Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- ElRe
- Posts: 16902
- Joined: 12/12/2011 11:28
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#50855 Re: Automobilizam - All about
Trebao si tu kontrolu proklizavanja iskljuciti dok se ne izvuces iz govana.
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#50856 Re: Automobilizam - All about
Ma kontam možda pomogne, ipak taj sistem, ne znam šta tačno radi i šta "kontrliše" pa ga nisam ni isključivao. Možda i jeste pomogao, šta ja znam, jer na kraju sam se ipak izvukao, a hejbet ih je ostalo. Najviše ovih sa zadnjom vučom. Najjače mi je bilo kada sam morao zaobiđi auto, mislim da vrijedi preko 100000, i ne može maknut, zadnja vuča, ukopao se ko noj. Pa ja bih ga zapalio da mene tako ostavi a da da toliko iskeširam
Ono u životu svom nisam doživio, onakva cesta, onaj belaj, zamalo eto da prenoćim sa međedima i vukovima na sred Romanije.
- ElRe
- Posts: 16902
- Joined: 12/12/2011 11:28
#50857 Re: Automobilizam - All about
Stavim ovdje da zapamtim i kasnije pročitam
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#50858 Re: Automobilizam - All about
Tacka 4 najsmjesnija.
Merc i vaufau sto znaju ciganiti ne zna niko.Nakon 3 tjedna istrazivanja i supporta, Stuttgart javlja da kodiranje mjenjaca ne prolazi jer je baterija koja je u autu sa serijskim brojem XXXxxxxYyyy koje je u vozilu se ne podudura sa aktualnom VDOC bazom po broju sasije.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50859 Re: Automobilizam - All about
Stil pisanja ovih majstora mi je totalno kurčevit, ali ako je i pola ovoga tačno, šta da kažem, ukivaće se stara jednostavna auta u zvijezde.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#50860 Re: Automobilizam - All about
80% majstora je nakurceno, i 95% taksista
Nemam objasnjenja zasto, treba pitati psihologe.
Nemam objasnjenja zasto, treba pitati psihologe.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50861 Re: Automobilizam - All about
Pa valjda naučili reparirati baterije i sada misle da su nuklearni fizičari. Ne kažem da ne znaju posao, ali pisanje je u fazonu:
Svi ste vi levati što ste kupili skupa auta. Doćete kod nas jer smo doktori zanata pa ćemo vas mi oguliti, ali uradićemo samo jednostavne popravke i oguliti vas. Za nešto malo komplikovanije nismo sposobni, a i strah nas je da ne budemo morali platiti nešto iz svog džepa.
Meni ovo zvuči tragikomično.
Svi ste vi levati što ste kupili skupa auta. Doćete kod nas jer smo doktori zanata pa ćemo vas mi oguliti, ali uradićemo samo jednostavne popravke i oguliti vas. Za nešto malo komplikovanije nismo sposobni, a i strah nas je da ne budemo morali platiti nešto iz svog džepa.
Meni ovo zvuči tragikomično.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#50862 Re: Automobilizam - All about
ako neces ima otpad 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50863 Re: Automobilizam - All about
Jah, evo puni otpadi Mercedesa, BMW-a, Toyota... sa 100k na satu, sve naslagani jedan na drugi jer su otišle baterije i ništa više živo ne radi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50864 Re: Automobilizam - All about
3 G165 prije facelift-a, sa mehanickom rucnom, potraga pocinje 
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#50865 Re: Automobilizam - All about
Kako je krenulo, Golf 1 dizel, na tebe je red 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#50867 Re: Automobilizam - All about
Ma ovi seru, stav im je za samara kao i pisanje. Da su ne znam kakvi strucnjaci, neodgojeni su. Eto svijeta nije bilo dok se bijela tehnika nije pocela vozati.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#50868 Re: Automobilizam - All about
Ja vec nekoliko dana gledam ove audije
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50869 Re: Automobilizam - All about
Što je najgore i ja.
Ali ne uklapaju mi se nigdje. Nije mi za svaki dan zbog potrošnje i sto bi mi ga bilo žao habati, a vikend/hobi auto imam. A garaže nema ni u daljoj perspektivi.
Ali ne uklapaju mi se nigdje. Nije mi za svaki dan zbog potrošnje i sto bi mi ga bilo žao habati, a vikend/hobi auto imam. A garaže nema ni u daljoj perspektivi.
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#50870 Re: Automobilizam - All about
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#50871 Re: Automobilizam - All about
Ako mi ima ista odvratno kao ova EV clinic. Profesionalnost nula. Od par hiljada ili desetine hiljada auta. Par ih se pokvari. I odmah nasladjivanje kako je to smece. I sta je sve otislo.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50872 Re: Automobilizam - All about
I još od toga žive.
Ovo su neke dijabole teške.
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#50873 Re: Automobilizam - All about
Tacno. Ne kontam im logiku. Koju i nemaju.. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#50874 Re: Automobilizam - All about
ja se posvadjao po pitanju lexusa, ispadose amerikanci budale i to 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#50875 Re: Automobilizam - All about
Što je najgore vidim da ih ljudi forsiraju kao neko mjerilo za nešto. Kao ono što oni kažu to je svetinja.
A amerikanci jesu budale, na stranu ovi dijabolici.
A amerikanci jesu budale, na stranu ovi dijabolici.
