Automobilizam - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50926 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Iz dana u dan ide lagana kontrola ljudi na svim poljima i trpanje u kavez.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#50927 Re: Automobilizam - All about

Post by ZoomZoomKiwi »

Kurac će me kontrolirati ako ne kupim (n)ovo govno. A i ako kupim, bit će neki hack/chip/prevara.

Al’ bit će k’o na Mad Maxu, samo karburator bajo moj :mrgreen:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50928 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Ode Golf Dvica na 10 milja laganini. :lol:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#50929 Re: Automobilizam - All about

Post by ZoomZoomKiwi »

Ma ništa bez najmanje trihiljade kubika i šest cilindara. Što više to bolje, i jednog i drugog. :mrgreen:

Bez turba, bez ikakvih senzora, samo sajla, klapna i neki jebeni Weber, ili Holley za USDM kola :mrgreen:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7099
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#50930 Re: Automobilizam - All about

Post by skrbavi-admin »

EFD22 wrote: 08/03/2023 21:50 Kurac će me kontrolirati ako ne kupim (n)ovo govno. A i ako kupim, bit će neki hack/chip/prevara.

Al’ bit će k’o na Mad Maxu, samo karburator bajo moj :mrgreen:
never underestimate the power of moron serving the system.....

danas na autocesti, iako sam skonto da me prate i ja usporio minimalno ocekujuci da me zaustave,na 100kmh i to dobrih 5 km guzeljanja, sjeti se degenerik sistema da me teatralno zaustavi uz svijetleci spektakl ko da vozim po tone kokaina, na ukljucenju gdje se vec ukljucivala kamara 5 10 vozila sa tegljacem gamizuci 60 70 na sat naprijed, ulijetanjem u makaze i skoro izazivanje lancanog sudara sa kamionom koji se ukljucio, samnom, vozilima koja se ukljucuju sa strane, debilitet kojem je sistem dao ruku moci pravi rokenrol ala madmax, ja bjezim u ukljucujucu traku medju vozila da me konjina ne opali , ljudi koce panicno nazad jer debil opaljuje kocnicu itd itd.... hladno sam mu reko da je imao boljih nacina da me ubije a da postedi desetinu drugih.....
Last edited by skrbavi-admin on 08/03/2023 22:01, edited 1 time in total.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#50931 Re: Automobilizam - All about

Post by ZoomZoomKiwi »

:lol:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50932 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Ma može sve samo neka nema 100 procesora za svaki klinac.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7099
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#50933 Re: Automobilizam - All about

Post by skrbavi-admin »

kad sam procito da auto nije htjelo upalit i da se gasio jer je senzor radilice ili bregaste ne sjecam se otkrivao nedoatajuci fragment zamajca koji se odlomio a sam senzor bio ispravan onda sam popio flasu viskija
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#50934 Re: Automobilizam - All about

Post by ZoomZoomKiwi »

Ako je zamajac, onda je senzor radilice u pitanju :mrgreen:

Nego koji viski, iz jedne bačve ili mješavina? Je l’ barem punoljetan?
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7099
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#50935 Re: Automobilizam - All about

Post by skrbavi-admin »

EFD22 wrote: 08/03/2023 22:09 Ako je zamajac, onda je senzor radilice u pitanju :mrgreen:

Nego koji viski, iz jedne bačve ili mješavina? Je l’ barem punoljetan?
Cheapish Whiskey :lol:
jebiga neam mornarsku luku iz 1750neke u nejbrhudu da pijem viski iz bacve :run:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#50936 Re: Automobilizam - All about

Post by ZoomZoomKiwi »

Image

To je taj. Hahaha

Ma mislio sam u čemu je sazrijevao. :mrgreen:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7099
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#50937 Re: Automobilizam - All about

Post by skrbavi-admin »

ah ti boga... al stuko bi ga ja za jedno 7 dana :lol:
vidi da nije kakav dijamant zaglavio na dnu il u plastiKi :lol:
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#50938 Re: Automobilizam - All about

Post by mayab »

Image

Image
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#50939 Re: Automobilizam - All about

Post by izvrsni direktor »

prodaja auta u njemackoj
Image
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50940 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

mayab wrote: 09/03/2023 12:59 Image

Image
Dobra čkapi.
ReymondReddington
Posts: 1602
Joined: 07/01/2018 22:25

#50941 Re: Automobilizam - All about

Post by ReymondReddington »

mayab wrote: 09/03/2023 12:59 Image

Image
Fina cijena top modela kod nas. Neki dan sam vidio jednog u gradu stvarno lijepo izgleda ali poskup. OSnovni mislim krece od 65k KM.
Image
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50942 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

vidio sam i ja neki dan, kako se ispali, leti auto, steta sto je ruznjikav...
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50943 Re: Automobilizam - All about

Post by konektovan »

Cuj formentor ruznjikav....bjez ba amare, idi klisa igraj :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50944 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

a sta lijep je jel :lol:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#50945 Re: Automobilizam - All about

Post by Rockefeller »

Evolution_IV wrote: 09/03/2023 22:29 a sta lijep je jel :lol:
Vidis da je opasan Formentor. Ne mos tri kese u gepek stavit.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50946 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

Rockefeller wrote: 09/03/2023 22:42
Evolution_IV wrote: 09/03/2023 22:29 a sta lijep je jel :lol:
Vidis da je opasan Formentor. Ne mos tri kese u gepek stavit.
pa ok da je opasan i mocan, ali lijep ne..
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50947 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Jebo vas Formentor, komentarišite vlasnicu. :D


A Formentor nije ružan, ali je uživo prilično malen.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#50948 Re: Automobilizam - All about

Post by Throttle »

Unutra je odron, sa 15000km na satu sve zivo krcka. Pravo lose odradjeno. Dizajn je dobar
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50949 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

citroen xm wrote: 09/03/2023 22:45 Jebo vas Formentor, komentarišite vlasnicu. :D


A Formentor nije ružan, ali je uživo prilično malen.
odlicna, pogtovl da skine ove carape :D :evil:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7099
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#50950 Re: Automobilizam - All about

Post by skrbavi-admin »

Lamela, pavlaka, alifakovac, napolitanka
Post Reply