Automobilizam - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50801 Re: Automobilizam - All about

Post by konektovan »

sime_cipol wrote: 21/02/2023 07:29 A Jel pijete ko Kimi :D
E to ne... :mrgreen:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#50802 Re: Automobilizam - All about

Post by ZoomZoomKiwi »

Gore gore... :pijani: :cuga:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50803 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Evolution_IV wrote: 20/02/2023 22:35 https://fb.watch/iPEiJ8GWuY/


@citroen xm :skoljka:
Najrevolucionarnije auto ikada, mogo o drugima pričati bajke koliko žele, Boginja je Boginja. :thumbup:

Nego, čini li mi se da je Audi malo kopirao dizajn kada je A6 u pitanju? :D

User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50804 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

citroen xm wrote: 21/02/2023 13:01
Evolution_IV wrote: 20/02/2023 22:35 https://fb.watch/iPEiJ8GWuY/


@citroen xm :skoljka:
Najrevolucionarnije auto ikada, mogo o drugima pričati bajke koliko žele, Boginja je Boginja. :thumbup:

Nego, čini li mi se da je Audi malo kopirao dizajn kada je A6 u pitanju? :D

:thumbup:

ta ce audi ba :P :D , dok su trokolice pravili mitsubishi je imao AWD, twinturbo, activno vjesanje i aktivnu aero dinamiku :skoljka:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#50805 Re: Automobilizam - All about

Post by radostan dan »

sime_cipol wrote: 21/02/2023 07:29 A Jel pijete ko Kimi :D
možda kvantitativno manje, ali kvalitativno nesumnjivo više...
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#50806 Re: Automobilizam - All about

Post by radostan dan »

konektovan wrote: 20/02/2023 22:56
radostan dan wrote: 20/02/2023 22:51 ja i kimi smo prosti igrači -

Image

Harizmatični Finac otkrio razne zanimljive detalje iz života i sa staze
KIMI RAIKONEN: Lada mi je bila prvi automobil!
I meni je lada bila prvi auto....na njoj naučio voziti. :lol:
kako sam ja bio oduševljen kad sam je vidio prvi put i kako mi je moćno izgledala. a bordo skaj unutra, imitacija drveta preko instrument table...krug sa pokazivačem broja obrtaja. dal je bješe imala i središnji naslon za ruku nazad...
dupli farovi...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83420
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50807 Re: Automobilizam - All about

Post by _BataZiv_0809 »

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50808 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

radostan dan wrote: 21/02/2023 18:10

kako sam ja bio oduševljen kad sam je vidio prvi put i kako mi je moćno izgledala. a bordo skaj unutra, imitacija drveta preko instrument table...krug sa pokazivačem broja obrtaja. dal je bješe imala i središnji naslon za ruku nazad...
dupli farovi...
stroj je to ,one 2106 imale naslon za ruku nazad,a na njima je drugacija maska i stope :-D

Image
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50809 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »



8-)
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#50810 Re: Automobilizam - All about

Post by B6Redhell »

Evolution_IV wrote: 21/02/2023 17:08
citroen xm wrote: 21/02/2023 13:01

Najrevolucionarnije auto ikada, mogo o drugima pričati bajke koliko žele, Boginja je Boginja. :thumbup:

Nego, čini li mi se da je Audi malo kopirao dizajn kada je A6 u pitanju? :D

:thumbup:

ta ce audi ba :P :D , dok su trokolice pravili mitsubishi je imao AWD, twinturbo, activno vjesanje i aktivnu aero dinamiku :skoljka:
Da je dobar bio nebi zavrsio kao koncept samo…
Sto rekli
Just saying….
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50811 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

B6Redhell wrote: 21/02/2023 19:01

Da je dobar bio nebi zavrsio kao koncept samo…
Sto rekli
Just saying….
jebala je njih balon ekonomija :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#50812 Re: Automobilizam - All about

Post by B6Redhell »

Koji je ovo lola iz naseg podneblja…

Edit; nemoze FB link. Evo slika


Image
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#50813 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

Ladara je moćna i najbolja Lada ikada. Te 1500 i 1600 su baš lijepe i elegantne.
Evolution_IV wrote: 21/02/2023 18:50

8-)
Uffff

Evo za našeg Batu Jaguar, pouzdaniji i povoljniji nego ikada. 8)

https://www.klix.ba/auto/mitsuoka-viewt ... /230220044
Last edited by citroen xm on 21/02/2023 19:14, edited 1 time in total.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#50814 Re: Automobilizam - All about

Post by B6Redhell »

Evolution_IV wrote: 21/02/2023 19:07
B6Redhell wrote: 21/02/2023 19:01

Da je dobar bio nebi zavrsio kao koncept samo…
Sto rekli
Just saying….
jebala je njih balon ekonomija :D
Ma
Micubiši je sam sebe sjebo i otiso drugim putem i industrijama.
Imali savrsena auta 80. 90-tih. U 2000-tim kvaliteta bila na nivou korejskog daewooa..
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#50815 Re: Automobilizam - All about

Post by radostan dan »

bitanga_sa_otesa wrote: 21/02/2023 18:18
radostan dan wrote: 21/02/2023 18:10

kako sam ja bio oduševljen kad sam je vidio prvi put i kako mi je moćno izgledala. a bordo skaj unutra, imitacija drveta preko instrument table...krug sa pokazivačem broja obrtaja. dal je bješe imala i središnji naslon za ruku nazad...
dupli farovi...
stroj je to ,one 2106 imale naslon za ruku nazad,a na njima je drugacija maska i stope :-D

Image
meni je ona gore -1500 specijal bila ljepša...
nego reci mi, ako se ne varam, nije ih bilo nešto puno kao npr lada zvanih žigulinke...je li razlog cijena, ili nešto drugo?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#50816 Re: Automobilizam - All about

Post by bitanga_sa_otesa »

radostan dan wrote: 21/02/2023 20:06

meni je ona gore -1500 specijal bila ljepša...
nego reci mi, ako se ne varam, nije ih bilo nešto puno kao npr lada zvanih žigulinke...je li razlog cijena, ili nešto drugo?
2106 je najjaci model,vjerovatno i najskuplji,a bilo ih je po sarajevu dosta,uglavnom vojna lica ili policajci cinovnici vozali :D
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#50817 Re: Automobilizam - All about

Post by Leon16v »

B6Redhell wrote: 21/02/2023 19:09 Koji je ovo lola iz naseg podneblja…

Edit; nemoze FB link. Evo slika


Image
Mislim da taj lik ima i crnog Ferrari California
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#50818 Re: Automobilizam - All about

Post by canvra888 »

Evolution_IV wrote: 21/02/2023 17:08
citroen xm wrote: 21/02/2023 13:01

Najrevolucionarnije auto ikada, mogo o drugima pričati bajke koliko žele, Boginja je Boginja. :thumbup:

Nego, čini li mi se da je Audi malo kopirao dizajn kada je A6 u pitanju? :D

:thumbup:

ta ce audi ba :P :D , dok su trokolice pravili mitsubishi je imao AWD, twinturbo, activno vjesanje i aktivnu aero dinamiku :skoljka:
Čuj trokolice, joj amare dragi :roll:

Koji je to Mitsubishi imao općenito turbopunjenje i AWD prije Audija? Audi Quattro je 1980. krenuo u produkciju.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7103
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#50819 Re: Automobilizam - All about

Post by skrbavi-admin »

B6Redhell wrote: 21/02/2023 19:01
Just saying….
idi popravljaj famos na bemeveju
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#50820 Re: Automobilizam - All about

Post by Evolution_IV »

canvra888 wrote: 21/02/2023 20:45

Čuj trokolice, joj amare dragi :roll:

Koji je to Mitsubishi imao općenito turbopunjenje i AWD prije Audija? Audi Quattro je 1980. krenuo u produkciju.
pa bolan zajebancija, dobro quattro :thumbup:

3000gt kucni malo pa vidi sta je to bilo, a sta su oni sada...

pvp je ko quattro samo nema awd :D

Image
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#50821 Re: Automobilizam - All about

Post by canvra888 »

Evolution_IV wrote: 21/02/2023 20:58
canvra888 wrote: 21/02/2023 20:45

Čuj trokolice, joj amare dragi :roll:

Koji je to Mitsubishi imao općenito turbopunjenje i AWD prije Audija? Audi Quattro je 1980. krenuo u produkciju.
pa bolan zajebancija, dobro quattro :thumbup:

3000gt kucni malo pa vidi sta je to bilo, a sta su oni sada...

pvp je ko quattro samo nema awd :D

Image
Al sve je to iza Quattra bilo.. Jest Quattro sportsko auto, ali je i GT :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#50822 Re: Automobilizam - All about

Post by B6Redhell »

skrbavi-admin wrote: 21/02/2023 20:48
B6Redhell wrote: 21/02/2023 19:01
Just saying….
idi popravljaj famos na bemeveju
Kaze se vanos…. Treba popravljati. Slazem se.
Krsevi se kotrljaju. Ebajiga. Nea se para za nova.
Ne znam za tvoje krseve a i ne interesuju me..
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#50823 Re: Automobilizam - All about

Post by ZoomZoomKiwi »

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#50824 Re: Automobilizam - All about

Post by B6Redhell »

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83420
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50825 Re: Automobilizam - All about

Post by _BataZiv_0809 »

citroen xm wrote: 21/02/2023 19:10
Evo za našeg Batu Jaguar, pouzdaniji i povoljniji nego ikada. 8)

https://www.klix.ba/auto/mitsuoka-viewt ... /230220044
:oops:
Post Reply