Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52501 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 31/01/2021 21:30 Eto ga, Baresi za sirotinju... :oops:
Liku je fakat nadimak među navijačima Prestona "Barrow (mjesto rođenja) Baresi" :lol:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#52502 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

AmiĐa_Idriz wrote: 01/02/2021 21:13 Image

Moćna slika. Lijepa priča. Nadam se da će se ta priča nastaviti i kroz partije. Imam neki fin osjećaj.

Aj još Kabak pa da uzmem odmora, iscrpljujući deadline day. Nadam se da su neki i čitali ovo što prenosim, da nisam džaba u havu :lol:
:thumbup:

Malo sa zakašnjenjem, ali sam premotao dramu.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#52503 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

U najgorem slučaju ćemo ga prodati za godinu dana za 10m nekom davljeniku u Premiershipu. Super posao, sad je izgledno da nećemo biti u poziciji da gledamo Williams/Phillips par u knockoutu Lige prvaka.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52504 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 01/02/2021 21:13

Moćna slika. Lijepa priča. Nadam se da će se ta priča nastaviti i kroz partije. Imam neki fin osjećaj.

Aj još Kabak pa da uzmem odmora, iscrpljujući deadline day. Nadam se da su neki i čitali ovo što prenosim, da nisam džaba u havu :lol:
Jesmo gdje nismo, ovo je bar konkretno, ali kad se onako uhvate izdrkavati kao prije par sedmica, ne znam ono oko cega je bilo, ali su bas zivac povukli. Jebo vas tweet, lajk i tito.

Eh sad konacno Hendo i Fabinho u veznom, pa hajde da vidimo Alcantaru naprijed... Mada je protiv WH odigrao bas dobro, konacno. Cak i defanzivno je imao bolji ucinak, nije bilo idiotskih startova.
Vidjet cemo sad jacom vezom kako to izgleda. Vidjet cemo samo ko ce ispasti.

Mada poznavajuci Kloppa, nema hljeba da odmah Kabak ili Davies zaigraju. Mozda protiv Brightona, ali protiv Citya se ide na uigranost i iskustvo.

A joj gledaj ove gore slike, gornji desni cosak, pravi odl school Englez, old school chairman. Podsjeti me na one iz The Damned United. :srce: :srce: :srce:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52505 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 01/02/2021 21:47
BHF_Manijak wrote: 31/01/2021 21:30 Eto ga, Baresi za sirotinju... :oops:
Liku je fakat nadimak među navijačima Prestona "Barrow (mjesto rođenja) Baresi" :lol:
Ti si shvatio poentu mog posta svakako, ali eto ubo sam slucajno! :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52506 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52507 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52508 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Takumi Minamino is undergoing his Southampton medical ahead of a loan move for the rest of the season. [sky]
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52509 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



🔴🔴
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52510 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Zao mi je Minamina, iako nekad djeluje pogubljeno na terenu, ali je puno veca zvrcka od Origija npr. i mislim da je zasluzio vise sansi.
I sad me muka uhvati kad se sjetim Origija i onog mrtvaca protiv Burnleya, oca mu jebem rahiticnog!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52511 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

I meni je žao, ali s obzirom kakvo je stanje sa minutažom ovo je super opcija za njega. Ralph će mu leći ne sumnjam, tako da na ljeto možda dobijemo dosta boljeg Takija.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52512 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Prije cemo ga prodati nego sto ce se vratiti kod nas

Da je kome Keitu uvaliti
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#52513 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Lijepe vijesti večeras.
Mislim da je moglo i moralo ranije ali eto.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52514 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Plunkett wrote: 01/02/2021 23:21 Lijepe vijesti večeras.
Mislim da je moglo i moralo ranije ali eto.
Apsolutno, ali očito da su neke stvari itekako oblikovale stvari:

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52515 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ja se ne sjećam da je zabilježen ovaj slučaj igdje ko kod nas sa Virgilom, Gomezom i Matipom.
Mustang1
Posts: 29931
Joined: 29/12/2010 17:31

#52516 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jedan od ovd dvojice nece ni debitovati mozda, ali svejedno obojica zajedno nece imati 10ak nastupa. Nadam se da grijesim..
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52517 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Naravno da grijesis. Kabak ce biti starter u vecini utakmica. Bolji je od Philipsa i Rhysa.

Matipa, Oxa i Keitu s noge na nogu na kraju sezone.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#52518 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

Neverovatno da ekipa nema svu trojicu seniorskih stopera do kraja sezone. Sa ovom krpljenom odbranom, svaki top 4 < rezultat na kraju je uspeh.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52519 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Od 4 godine na Anfieldu, debil je falio skoro godinu s povredama, racunaj na to jos trajanje oporavka i ulaska u optimalnu fitnes formu ,to je jos ukupno pola godine sigurno.
Ma mrs u picku materinu vise, s noge na nogu debila nabit.

Kurcina je sto mu je ugovor produzen i sad ti se valja s invalidom jebato do 2024! Odavno lahotnijeg igraca nisam vidio, on i mrtvi Keita, sve mu jebem odvratno.
Rang Reusa, Vermaelena, van Persia, Robbena...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52520 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52521 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 01/02/2021 23:50 Od 4 godine na Anfieldu, debil je falio skoro godinu s povredama, racunaj na to jos trajanje oporavka i ulaska u optimalnu fitnes formu ,to je jos ukupno pola godine sigurno.
Ma mrs u picku materinu vise, s noge na nogu debila nabit.

Kurcina je sto mu je ugovor produzen i sad ti se valja s invalidom jebato do 2024! Odavno lahotnijeg igraca nisam vidio, on i mrtvi Keita, sve mu jebem odvratno.
Rang Reusa, Vermaelena, van Persia, Robbena...
:lol: :lol: :kiss:

E al znaš šta je meni najjače, od svih ovih povredama natruhlih kod nas samo je Ox došao sa tom etiketom injury prone igrača, ovi ostali prije Liverpoola haman nisu imali ozbiljnih fitnes problema u karijeri. Nevjerovatno.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52522 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

3 seniorska stopera u klubu da pretrpe ovakve povrede. Pratim fudbal preko 20 godina, ne pamtim slicnu situaciju
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#52523 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Da li ce ikad novi par stopera igrat zajedno ove sezone, Pogotovo u bitnim utakmicama?

Opet je fabinhu na stopera kad dodje, 100 posto
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52524 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Pa Fabinho-Kabak

Ne ocekujete valjda Daviesa u prvoj postavi :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#52525 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Laertes wrote: 01/02/2021 21:23 Sad kad mu Englezi ne dadnu radnu dozvolu.
Ne bi mu ni ja dao :oops:

7 utakmica odigrao za reprezentaciju od 2019-te, istina 6 u prosloj
Post Reply