Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53426 Re: Zeničani
Ne bori se on nego ne zna nista završiti do kraja.
Ja bi volio vidjeti samo gdje je on fakultet zavrsio..
Ako nije preko stranke i slicno evo glave, takvi tipovi ne mogu redovni fakultet zavrsit. Pravo a kamoli sta drugo.
Ja bi volio vidjeti samo gdje je on fakultet zavrsio..
Ako nije preko stranke i slicno evo glave, takvi tipovi ne mogu redovni fakultet zavrsit. Pravo a kamoli sta drugo.
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#53427 Re: Zeničani
Otkad se Dom armije zove "Dom vojske federacije?"
Zar nije vojska federacije ukinuta 2005?
https://www.zenica.ba/aktuelnosti/vijes ... 7b74fc43db
Zar nije vojska federacije ukinuta 2005?
https://www.zenica.ba/aktuelnosti/vijes ... 7b74fc43db
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53429 Re: Zeničani
Ja se nadam da ste, svi vi hejteri, jučer vidjeli grb grada Zenica na dresu ženske reprezentacije BiH u odbojci. Za sve je to zaslužan migrant iz G. Vakufa. Našim parama.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53430 Re: Zeničani
Ne ulazeci u mertium, ovo ponavljanje jednog te istog postaje zamorno.kuglanje_ze wrote: ↑20/08/2021 12:03 Ja se nadam da ste, svi vi hejteri, jučer vidjeli grb grada Zenica na dresu ženske reprezentacije BiH u odbojci. Za sve je to zaslužan migrant iz G. Vakufa. Našim parama.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53431 Re: Zeničani
Nije to ništa. Prošle sedmice reporterka na RTVZenica kaže:"Sevdalinka se u BOŠNJAČKOM jeziku prvi put spominje...". Šta kažeš na to?_BataZiv_0809 wrote: ↑20/08/2021 12:20Ne ulazeci u mertium, ovo ponavljanje jednog te istog postaje zamorno.kuglanje_ze wrote: ↑20/08/2021 12:03 Ja se nadam da ste, svi vi hejteri, jučer vidjeli grb grada Zenica na dresu ženske reprezentacije BiH u odbojci. Za sve je to zaslužan migrant iz G. Vakufa. Našim parama.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53432 Re: Zeničani
Veza sa repliciranim postom je?kuglanje_ze wrote: ↑20/08/2021 13:27
Nije to ništa. Prošle sedmice reporterka na RTVZenica kaže:"Sevdalinka se u BOŠNJAČKOM jeziku prvi put spominje...". Šta kažeš na to?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53433 Re: Zeničani
Stintagmu 'migrant iz Vakufa' maksimalno eksploatise SDA seljadija na drustvenim mrezama. Pokusavaju Fudu predstaviti kao stranca u gradu. Zato su oni, iz Nemile i Babina, pravi donacini i gradska raja. Sve goli seljak koji ne pokazuje ni najmanju zelju da se prilagodi zivotu u gradu._BataZiv_0809 wrote: ↑20/08/2021 12:20Ne ulazeci u mertium, ovo ponavljanje jednog te istog postaje zamorno.kuglanje_ze wrote: ↑20/08/2021 12:03 Ja se nadam da ste, svi vi hejteri, jučer vidjeli grb grada Zenica na dresu ženske reprezentacije BiH u odbojci. Za sve je to zaslužan migrant iz G. Vakufa. Našim parama.
Ne kazem da je Kuglanje SDA, vec se vjerovatno upceo i ponavlja njihove predizborne etikete.
Napadi SDA na Fudu nemaju veze sa Zenicom vec sa namjerom da sacuvaju ZDK pod svojom kontrolom.
Ako SDA na narednim izborima zijani ZDK, a vec su popusili KS i TK, kao sve vece gradove, ta sekta ide ka raspadu i konacnom nestanku.
Kada se ugasi SDA veoma lako cemo eliminisati Fudu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53434 Re: Zeničani
Osnivac stranke im je pritom i sam migrant iz Bosanskog Samca u Sarajevo. Inace porijeklom iz Beograda.Kikibombona wrote: ↑20/08/2021 15:04
Stintagmu 'migrant iz Vakufa' maksimalno eksploatise SDA seljadija na drustvenim mrezama. Pokusavaju Fudu predstaviti kao stranca u gradu. Zato su oni, iz Nemile i Babina, pravi donacini i gradska raja. Sve goli seljak koji ne pokazuje ni najmanju zelju da se prilagodi zivotu u gradu.
Ne kazem da je Kuglanje SDA, vec se vjerovatno upceo i ponavlja njihove predizborne etikete.
Napadi SDA na Fudu nemaju veze sa Zenicom vec sa namjerom da sacuvaju ZDK pod svojom kontrolom.
Ako SDA na narednim izborima zijani ZDK, a vec su popusili KS i TK, kao sve vece gradove, ta sekta ide ka raspadu i konacnom nestanku.
Kada se ugasi SDA veoma lako cemo eliminisati Fudu.
Nemam nista protiv toga, tako se samoidentificiraju, pa znas sa kim imas posla.
Nego kuglacu skrenuh paznju da opetovano vraca pricu na diskusije zbog kojih je tema bila zakljucavana i zbog koje je i sam iznosio primjedbe.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#53435 Re: Zeničani
Migrant Vakufski je najvece zlo koje je zadesilo Zenicu i njegovi glasači poput Kikija su mu saučenici i najveci neprijatelji mog grada.
Nema tu puno suplje, to su cinjenice.
Nema tu puno suplje, to su cinjenice.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#53436 Re: Zeničani
To se ne smije krolj spominjati na ovoj temi?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53437 Re: Zeničani
Dok izvor zla ne presusi, iz kojeg izviru razne fekalije, ukljucujuci Kasuma, nema srece za Bosnu I Hercegovinu i narod napaceni.
Ultimativni cilj za 2022. je ugasiti SDA sektu u ZDK.
SDA je pacovska jazbina.
Ultimativni cilj za 2022. je ugasiti SDA sektu u ZDK.
SDA je pacovska jazbina.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#53438 Re: Zeničani
SDA i Kasum seljaci, a radi se o ljudima istog mentalnog sklopa, nabacuju lopticu jedni drugima.
Ista rabota se primjenjuje na visim nivoima gdje na matrici etno-vjerskih sranja decenijama dobijaju izbore.
...
Volio bih da ovdje malo vise promoviramo alternative, a osim SDP-a i NS-a drugih boljih opcija nemamo. I mi smo kao narod govno tako da je ovo nas maksimum u ovom trenutku.
Ista rabota se primjenjuje na visim nivoima gdje na matrici etno-vjerskih sranja decenijama dobijaju izbore.
...
Volio bih da ovdje malo vise promoviramo alternative, a osim SDP-a i NS-a drugih boljih opcija nemamo. I mi smo kao narod govno tako da je ovo nas maksimum u ovom trenutku.
-
zona072
- Posts: 153
- Joined: 01/12/2018 01:21
#53439 Re: Zeničani
Pa što bi ti imo išta protiv Beograda, ti si naučio i tebi se sviđa da vlada neko iz Bg-a i da ti kroji sudbinu_BataZiv_0809 wrote: ↑20/08/2021 15:29Osnivac stranke im je pritom i sam migrant iz Bosanskog Samca u Sarajevo. Inace porijeklom iz Beograda.Kikibombona wrote: ↑20/08/2021 15:04
Stintagmu 'migrant iz Vakufa' maksimalno eksploatise SDA seljadija na drustvenim mrezama. Pokusavaju Fudu predstaviti kao stranca u gradu. Zato su oni, iz Nemile i Babina, pravi donacini i gradska raja. Sve goli seljak koji ne pokazuje ni najmanju zelju da se prilagodi zivotu u gradu.
Ne kazem da je Kuglanje SDA, vec se vjerovatno upceo i ponavlja njihove predizborne etikete.
Napadi SDA na Fudu nemaju veze sa Zenicom vec sa namjerom da sacuvaju ZDK pod svojom kontrolom.
Ako SDA na narednim izborima zijani ZDK, a vec su popusili KS i TK, kao sve vece gradove, ta sekta ide ka raspadu i konacnom nestanku.
Kada se ugasi SDA veoma lako cemo eliminisati Fudu.
Nemam nista protiv toga, tako se samoidentificiraju, pa znas sa kim imas posla.
Nego kuglacu skrenuh paznju da opetovano vraca pricu na diskusije zbog kojih je tema bila zakljucavana i zbog koje je i sam iznosio primjedbe.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53441 Re: Zeničani
Kao da se o necemu drugom i pise 
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53442 Re: Zeničani
@kikibombona sintagmu migrant, za kradonačelnika, koristi svaki normalan zeničanin koji vidi dvije stvari:
1. Da je taj migrant klasična podvala SDA doveden da sroza Zenicu na najniže moguće grane i "pokaže narodu da je SDA najbolji izbor za Zenicu"
2. Da je taj isti migrant najveće zlo koje je zadesilo Zenicu u istoriji.
Samo takvi kao ti, koji su glasali za migranta iz Uskoplja, a ne žele priznati da su pogriješili, još uvijek smatrate da su pripadnici SDA svi oni koji smatraju kradonačelnika velikim zlom.
1. Da je taj migrant klasična podvala SDA doveden da sroza Zenicu na najniže moguće grane i "pokaže narodu da je SDA najbolji izbor za Zenicu"
2. Da je taj isti migrant najveće zlo koje je zadesilo Zenicu u istoriji.
Samo takvi kao ti, koji su glasali za migranta iz Uskoplja, a ne žele priznati da su pogriješili, još uvijek smatrate da su pripadnici SDA svi oni koji smatraju kradonačelnika velikim zlom.
Last edited by kuglanje_ze on 20/08/2021 19:16, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53443 Re: Zeničani
Nije ti to taj kikibombona 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#53444 Re: Zeničani
Pa i prvi put ko je glasao za njega, mislim...mucke oko zemljišta, benzinskih i mini hidro centrala nije bilo dovoljno
.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53445 Re: Zeničani
A konkurenti? 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#53446 Re: Zeničani
Pa imali ste onog iz policija hdazeovca, pisali ste fin covjek samo šteta što je ...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53447 Re: Zeničani
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#53448 Re: Zeničani
Ramu se zaboravio_BataZiv_0809 wrote: ↑20/08/2021 19:11Ćelav![]()
Ma nemaju takvi sanse taman da smo svi mi forumasi glasali za njega![]()
Bilo je ili Nemila boy cist ko majcina suza ili Dervin mali ili Korumpirani Fuad![]()
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#53449 Re: Zeničani
Trebo se zvati Negro-čistač-grla
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#53450 Re: Zeničani
Jaki izbori nema sta.
Nikad necu zaboraviti izbornu noc, oko 20:00 sati kamen nas sve podjebava u maniru 'sjo levata jesam vam reko', Halid Genjac na tv onako slabodobitno veli Zenica je zavrsena, mi svi na aparatima....kad oko 22:00 javi se @Not My Idea veli nije nista gotovo, smjenjuju se Kufe i Naidin u vodstvu. Malo poslije Halid Genjac blijed ko krec na tv, Zenicu skoro i ne spominje, skoncentriso se brat na opstinu vazniju od 10 drugih, reko vidi vraga, ima jos nade....oko ponoci odosmo iz keca u dvicu, raja cipelari kamenog
Tad je pljaha i odradjena ja mislim. Kufeta su podcjenili ocigledno, ali su navukli par vijecnika dok je raja slavila njihov pad. Bez obzira sto Kufe nije imao listu, nema logike da zelembaci imaju 11 vijecnika. Jedino ako je stvarno par hiljada ljudi glasalo za KF i Zroooka Cosica istovremeno


