Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
B6Redhell
Posts: 7816 Joined: 25/12/2010 04:56
Post
by B6Redhell » 18/02/2023 21:59
Steta za Wörthersee, bilo je jedno od najvecih i najjacih okupljana Vag-anovaca,
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 18/02/2023 22:35
pa dopizdilo ljudima,zamisli kad ih se sjati milion tamo u taj gradic,pa im sve popiju i pojedu iz prodavnica ,ujutro sve ispovracano,upisano...usrano
radostan dan
Posts: 27324 Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera
Post
by radostan dan » 18/02/2023 22:43
najjače auto koje je bilo dostupno, pa vi svirajte...
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 18/02/2023 22:43
koja su to kola bolja od moskvica ????
A3LK
radostan dan
Posts: 27324 Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera
Post
by radostan dan » 18/02/2023 22:46
gledaj ovo...
nećemo se zajebavati...
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 18/02/2023 22:48
taj je beton ,da imam para bio bi u mojoj garazi i to serpa plave boje
B6Redhell
Posts: 7816 Joined: 25/12/2010 04:56
Post
by B6Redhell » 18/02/2023 22:50
bitanga_sa_otesa wrote: ↑ 18/02/2023 22:35
pa dopizdilo ljudima,zamisli kad ih se sjati milion tamo u taj gradic,pa im sve popiju i pojedu iz prodavnica ,ujutro sve ispovracano,upisano...usrano
Jbg. Zgrtali su pare. I lokalci se nisu bunili… ovo su sa strane sjebali..
Sta kazu mogu se sad elektricni skupljati
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 18/02/2023 22:55
B6Redhell wrote: ↑ 18/02/2023 22:50
Sta kazu mogu se sad elektricni skupljati
greta lajks dis
radostan dan
Posts: 27324 Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera
Post
by radostan dan » 18/02/2023 22:57
bitanga_sa_otesa wrote: ↑ 18/02/2023 22:48
taj je beton ,da imam para bio bi u mojoj garazi i to serpa plave boje
što šerpa...nikad ga nisam vidio u toj boji. doduše ni crni.
samo bijeli i oker...čak su i crveni bili rijetki.
basicm
Posts: 11634 Joined: 16/01/2012 21:38
Post
by basicm » 18/02/2023 22:57
Znaci pretvaraju ga u sajam bijele tehnike.
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 18/02/2023 23:45
radostan dan wrote: ↑ 18/02/2023 22:43
najjače auto koje je bilo dostupno, pa vi svirajte...
hvala lijepo
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 19/02/2023 08:21
radostan dan wrote: ↑ 18/02/2023 22:57
što šerpa...nikad ga nisam vidio u toj boji. doduše ni crni.
samo bijeli i oker...čak su i crveni bili rijetki.
bilo ih je par u toj boji u sa,bio je i jedan trava zeleni
mk ultra
Posts: 24032 Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak
Post
by mk ultra » 19/02/2023 15:26
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 19/02/2023 15:59
Ufff boje i auta...
Honde su mi kod japanaca zakon. Uvijek sam ih volio i to je jedini japanski proizvođač čijih mi se većina modela sviđala. Cicic skoro svaki dobar, CRX, Prelude odlične, Akordi pfff
NSX beton....
basicm
Posts: 11634 Joined: 16/01/2012 21:38
Post
by basicm » 19/02/2023 17:50
Nsx je se mogao gurati sa mnogo skupljim u svoje vrijeme.
konektovan
Posts: 51433 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 20/02/2023 22:37
Najbolji auto ikad,..za nas budale
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 20/02/2023 22:48
konektovan wrote: ↑ 20/02/2023 22:37
Najbolji auto ikad,..za nas budale
i meni se svidjao uvijek
gledaj kako su pravili da fino mozes prici i podic auto, zamijenit tocak...sad je jedenje govana sa nekakvim poklopcima koje ne vidis, guma ispod 1001 stvari ili je nema nikako
radostan dan
Posts: 27324 Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera
Post
by radostan dan » 20/02/2023 22:51
ja i kimi smo prosti igrači -
Harizmatični Finac otkrio razne zanimljive detalje iz života i sa staze
KIMI RAIKONEN: Lada mi je bila prvi automobil!
radostan dan
Posts: 27324 Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera
Post
by radostan dan » 20/02/2023 22:52
Evolution_IV wrote: ↑ 20/02/2023 22:48
gledaj kako su pravili da fino mozes prici i podic auto, zamijenit tocak...sad je jedenje govana sa nekakvim poklopcima koje ne vidis, guma ispod 1001 stvari ili je nema nikako
kod mene je nema nikako, 3 godine vozim na čistu sreću...
konektovan
Posts: 51433 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 20/02/2023 22:56
radostan dan wrote: ↑ 20/02/2023 22:51
ja i kimi smo prosti igrači -
Harizmatični Finac otkrio razne zanimljive detalje iz života i sa staze
KIMI RAIKONEN: Lada mi je bila prvi automobil!
I meni je lada bila prvi auto....na njoj naučio voziti.
sime_cipol
Posts: 23411 Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw
Post
by sime_cipol » 21/02/2023 07:29
A Jel pijete ko Kimi