Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51376 Re: Liverpool FC
Ne valja ovo ništa. Izgledaju ko da prvi put skupa igraju na terenu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51377 Re: Liverpool FC
Teško je reći ko je gori, Liverpool ili Mariner.
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#51378 Re: Liverpool FC
Oj patnje ove,sta je ovo...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51379 Re: Liverpool FC
Ne daju nam bekovima dahnut eto sta je. A veza ne moze kreirati dovoljno. Ocekivati je Hendu u veznom u drugom
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51380 Re: Liverpool FC
I ova trojica naprijed se svojski trude i to malo lopti upropastiti što dobiju.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51382 Re: Liverpool FC
Kataklizme jebote sta je ovo...
sretno svima sa sljedecih 45-50 minuta patnje, ja odoh sa mojim najboljim drugom provesti vrijeme i potrazit kakve migrante da me napadnu.
taman mi treba neko
sretno svima sa sljedecih 45-50 minuta patnje, ja odoh sa mojim najboljim drugom provesti vrijeme i potrazit kakve migrante da me napadnu.
taman mi treba neko
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51383 Re: Liverpool FC
Očajno poluvrijeme. Ox nije nizašta; i da ga nema na terenu, da Liverpool igra s 10 igrača, isto bi bilo.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51384 Re: Liverpool FC
Dobar vam Thiago bas. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51385 Re: Liverpool FC
Nije ovo ni blizu sampionske ni igre ni ekipe. Previse polovnjaka se trpi.
I kad se dodje u zadnju trecinu, isto sto Amidja kaaze da su se prvi put sreli na terenu, k'o da su automatizme pogubili i kretnje, veze nemaju kome pas, sta ce sa loptom, Salahu je daju, mozes je bacit odmah, zabije se klasicno u covjeka itd...
I sta je vise sa gvinejskom ublehom kosti jebo svoje raspale??? Frajer odigra utakmicu protiv Palacea, narednu fol fitnes problemi ha hu i onda ge 16 mjeseci nema. Kakava futa od igraca, fuj.
Ne znas sta je gore, gledati prvu ekipu sa stoperima Fabinho/Henderson, Ox u prvoj ili pogledati ka klupi i vidjeti da imas karine na istoj i da nemas koga uvesti...
I kad se dodje u zadnju trecinu, isto sto Amidja kaaze da su se prvi put sreli na terenu, k'o da su automatizme pogubili i kretnje, veze nemaju kome pas, sta ce sa loptom, Salahu je daju, mozes je bacit odmah, zabije se klasicno u covjeka itd...
I sta je vise sa gvinejskom ublehom kosti jebo svoje raspale??? Frajer odigra utakmicu protiv Palacea, narednu fol fitnes problemi ha hu i onda ge 16 mjeseci nema. Kakava futa od igraca, fuj.
Ne znas sta je gore, gledati prvu ekipu sa stoperima Fabinho/Henderson, Ox u prvoj ili pogledati ka klupi i vidjeti da imas karine na istoj i da nemas koga uvesti...
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51386 Re: Liverpool FC
Trentu bi netko trebao priopciti da se igra utakmica i da je on na terenu, da je trening bio ujutro. Ali na stranu on, pogrijesi momak, a sta reci za Oxa. Beskorisna masa na terenu.
Kloppe opet si pogrijesio, a i platit ces izgleda.
Kloppe opet si pogrijesio, a i platit ces izgleda.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51387 Re: Liverpool FC
Usudio bih se reći da samo WBA igra gori fudbal trenutno. 0 šuteva u okvir.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51388 Re: Liverpool FC
Stvarno je Ox postao beskoristan igrac, sta je ovo jbt.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51389 Re: Liverpool FC
Ako Achterberg izađe iz svlačionice bez semafora za izmjene gasi sve.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51390 Re: Liverpool FC
A ne znam Amidza na ovu formaciju, koga moze i izvesti? Mislis da ce priznat vlastitu gresku sto je Hendu stavio na stopera? Idiot.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51391 Re: Liverpool FC
S Oxom sto Amidja rece isto kao sa 10 da igras, nula frajer, automatski ne moze ni Alcantara doci do izrazaja jer imas igraca manje u vezi, mada i Thiago je za qrac odigrao realno. Osim oni karakteristicnih dijagonala, nista nije napravio, stavise ukopao je ostatak tima par puta, ali i takav korisniji od one cupave prevare.
Daj Rhysa, pomjeri Hendersona naprijed i mijenjaj nekog od trojice naprijed.
Maneu samar opali za onaj sut u pizdu materinu koji je otisao.
Daj Rhysa, pomjeri Hendersona naprijed i mijenjaj nekog od trojice naprijed.
Maneu samar opali za onaj sut u pizdu materinu koji je otisao.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51392 Re: Liverpool FC
Borba za 4 mjesto ako ovdje kiksamo
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51393 Re: Liverpool FC
Zadovoljni su sa predstavom u prvom. Nema potrebe nista mijenjati.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51394 Re: Liverpool FC
Pomjerio je Hendu bez uvođenja stopera, Fabinho sam nazad. Thiago Motta na aparatima.
Pa ne znam, koliko god Oxa volio on ničim nije zaslužio izaći iz svlačionice sad.no_sekirli wrote: ↑04/01/2021 22:03 A ne znam Amidza na ovu formaciju, koga moze i izvesti? Mislis da ce priznat vlastitu gresku sto je Hendu stavio na stopera? Idiot.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#51395 Re: Liverpool FC
Kako ovo nije penal!!?!?!
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51396 Re: Liverpool FC
Pa penal majku vam jebem u picku!
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51398 Re: Liverpool FC
Mozel objasnjenje kako ovo nije penal?
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#51399 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote: ↑04/01/2021 22:09 Pomjerio je Hendu bez uvođenja stopera, Fabinho sam nazad. Thiago Motta na aparatima.
Pa ne znam, koliko god Oxa volio on ničim nije zaslužio izaći iz svlačionice sad.no_sekirli wrote: ↑04/01/2021 22:03 A ne znam Amidza na ovu formaciju, koga moze i izvesti? Mislis da ce priznat vlastitu gresku sto je Hendu stavio na stopera? Idiot.
Al' rekao je come on kad su titulu osvojili.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51400 Re: Liverpool FC
Ipak ovaj kreten, mi smo ko nešto i počeli igrati.
