Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#5278 Re: Crna hronika BH cesta
Boze sacuvaj pa u sta gleda, nije mrav da ga ne vidiO'zone wrote: ↑12/10/2020 02:22 https://www.hercegovina.info/vijesti/cr ... ku/189009/
Mrtvo hladno smotao ispred motora
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#5279 Re: Crna hronika BH cesta
Za ovakve stvari treba trajno da leti vozačka. Jarane nisi ti psihofizički sposoban za vožnju.zigson wrote: ↑12/10/2020 10:25Boze sacuvaj pa u sta gleda, nije mrav da ga ne vidiO'zone wrote: ↑12/10/2020 02:22 https://www.hercegovina.info/vijesti/cr ... ku/189009/
Mrtvo hladno smotao ispred motora
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#5280 Re: Crna hronika BH cesta
Ja sam jednom bio svjedok kad lik isto ovako pregazi biciklistu, jednostavno ga ne registruje kao da ga Bog nije ni dao. Valjda mu receptori rade samo za aute i kamione. Ako naiđe nešto na dva točka, ko ih jebe, treba ih zgaziti,ne mogu njemu ništa.
-
boshniak
- Posts: 2007
- Joined: 20/04/2014 11:48
#5281 Re: Crna hronika BH cesta
Hvala Bogu pa nije tragicno zavrsilo, a ovog lika sto vozi astru poslati na ponovno polaganje.
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5282 Re: Crna hronika BH cesta
Ovi pjesaci su postale prave kamikaze, treba uvesti neko pravilo. Covjek da ti na autoputu istrci i ti ga udaris ti si kriv. Ili ako nista po noci moraju imati floruscentne prsluke a ne sve u crnom i ti ga udaris opet si kriv.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5283 Re: Crna hronika BH cesta
jesi djavola,koliko znam pjesacima/bicklima je zabranjeno kretanje autoputem...
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5284 Re: Crna hronika BH cesta
Vozio se od vogosce do ilijasa autoputom, onaj dio gdje su mostovi a izmedju po 3-4 metra zaustavne trake, kad odjednom mi iskoci covjek. morao u lijevu naglo da skrenem sva sreca nikoga nije bilo. Posto na mostu imaju dvije trake i to je to. On se hladno setao desnom trakom prema vog a auto mu bilo parkirano na zaustavnoj izmedu mostova. Zamisli da je bio kamion ili da je u lijevoj bio neko vozilo, jbg ko je sada kriv?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5285 Re: Crna hronika BH cesta
pjesak,a kamion bi ga raznio,ne bi od njega nista ostalo...
- bandit_mo
- Posts: 1390
- Joined: 13/08/2020 12:03
#5286 Re: Crna hronika BH cesta
Ko da čekaju noć pa izmigolje na magistralu.. žohariJuka Jebach wrote: ↑12/10/2020 13:34 Ovi pjesaci su postale prave kamikaze, treba uvesti neko pravilo. Covjek da ti na autoputu istrci i ti ga udaris ti si kriv. Ili ako nista po noci moraju imati floruscentne prsluke a ne sve u crnom i ti ga udaris opet si kriv.
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5287 Re: Crna hronika BH cesta
Krenu na "sijelo", ili dolaze sa istog.bandit_mo wrote: ↑12/10/2020 14:22Ko da čekaju noć pa izmigolje na magistralu.. žohariJuka Jebach wrote: ↑12/10/2020 13:34 Ovi pjesaci su postale prave kamikaze, treba uvesti neko pravilo. Covjek da ti na autoputu istrci i ti ga udaris ti si kriv. Ili ako nista po noci moraju imati floruscentne prsluke a ne sve u crnom i ti ga udaris opet si kriv.![]()
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5288 Re: Crna hronika BH cesta
Jos je katastrofa kad kisa pada pa se presijava sve preko vode i pravi odsjaje a lik u tamnoj odjeci igra ko lepa lukic po cesti....
Jos jedna tragedija drogirane olosi
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... mise-krila
Jos jedna tragedija drogirane olosi
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... mise-krila
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5290 Re: Crna hronika BH cesta
Celicne felge, ne bi me cudilo i da su mu gume celave bile.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5291 Re: Crna hronika BH cesta
Upravo o ovome sam nedavno pisao: današnji vozači ne vide ništa dok voze, kao da su poluslijepi. Nikakva koncentracija i nikakvi refleksi potpuno pogubljeni i bez ikakvih reakcija na bilo šta što se desi oko vozila dok voze.O'zone wrote: ↑12/10/2020 02:22 https://www.hercegovina.info/vijesti/cr ... ku/189009/
Mrtvo hladno smotao ispred motora
Neki da vidim neki lik u golfu dvojci vozi kroz naseljeno mjesto i gleda nešto udesno - ne na trenutak ili na sekundu-dvije nego cijelo vrijeme. Taj bi kupio pješake dok se auto ne zaustavi a da toga i ne bi bio svjestan, samo bi se začudio zašto mu je auto stao.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
- hopi
- Posts: 7256
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#5293 Re: Crna hronika BH cesta
jah, ovakva nesreća je sigurno do gume ne do vožnje. Da su bile top premium gume ne bi ništa bilo.
I kakva je veza čeličnih feluga i guma?
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5294 Re: Crna hronika BH cesta
Sinoc iza 20h zenska na grbavici sa cukom stoji na sred ulice, ondje kod mrkve. Ili narod bas ima muda ili nisu sve daske u glavivjeshalica wrote: ↑12/10/2020 18:02 Jos je katastrofa kad kisa pada pa se presijava sve preko vode i pravi odsjaje a lik u tamnoj odjeci igra ko lepa lukic po cesti....
Jos jedna tragedija drogirane olosi
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... mise-krila
-
Matrix89
- Posts: 117
- Joined: 26/05/2019 21:27
#5295 Re: Crna hronika BH cesta
I quattro koji ti daje jos 70% samopouzdanja
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5296 Re: Crna hronika BH cesta
Otkad je Audi A3 skupocjeni automobil?tempuser wrote: ↑14/10/2020 00:14 Ovo našeg druga delegat pokušao odradit.
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... 06V9gkWTPY
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5297 Re: Crna hronika BH cesta
Do stolarije je.nepass1 wrote: ↑14/10/2020 07:56Sinoc iza 20h zenska na grbavici sa cukom stoji na sred ulice, ondje kod mrkve. Ili narod bas ima muda ili nisu sve daske u glavivjeshalica wrote: ↑12/10/2020 18:02 Jos je katastrofa kad kisa pada pa se presijava sve preko vode i pravi odsjaje a lik u tamnoj odjeci igra ko lepa lukic po cesti....
Jos jedna tragedija drogirane olosi
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... mise-krila
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#5298 Re: Crna hronika BH cesta
Pitaj ove iz Avaza...Laplace wrote: ↑14/10/2020 23:29Otkad je Audi A3 skupocjeni automobil?tempuser wrote: ↑14/10/2020 00:14 Ovo našeg druga delegat pokušao odradit.
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/60 ... 06V9gkWTPY
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5299 Re: Crna hronika BH cesta
Kad si novinar i imas platu od 600 maraka, onda ti je 5000 ko kuca, a zamisli koliko je npr. 30. Ko šest kuća.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#5300 Re: Crna hronika BH cesta
Realno, za sve koji ne mogu da priupte taj auto je skupocjen, a mi sami znamo koliko nas je takvih.drug_profi wrote: ↑15/10/2020 01:03 Kad si novinar i imas platu od 600 maraka, onda ti je 5000 ko kuca, a zamisli koliko je npr. 30. Ko šest kuća.

