McDonalds

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#501 Re: McDonalds

Post by Baudelaire »

Svaka vam čast ako se možete najesti od Big Mac Menua, ja vala ne mogu. Doduše, nisam jeo par godina to, ne znam jesu li mijenjali u međuvremenu, ali kad sam zadnji put jeo, bilo je minijaturno. Za mene cijena nije pristupačna, 15 km mi treba da jedem ko čovjek.
User avatar
GAU8
Posts: 9143
Joined: 05/01/2011 09:18

#502 Re: McDonalds

Post by GAU8 »

U BiH je cijena SVE.
Mogu biti ne znam kakvi, ako je za vecinu raje skupo, posjecenost ce daleko ispod idealne.
Postavljaju se prioriteti, jbg.

Ja se nadam da ce se cijene korigovati, jer u protivnom, za mjesec dana mogu komotno pola smjene poslat na godisnji.

Jbt cijene su bukvalno preslikane cijene recimo jedne Firence, a on u prosjeku zaradi 5x kao ja.
Prostupacna cijena my ass :oops: :oops:
Stojadin
Posts: 556
Joined: 22/06/2011 20:33

#503 Re: McDonalds

Post by Stojadin »

Image
Image
Image
Image
Image

mmmmm :-)

ako nista, barem im je marketing dobar :thumbup:
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#504 Re: McDonalds

Post by MAN-lion's coach »

Ma opustio se u ambalaži gdje ćeš ovo postavljati.To je udar na MCD. :lol: :lol:
Potpario se.
Last edited by MAN-lion's coach on 23/07/2011 00:23, edited 1 time in total.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#505 Re: McDonalds

Post by Baudelaire »

Marketing ih i čini globalnom kompanijom, uostalom kao i Colu i slično. Pa ne ide raja radi hamburgera i radi kvaliteta, kao što su i sami rekli, idu radi imena.
Irvinovo stado
Posts: 293
Joined: 04/06/2011 10:55
Location: In the land of the Free

#506 Re: McDonalds

Post by Irvinovo stado »

Baudelaire wrote:Marketing ih i čini globalnom kompanijom, uostalom kao i Colu i slično. Pa ne ide raja radi hamburgera i radi kvaliteta, kao što su i sami rekli, idu radi imena.
Ja neki dan jeo lepinju sa tanko izrezanom teletinom unutra, preliveno sa sosom i sampinjonima ne znam cim vec kod Robota... Jebi ga ne znam tacan naziv... Cijena 9KM... Poslije pola sata mi se opet jelo...
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#507 Re: McDonalds

Post by madFlava »

Zar vrijedi vise raspravljat o McD?!
Otvorio se,ko hoce nek jede u McD, ko nece,ne mora.

:skoljka:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#508 Re: McDonalds

Post by BHF_Manijak »

Jel to bigmac 4 i nesto zivota vam???Mene nece Mcd vidjeti, to je sigurno!!! :oops: Cuj 4 marke, pa mogu po kile krompiruse uzet ba! :lol: :roll:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#509 Re: McDonalds

Post by Baudelaire »

BHF_Manijak wrote:Jel to bigmac 4 i nesto zivota vam???Mene nece Mcd vidjeti, to je sigurno!!! :oops: Cuj 4 marke, pa mogu po kile krompiruse uzet ba! :lol: :roll:
Zar ne može i više od po kile? :D
User avatar
nepredvidiva
Posts: 218
Joined: 12/01/2011 02:18
Location: U potrazi.

#510 Re: McDonalds

Post by nepredvidiva »

Lud i ponosan wrote: :x :x :x
Zbunila se malo :D :lol: :run:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#511 Re: McDonalds

Post by mrtva kokoš »

BHF_Manijak wrote:Jel to bigmac 4 i nesto zivota vam???Mene nece Mcd vidjeti, to je sigurno!!! :oops: Cuj 4 marke, pa mogu po kile krompiruse uzet ba! :lol: :roll:
5-taka u bosni na malti kila. dvoje se raznese, pita "beton" :D
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#512 Re: McDonalds

Post by HomeArt »

U gradu se raja uveliko dijeli na one koji su bili u MD-u i one koji nisu. Skoro da je prvo pitanje kad se sretnem s nekim: jesi bio u MD i hoces li ici? :-)
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#513 Re: McDonalds

Post by mrtva kokoš »

HomeArt wrote:U gradu se raja uveliko dijeli na one koji su bili u MD-u i one koji nisu. Skoro da je prvo pitanje kad se sretnem s nekim: jesi bio u MD i hoces li ici? :-)
jesi ti bio , ja nisam jos :D
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#514 Re: McDonalds

Post by HomeArt »

Splinter wrote:
HomeArt wrote:U gradu se raja uveliko dijeli na one koji su bili u MD-u i one koji nisu. Skoro da je prvo pitanje kad se sretnem s nekim: jesi bio u MD i hoces li ici? :-)
jesi ti bio , ja nisam jos :D
Nisam vala, ja cu kad raja izgustira malo, ako sve ne pojedu :lol:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#515 Re: McDonalds

Post by Comrad »

Lud i ponosan wrote:
Evo - ne potpisujem.

Domaćim čobanima?

Prvo, otvaranje jednog junk food restorana treba da bude povod za ekstazu jedino čobanima. I ne znam zašto junk food porediš sa jednim koncertom npr., sta tu ima zajednicko?

Drugo, junk food i čuvena rečenica "eto mladi imaju gdje jesti svaki dan" je porazna, u globalnim razmjerama.

Treće, hvala, ali se ne bih nešto stavljao u koš sa Amerikancima (da ne spominjem i neke druge nacije), i jako mi je drago sto sam "najpametniji, najmoderniji, najljepsi i sto sam cool". Zaboli me kurac za "razvijenim svijetom".
Brinu me stvari neke druge prirode, kojima se moramo pozabaviti, ali to je sada druga tema.

I da - druge generacije? E blago njima ako je mcd njihovo glavno obiljezje.
Moram porediti, jer bubam dodje Morgan Freeman raja odleti da ga vide i uslikaju na red carpetu i svi papci...to samo kod nas ima. Najvece smo tracare na svijetu. Samo se gleda sta ko radi, gdje ide, kod koga ide, zabodi nos gdje ne treba...sta tebe bolan boli neka stvar sta ce neko jest? Jel se to ti brines za necije zdravlje? Nije, nego si ona bosanska tracara i to je jedini razlog sto si na ovoj temi. Lafo ne zanima te, a sve si slike pregledao i klipove, vjerovatno si i bio tamo il ces otici ovih dana...

Ako neko voli mcd nek ga jede. Pa tebi ni iz dzepa ni u dzep (osim ako nisi cevabdzija).

p.s. Amerikanci su ispred tebe i mene milion godina.
User avatar
CASUALE
Posts: 130
Joined: 01/06/2011 22:03

#516 Re: McDonalds

Post by CASUALE »



Stidim se sto dijelim grad sa ovakvim ljudima :

0:16 , 0:47 , 2:26 (ova u lijevom uglu), 3:04, 3:33, 4:15,4:31


Fuj!!!
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#517 Re: McDonalds

Post by BiH-x »

Comrad wrote:sta tebe bolan boli neka stvar sta ce neko jest? Jel se to ti brines za necije zdravlje? Nije, nego si ona bosanska tracara i to je jedini razlog sto si na ovoj temi. Lafo ne zanima te, a sve si slike pregledao i klipove, vjerovatno si i bio tamo il ces otici ovih dana...
:thumbup:
User avatar
Toto
Posts: 8193
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#518 Re: McDonalds

Post by Toto »

Ova sarajka na 1:26 McD zove McDolanc. :D :D :D :D :lol: :lol: aaaa bruke :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#519 Re: McDonalds

Post by Edin H. »

Toto wrote:Ova sarajka na 1:26 McD zove McDolanc. :D :D :D :D :lol: :lol: aaaa bruke :lol: :lol: :lol:
Po Stanetu :oops:
GOLFER
Posts: 1351
Joined: 01/06/2010 14:08

#520 Re: McDonalds

Post by GOLFER »

Ja sam bio u McD-u sinoc, tj danas u ranim satima :-) .... Brate preskupo je ono... Big M vise od 4,5 KM... To mi je 10 ceapa u cijeli u Specijalu da se razvalim ko covjek.... Dakle u McD samo ponekad sa vremena na vrijeme...

Sto se okusa tice, dakle nista specijalno, poprilicno bezukusno... Al 100 ljudi 100 cudi...
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#521 Re: McDonalds

Post by SanskiBiser »

BBC 22 July 2011
"McDonald's profits rise 15% on higher global sales"

http://www.bbc.co.uk/news/business-14253921

Kontam ovo mora da je zbog redova i guzve u Rajvosa :lol:
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#522 Re: McDonalds

Post by Troll_Happens »

CASUALE wrote:

Stidim se sto dijelim grad sa ovakvim ljudima :

0:16 , 0:47 , 2:26 (ova u lijevom uglu), 3:04, 3:33, 4:15,4:31


Fuj!!!
sta ces provincija dosla u grad... a ova 1.26 jos perle i sesir stavila ko da je na operu posla hahaha :lol: :lol:
User avatar
Toto
Posts: 8193
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#523 Re: McDonalds

Post by Toto »

Jedan001 wrote:
CASUALE wrote:

Stidim se sto dijelim grad sa ovakvim ljudima :

0:16 , 0:47 , 2:26 (ova u lijevom uglu), 3:04, 3:33, 4:15,4:31


Fuj!!!
sta ces provincija dosla u grad... a ova 1.26 jos perle i sesir stavila ko da je na operu posla hahaha :lol: :lol:
Ama neka provincije, ne pise na markici oklen je sljegla u McD kasu, al meni sega kako su je Sa-xsovi umjetnici nakarikali u ovaj advertaizing i jos starleta ko lajtmotiv seta kroz vise kadrova.. dabogda da ovaj skec ne zavrsi na SFF. :D :mrgreen:
User avatar
Lekler
Posts: 311
Joined: 13/05/2009 14:01
Location: Memli strana

#524 Re: McDonalds

Post by Lekler »

Toto wrote:Ova sarajka na 1:26 McD zove McDolanc. :D :D :D :D :lol: :lol: aaaa bruke :lol: :lol: :lol:
Oplakah :lol:
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#525 Re: McDonalds

Post by Control panel »

ja pojeo mc flury i mcsundy ostalo me ne zanima.
Locked