Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#5277 Re: Crna hronika BH cesta

Post by O'zone »

zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#5278 Re: Crna hronika BH cesta

Post by zigson »

O'zone wrote: 12/10/2020 02:22 https://www.hercegovina.info/vijesti/cr ... ku/189009/

Mrtvo hladno smotao ispred motora
Boze sacuvaj pa u sta gleda, nije mrav da ga ne vidi
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#5279 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Milenkov buraz »

zigson wrote: 12/10/2020 10:25
O'zone wrote: 12/10/2020 02:22 https://www.hercegovina.info/vijesti/cr ... ku/189009/

Mrtvo hladno smotao ispred motora
Boze sacuvaj pa u sta gleda, nije mrav da ga ne vidi
Za ovakve stvari treba trajno da leti vozačka. Jarane nisi ti psihofizički sposoban za vožnju. :oops:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#5280 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Seyfo »

Ja sam jednom bio svjedok kad lik isto ovako pregazi biciklistu, jednostavno ga ne registruje kao da ga Bog nije ni dao. Valjda mu receptori rade samo za aute i kamione. Ako naiđe nešto na dva točka, ko ih jebe, treba ih zgaziti,ne mogu njemu ništa.
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#5281 Re: Crna hronika BH cesta

Post by boshniak »

Hvala Bogu pa nije tragicno zavrsilo, a ovog lika sto vozi astru poslati na ponovno polaganje.
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#5282 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

Ovi pjesaci su postale prave kamikaze, treba uvesti neko pravilo. Covjek da ti na autoputu istrci i ti ga udaris ti si kriv. Ili ako nista po noci moraju imati floruscentne prsluke a ne sve u crnom i ti ga udaris opet si kriv.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5283 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

jesi djavola,koliko znam pjesacima/bicklima je zabranjeno kretanje autoputem...
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#5284 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

Vozio se od vogosce do ilijasa autoputom, onaj dio gdje su mostovi a izmedju po 3-4 metra zaustavne trake, kad odjednom mi iskoci covjek. morao u lijevu naglo da skrenem sva sreca nikoga nije bilo. Posto na mostu imaju dvije trake i to je to. On se hladno setao desnom trakom prema vog a auto mu bilo parkirano na zaustavnoj izmedu mostova. Zamisli da je bio kamion ili da je u lijevoj bio neko vozilo, jbg ko je sada kriv?
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#5285 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Evolution_IV »

pjesak,a kamion bi ga raznio,ne bi od njega nista ostalo...
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#5286 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bandit_mo »

Juka Jebach wrote: 12/10/2020 13:34 Ovi pjesaci su postale prave kamikaze, treba uvesti neko pravilo. Covjek da ti na autoputu istrci i ti ga udaris ti si kriv. Ili ako nista po noci moraju imati floruscentne prsluke a ne sve u crnom i ti ga udaris opet si kriv.
Ko da čekaju noć pa izmigolje na magistralu.. žohari :roll:
Naslovnica
Posts: 35439
Joined: 20/03/2013 15:38

#5287 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

bandit_mo wrote: 12/10/2020 14:22
Juka Jebach wrote: 12/10/2020 13:34 Ovi pjesaci su postale prave kamikaze, treba uvesti neko pravilo. Covjek da ti na autoputu istrci i ti ga udaris ti si kriv. Ili ako nista po noci moraju imati floruscentne prsluke a ne sve u crnom i ti ga udaris opet si kriv.
Ko da čekaju noć pa izmigolje na magistralu.. žohari :roll:
Krenu na "sijelo", ili dolaze sa istog.
:D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#5288 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Jos je katastrofa kad kisa pada pa se presijava sve preko vode i pravi odsjaje a lik u tamnoj odjeci igra ko lepa lukic po cesti....


Jos jedna tragedija drogirane olosi

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... mise-krila
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#5290 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

Celicne felge, ne bi me cudilo i da su mu gume celave bile.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#5291 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

O'zone wrote: 12/10/2020 02:22 https://www.hercegovina.info/vijesti/cr ... ku/189009/

Mrtvo hladno smotao ispred motora
Upravo o ovome sam nedavno pisao: današnji vozači ne vide ništa dok voze, kao da su poluslijepi. Nikakva koncentracija i nikakvi refleksi potpuno pogubljeni i bez ikakvih reakcija na bilo šta što se desi oko vozila dok voze.

Neki da vidim neki lik u golfu dvojci vozi kroz naseljeno mjesto i gleda nešto udesno - ne na trenutak ili na sekundu-dvije nego cijelo vrijeme. Taj bi kupio pješake dok se auto ne zaustavi a da toga i ne bi bio svjestan, samo bi se začudio zašto mu je auto stao.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#5292 Re: Crna hronika BH cesta

Post by tempuser »

Ovo našeg druga delegat pokušao odradit.

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... 06V9gkWTPY
User avatar
hopi
Posts: 7255
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#5293 Re: Crna hronika BH cesta

Post by hopi »

Juka Jebach wrote: 12/10/2020 20:24 Celicne felge, ne bi me cudilo i da su mu gume celave bile.
jah, ovakva nesreća je sigurno do gume ne do vožnje. Da su bile top premium gume ne bi ništa bilo.
I kakva je veza čeličnih feluga i guma?
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#5294 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

vjeshalica wrote: 12/10/2020 18:02 Jos je katastrofa kad kisa pada pa se presijava sve preko vode i pravi odsjaje a lik u tamnoj odjeci igra ko lepa lukic po cesti....


Jos jedna tragedija drogirane olosi

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... mise-krila
Sinoc iza 20h zenska na grbavici sa cukom stoji na sred ulice, ondje kod mrkve. Ili narod bas ima muda ili nisu sve daske u glavi
Matrix89
Posts: 117
Joined: 26/05/2019 21:27

#5295 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Matrix89 »

Juka Jebach wrote: 12/10/2020 20:24 Celicne felge, ne bi me cudilo i da su mu gume celave bile.
I quattro koji ti daje jos 70% samopouzdanja
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#5296 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

tempuser wrote: 14/10/2020 00:14 Ovo našeg druga delegat pokušao odradit.

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... 06V9gkWTPY
Otkad je Audi A3 skupocjeni automobil?
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#5297 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

nepass1 wrote: 14/10/2020 07:56
vjeshalica wrote: 12/10/2020 18:02 Jos je katastrofa kad kisa pada pa se presijava sve preko vode i pravi odsjaje a lik u tamnoj odjeci igra ko lepa lukic po cesti....


Jos jedna tragedija drogirane olosi

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... mise-krila
Sinoc iza 20h zenska na grbavici sa cukom stoji na sred ulice, ondje kod mrkve. Ili narod bas ima muda ili nisu sve daske u glavi
Do stolarije je.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#5298 Re: Crna hronika BH cesta

Post by tempuser »

Laplace wrote: 14/10/2020 23:29
tempuser wrote: 14/10/2020 00:14 Ovo našeg druga delegat pokušao odradit.

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... 06V9gkWTPY
Otkad je Audi A3 skupocjeni automobil?
Pitaj ove iz Avaza...
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#5299 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Kad si novinar i imas platu od 600 maraka, onda ti je 5000 ko kuca, a zamisli koliko je npr. 30. Ko šest kuća.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#5300 Re: Crna hronika BH cesta

Post by tempuser »

drug_profi wrote: 15/10/2020 01:03 Kad si novinar i imas platu od 600 maraka, onda ti je 5000 ko kuca, a zamisli koliko je npr. 30. Ko šest kuća.
Realno, za sve koji ne mogu da priupte taj auto je skupocjen, a mi sami znamo koliko nas je takvih.
Post Reply