Liku je fakat nadimak među navijačima Prestona "Barrow (mjesto rođenja) Baresi"
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52501 Re: Liverpool FC
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#52502 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote: ↑01/02/2021 21:13
Moćna slika. Lijepa priča. Nadam se da će se ta priča nastaviti i kroz partije. Imam neki fin osjećaj.
Aj još Kabak pa da uzmem odmora, iscrpljujući deadline day. Nadam se da su neki i čitali ovo što prenosim, da nisam džaba u havu![]()
Malo sa zakašnjenjem, ali sam premotao dramu.
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#52503 Re: Liverpool FC
U najgorem slučaju ćemo ga prodati za godinu dana za 10m nekom davljeniku u Premiershipu. Super posao, sad je izgledno da nećemo biti u poziciji da gledamo Williams/Phillips par u knockoutu Lige prvaka.
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52504 Re: Liverpool FC
Jesmo gdje nismo, ovo je bar konkretno, ali kad se onako uhvate izdrkavati kao prije par sedmica, ne znam ono oko cega je bilo, ali su bas zivac povukli. Jebo vas tweet, lajk i tito.AmiĐa_Idriz wrote: ↑01/02/2021 21:13
Moćna slika. Lijepa priča. Nadam se da će se ta priča nastaviti i kroz partije. Imam neki fin osjećaj.
Aj još Kabak pa da uzmem odmora, iscrpljujući deadline day. Nadam se da su neki i čitali ovo što prenosim, da nisam džaba u havu![]()
Eh sad konacno Hendo i Fabinho u veznom, pa hajde da vidimo Alcantaru naprijed... Mada je protiv WH odigrao bas dobro, konacno. Cak i defanzivno je imao bolji ucinak, nije bilo idiotskih startova.
Vidjet cemo sad jacom vezom kako to izgleda. Vidjet cemo samo ko ce ispasti.
Mada poznavajuci Kloppa, nema hljeba da odmah Kabak ili Davies zaigraju. Mozda protiv Brightona, ali protiv Citya se ide na uigranost i iskustvo.
A joj gledaj ove gore slike, gornji desni cosak, pravi odl school Englez, old school chairman. Podsjeti me na one iz The Damned United.
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52505 Re: Liverpool FC
Ti si shvatio poentu mog posta svakako, ali eto ubo sam slucajno!AmiĐa_Idriz wrote: ↑01/02/2021 21:47Liku je fakat nadimak među navijačima Prestona "Barrow (mjesto rođenja) Baresi"![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52508 Re: Liverpool FC
Takumi Minamino is undergoing his Southampton medical ahead of a loan move for the rest of the season. [sky]
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52510 Re: Liverpool FC
Zao mi je Minamina, iako nekad djeluje pogubljeno na terenu, ali je puno veca zvrcka od Origija npr. i mislim da je zasluzio vise sansi.
I sad me muka uhvati kad se sjetim Origija i onog mrtvaca protiv Burnleya, oca mu jebem rahiticnog!
I sad me muka uhvati kad se sjetim Origija i onog mrtvaca protiv Burnleya, oca mu jebem rahiticnog!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52511 Re: Liverpool FC
I meni je žao, ali s obzirom kakvo je stanje sa minutažom ovo je super opcija za njega. Ralph će mu leći ne sumnjam, tako da na ljeto možda dobijemo dosta boljeg Takija.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52512 Re: Liverpool FC
Prije cemo ga prodati nego sto ce se vratiti kod nas
Da je kome Keitu uvaliti
Da je kome Keitu uvaliti
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#52513 Re: Liverpool FC
Lijepe vijesti večeras.
Mislim da je moglo i moralo ranije ali eto.
Mislim da je moglo i moralo ranije ali eto.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52515 Re: Liverpool FC
Ja se ne sjećam da je zabilježen ovaj slučaj igdje ko kod nas sa Virgilom, Gomezom i Matipom.
-
Mustang1
- Posts: 29928
- Joined: 29/12/2010 17:31
#52516 Re: Liverpool FC
Jedan od ovd dvojice nece ni debitovati mozda, ali svejedno obojica zajedno nece imati 10ak nastupa. Nadam se da grijesim..
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52517 Re: Liverpool FC
Naravno da grijesis. Kabak ce biti starter u vecini utakmica. Bolji je od Philipsa i Rhysa.
Matipa, Oxa i Keitu s noge na nogu na kraju sezone.
Matipa, Oxa i Keitu s noge na nogu na kraju sezone.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#52518 Re: Liverpool FC
Neverovatno da ekipa nema svu trojicu seniorskih stopera do kraja sezone. Sa ovom krpljenom odbranom, svaki top 4 < rezultat na kraju je uspeh.
- BHF_Manijak
- Posts: 28530
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52519 Re: Liverpool FC
Od 4 godine na Anfieldu, debil je falio skoro godinu s povredama, racunaj na to jos trajanje oporavka i ulaska u optimalnu fitnes formu ,to je jos ukupno pola godine sigurno.
Ma mrs u picku materinu vise, s noge na nogu debila nabit.
Kurcina je sto mu je ugovor produzen i sad ti se valja s invalidom jebato do 2024! Odavno lahotnijeg igraca nisam vidio, on i mrtvi Keita, sve mu jebem odvratno.
Rang Reusa, Vermaelena, van Persia, Robbena...
Ma mrs u picku materinu vise, s noge na nogu debila nabit.
Kurcina je sto mu je ugovor produzen i sad ti se valja s invalidom jebato do 2024! Odavno lahotnijeg igraca nisam vidio, on i mrtvi Keita, sve mu jebem odvratno.
Rang Reusa, Vermaelena, van Persia, Robbena...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52521 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote: ↑01/02/2021 23:50 Od 4 godine na Anfieldu, debil je falio skoro godinu s povredama, racunaj na to jos trajanje oporavka i ulaska u optimalnu fitnes formu ,to je jos ukupno pola godine sigurno.
Ma mrs u picku materinu vise, s noge na nogu debila nabit.
Kurcina je sto mu je ugovor produzen i sad ti se valja s invalidom jebato do 2024! Odavno lahotnijeg igraca nisam vidio, on i mrtvi Keita, sve mu jebem odvratno.
Rang Reusa, Vermaelena, van Persia, Robbena...
E al znaš šta je meni najjače, od svih ovih povredama natruhlih kod nas samo je Ox došao sa tom etiketom injury prone igrača, ovi ostali prije Liverpoola haman nisu imali ozbiljnih fitnes problema u karijeri. Nevjerovatno.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52522 Re: Liverpool FC
3 seniorska stopera u klubu da pretrpe ovakve povrede. Pratim fudbal preko 20 godina, ne pamtim slicnu situaciju
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#52523 Re: Liverpool FC
Da li ce ikad novi par stopera igrat zajedno ove sezone, Pogotovo u bitnim utakmicama?
Opet je fabinhu na stopera kad dodje, 100 posto
Opet je fabinhu na stopera kad dodje, 100 posto
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52524 Re: Liverpool FC
Pa Fabinho-Kabak
Ne ocekujete valjda Daviesa u prvoj postavi
Ne ocekujete valjda Daviesa u prvoj postavi
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana

