
anex wrote: 30/09/2021 23:25 Koji li sam ja kisik udiso 6 dana.... :-)
Ko ti kaže da si udiso kisik :D
Tako kažu a šta je bilo u njemu ne znam...
Znam da sam, kad sam se probudio nakon 6 dana, psovao im sve najmilije :D valjda reakcija.. :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54579 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

anex wrote: 01/10/2021 11:37
artur morgan wrote: 01/10/2021 09:14

Ko ti kaže da si udiso kisik :D
Tako kažu a šta je bilo u njemu ne znam...
Znam da sam, kad sam se probudio nakon 6 dana, psovao im sve najmilije :D valjda reakcija.. :lol:
Brate ti si se izgleda bas dobro skrho. :(

Kako si sad, kako ide oporavak?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5102
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#54580 Re: Zeničani

Post by anex »

Potres mozga, lobanja pucala unutra na 3 dijela.
Operacija bila odmah, hitno.
Doktori se ibretili, samo 11 dana od operacije do otpuštanja.

Eto sad kuci mirujem, terapiju pijem...i trebat će dugo dok krenem na posao.

Živ sam..samo ću to reći, dobro pa nisam invalid, nepokretan i tako to....
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54581 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Dobro je masala, hvala Bogu hvala doktorima hvala medicini. Nadam se da ces bit dobro aBd. Pusti posao sad, najbitnije da ozdravis i vratis se u svakodnevnicu. I sam evo skoro 2 mjeseca na bolovanju, problemi s kicmom, a 30 mi tek. Psihicki se odrazava na covjeka sve to, a ne gine mi neko sranje pa mozda cak i otkaz kad se vratim na posao.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5102
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#54582 Re: Zeničani

Post by anex »

Ne razmišljaj o poslu a pogotovo ne o otkazu.
Odmoraj. Ne znam sta je u pitanju ali da te glava boli zbog posla to ti ne treba u tom trenu. I ja se toga drzim.
Zezam se na svoj racun, reko prije ce se rudnik zatvoriti nego ja s bolavanja otici :lol:
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#54583 Re: Zeničani

Post by artur morgan »

Može se raditi i od kuće :D



Brz i uspješan oporavak vam želim.
Svašta se dešava u životu bitno se boriti i izaći ko pobjednik :thumbup:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54584 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »



Ovo nema ni u Obali Slonovače.

Frajer izadje za govornicu i javno prizna da je krao i dopisivao glasove. Krivično djelo!!!

Sadasnji clan Vakufske inicijative preletac iz SDA.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54585 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ko je ovaj debil? To odma prijaviti tuzilastvu i CIKu
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#54586 Re: Zeničani

Post by sale07 »

Nivelacija wrote: 01/10/2021 16:30

Ovo nema ni u Obali Slonovače.

Frajer izadje za govornicu i javno prizna da je krao i dopisivao glasove. Krivično djelo!!!

Sadasnji clan Vakufske inicijative preletac iz SDA.
Novi Kr0lj :lol:

Član 198.
Izborna prijevara Ko krivotvori rezultate izbora ili glasanja za institucije u Federaciji dodavanjem, lišenjem ili brisanjem glasova ili potpisa, netačnim brojanjem glasova, neistinitim upisivanjem rezultata u izborne isprave ili na drugi način, ili objavi rezultate izbora ili glasnja koji ne odgovaraju obavljenom glasanju, kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54587 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Javno za govornicom kaze nicim izazvan da je učestovao u dopisivanju i kradji glasova i malverzacijama.

Zamislite da se ovo desilo u nekom gradu poput Mostara, BL, ili SA a ne u vukojebini pa svi mediji bi ovo stavili na udarnu vijest gdje vijecnik gradskog vijeća JAVNO ZA GOVORNICOM priznaje krivično djelo i niko nista.
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#54588 Re: Zeničani

Post by artur morgan »

Eto sad ne bi za Fudu dopisivo niti bilo sta necasno radio, sad je posten coek :mrgreen:

Osim mozda ukrast koju olovku :lol:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5102
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#54589 Re: Zeničani

Post by anex »

artur morgan wrote: 01/10/2021 14:29 Može se raditi i od kuće :D
Kako svega ti? Da miniram iz dnevnog boravka na Staru jamu :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#54590 Re: Zeničani

Post by phillie »

anex wrote: 01/10/2021 19:51
artur morgan wrote: 01/10/2021 14:29 Može se raditi i od kuće :D
Kako svega ti? Da miniram iz dnevnog boravka na Staru jamu :lol:
Gdje ima volje ima i rjesenja, sto bi rekli hahahahaahahaha
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#54591 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

Sydnor wrote: 01/10/2021 12:49 I sam evo skoro 2 mjeseca na bolovanju, problemi s kicmom, a 30 mi tek. Psihicki se odrazava na covjeka sve to, a ne gine mi neko sranje pa mozda cak i otkaz kad se vratim na posao.
Pa šta su ti preporučili? Vježbe, operacija..?
I koje si sve hećime obišao? Imaš li nekoga za preporučiti?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#54592 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Sydnor wrote: 01/10/2021 12:49 Dobro je masala, hvala Bogu hvala doktorima hvala medicini. Nadam se da ces bit dobro aBd. Pusti posao sad, najbitnije da ozdravis i vratis se u svakodnevnicu. I sam evo skoro 2 mjeseca na bolovanju, problemi s kicmom, a 30 mi tek. Psihicki se odrazava na covjeka sve to, a ne gine mi neko sranje pa mozda cak i otkaz kad se vratim na posao.
Što otkaz?
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54593 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

-Chesterfield- wrote: 01/10/2021 20:03 Pa šta su ti preporučili? Vježbe, operacija..?
I koje si sve hećime obišao? Imaš li nekoga za preporučiti?
Ma nece niko da te pogleda, najvise mi pomogao kiroprakticar :lol: prvi put odem na bolovanje i prvo injekcije pa RTG pa fizijatru, dobijem 10 fizikalnih terapija pa na kontroli mi produzi jos 10 a ja i dalje los, taman se poceo ispravljat i ona ezdea Nezira mi zakljuci bolovanje, nije valjda htjela da idem preko 42 dana i vrati me na posao, radio 3 dana i opet se iskrivio jer nisam jos bio 100% dobar, odem na bolovanje opet i krhaju mi injekcije ponovo. Nazovem ovog kiroprakticara vise od muke i covjek kad me je vidio odmah mi rekao vise nego svi doktori dosad, pa sam imao jedan tretman kod njega i pomogao mi je vise nego svi dosad, iduce sedmice opet abd.

Ne znam sta cu dalje, jos me boli jos sam sjeban, pa vidjecemo. On mi govori da idem magnet radit i da to trazim ali ne znam hoce li mi dati... Ako ne dadnu moracu privatno ici.
Mislim ono, imam diskopatiju, skoliozu valjda od malena koja nije lijecena plus pocetak diskushernije :lol:

Nisam za operaciju, ono dobar sam kakvih ima ali ubije me psihicki sto zaista nisam u stanju raditi, doktori nece da me lijece i nezdravog me vracaju na posao koji nisam u stanju obavljati jer je fizicki posao
ExNihilo wrote: 01/10/2021 20:30 Što otkaz?
Zato sto se direktoru tako digne i povremeno dadne otkaz ko previse koristi bolovanje. Mojoj kolegici je dao jer je uzela dvaput u kratkom roku :-) sad je tuzila i trenutno je to na sudu. Ja imam na neodredjeno ali on svejedno ti ga zapapri cisto da ostale "nauci lekciju".
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#54594 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

Sydnor wrote: 01/10/2021 20:42 Nazovem ovog kiroprakticara vise od muke i covjek kad me je vidio odmah mi rekao vise nego svi doktori dosad, pa sam imao jedan tretman kod njega i pomogao mi je vise nego svi dosad, iduce sedmice opet abd.
Koji kiropraktičar?
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#54595 Re: Zeničani

Post by muhafuca »

Nivelacija wrote: 01/10/2021 16:30

Ovo nema ni u Obali Slonovače.

Frajer izadje za govornicu i javno prizna da je krao i dopisivao glasove. Krivično djelo!!!

Sadasnji clan Vakufske inicijative preletac iz SDA.

Najjace je kad covjek izadje i kaze da je krao i dopisivao glasove za SDA

a botovi SDA to djele kao nesto pozitivno za SDA

:-) ludilo
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54596 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Stranka se čisti elhamdulillah, vidis da je hamelj i otpad nasao utociste u Vakufskoj inicijativi i po drugim strankama.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54597 Re: Zeničani

Post by Casual's »

muhafuca wrote: 01/10/2021 22:00
Najjace je kad covjek izadje i kaze da je krao i dopisivao glasove za SDA

a botovi SDA to djele kao nesto pozitivno za SDA

:-) ludilo
Znaci, debil izadje i kaze da je KRAO I DOPISIVAO glasove. On bi treb'o biti u pritvoru vec sad. Jos mi je to seoski vijecnik.
Jebem li im inicijativu.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54598 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Image

Image

Spomenik šehidima Kameni spavac
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#54599 Re: Zeničani

Post by Rothmans »

:lol:

Vidjer sarge ko u svom na svom
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54600 Re: Zeničani

Post by Casual's »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dom-zdr ... /211001145

...a daaaaaj :lol: jučer tvrdila da je sve ok sa ovim Istrabenzom i da ima sertifikaaat :mrgreen:
Post Reply