Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#52251 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hajvan »

Njegos, genocidni sljam
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#52252 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login77777 »

tramvajtrojka wrote: 22/12/2021 11:27
Login77777 wrote: 22/12/2021 09:50

Jel nam ovo Lingo postao Timmy? :lol:
nije naseg majozenistu tesko skontati samo kako mu je pao jasmin nema jos isjecaka iz stavova i faktora

al je odabrao strasan nick bas lici na timmy-a iz South Park-a :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Pade dzasmin a i lingo u roku od dva tri dana. :lol:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#52253 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Timmy123 wrote: 22/12/2021 01:41 Damir Arnaut se hvali da je on i NS doprinijela skidanju Gordane i Tegeltije... :-) Jebo Avdu,Aleševića,Alenu,OSMICU i druge.Zanimljivo je kako su neki mediji iskulirali neke snimke.NS o tome nije a rekla...
Pa on je najzasluzniji za Lanu Pudar,al nece da se fali.Tako mu je i baba sa Sokoca oslobodila i prva uljegla u Sarajvo.
Skroman cojk stas,a ima on toga jos za dobre knjige.Nego trebali bi dovit da mu se ispuni zelja u 2022 i odvede đecu u BL.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#52254 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hajvan »

Patton44 wrote: 22/12/2021 12:48
Timmy123 wrote: 22/12/2021 01:41 Damir Arnaut se hvali da je on i NS doprinijela skidanju Gordane i Tegeltije... :-) Jebo Avdu,Aleševića,Alenu,OSMICU i druge.Zanimljivo je kako su neki mediji iskulirali neke snimke.NS o tome nije a rekla...
Pa on je najzasluzniji za Lanu Pudar,al nece da se fali.Tako mu je i baba sa Sokoca oslobodila i prva uljegla u Sarajvo.
Skroman cojk stas,a ima on toga jos za dobre knjige.Nego trebali bi dovit da mu se ispuni zelja u 2022 i odvede đecu u BL.
hajd sad ovo na bosanskom napisi, da te razumijemo
Wikipediolog
Posts: 131
Joined: 22/12/2021 11:45

#52255 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Wikipediolog »

Patton44 wrote: 22/12/2021 12:48
Timmy123 wrote: 22/12/2021 01:41 Damir Arnaut se hvali da je on i NS doprinijela skidanju Gordane i Tegeltije... :-) Jebo Avdu,Aleševića,Alenu,OSMICU i druge.Zanimljivo je kako su neki mediji iskulirali neke snimke.NS o tome nije a rekla...
Pa on je najzasluzniji za Lanu Pudar,al nece da se fali.Tako mu je i baba sa Sokoca oslobodila i prva uljegla u Sarajvo.
Skroman cojk stas,a ima on toga jos za dobre knjige.Nego trebali bi dovit da mu se ispuni zelja u 2022 i odvede đecu u BL.
Tačno da nema Gargamela da mijenja stranke i siše budžet te sere po Twitteru, GDP bi nam se upolovio.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#52256 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Hajvan wrote: 22/12/2021 12:21 Njegos, genocidni sljam
Kakav te Njegos spopo, Njegusi selo podno Lovcena sa najboljim prsutom,naravno ko jede :D
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#52257 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Hajvan wrote: 22/12/2021 12:55
Patton44 wrote: 22/12/2021 12:48
Pa on je najzasluzniji za Lanu Pudar,al nece da se fali.Tako mu je i baba sa Sokoca oslobodila i prva uljegla u Sarajvo.
Skroman cojk stas,a ima on toga jos za dobre knjige.Nego trebali bi dovit da mu se ispuni zelja u 2022 i odvede đecu u BL.
hajd sad ovo na bosanskom napisi, da te razumijemo
Nijesi ti sebe djaba nick dao.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#52258 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hajvan »

Patton44 wrote: 22/12/2021 13:04
Hajvan wrote: 22/12/2021 12:55

hajd sad ovo na bosanskom napisi, da te razumijemo
Nijesi ti sebe djaba nick dao.
Evo ubacih u aplikaciju za prevodjenje
Detektovala je bosanski jezik, istocni dijalekt- srpski
Znao sam da si umetnuti anti-bosanski element
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#52259 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Wikipediolog wrote: 22/12/2021 12:57
Patton44 wrote: 22/12/2021 12:48
Pa on je najzasluzniji za Lanu Pudar,al nece da se fali.Tako mu je i baba sa Sokoca oslobodila i prva uljegla u Sarajvo.
Skroman cojk stas,a ima on toga jos za dobre knjige.Nego trebali bi dovit da mu se ispuni zelja u 2022 i odvede đecu u BL.
Tačno da nema Gargamela da mijenja stranke i siše budžet te sere po Twitteru, GDP bi nam se upolovio.
Zreo za psihijatrije,mada ni oni sto su ga doveli nisu bolji.
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#52260 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sinuhe »

Odakle naviru ovi kao Arnaut :-) Zar za nekoga ko je godinama u politici nije porazavajuce da govori o ratu?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#52261 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Hajvan wrote: 22/12/2021 13:11
Patton44 wrote: 22/12/2021 13:04 Nijesi ti sebe djaba nick dao.
Evo ubacih u aplikaciju za prevodjenje
Detektovala je bosanski jezik, istocni dijalekt- srpski
Znao sam da si umetnuti anti-bosanski element
:lol: :lol: :lol:
Timmy123
Posts: 179
Joined: 13/12/2021 12:33

#52262 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Timmy123 »

tramvajtrojka wrote: 22/12/2021 11:27
Login77777 wrote: 22/12/2021 09:50

Jel nam ovo Lingo postao Timmy? :lol:
nije naseg majozenistu tesko skontati samo kako mu je pao jasmin nema jos isjecaka iz stavova i faktora

al je odabrao strasan nick bas lici na timmy-a iz South Park-a :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Ne prozivaj Timmyyyyy-a. :D
Timmy123
Posts: 179
Joined: 13/12/2021 12:33

#52263 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Timmy123 »

Wikipediolog wrote: 22/12/2021 11:50
Timmy123 wrote: 22/12/2021 01:41 Damir Arnaut se hvali da je on i NS doprinijela skidanju Gordane i Tegeltije... :-) Jebo Avdu,Aleševića,Alenu,OSMICU i druge.Zanimljivo je kako su neki mediji iskulirali neke snimke.NS o tome nije a rekla...
Gargamel stara HDZ podguzna muha.
Gargamel je mix Čovića i Šćepe.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#52264 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

:sax: jedino NS protiv da Lukavac postane Grad
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#52265 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hajvan »

putokaz1 wrote: 22/12/2021 21:26 :sax: jedino NS protiv da Lukavac postane Grad
a po kojoj osnovi Lukavac moze biti Grad?
koliko opstina sacinjava taj grad?
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#52266 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Hajvan wrote: 22/12/2021 21:58
putokaz1 wrote: 22/12/2021 21:26 :sax: jedino NS protiv da Lukavac postane Grad
a po kojoj osnovi Lukavac moze biti Grad?
koliko opstina sacinjava taj grad?
Kad može Orašje Livno i Široki eto može i Lukavac sutra će tražiti i Drvar da i Srbi budu konstutivni Građanji Federacije
Prije nekoliko godina Gradovi su bili:Sarajevo,Istočno,Banjaluka,Brčko DC i Mostar a sada ima Gradova UFF
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#52267 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hajvan »

p'da
gubi se kriterij
gubi se smisao

(nista protiv Lukavca)
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#52268 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Hajvan wrote: 22/12/2021 22:15 p'da
gubi se kriterij
gubi se smisao

(nista protiv Lukavca)
SDA je napisala na svom profilu da je samo Naša stranka bila protiv da Neke općine postanu Gradovi.
To je poenta.
Možda Krimalca Kukića koalicioni partner je smatrao da Općine poput Orašja ,Lukavca itd nisu zaslužile taj status,status Grada,možda NS smatra da ne treba status grada Selima,da se ne prave troškovi,ko zna koji je razlog ali bili su protiv.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#52269 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Na kraju, osvrnuo se i na eventualne kandidate koje bi Trojka trebala ponuditi na izborima za člana Predsjedništva BiH.

"Dino Konaković, Denis Bećirović i Mirsad Čamdžić su meni lično jednako prihvatljivi, ako se možemo dogovoriti oko jednog. Ako ne možemo, trebamo dati nekoga ko se državničkim djelovanjem izdigao iznad stranačkih politika, poput Danisa Tanovića, Ejupa Ganića ili Zlatka Lagumdžije. Također, za mjesto u državnom parlamentu iz RS koje se može ishoditi zajedničkim nastupom, Trojka treba insistirati da kandidat bude preživjela žrtva genocida - srebreničkogili prijedorskog - koji je sposoban istinu o tim zločinima promovisati na međunarodnom nivou. Mirsad Duratović ili Ćamil Duraković, ili pak Advija Ibrahimović koja je svojim govorom na perfektnom engleskom natjerala Clintona da zaplače", naglasio je Arnaut.
:lol:
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#52270 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Leverage wrote: 26/12/2021 17:40
Na kraju, osvrnuo se i na eventualne kandidate koje bi Trojka trebala ponuditi na izborima za člana Predsjedništva BiH.

"Dino Konaković, Denis Bećirović i Mirsad Čamdžić su meni lično jednako prihvatljivi, ako se možemo dogovoriti oko jednog. Ako ne možemo, trebamo dati nekoga ko se državničkim djelovanjem izdigao iznad stranačkih politika, poput Danisa Tanovića, Ejupa Ganića ili Zlatka Lagumdžije. Također, za mjesto u državnom parlamentu iz RS koje se može ishoditi zajedničkim nastupom, Trojka treba insistirati da kandidat bude preživjela žrtva genocida - srebreničkogili prijedorskog - koji je sposoban istinu o tim zločinima promovisati na međunarodnom nivou. Mirsad Duratović ili Ćamil Duraković, ili pak Advija Ibrahimović koja je svojim govorom na perfektnom engleskom natjerala Clintona da zaplače", naglasio je Arnaut.
:lol:
Nalupao je on ovdje i gluplja imena od Zlatka, prije svega Ganića i Durakovića. Da Zlatko nije SDA priljepak, bio bi i više nego dobra opcija, ali...
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#52271 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

tovarish wrote: 26/12/2021 17:45 Nalupao je on ovdje i gluplja imena od Zlatka, prije svega Ganića i Durakovića. Da Zlatko nije SDA priljepak, bio bi i više nego dobra opcija, ali...
Da Zlatko nije SDA priljepak ne bi se zvao Zlatko nego Nermin. A onda više ne bi valjao Arnautu.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#52272 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Leverage wrote: 26/12/2021 17:48
tovarish wrote: 26/12/2021 17:45 Nalupao je on ovdje i gluplja imena od Zlatka, prije svega Ganića i Durakovića. Da Zlatko nije SDA priljepak, bio bi i više nego dobra opcija, ali...
Da Zlatko nije SDA priljepak ne bi se zvao Zlatko nego Nermin. A onda više ne bi valjao Arnautu.
Meni i Nermin smrdi na SDA i da Damir nije izveo onaj show, ja mislim da bi otišli u SDA zagrljaj, unatoč protivljenju mlade garde u SDP-u. Lana, Saša i Irfan su po meni budućnost SDP-a. Ovi stari mi tuknu na SDA.
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#52273 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sinuhe »

Dobro se snalaze ovi Fahrini i Bakirovi i u opoziciji. U oktobru se onda glasa za Zvizdica :P
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#52274 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

tovarish wrote: 26/12/2021 17:54 Meni i Nermin smrdi na SDA i da Damir nije izveo onaj show, ja mislim da bi otišli u SDA zagrljaj, unatoč protivljenju mlade garde u SDP-u. Lana, Saša i Irfan su po meni budućnost SDP-a. Ovi stari mi tuknu na SDA.
Damirov performans je bio samo sirova demonstracija mišljenja Lane, Saše, Irfana pa čak i Denisa koji je izričito bio protiv koalicije sa SDA, čak ga je i Damir pohvalio tom prilikom.

Nermin Nikšić može imati ovako ili onako mišljenje o tome, ali je postupio kako je odlučila većina i time pokazao da je odgovoran Predsjednik partije. Sasvim je logično očekivati da u sličnoj situaciji postupi na isti način, a pošto je raspoloženje u SDP-u uvijek bilo protiv koalicije sa SDA, takav će biti i stav Nermina Nikšića.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#52275 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Leverage wrote: 26/12/2021 18:03
tovarish wrote: 26/12/2021 17:54 Meni i Nermin smrdi na SDA i da Damir nije izveo onaj show, ja mislim da bi otišli u SDA zagrljaj, unatoč protivljenju mlade garde u SDP-u. Lana, Saša i Irfan su po meni budućnost SDP-a. Ovi stari mi tuknu na SDA.
Damirov performans je bio samo sirova demonstracija mišljenja Lane, Saše, Irfana pa čak i Denisa koji je izričito bio protiv koalicije sa SDA, čak ga je i Damir pohvalio tom prilikom.

Nermin Nikšić može imati ovako ili onako mišljenje o tome, ali je postupio kako je odlučila većina i time pokazao da je odgovoran Predsjednik partije. Sasvim je logično očekivati da u sličnoj situaciji postupi na isti način, a pošto je raspoloženje u SDP-u uvijek bilo protiv koalicije sa SDA, takav će biti i stav Nermina Nikšića.
Nadam se da će tako i ostati.
Locked