McDonalds
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#501 Re: McDonalds
Svaka vam čast ako se možete najesti od Big Mac Menua, ja vala ne mogu. Doduše, nisam jeo par godina to, ne znam jesu li mijenjali u međuvremenu, ali kad sam zadnji put jeo, bilo je minijaturno. Za mene cijena nije pristupačna, 15 km mi treba da jedem ko čovjek.
- GAU8
- Posts: 9143
- Joined: 05/01/2011 09:18
#502 Re: McDonalds
U BiH je cijena SVE.
Mogu biti ne znam kakvi, ako je za vecinu raje skupo, posjecenost ce daleko ispod idealne.
Postavljaju se prioriteti, jbg.
Ja se nadam da ce se cijene korigovati, jer u protivnom, za mjesec dana mogu komotno pola smjene poslat na godisnji.
Jbt cijene su bukvalno preslikane cijene recimo jedne Firence, a on u prosjeku zaradi 5x kao ja.
Prostupacna cijena my ass

Mogu biti ne znam kakvi, ako je za vecinu raje skupo, posjecenost ce daleko ispod idealne.
Postavljaju se prioriteti, jbg.
Ja se nadam da ce se cijene korigovati, jer u protivnom, za mjesec dana mogu komotno pola smjene poslat na godisnji.
Jbt cijene su bukvalno preslikane cijene recimo jedne Firence, a on u prosjeku zaradi 5x kao ja.
Prostupacna cijena my ass
-
Stojadin
- Posts: 556
- Joined: 22/06/2011 20:33
#503 Re: McDonalds





mmmmm
ako nista, barem im je marketing dobar
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#504 Re: McDonalds
Ma opustio se u ambalaži gdje ćeš ovo postavljati.To je udar na MCD.

Potpario se.
Potpario se.
Last edited by MAN-lion's coach on 23/07/2011 00:23, edited 1 time in total.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#505 Re: McDonalds
Marketing ih i čini globalnom kompanijom, uostalom kao i Colu i slično. Pa ne ide raja radi hamburgera i radi kvaliteta, kao što su i sami rekli, idu radi imena.
-
Irvinovo stado
- Posts: 293
- Joined: 04/06/2011 10:55
- Location: In the land of the Free
#506 Re: McDonalds
Ja neki dan jeo lepinju sa tanko izrezanom teletinom unutra, preliveno sa sosom i sampinjonima ne znam cim vec kod Robota... Jebi ga ne znam tacan naziv... Cijena 9KM... Poslije pola sata mi se opet jelo...Baudelaire wrote:Marketing ih i čini globalnom kompanijom, uostalom kao i Colu i slično. Pa ne ide raja radi hamburgera i radi kvaliteta, kao što su i sami rekli, idu radi imena.
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#507 Re: McDonalds
Zar vrijedi vise raspravljat o McD?!
Otvorio se,ko hoce nek jede u McD, ko nece,ne mora.

Otvorio se,ko hoce nek jede u McD, ko nece,ne mora.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#508 Re: McDonalds
Jel to bigmac 4 i nesto zivota vam???Mene nece Mcd vidjeti, to je sigurno!!!
Cuj 4 marke, pa mogu po kile krompiruse uzet ba!

-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#509 Re: McDonalds
Zar ne može i više od po kile?BHF_Manijak wrote:Jel to bigmac 4 i nesto zivota vam???Mene nece Mcd vidjeti, to je sigurno!!!Cuj 4 marke, pa mogu po kile krompiruse uzet ba!
![]()
- nepredvidiva
- Posts: 218
- Joined: 12/01/2011 02:18
- Location: U potrazi.
#510 Re: McDonalds
Zbunila se maloLud i ponosan wrote:![]()
![]()
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#511 Re: McDonalds
5-taka u bosni na malti kila. dvoje se raznese, pita "beton"BHF_Manijak wrote:Jel to bigmac 4 i nesto zivota vam???Mene nece Mcd vidjeti, to je sigurno!!!Cuj 4 marke, pa mogu po kile krompiruse uzet ba!
![]()
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#512 Re: McDonalds
U gradu se raja uveliko dijeli na one koji su bili u MD-u i one koji nisu. Skoro da je prvo pitanje kad se sretnem s nekim: jesi bio u MD i hoces li ici? 
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#513 Re: McDonalds
jesi ti bio , ja nisam josHomeArt wrote:U gradu se raja uveliko dijeli na one koji su bili u MD-u i one koji nisu. Skoro da je prvo pitanje kad se sretnem s nekim: jesi bio u MD i hoces li ici?
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#514 Re: McDonalds
Nisam vala, ja cu kad raja izgustira malo, ako sve ne pojeduSplinter wrote:jesi ti bio , ja nisam josHomeArt wrote:U gradu se raja uveliko dijeli na one koji su bili u MD-u i one koji nisu. Skoro da je prvo pitanje kad se sretnem s nekim: jesi bio u MD i hoces li ici?
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#515 Re: McDonalds
Moram porediti, jer bubam dodje Morgan Freeman raja odleti da ga vide i uslikaju na red carpetu i svi papci...to samo kod nas ima. Najvece smo tracare na svijetu. Samo se gleda sta ko radi, gdje ide, kod koga ide, zabodi nos gdje ne treba...sta tebe bolan boli neka stvar sta ce neko jest? Jel se to ti brines za necije zdravlje? Nije, nego si ona bosanska tracara i to je jedini razlog sto si na ovoj temi. Lafo ne zanima te, a sve si slike pregledao i klipove, vjerovatno si i bio tamo il ces otici ovih dana...Lud i ponosan wrote:
Evo - ne potpisujem.
Domaćim čobanima?
Prvo, otvaranje jednog junk food restorana treba da bude povod za ekstazu jedino čobanima. I ne znam zašto junk food porediš sa jednim koncertom npr., sta tu ima zajednicko?
Drugo, junk food i čuvena rečenica "eto mladi imaju gdje jesti svaki dan" je porazna, u globalnim razmjerama.
Treće, hvala, ali se ne bih nešto stavljao u koš sa Amerikancima (da ne spominjem i neke druge nacije), i jako mi je drago sto sam "najpametniji, najmoderniji, najljepsi i sto sam cool". Zaboli me kurac za "razvijenim svijetom".
Brinu me stvari neke druge prirode, kojima se moramo pozabaviti, ali to je sada druga tema.
I da - druge generacije? E blago njima ako je mcd njihovo glavno obiljezje.
Ako neko voli mcd nek ga jede. Pa tebi ni iz dzepa ni u dzep (osim ako nisi cevabdzija).
p.s. Amerikanci su ispred tebe i mene milion godina.
- CASUALE
- Posts: 130
- Joined: 01/06/2011 22:03
#516 Re: McDonalds
Stidim se sto dijelim grad sa ovakvim ljudima :
0:16 , 0:47 , 2:26 (ova u lijevom uglu), 3:04, 3:33, 4:15,4:31
Fuj!!!
- BiH-x
- Posts: 2193
- Joined: 18/07/2008 22:09
#517 Re: McDonalds
Comrad wrote:sta tebe bolan boli neka stvar sta ce neko jest? Jel se to ti brines za necije zdravlje? Nije, nego si ona bosanska tracara i to je jedini razlog sto si na ovoj temi. Lafo ne zanima te, a sve si slike pregledao i klipove, vjerovatno si i bio tamo il ces otici ovih dana...
- Toto
- Posts: 8193
- Joined: 21/04/2009 11:09
- Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
- Grijem se na: solarno
- Vozim: EJ
#518 Re: McDonalds
Ova sarajka na 1:26 McD zove McDolanc.
aaaa bruke

- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#519 Re: McDonalds
Po StanetuToto wrote:Ova sarajka na 1:26 McD zove McDolanc.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
aaaa bruke
![]()
![]()
-
GOLFER
- Posts: 1351
- Joined: 01/06/2010 14:08
#520 Re: McDonalds
Ja sam bio u McD-u sinoc, tj danas u ranim satima
.... Brate preskupo je ono... Big M vise od 4,5 KM... To mi je 10 ceapa u cijeli u Specijalu da se razvalim ko covjek.... Dakle u McD samo ponekad sa vremena na vrijeme...
Sto se okusa tice, dakle nista specijalno, poprilicno bezukusno... Al 100 ljudi 100 cudi...
Sto se okusa tice, dakle nista specijalno, poprilicno bezukusno... Al 100 ljudi 100 cudi...
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#521 Re: McDonalds
BBC 22 July 2011
"McDonald's profits rise 15% on higher global sales"
http://www.bbc.co.uk/news/business-14253921
Kontam ovo mora da je zbog redova i guzve u Rajvosa
"McDonald's profits rise 15% on higher global sales"
http://www.bbc.co.uk/news/business-14253921
Kontam ovo mora da je zbog redova i guzve u Rajvosa
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#522 Re: McDonalds
sta ces provincija dosla u grad... a ova 1.26 jos perle i sesir stavila ko da je na operu posla hahahaCASUALE wrote:
Stidim se sto dijelim grad sa ovakvim ljudima :
0:16 , 0:47 , 2:26 (ova u lijevom uglu), 3:04, 3:33, 4:15,4:31
Fuj!!!
- Toto
- Posts: 8193
- Joined: 21/04/2009 11:09
- Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
- Grijem se na: solarno
- Vozim: EJ
#523 Re: McDonalds
Ama neka provincije, ne pise na markici oklen je sljegla u McD kasu, al meni sega kako su je Sa-xsovi umjetnici nakarikali u ovaj advertaizing i jos starleta ko lajtmotiv seta kroz vise kadrova.. dabogda da ovaj skec ne zavrsi na SFF.Jedan001 wrote:sta ces provincija dosla u grad... a ova 1.26 jos perle i sesir stavila ko da je na operu posla hahahaCASUALE wrote:
Stidim se sto dijelim grad sa ovakvim ljudima :
0:16 , 0:47 , 2:26 (ova u lijevom uglu), 3:04, 3:33, 4:15,4:31
Fuj!!!![]()
- Lekler
- Posts: 311
- Joined: 13/05/2009 14:01
- Location: Memli strana
#524 Re: McDonalds
OplakahToto wrote:Ova sarajka na 1:26 McD zove McDolanc.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
aaaa bruke
![]()
![]()
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#525 Re: McDonalds
ja pojeo mc flury i mcsundy ostalo me ne zanima.
