Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#51401 Re: Liverpool FC
Za United bi ga svirao to je sigurno...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51402 Re: Liverpool FC
Ma jbo Marinera kako iz VARa nisu reagovali?
- Edin H.
- Posts: 53629
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51404 Re: Liverpool FC
Kako ti kreten poremeti ritam jebem mu umrle sve redom!
Kakva debile od sudija imaju, pa da ih pilas preko pola bez anestezije!
Kakva debile od sudija imaju, pa da ih pilas preko pola bez anestezije!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51405 Re: Liverpool FC
Reagovali su ali je brže bolje ponovljeni snimak maknut.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51406 Re: Liverpool FC
Ni ovo, pa majku ti jebem sudijsku u picku ofucanu!
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51407 Re: Liverpool FC
Ovo sad postaje smiješno 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51409 Re: Liverpool FC
Ocigledno su dobili neke instrukcije
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51410 Re: Liverpool FC
Ima li iko da stane ovoj kriminalnoj cirkusantskoj hobotnici u kraj?! 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51411 Re: Liverpool FC
Salah je imao možda dva kontakta sa loptom u drugom poluvremenu plafon.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51412 Re: Liverpool FC
Kako izgubiti titulu u 3 kola. Tutorial
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51413 Re: Liverpool FC
Ma to Sacko od 4 igraca ti tacno protivniku, majku ti jebem siptarsku.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51414 Re: Liverpool FC
I onda neko pita sto ne igra Shaqiri
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#51415 Re: Liverpool FC
Prvi u okvir gola,sut...75. minuta..
.
.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51416 Re: Liverpool FC
Majku ti yebem siptarsku glupu
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51417 Re: Liverpool FC
Klupa Bgm na nivou Newcastlea, Palacea... Kakvi polovnjaci ulaze krv ti jebem nebesku.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51419 Re: Liverpool FC
Uzas je ovo. Nikakve energije kod nasih i to je ono sto zabrinjava. Valja za City navijat do kraja prvenstva
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51421 Re: Liverpool FC
Kako je i zašto Shaqiri dobio prednost ispred Minamina? I zašto uvijek kad Minamino nešto pokaže na terenu i pokaže znak dobre forme biva šutnut na kraj klupe?
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#51422 Re: Liverpool FC
Gasi mijesalicu,motaj kablove,peri alat...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51423 Re: Liverpool FC
Vrijeme je za Origija šta se čeka.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51424 Re: Liverpool FC
Ova supcina tacno ne da faul Maneu taman da ga zguze na terenu. Majku mu jebem u picku odvratnu buljooku.
Inace oni su totalni u ove zadnje 3 utakmice izgubili samopouzdanje naprijed, ali kako nakon onih 0:7, kako? Tacno pri svakom pasu, sutu, odluci vidis da ih je strah da neko preuzme odgovornost, potez vise se iz straha pravi, jer ideje nemaju sta s loptom, kako gol dadi. Stare mi k'o da su prvi put zajedno na okupu.
Uzasan mjesec. Nema se sta reci.
Klupa je posebna prica. Rekoh maloprije nivo neke osrednje ekipe. Shaqiri, Ox i pola klupe su igraci koji nemaju sta traziti u ekipi koja ima sampionske ambicije. Kakav ba Shaqiri, Ox, pa i Minamino i ostali. Smijesno Boga mi.
I mislim da je to to sto se titule tice, iako je polusezona tek. Nije problem rezultata, problem je igra, koje nema, problem je indolencija i anemicnost kompletne ekipe, uz par izuzetaka ala Gini.
Inace oni su totalni u ove zadnje 3 utakmice izgubili samopouzdanje naprijed, ali kako nakon onih 0:7, kako? Tacno pri svakom pasu, sutu, odluci vidis da ih je strah da neko preuzme odgovornost, potez vise se iz straha pravi, jer ideje nemaju sta s loptom, kako gol dadi. Stare mi k'o da su prvi put zajedno na okupu.
Uzasan mjesec. Nema se sta reci.
Klupa je posebna prica. Rekoh maloprije nivo neke osrednje ekipe. Shaqiri, Ox i pola klupe su igraci koji nemaju sta traziti u ekipi koja ima sampionske ambicije. Kakav ba Shaqiri, Ox, pa i Minamino i ostali. Smijesno Boga mi.
I mislim da je to to sto se titule tice, iako je polusezona tek. Nije problem rezultata, problem je igra, koje nema, problem je indolencija i anemicnost kompletne ekipe, uz par izuzetaka ala Gini.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51425 Re: Liverpool FC
Još jedan sramotan korner u zadnjim sekundama. Amateri.
