Automobilizam - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50851 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

:run:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50852 Re: Automobilizam - All about

Post by _BataZiv_0809 »

User avatar
ElRe
Posts: 16913
Joined: 12/12/2011 11:28

#50853 Re: Automobilizam - All about

Post by ElRe »

https://bestsellingcarsblog.com/2023/03 ... dero-at-1/

Evropa se okreće low cost varijantama
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50854 Re: Automobilizam - All about

Post by _BataZiv_0809 »

NediM17
Posts: 26446
Joined: 05/11/2009 11:49

#50855 Re: Automobilizam - All about

Post by NediM17 »

Trebao si tu kontrolu proklizavanja iskljuciti dok se ne izvuces iz govana.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#50856 Re: Automobilizam - All about

Post by Mishelinke »

NediM17 wrote: 02/03/2023 12:45 Trebao si tu kontrolu proklizavanja iskljuciti dok se ne izvuces iz govana.
Ma kontam možda pomogne, ipak taj sistem, ne znam šta tačno radi i šta "kontrliše" pa ga nisam ni isključivao. Možda i jeste pomogao, šta ja znam, jer na kraju sam se ipak izvukao, a hejbet ih je ostalo. Najviše ovih sa zadnjom vučom. Najjače mi je bilo kada sam morao zaobiđi auto, mislim da vrijedi preko 100000, i ne može maknut, zadnja vuča, ukopao se ko noj. Pa ja bih ga zapalio da mene tako ostavi a da da toliko iskeširam :mrgreen: .

Ono u životu svom nisam doživio, onakva cesta, onaj belaj, zamalo eto da prenoćim sa međedima i vukovima na sred Romanije.
User avatar
ElRe
Posts: 16913
Joined: 12/12/2011 11:28

#50857 Re: Automobilizam - All about

Post by ElRe »



Stavim ovdje da zapamtim i kasnije pročitam :skoljka:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#50858 Re: Automobilizam - All about

Post by kravamuzara »

Tacka 4 najsmjesnija.
Nakon 3 tjedna istrazivanja i supporta, Stuttgart javlja da kodiranje mjenjaca ne prolazi jer je baterija koja je u autu sa serijskim brojem XXXxxxxYyyy koje je u vozilu se ne podudura sa aktualnom VDOC bazom po broju sasije.
Merc i vaufau sto znaju ciganiti ne zna niko.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50859 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Stil pisanja ovih majstora mi je totalno kurčevit, ali ako je i pola ovoga tačno, šta da kažem, ukivaće se stara jednostavna auta u zvijezde.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#50860 Re: Automobilizam - All about

Post by kravamuzara »

80% majstora je nakurceno, i 95% taksista :lol:

Nemam objasnjenja zasto, treba pitati psihologe.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50861 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Pa valjda naučili reparirati baterije i sada misle da su nuklearni fizičari. Ne kažem da ne znaju posao, ali pisanje je u fazonu:

Svi ste vi levati što ste kupili skupa auta. Doćete kod nas jer smo doktori zanata pa ćemo vas mi oguliti, ali uradićemo samo jednostavne popravke i oguliti vas. Za nešto malo komplikovanije nismo sposobni, a i strah nas je da ne budemo morali platiti nešto iz svog džepa. :lol:

Meni ovo zvuči tragikomično.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#50862 Re: Automobilizam - All about

Post by mk ultra »

ako neces ima otpad :mrgreen:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50863 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

:D

Jah, evo puni otpadi Mercedesa, BMW-a, Toyota... sa 100k na satu, sve naslagani jedan na drugi jer su otišle baterije i ništa više živo ne radi. :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50864 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

3 G165 prije facelift-a, sa mehanickom rucnom, potraga pocinje :lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#50865 Re: Automobilizam - All about

Post by sime_cipol »

Kako je krenulo, Golf 1 dizel, na tebe je red :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#50867 Re: Automobilizam - All about

Post by basicm »

Ma ovi seru, stav im je za samara kao i pisanje. Da su ne znam kakvi strucnjaci, neodgojeni su. Eto svijeta nije bilo dok se bijela tehnika nije pocela vozati.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50869 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Što je najgore i ja. :mrgreen:

Ali ne uklapaju mi se nigdje. Nije mi za svaki dan zbog potrošnje i sto bi mi ga bilo žao habati, a vikend/hobi auto imam. A garaže nema ni u daljoj perspektivi.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#50870 Re: Automobilizam - All about

Post by sime_cipol »

basicm wrote: 02/03/2023 18:13
Ja vec nekoliko dana gledam ove audije :lol:
I ja i onaj A6 koji Lici na ovog :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#50871 Re: Automobilizam - All about

Post by B6Redhell »

Ako mi ima ista odvratno kao ova EV clinic. Profesionalnost nula. Od par hiljada ili desetine hiljada auta. Par ih se pokvari. I odmah nasladjivanje kako je to smece. I sta je sve otislo.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50872 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

I još od toga žive. :lol: Ovo su neke dijabole teške.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#50873 Re: Automobilizam - All about

Post by B6Redhell »

Tacno. Ne kontam im logiku. Koju i nemaju.. :run:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50874 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

ja se posvadjao po pitanju lexusa, ispadose amerikanci budale i to :lol:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50875 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Što je najgore vidim da ih ljudi forsiraju kao neko mjerilo za nešto. Kao ono što oni kažu to je svetinja. :skoljka:

A amerikanci jesu budale, na stranu ovi dijabolici.
Post Reply