Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51176 Re: Liverpool FC
Nikad vam necu Brunu halalit...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51177 Re: Liverpool FC
Klopp says Thiago unlikely to travel to Newcastle.
"I like watching all my boys playing...So of course we are looking forward to that, but I don’t know. It’s not really likely that he will travel, let me say it like this."
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51178 Re: Liverpool FC
Kakav transfer.
Koliko se ovdje drkalo ko da Messi yebeni dolazi.
Koliko se ovdje drkalo ko da Messi yebeni dolazi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51180 Re: Liverpool FC
He has also created 6 chances (!) in a single match on two separate occasions.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51181 Re: Liverpool FC
Za njega sigurno mora biti mjesta sljedece sezone.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51182 Re: Liverpool FC
Stvarno je Bruno preporodio Jedinstvo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51184 Re: Liverpool FC
Da, najavio je Pearce da će u idućim utakmicama Robbo i Trent naizmjenično dobiti odmora.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51185 Re: Liverpool FC
Liverpool has been moved into Tier 3, which means fans will no longer be in attendance at Anfield.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51186 Re: Liverpool FC
Origi bi izgleda mogao u Inter.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51189 Re: Liverpool FC
Otkazana jos jedna tekma.
Ja sam da se veceras odmah proglasi prvak i to je to
Ja sam da se veceras odmah proglasi prvak i to je to
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51191 Re: Liverpool FC
Nat je dosta logičniji izbor u odnosu Rhysa za večeras, drago mi je što je starter.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51192 Re: Liverpool FC
mrtvi karinaši i jedan i drugi, ako ne budu isli po stopera, a oslone se na ove dvije amebe i ne zasluzujemo biti prvaci
-
MPayne3
- Posts: 150
- Joined: 06/07/2013 18:07
#51193 Re: Liverpool FC
Je l' se i večeras prima rani go iz neke gluposti da bi se kasnije tantalovim mukama iščupala pobjeda?
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51194 Re: Liverpool FC
Keita je veci uhljeb i od ovih SDA uhljeba po drzavnim firmama... Strasan promasaj.
Koliko je debil dosad maksimalno utakmica sastavio od dolaska, ima li mjesec?
Koliko je debil dosad maksimalno utakmica sastavio od dolaska, ima li mjesec?
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51195 Re: Liverpool FC
Odigrao nesto vise od 30 % utakmica u 3 sezone, neki dan izadje podatak.BHF_Manijak wrote: ↑30/12/2020 21:00 Keita je veci uhljeb i od ovih SDA uhljeba po drzavnim firmama... Strasan promasaj.
Koliko je debil dosad maksimalno utakmica sastavio od dolaska, ima li mjesec?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51196 Re: Liverpool FC
U ovim situacijama mi nije toliko sporno što je neko spor, Bože moj na to ne možeš uticati, ali mi je čak pomalo i smiješno kako ne razmišljaju kako i u kom pravcu da se kreću kako bi zatvorili igrača a ne ispali iza njega ko iz kamiona.
Nije ni Fabinho ništa brži od Nata ali će mu se onakve situacije ko maloprije rijetko desiti jer razmišlja unaprijed dva koraka.
Nije ni Fabinho ništa brži od Nata ali će mu se onakve situacije ko maloprije rijetko desiti jer razmišlja unaprijed dva koraka.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51197 Re: Liverpool FC
sve to stoji ali on ipak nije klasa za ovaj nivo. fabinho kao niko razumije prostor, ovaj mali teško da će ikad znati.AmiĐa_Idriz wrote: ↑30/12/2020 21:19 U ovim situacijama mi nije toliko sporno što je neko spor, Bože moj na to ne možeš uticati, ali mi je čak pomalo i smiješno kako ne razmišljaju kako i u kom pravcu da se kreću kako bi zatvorili igrača a ne ispali iza njega ko iz kamiona.
Nije ni Fabinho ništa brži od Nata ali će mu se onakve situacije ko maloprije rijetko desiti jer razmišlja unaprijed dva koraka.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#51198 Re: Liverpool FC
promašaj po igri ili po staklenim nogama? nadam se da je ovo drugo, a ako je prvo zabrinut sam pravo za budućnost bh novinarstvaBHF_Manijak wrote: ↑30/12/2020 21:00 Keita je veci uhljeb i od ovih SDA uhljeba po drzavnim firmama... Strasan promasaj.
Koliko je debil dosad maksimalno utakmica sastavio od dolaska, ima li mjesec?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51199 Re: Liverpool FC
Jedva čekam povratak Fabinha u vezni red 
-
MPayne3
- Posts: 150
- Joined: 06/07/2013 18:07
#51200 Re: Liverpool FC
Trojka naprijed,pogotovo Mane,blagi užas...
