Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50926 Re: Automobilizam - All about
Iz dana u dan ide lagana kontrola ljudi na svim poljima i trpanje u kavez.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#50927 Re: Automobilizam - All about
Kurac će me kontrolirati ako ne kupim (n)ovo govno. A i ako kupim, bit će neki hack/chip/prevara.
Al’ bit će k’o na Mad Maxu, samo karburator bajo moj
Al’ bit će k’o na Mad Maxu, samo karburator bajo moj
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50928 Re: Automobilizam - All about
Ode Golf Dvica na 10 milja laganini. 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#50929 Re: Automobilizam - All about
Ma ništa bez najmanje trihiljade kubika i šest cilindara. Što više to bolje, i jednog i drugog.
Bez turba, bez ikakvih senzora, samo sajla, klapna i neki jebeni Weber, ili Holley za USDM kola
Bez turba, bez ikakvih senzora, samo sajla, klapna i neki jebeni Weber, ili Holley za USDM kola
- skrbavi-admin
- Posts: 7099
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50930 Re: Automobilizam - All about
never underestimate the power of moron serving the system.....
danas na autocesti, iako sam skonto da me prate i ja usporio minimalno ocekujuci da me zaustave,na 100kmh i to dobrih 5 km guzeljanja, sjeti se degenerik sistema da me teatralno zaustavi uz svijetleci spektakl ko da vozim po tone kokaina, na ukljucenju gdje se vec ukljucivala kamara 5 10 vozila sa tegljacem gamizuci 60 70 na sat naprijed, ulijetanjem u makaze i skoro izazivanje lancanog sudara sa kamionom koji se ukljucio, samnom, vozilima koja se ukljucuju sa strane, debilitet kojem je sistem dao ruku moci pravi rokenrol ala madmax, ja bjezim u ukljucujucu traku medju vozila da me konjina ne opali , ljudi koce panicno nazad jer debil opaljuje kocnicu itd itd.... hladno sam mu reko da je imao boljih nacina da me ubije a da postedi desetinu drugih.....
Last edited by skrbavi-admin on 08/03/2023 22:01, edited 1 time in total.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50932 Re: Automobilizam - All about
Ma može sve samo neka nema 100 procesora za svaki klinac.
- skrbavi-admin
- Posts: 7099
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50933 Re: Automobilizam - All about
kad sam procito da auto nije htjelo upalit i da se gasio jer je senzor radilice ili bregaste ne sjecam se otkrivao nedoatajuci fragment zamajca koji se odlomio a sam senzor bio ispravan onda sam popio flasu viskija
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#50934 Re: Automobilizam - All about
Ako je zamajac, onda je senzor radilice u pitanju 
Nego koji viski, iz jedne bačve ili mješavina? Je l’ barem punoljetan?
Nego koji viski, iz jedne bačve ili mješavina? Je l’ barem punoljetan?
- skrbavi-admin
- Posts: 7099
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#50936 Re: Automobilizam - All about

To je taj. Hahaha
Ma mislio sam u čemu je sazrijevao.
- skrbavi-admin
- Posts: 7099
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50937 Re: Automobilizam - All about
ah ti boga... al stuko bi ga ja za jedno 7 dana 
vidi da nije kakav dijamant zaglavio na dnu il u plastiKi
vidi da nije kakav dijamant zaglavio na dnu il u plastiKi
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#50939 Re: Automobilizam - All about
prodaja auta u njemackoj


-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
-
ReymondReddington
- Posts: 1602
- Joined: 07/01/2018 22:25
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50942 Re: Automobilizam - All about
vidio sam i ja neki dan, kako se ispali, leti auto, steta sto je ruznjikav...
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#50943 Re: Automobilizam - All about
Cuj formentor ruznjikav....bjez ba amare, idi klisa igraj 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50944 Re: Automobilizam - All about
a sta lijep je jel 
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#50945 Re: Automobilizam - All about
Vidis da je opasan Formentor. Ne mos tri kese u gepek stavit.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50946 Re: Automobilizam - All about
pa ok da je opasan i mocan, ali lijep ne..
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50947 Re: Automobilizam - All about
Jebo vas Formentor, komentarišite vlasnicu.
A Formentor nije ružan, ali je uživo prilično malen.
A Formentor nije ružan, ali je uživo prilično malen.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#50948 Re: Automobilizam - All about
Unutra je odron, sa 15000km na satu sve zivo krcka. Pravo lose odradjeno. Dizajn je dobar
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50949 Re: Automobilizam - All about
odlicna, pogtovl da skine ove carapecitroen xm wrote: ↑09/03/2023 22:45 Jebo vas Formentor, komentarišite vlasnicu.![]()
A Formentor nije ružan, ali je uživo prilično malen.
- skrbavi-admin
- Posts: 7099
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#50950 Re: Automobilizam - All about
Lamela, pavlaka, alifakovac, napolitanka



