Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51201 Re: Liverpool FC
Sadio jedini nešto pokušava naprijed, pa makar i mrljavo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51202 Re: Liverpool FC
A Boga ti šta je ovo.
Aj bar se počelo igrati.
Aj bar se počelo igrati.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51203 Re: Liverpool FC
Firmino je uzasan. Upropastio je svaku yebenu akciju
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51204 Re: Liverpool FC
U kakvoj uzasnoj formi je Trent fucking Arnold, pa kosu da cupas dan ti jebem Boziji. Utakmicama ga nema, pasa jebenog ne moze tacno dati, a centarsutu da ne govorim. Pad i zreo da odmori. Samo je problem sto je i Neco se "smirio" prilicno.
Trojka naprijed - treba da ih se tuce, Manea malo manje. Firmino k'o drvosjeca, a ne prefinjeni brazilski tehnicar. Primanje kruto k'o da da ciglu prima. Salahu samaru opalit za onaj promasaj. Nevjerovatno je koliko komplikuju i koliko je uzasna realizacija. Jos je bilo 3-4 situacije gdje su morali odigrati iz dva pasa i gol dati, ali jok, jedan ce zajebati sigurno. Salah je ono bezobrazno promasio. Bezobrazno.
O Phlipsu ne bih. Frajer je ocajan, svaki put kad ima loptu ja cekam da usere. Nista momak nema, bas nista. Ovo vristi za stoperom!
Ocekujem da ovi iz druge ozbiljne sanse zabiju i onda patnja u najavi, spasavas zivu glavu bodom.
Trojka naprijed - treba da ih se tuce, Manea malo manje. Firmino k'o drvosjeca, a ne prefinjeni brazilski tehnicar. Primanje kruto k'o da da ciglu prima. Salahu samaru opalit za onaj promasaj. Nevjerovatno je koliko komplikuju i koliko je uzasna realizacija. Jos je bilo 3-4 situacije gdje su morali odigrati iz dva pasa i gol dati, ali jok, jedan ce zajebati sigurno. Salah je ono bezobrazno promasio. Bezobrazno.
O Phlipsu ne bih. Frajer je ocajan, svaki put kad ima loptu ja cekam da usere. Nista momak nema, bas nista. Ovo vristi za stoperom!
Ocekujem da ovi iz druge ozbiljne sanse zabiju i onda patnja u najavi, spasavas zivu glavu bodom.
Ma po povredama. Jebo ti tog ba igraca koji ce ti po sezoni odigrati 15 utakmica. Platis ga 60 miliona i jos nesto cekas. Apsolutno promasena investicija dosad i stanje nece biti bolje sigurno.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51206 Re: Liverpool FC
Mora se ovo prodrmati, Shaq, Ox (ali ne zadnjih 3.5 minute), statično je ovo previše.
Što se tiče stopera, u januaru ću se zadovoljiti stoperom dosljednog igranja u PL, dakle kriteriji su poprilično spušteni, ne mora uopšte biti neka vrhunska klasa i prvi red stopera samo ono eto neka je kvalitetom nivo Premijer Lige. Ako se spinovi o nikakvom stoperu za januar zaista obistine, zero tituli na kraju sezone je neminovan.
Što se tiče stopera, u januaru ću se zadovoljiti stoperom dosljednog igranja u PL, dakle kriteriji su poprilično spušteni, ne mora uopšte biti neka vrhunska klasa i prvi red stopera samo ono eto neka je kvalitetom nivo Premijer Lige. Ako se spinovi o nikakvom stoperu za januar zaista obistine, zero tituli na kraju sezone je neminovan.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51207 Re: Liverpool FC
Dovešće sigurno nekoga, pa nema šanse da ovako nastave. Svakako je trebalo zamijeniti GOATa, ovo je priča za medije i kreiranje bolje pregovaračke pozicije. Vjerujem da su se razletili ko nikad po svim vremenskim zonama.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51208 Re: Liverpool FC
Slažem se. Na kraju sezone vidjeti na šta će to izaći, ako nastavi ovim trendom transfer treba ozbiljno uzeti u razmatranje.BHF_Manijak wrote: ↑30/12/2020 21:53
Ma po povredama. Jebo ti tog ba igraca koji ce ti po sezoni odigrati 15 utakmica. Platis ga 60 miliona i jos nesto cekas. Apsolutno promasena investicija dosad i stanje nece biti bolje sigurno.
Ali, sam je sebi kriv. On fizički nije više isti lik otkako je dopustio da ga onako rovitog (nakon povrede protiv Barcelone kada ga je Rakitić izvrnuo) nekakvi vračevi u Gvineji sastavljaju kako bi onako skrpljen dočekao Afrički kup i odigrao nekih 20-ak minuta na istom nakon čega je na nosilima završio. Od tada to više nije to.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51209 Re: Liverpool FC
pa dovedena je zamjena, ali nažalost zamjena i po rovitosti 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51210 Re: Liverpool FC
Samo totalna fudbalska neznalica misli da je Keita dobar igrac.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51212 Re: Liverpool FC
Izgleda da se na poluvremenu Natu zabranilo da ide dalje od 25-30m od gola 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51213 Re: Liverpool FC
Opet ce nas pasivnost sa izmjenama kostati bodova
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51214 Re: Liverpool FC
i to stoji, nadam se istrčavanju zadnjih 20 minuta. fali kreacije iz sredine. ovi se nude samo nema zadnje lopte kvalitetneAmiĐa_Idriz wrote: ↑30/12/2020 22:08 Curtis mora malo na klupu.
Istina, ali hajde da vidimo koliko će Thiago izdržati bez no contact povrede, za ovu zadnju povredu ga se nema šta, možda loš izraz, "kritikovati".
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51215 Re: Liverpool FC
Taki u 89-oj će biti jedina izmjena.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51216 Re: Liverpool FC
Mijenjaj nesto u pm
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51217 Re: Liverpool FC
Bezidejno, mrljavo, predvidivo, statično. Pa Newcastle se ne mora ništa ni truditi, dovoljno je da stoje na terenu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51218 Re: Liverpool FC
Ne zapravo Origi u 93-oj.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51219 Re: Liverpool FC
Ma gubimo ovo
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51220 Re: Liverpool FC
Ma idite vise u picku materinu, jebem vam umrle i sanse.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51221 Re: Liverpool FC
Kako ja vidim, Bruce je krenuo po 3 boda a mi bi da branimo ovo.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51222 Re: Liverpool FC
E gledaj ti degenerika, oca mu jebem, ono da daje dijagonale...
Last edited by BHF_Manijak on 30/12/2020 22:28, edited 1 time in total.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51223 Re: Liverpool FC
Kapiten je danas ocajan. Treba i to reci
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51225 Re: Liverpool FC
Vratite pravog TAA, ovo je neki lazni...
A i egipatski cupo moze qrca veceras da se napusi vise, sve ti jebem slagirano.
A i egipatski cupo moze qrca veceras da se napusi vise, sve ti jebem slagirano.
