Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53426 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ne bori se on nego ne zna nista završiti do kraja.

Ja bi volio vidjeti samo gdje je on fakultet zavrsio..

Ako nije preko stranke i slicno evo glave, takvi tipovi ne mogu redovni fakultet zavrsit. Pravo a kamoli sta drugo.
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#53427 Re: Zeničani

Post by notsure »

Otkad se Dom armije zove "Dom vojske federacije?"
Zar nije vojska federacije ukinuta 2005?

https://www.zenica.ba/aktuelnosti/vijes ... 7b74fc43db
zona072
Posts: 153
Joined: 01/12/2018 01:21

#53428 Re: Zeničani

Post by zona072 »

Zaitsev wrote: 19/08/2021 18:29
zona072 wrote: 19/08/2021 15:51

okej
Pa nije okej. Kako će prokišnjavati nešto što je na prizemlju, tj. suterenu?
Image

Image

Ima li ovdje kakvih sličnosti na ove dvije fotografije ?
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53429 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Ja se nadam da ste, svi vi hejteri, jučer vidjeli grb grada Zenica na dresu ženske reprezentacije BiH u odbojci. Za sve je to zaslužan migrant iz G. Vakufa. Našim parama.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53430 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kuglanje_ze wrote: 20/08/2021 12:03 Ja se nadam da ste, svi vi hejteri, jučer vidjeli grb grada Zenica na dresu ženske reprezentacije BiH u odbojci. Za sve je to zaslužan migrant iz G. Vakufa. Našim parama.
Ne ulazeci u mertium, ovo ponavljanje jednog te istog postaje zamorno.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53431 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 12:20
kuglanje_ze wrote: 20/08/2021 12:03 Ja se nadam da ste, svi vi hejteri, jučer vidjeli grb grada Zenica na dresu ženske reprezentacije BiH u odbojci. Za sve je to zaslužan migrant iz G. Vakufa. Našim parama.
Ne ulazeci u mertium, ovo ponavljanje jednog te istog postaje zamorno.
Nije to ništa. Prošle sedmice reporterka na RTVZenica kaže:"Sevdalinka se u BOŠNJAČKOM jeziku prvi put spominje...". Šta kažeš na to?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53432 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kuglanje_ze wrote: 20/08/2021 13:27
Nije to ništa. Prošle sedmice reporterka na RTVZenica kaže:"Sevdalinka se u BOŠNJAČKOM jeziku prvi put spominje...". Šta kažeš na to?
Veza sa repliciranim postom je?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#53433 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 12:20
kuglanje_ze wrote: 20/08/2021 12:03 Ja se nadam da ste, svi vi hejteri, jučer vidjeli grb grada Zenica na dresu ženske reprezentacije BiH u odbojci. Za sve je to zaslužan migrant iz G. Vakufa. Našim parama.
Ne ulazeci u mertium, ovo ponavljanje jednog te istog postaje zamorno.
Stintagmu 'migrant iz Vakufa' maksimalno eksploatise SDA seljadija na drustvenim mrezama. Pokusavaju Fudu predstaviti kao stranca u gradu. Zato su oni, iz Nemile i Babina, pravi donacini i gradska raja. Sve goli seljak koji ne pokazuje ni najmanju zelju da se prilagodi zivotu u gradu.

Ne kazem da je Kuglanje SDA, vec se vjerovatno upceo i ponavlja njihove predizborne etikete.

Napadi SDA na Fudu nemaju veze sa Zenicom vec sa namjerom da sacuvaju ZDK pod svojom kontrolom.

Ako SDA na narednim izborima zijani ZDK, a vec su popusili KS i TK, kao sve vece gradove, ta sekta ide ka raspadu i konacnom nestanku.

Kada se ugasi SDA veoma lako cemo eliminisati Fudu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53434 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kikibombona wrote: 20/08/2021 15:04
Stintagmu 'migrant iz Vakufa' maksimalno eksploatise SDA seljadija na drustvenim mrezama. Pokusavaju Fudu predstaviti kao stranca u gradu. Zato su oni, iz Nemile i Babina, pravi donacini i gradska raja. Sve goli seljak koji ne pokazuje ni najmanju zelju da se prilagodi zivotu u gradu.

Ne kazem da je Kuglanje SDA, vec se vjerovatno upceo i ponavlja njihove predizborne etikete.

Napadi SDA na Fudu nemaju veze sa Zenicom vec sa namjerom da sacuvaju ZDK pod svojom kontrolom.

Ako SDA na narednim izborima zijani ZDK, a vec su popusili KS i TK, kao sve vece gradove, ta sekta ide ka raspadu i konacnom nestanku.

Kada se ugasi SDA veoma lako cemo eliminisati Fudu.
Osnivac stranke im je pritom i sam migrant iz Bosanskog Samca u Sarajevo. Inace porijeklom iz Beograda.

Nemam nista protiv toga, tako se samoidentificiraju, pa znas sa kim imas posla.

Nego kuglacu skrenuh paznju da opetovano vraca pricu na diskusije zbog kojih je tema bila zakljucavana i zbog koje je i sam iznosio primjedbe.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#53435 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Migrant Vakufski je najvece zlo koje je zadesilo Zenicu i njegovi glasači poput Kikija su mu saučenici i najveci neprijatelji mog grada.

Nema tu puno suplje, to su cinjenice.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#53436 Re: Zeničani

Post by Casual's »

To se ne smije krolj spominjati na ovoj temi?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#53437 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Dok izvor zla ne presusi, iz kojeg izviru razne fekalije, ukljucujuci Kasuma, nema srece za Bosnu I Hercegovinu i narod napaceni.

Ultimativni cilj za 2022. je ugasiti SDA sektu u ZDK.

SDA je pacovska jazbina.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#53438 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

SDA i Kasum seljaci, a radi se o ljudima istog mentalnog sklopa, nabacuju lopticu jedni drugima.

Ista rabota se primjenjuje na visim nivoima gdje na matrici etno-vjerskih sranja decenijama dobijaju izbore.

...

Volio bih da ovdje malo vise promoviramo alternative, a osim SDP-a i NS-a drugih boljih opcija nemamo. I mi smo kao narod govno tako da je ovo nas maksimum u ovom trenutku.
zona072
Posts: 153
Joined: 01/12/2018 01:21

#53439 Re: Zeničani

Post by zona072 »

_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 15:29
Kikibombona wrote: 20/08/2021 15:04
Stintagmu 'migrant iz Vakufa' maksimalno eksploatise SDA seljadija na drustvenim mrezama. Pokusavaju Fudu predstaviti kao stranca u gradu. Zato su oni, iz Nemile i Babina, pravi donacini i gradska raja. Sve goli seljak koji ne pokazuje ni najmanju zelju da se prilagodi zivotu u gradu.

Ne kazem da je Kuglanje SDA, vec se vjerovatno upceo i ponavlja njihove predizborne etikete.

Napadi SDA na Fudu nemaju veze sa Zenicom vec sa namjerom da sacuvaju ZDK pod svojom kontrolom.

Ako SDA na narednim izborima zijani ZDK, a vec su popusili KS i TK, kao sve vece gradove, ta sekta ide ka raspadu i konacnom nestanku.

Kada se ugasi SDA veoma lako cemo eliminisati Fudu.
Osnivac stranke im je pritom i sam migrant iz Bosanskog Samca u Sarajevo. Inace porijeklom iz Beograda.

Nemam nista protiv toga, tako se samoidentificiraju, pa znas sa kim imas posla.

Nego kuglacu skrenuh paznju da opetovano vraca pricu na diskusije zbog kojih je tema bila zakljucavana i zbog koje je i sam iznosio primjedbe.
Pa što bi ti imo išta protiv Beograda, ti si naučio i tebi se sviđa da vlada neko iz Bg-a i da ti kroji sudbinu :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53440 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Casual's wrote: 20/08/2021 15:54 To se ne smije krolj spominjati na ovoj temi?
Samo udri :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53441 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kao da se o necemu drugom i pise :D
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53442 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

@kikibombona sintagmu migrant, za kradonačelnika, koristi svaki normalan zeničanin koji vidi dvije stvari:
1. Da je taj migrant klasična podvala SDA doveden da sroza Zenicu na najniže moguće grane i "pokaže narodu da je SDA najbolji izbor za Zenicu"
2. Da je taj isti migrant najveće zlo koje je zadesilo Zenicu u istoriji.

Samo takvi kao ti, koji su glasali za migranta iz Uskoplja, a ne žele priznati da su pogriješili, još uvijek smatrate da su pripadnici SDA svi oni koji smatraju kradonačelnika velikim zlom.
Last edited by kuglanje_ze on 20/08/2021 19:16, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53443 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Nije ti to taj kikibombona :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53444 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Pa i prvi put ko je glasao za njega, mislim...mucke oko zemljišta, benzinskih i mini hidro centrala nije bilo dovoljno :D.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53445 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

A konkurenti? :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53446 Re: Zeničani

Post by Bobi »

_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 19:07 A konkurenti? :D
Pa imali ste onog iz policija hdazeovca, pisali ste fin covjek samo šteta što je ... :D.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53447 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Bobi wrote: 20/08/2021 19:09
_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 19:07 A konkurenti? :D
Pa imali ste onog iz policija hdazeovca, pisali ste fin covjek samo šteta što je ... :D.
Ćelav :D

Ma nemaju takvi sanse taman da smo svi mi forumasi glasali za njega :P

Bilo je ili Nemila boy cist ko majcina suza ili Dervin mali ili Korumpirani Fuad :P
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#53448 Re: Zeničani

Post by Bobi »

_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 19:11
Bobi wrote: 20/08/2021 19:09

Pa imali ste onog iz policija hdazeovca, pisali ste fin covjek samo šteta što je ... :D.
Ćelav :D

Ma nemaju takvi sanse taman da smo svi mi forumasi glasali za njega :P

Bilo je ili Nemila boy cist ko majcina suza ili Dervin mali ili Korumpirani Fuad :P
Ramu se zaboravio :lol: i šumara, a je i bila ekipa..sve bolji od boljeg :lol:
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#53449 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

_BataZiv_0809 wrote: 20/08/2021 18:35 Nije ti to taj kikibombona :D
Trebo se zvati Negro-čistač-grla
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53450 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Bobi wrote: 20/08/2021 19:12 Ramu se zaboravio :lol: i šumara, a je i bila ekipa..sve bolji od boljeg :lol:
:lol:

Jaki izbori nema sta.

Nikad necu zaboraviti izbornu noc, oko 20:00 sati kamen nas sve podjebava u maniru 'sjo levata jesam vam reko', Halid Genjac na tv onako slabodobitno veli Zenica je zavrsena, mi svi na aparatima....kad oko 22:00 javi se @Not My Idea veli nije nista gotovo, smjenjuju se Kufe i Naidin u vodstvu. Malo poslije Halid Genjac blijed ko krec na tv, Zenicu skoro i ne spominje, skoncentriso se brat na opstinu vazniju od 10 drugih, reko vidi vraga, ima jos nade....oko ponoci odosmo iz keca u dvicu, raja cipelari kamenog :lol: :lol:

Tad je pljaha i odradjena ja mislim. Kufeta su podcjenili ocigledno, ali su navukli par vijecnika dok je raja slavila njihov pad. Bez obzira sto Kufe nije imao listu, nema logike da zelembaci imaju 11 vijecnika. Jedino ako je stvarno par hiljada ljudi glasalo za KF i Zroooka Cosica istovremeno :lol:
Post Reply