Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#52251 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Njegos, genocidni sljam
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#52252 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pade dzasmin a i lingo u roku od dva tri dana.tramvajtrojka wrote: ↑22/12/2021 11:27nije naseg majozenistu tesko skontati samo kako mu je pao jasmin nema jos isjecaka iz stavova i faktora
al je odabrao strasan nick bas lici na timmy-a iz South Park-a![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#52253 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa on je najzasluzniji za Lanu Pudar,al nece da se fali.Tako mu je i baba sa Sokoca oslobodila i prva uljegla u Sarajvo.
Skroman cojk stas,a ima on toga jos za dobre knjige.Nego trebali bi dovit da mu se ispuni zelja u 2022 i odvede đecu u BL.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#52254 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
hajd sad ovo na bosanskom napisi, da te razumijemo
-
Wikipediolog
- Posts: 131
- Joined: 22/12/2021 11:45
#52255 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tačno da nema Gargamela da mijenja stranke i siše budžet te sere po Twitteru, GDP bi nam se upolovio.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#52257 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#52259 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zreo za psihijatrije,mada ni oni sto su ga doveli nisu bolji.Wikipediolog wrote: ↑22/12/2021 12:57Tačno da nema Gargamela da mijenja stranke i siše budžet te sere po Twitteru, GDP bi nam se upolovio.
- sinuhe
- Posts: 12583
- Joined: 03/06/2011 11:33
#52260 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Odakle naviru ovi kao Arnaut
Zar za nekoga ko je godinama u politici nije porazavajuce da govori o ratu?
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
-
Timmy123
- Posts: 179
- Joined: 13/12/2021 12:33
#52262 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne prozivaj Timmyyyyy-a.tramvajtrojka wrote: ↑22/12/2021 11:27nije naseg majozenistu tesko skontati samo kako mu je pao jasmin nema jos isjecaka iz stavova i faktora
al je odabrao strasan nick bas lici na timmy-a iz South Park-a![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Timmy123
- Posts: 179
- Joined: 13/12/2021 12:33
#52263 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Gargamel je mix Čovića i Šćepe.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#52264 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#52266 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kad može Orašje Livno i Široki eto može i Lukavac sutra će tražiti i Drvar da i Srbi budu konstutivni Građanji Federacije
Prije nekoliko godina Gradovi su bili:Sarajevo,Istočno,Banjaluka,Brčko DC i Mostar a sada ima Gradova UFF
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#52267 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
p'da
gubi se kriterij
gubi se smisao
(nista protiv Lukavca)
gubi se kriterij
gubi se smisao
(nista protiv Lukavca)
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#52268 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
SDA je napisala na svom profilu da je samo Naša stranka bila protiv da Neke općine postanu Gradovi.
To je poenta.
Možda Krimalca Kukića koalicioni partner je smatrao da Općine poput Orašja ,Lukavca itd nisu zaslužile taj status,status Grada,možda NS smatra da ne treba status grada Selima,da se ne prave troškovi,ko zna koji je razlog ali bili su protiv.
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#52269 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Na kraju, osvrnuo se i na eventualne kandidate koje bi Trojka trebala ponuditi na izborima za člana Predsjedništva BiH.
"Dino Konaković, Denis Bećirović i Mirsad Čamdžić su meni lično jednako prihvatljivi, ako se možemo dogovoriti oko jednog. Ako ne možemo, trebamo dati nekoga ko se državničkim djelovanjem izdigao iznad stranačkih politika, poput Danisa Tanovića, Ejupa Ganića ili Zlatka Lagumdžije. Također, za mjesto u državnom parlamentu iz RS koje se može ishoditi zajedničkim nastupom, Trojka treba insistirati da kandidat bude preživjela žrtva genocida - srebreničkogili prijedorskog - koji je sposoban istinu o tim zločinima promovisati na međunarodnom nivou. Mirsad Duratović ili Ćamil Duraković, ili pak Advija Ibrahimović koja je svojim govorom na perfektnom engleskom natjerala Clintona da zaplače", naglasio je Arnaut.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#52270 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nalupao je on ovdje i gluplja imena od Zlatka, prije svega Ganića i Durakovića. Da Zlatko nije SDA priljepak, bio bi i više nego dobra opcija, ali...Leverage wrote: ↑26/12/2021 17:40Na kraju, osvrnuo se i na eventualne kandidate koje bi Trojka trebala ponuditi na izborima za člana Predsjedništva BiH.
"Dino Konaković, Denis Bećirović i Mirsad Čamdžić su meni lično jednako prihvatljivi, ako se možemo dogovoriti oko jednog. Ako ne možemo, trebamo dati nekoga ko se državničkim djelovanjem izdigao iznad stranačkih politika, poput Danisa Tanovića, Ejupa Ganića ili Zlatka Lagumdžije. Također, za mjesto u državnom parlamentu iz RS koje se može ishoditi zajedničkim nastupom, Trojka treba insistirati da kandidat bude preživjela žrtva genocida - srebreničkogili prijedorskog - koji je sposoban istinu o tim zločinima promovisati na međunarodnom nivou. Mirsad Duratović ili Ćamil Duraković, ili pak Advija Ibrahimović koja je svojim govorom na perfektnom engleskom natjerala Clintona da zaplače", naglasio je Arnaut.![]()
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#52272 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Meni i Nermin smrdi na SDA i da Damir nije izveo onaj show, ja mislim da bi otišli u SDA zagrljaj, unatoč protivljenju mlade garde u SDP-u. Lana, Saša i Irfan su po meni budućnost SDP-a. Ovi stari mi tuknu na SDA.
- sinuhe
- Posts: 12583
- Joined: 03/06/2011 11:33
#52273 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Dobro se snalaze ovi Fahrini i Bakirovi i u opoziciji. U oktobru se onda glasa za Zvizdica 
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#52274 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Damirov performans je bio samo sirova demonstracija mišljenja Lane, Saše, Irfana pa čak i Denisa koji je izričito bio protiv koalicije sa SDA, čak ga je i Damir pohvalio tom prilikom.
Nermin Nikšić može imati ovako ili onako mišljenje o tome, ali je postupio kako je odlučila većina i time pokazao da je odgovoran Predsjednik partije. Sasvim je logično očekivati da u sličnoj situaciji postupi na isti način, a pošto je raspoloženje u SDP-u uvijek bilo protiv koalicije sa SDA, takav će biti i stav Nermina Nikšića.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#52275 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nadam se da će tako i ostati.Leverage wrote: ↑26/12/2021 18:03Damirov performans je bio samo sirova demonstracija mišljenja Lane, Saše, Irfana pa čak i Denisa koji je izričito bio protiv koalicije sa SDA, čak ga je i Damir pohvalio tom prilikom.
Nermin Nikšić može imati ovako ili onako mišljenje o tome, ali je postupio kako je odlučila većina i time pokazao da je odgovoran Predsjednik partije. Sasvim je logično očekivati da u sličnoj situaciji postupi na isti način, a pošto je raspoloženje u SDP-u uvijek bilo protiv koalicije sa SDA, takav će biti i stav Nermina Nikšića.
