Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83416
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53651 Re: Zeničani
Gatto je "zimski" objekat.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#53652 Re: Zeničani
Ja to svo vrijeme i govorim, ista ih je mati podigla. Pojedinci ih smatraju manjim zlom
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#53653 Re: Zeničani
Kod mene u zgradi nedavno stade hiltovka, komsinica radi banju...
Valjda ce joj ispasti dobro banja 
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53654 Re: Zeničani
Pivnica u kojoj imaš čak 4 vrste piva, koja nema neku iole dobru ponudu hrane, još nikad nisu riješili problem ventilacije, wc zreo za renoviranje 15 godina ali od te ljubavi nema ništa, uvijek 2 ista benda sa istom svirkom, poprilično nadmen i neljubazan gazda.
Grozno iskustvo sam imao nekad zimus/proljetos sa njim.
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#53655 Re: Zeničani
Sta fali Nunetu 
Kaze, sviraj Nune, nabit cu ti bubanj na glavu...
Nekada u Biznisu, kada je tamburao sa Serom i Neckom

Kaze, sviraj Nune, nabit cu ti bubanj na glavu...
Nekada u Biznisu, kada je tamburao sa Serom i Neckom
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83416
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53656 Re: Zeničani
Mozda on misli da je mirko i dalje gazda 
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53657 Re: Zeničani
Na Nuneta tog mislim, vjeruj da ga je nokauta spasila moja ex drugarica
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#53658 Re: Zeničani
Šta ti je uradio? Nije loš Nune, ali zna pretjerati sa... komplimentima ženskom dijelu publike.Sydnor wrote: ↑25/08/2021 21:50Pivnica u kojoj imaš čak 4 vrste piva, koja nema neku iole dobru ponudu hrane, još nikad nisu riješili problem ventilacije, wc zreo za renoviranje 15 godina ali od te ljubavi nema ništa, uvijek 2 ista benda sa istom svirkom, poprilično nadmen i neljubazan gazda.
Grozno iskustvo sam imao nekad zimus/proljetos sa njim.
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53659 Re: Zeničani
Nije mi dao ući u kafanu, ali nije stvar u tome nego o načinu na koji je nastupio. Pravi me budalom na pravdi Boga. 22h navečer, ispred mene na 20 sec uđoše 3 djevojke, ja hoću sa drugom i drugaricom on ne da zbog Covid mjera
ali da je iole bio ljubazan pa hajd, nego NE MOŽEŠ UĆ! Halo, ušle one sad. POPUNJENO. MOŽE SE SAMO IZAĆI. I krenem se svađat, dok se ja svađam izlazi 5 ljudi, reko eto sad nije popunjeno
i on opet neda još uze vrata i poče me odgurivat, e tad sam puko
Nisam više nikad ni otišao, nit ću najvjerovatnije. Jedi govna, puši qrc. Jebem i tebe i tvoju kafanu.
Nisam više nikad ni otišao, nit ću najvjerovatnije. Jedi govna, puši qrc. Jebem i tebe i tvoju kafanu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83416
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53660 Re: Zeničani
I ja mislim da ne smije sama ici bez @ExNihilo
Sto se tice zamjerki na Gatto, sve stoji, pogotovo ocajan izbor piva, a pivnica si, a narocito sto vise ne rade svoju pivu. Sad je moda craft pivara, trebali bi tu ideju zakotrljat ponovo....sta li im je sa onim kombijem sto je u tovarnom prostoru bio grill iz kojeg su prodavali pivu? Sjeca li se iko tog kombija?
Moji gringosi ga htjeli zakupit pa da odu na Cevljanovice prodavat pivu

Ali sve u svemu Gatto je ba institucija grada, kakav god da je...
Sto se tice zamjerki na Gatto, sve stoji, pogotovo ocajan izbor piva, a pivnica si, a narocito sto vise ne rade svoju pivu. Sad je moda craft pivara, trebali bi tu ideju zakotrljat ponovo....sta li im je sa onim kombijem sto je u tovarnom prostoru bio grill iz kojeg su prodavali pivu? Sjeca li se iko tog kombija?
Moji gringosi ga htjeli zakupit pa da odu na Cevljanovice prodavat pivu
Ali sve u svemu Gatto je ba institucija grada, kakav god da je...
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#53661 Re: Zeničani
Suma sumarum._BataZiv_0809 wrote: ↑25/08/2021 22:14
Ali sve u svemu Gatto je ba institucija grada, kakav god da je...
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53662 Re: Zeničani
Sve to stoji ali ne možeš na tome jahat jedno cijelo desetljeće.
Sreća im je pa je korona spriječila otvaranje Sarajevskog puba.
Sreća im je pa je korona spriječila otvaranje Sarajevskog puba.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53664 Re: Zeničani
Šupa, ne šupa. Gatto samo ima sreću da nemaš gdje drugo, inače bi davno gledali otkud se vedri.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53665 Re: Zeničani
Nije niko pokrao, zato jesu rezultati bili brutalni po SDA.kuglanje_ze wrote: ↑25/08/2021 10:55
Šta kaže, nije dozvolio da kradu. A koliko je Fudica pokrao glasova?
Kiki je u zadnje vrijeme baš izgubio kompas
Vidis kako su u Sarajevu ubijeni nogama u glavu, bas zato sto su Konakovicevi ljudi branili svaku kutiju.
Vas iz NS bi SDA-ovci po jednom nogom u guzicu i svi bi se razbježali. Jebes ga, kod vas uglavnom zene i neuhranjeni muskarci, sa nikakvim fizickim predispozicijama.
Last edited by Kikibombona on 25/08/2021 22:36, edited 1 time in total.
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#53666 Re: Zeničani
Meni nikada nisi rekao da se javim._BataZiv_0809 wrote: ↑25/08/2021 19:34 Javi se naredni put @Digla_da_kreci. Vodimo te @ExNihilo i ja kod @Bobi na biftek.
Odoh promjeniti nick u žemski ...
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53667 Re: Zeničani
Cuj Nune nadmen, kako to?Sydnor wrote: ↑25/08/2021 21:50Pivnica u kojoj imaš čak 4 vrste piva, koja nema neku iole dobru ponudu hrane, još nikad nisu riješili problem ventilacije, wc zreo za renoviranje 15 godina ali od te ljubavi nema ništa, uvijek 2 ista benda sa istom svirkom, poprilično nadmen i neljubazan gazda.
Grozno iskustvo sam imao nekad zimus/proljetos sa njim.
Gato je pivnica, hrana vise nego adekvatna za takav objekat.
Primjedbe za WC i ventilaciju su na mjestu.
...
Unatoč svemu, u Gatu je najmanji procenat seljak u svim zenickim objektima. Niko te ne gleda, niko ne pravi frku. Prilicno pitoma raja za zenicke standarde.
Koga god sam doveo u Gato, bilo zapadnjaka, nekog iz zemalja okruzenja, svi su bili oduševljeni, uz pritužbu na ventilaciju koja je fakat problem.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83416
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53668 Re: Zeničani
Gdje se trebao otvoriti Sarajevsko pub?
Mislim da ti premisa ne stoji, jer Gatto je prezivio i Pivnicu Libertas, ako se sjecas kakva je bila 2008. godine. Prezivio je i Dublinere, Cozy pubove i Sibice, tako da bi prezivio i taj Sarajevsko
Sto opet ne znaci da se u prostor i ponudu ne treba ulupati brdo para.
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#53669 Re: Zeničani
Jbt, pa više u Gattu bilo tuča nego u Tenu.
Niđe veze i ja, sad ću ispast hejter, a redovno sam išao tamo godinama. Kakav je Nune ne znam, ne poznajem lika uopšte, svoj sud sam donio na osnovu jedne situacije.
Isto tako u mjestu koje urbanoj raji važi za seljačko sam doživio da se gazda dođe i izvini zbog pogrešno donesene narudžbe i zauzvrat zavrne svima turu za stolom, a hranu mi odbije naplatit jer nisam htio vraćat.
Niđe veze i ja, sad ću ispast hejter, a redovno sam išao tamo godinama. Kakav je Nune ne znam, ne poznajem lika uopšte, svoj sud sam donio na osnovu jedne situacije.
Isto tako u mjestu koje urbanoj raji važi za seljačko sam doživio da se gazda dođe i izvini zbog pogrešno donesene narudžbe i zauzvrat zavrne svima turu za stolom, a hranu mi odbije naplatit jer nisam htio vraćat.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53670 Re: Zeničani
To ste se tebi desilo je fakat neprijatno, ali jebaji ga, desi se. Malo on nervozan, mozda i ti i eto neprijatnosti.
Znam ga godinama pozdrav za pozdrav, pa je opet x puta poslao mezu i pice, iako nisam tako cest gost, a nismo ni jarani.
Vise puta sam vidio kako smiruje situaciju, cak se ponizava i moli ljude da se smire. Tesko mi je zamisliti Nuneta agresivnog i bezobraznog.
Sve u svemu, Gato je najurbaniji objekat u Zenici. U to nema dileme.
Znam ga godinama pozdrav za pozdrav, pa je opet x puta poslao mezu i pice, iako nisam tako cest gost, a nismo ni jarani.
Vise puta sam vidio kako smiruje situaciju, cak se ponizava i moli ljude da se smire. Tesko mi je zamisliti Nuneta agresivnog i bezobraznog.
Sve u svemu, Gato je najurbaniji objekat u Zenici. U to nema dileme.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53671 Re: Zeničani
Molim te ko boga, ne pozivaj SDA-ovce u Gato.Digla_da_kreci wrote: ↑25/08/2021 19:15Grah sa kobasicom 3 marke i stvarno je dobar. Fino je nekad svratit u toku dana pojest nesto na kasiku. Ne znam za dostavu.Nivelacija wrote: ↑25/08/2021 19:03 Grah van kuce nisam jeo vise od 5 puta u zivotu.
Ozbiljno kakav je grah, koje je meso unutra, kobasica dodje li? Koliko kesa? Ima li dostava?
Nisam, al' navratim.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83416
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53672 Re: Zeničani
Pa u Tenu i nije bilo nesto belaja. Ispred Tena je vec druga prica
U Gattu je bila dobra tuca (i potezanje pistolja ako je vjerovat raji koja je krenula vristat pa smo svi zalegli) za Bajram 2007.
Godinu dana ranije Bajram bio dan pred Novu godinu (tj. Silvestrovo) -30.12.2006. To jutro objesili Sadama Huseina dobro se sjecam cccc.....elem tu noc je bila jedna od najboljih svirki u Gattu ikad. A i mi se stornirali, u formi se bilo, isla tekila ko voda
U Gattu je bila dobra tuca (i potezanje pistolja ako je vjerovat raji koja je krenula vristat pa smo svi zalegli) za Bajram 2007.
Godinu dana ranije Bajram bio dan pred Novu godinu (tj. Silvestrovo) -30.12.2006. To jutro objesili Sadama Huseina dobro se sjecam cccc.....elem tu noc je bila jedna od najboljih svirki u Gattu ikad. A i mi se stornirali, u formi se bilo, isla tekila ko voda
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#53673 Re: Zeničani
To je onaj belaj kada su Selim i ekipa uletili i 'sklonili' Mirzu karatistu sa ulaza haman 
Gatto je kultni objekat.
Mozda smo mi samo malo cangrizaviji pa nam svasta nesto smeta...
A nekada sam 'skijao' po onim stepenicama samo da budem satro vidjen
i nikakva ventilacija mi nije trebala...hahahhh
Treba malog osvjezenja objekta ali mislim da Nune nije sposoban za te investicije.
Gatto je kultni objekat.
Mozda smo mi samo malo cangrizaviji pa nam svasta nesto smeta...
A nekada sam 'skijao' po onim stepenicama samo da budem satro vidjen
Treba malog osvjezenja objekta ali mislim da Nune nije sposoban za te investicije.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53674 Re: Zeničani
Ja mislim, kada bi se Gato renovirao, kada bi se u njega upumpala lova, da bi izgubio dusu i veoma brzo propao.N.N. wrote: ↑25/08/2021 23:50 To je onaj belaj kada su Selim i ekipa uletili i 'sklonili' Mirzu karatistu sa ulaza haman
Gatto je kultni objekat.
Mozda smo mi samo malo cangrizaviji pa nam svasta nesto smeta...
A nekada sam 'skijao' po onim stepenicama samo da budem satro vidjeni nikakva ventilacija mi nije trebala...hahahhh
Treba malog osvjezenja objekta ali mislim da Nune nije sposoban za te investicije.
Jedino sto nikome ne bi smetalo je bolja ventilacija i uredniji WC. Nista drugo ne bih dirao.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83416
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53675 Re: Zeničani
Mislis za ovo 2007. Bajram?
Moguce, ja fakat nemam pojma sta je bilo, mi smo bili gore na balkonu do zida. U jednom trenutku se culo komesanje i neko je vrisnuo "pistolj" i svi smo refleksno legli na pod. Ja tadasnju djevojku gurnuo pod sto
