hvala na pojasnjenjuflag wrote:Osnovno je foliju dooobro zategnuti. Naravno, lijeha treba biti propisno uradjena, zemlja kako treba usitnjena... (vec sam napisao kako zategnem foliju) Zatim, obicnim skalpelom za papir rezem foliju u obliku znaka X (iks) na razmaku na kojem inace sadis luk! X je nekih 5x5 cm. Znaci, koliko imas komada sjetvenog luka, toliko X-ova. Malo pipav pos'obizet wrote:@flag, svaka cast, jos jednom...bas smo muz i ja komentarisali luk
hajde budi drug i ispricaj nam cime si i na koji nacim busio rupe?, ali kasnije se isplati. Nadam se da sam ti pomogao.
pretpostavljala sam da bi pod folijom luk mogao brzo truhnuti, po 100-ti put, pretpostavka je majka svih zaheba
boldirano i podvuceno
ziv i zdrav bio












