Rezervna guma???

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#51 Re: Rezervna guma???

Post by Blobi »

Qler wrote:To dodje samo uz Mazdu :D ta strelica :D
I to samo uz Mazdu 6 :D
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#52 Re: Rezervna guma???

Post by Qler »

Blobi wrote:
Qler wrote:To dodje samo uz Mazdu :D ta strelica :D
I to samo uz Mazdu 6 :D
I to samo za USA trziste :D
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#53 Re: Rezervna guma???

Post by Blobi »

Qler wrote:
Blobi wrote:
Qler wrote:To dodje samo uz Mazdu :D ta strelica :D
I to samo uz Mazdu 6 :D
I to samo za USA trziste :D
Aferim :D
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#54 Re: Rezervna guma???

Post by Better Man »

Vragolan wrote:
respo wrote:a bas u podne na jakom suncu upaljena svjetla kod auta koji ti dolazi u susret puno znaci
posebno ako je sive boje
isto tako kad je ono tmurno fazoni

jer u tim uslovima auto bas i nije primjetno kao pod normalnim

ko je vozio tako zna o cemu pricam
i posebno ako je dug pravac pa ona vrucina titra po asfaltu, ma znate ono ko isparavanje pa imas osjecaj ko da je voda ( a Boze ne moze mi naumpasti kako se to kaze), nejse, a vi iza slepera koji hocete da preteknete
i tad upaljena svijetla na vozilu koje vam ide u susret dolaze do izrazaja
Zove se fatamorgana.
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#55 Re: Rezervna guma???

Post by Jimmy_The_Saint »

Nije tupko nego jara se zove. :-)
erlman
Posts: 80
Joined: 15/07/2010 13:34
Location: Sarajevo

#56 Re: Rezervna guma???

Post by erlman »

sta vam je vise ljudi, asa vas vara,

jos moras doplatit 100 KM za desni retrovizor i pepeljaru, raspitajte se malo.
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#57 Re: Rezervna guma???

Post by Blobi »

erlman wrote:sta vam je vise ljudi, asa vas vara,

jos moras doplatit 100 KM za desni retrovizor i pepeljaru, raspitajte se malo.
Paket za pusace se u svakom autu posebno placa :). A to za retrovizor, uozbilji se :run: :run:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#58 Re: Rezervna guma???

Post by respo »

za pepeljaru niko ne doplacuje
a u asi provjereno naplacuju pepeljaru i desni retovizor
cudi me da i volan ne naplacuju dodatno
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#59 Re: Rezervna guma???

Post by johntra »

u Volvu S60 paket za pušače džaba... :D
fakat se ne zajebavam...kakav ba desni retrovizor i naplaćivanje, pa toga nema od srednjeg vijeka... :lol:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#60 Re: Rezervna guma???

Post by respo »

ja ti govorim ozbiljno
kod poznanika u polu doduse prije mozda 2 godine naplacena pepeljara i desni retrovizor

i za blobija paket za pusace i samo pepeljara su 2 razlicita pojma
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#61 Re: Rezervna guma???

Post by Karabaja »

de ba respo ne lupaj :-D kakav crni retrovizor
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#62 Re: Rezervna guma???

Post by respo »

crni ili u boji naplacen je
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#63 Re: Rezervna guma???

Post by sheikh »

hahahahhaha
cuj retrovizor se placa?????
da to nisi cuo od jarana koji je cuo od drugog jarana :-) :-) :-) :-) :-)
retrovizori u boji vozila se placaju,ali ne retrovizora :)
Zamisli Golfa bez retrovizora ahhahahahahahahahaha
uozbilji se :D
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#64 Re: Rezervna guma???

Post by citroen »

respo wrote:crni ili u boji naplacen je
Bojim s e da nisi u pravu :D :sax:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#65 Re: Rezervna guma???

Post by respo »

ne nego direktno od covjeka koji je kupio tog pola
i retrovizor nije bio u boji auta
gledao pola svojim ocima i on to pominje
zamislio nezamislio tako je
a vjerovatno posto je vec retrovizor postavljen primoran si doplatiti to
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#66 Re: Rezervna guma???

Post by sheikh »

respo wrote:ne nego direktno od covjeka koji je kupio tog pola
i retrovizor nije bio u boji auta
gledao pola svojim ocima i on to pominje
zamislio nezamislio tako je
a vjerovatno posto je vec retrovizor postavljen primoran si doplatiti to

slobodno otidji na asa auto web stranici pa provjeri sta se placa :)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#67 Re: Rezervna guma???

Post by respo »

slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine

pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#68 Re: Rezervna guma???

Post by sheikh »

respo wrote:slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine

pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji

Ako zelis broj od Buba commerca ovlastenog VW dilera pa njih nazovi
nelogicno je da samo kazes da se placa retrovizor :D
ma smijesno je vise nego sto je nelogicno al eto :) :wink:
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#69 Re: Rezervna guma???

Post by Blobi »

respo wrote:slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine

pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji
Pa ja sam kupio novo auto u ASI :). Pepeljara jeste dodatna oprema, ali kakav bolan retrovizor, o cemu ti? Pa na Polu od tog tvog kolege koji je proizveden 2007 godine imas simetricne retrovizore sa zmigavcima, ne budi smijesan :).. Bas se provaljujes :mrgreen: :mrgreen:. Mozes doplatiti jedino retrovizore u boji, naucnik :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#70 Re: Rezervna guma???

Post by respo »

ja ti kazem da je doplatio desni retrovizor
a ti misli sta hoces
normalno da tebi nece naplatiti retrovizor u passatu jer ionako dajes 50000+
koliko se sjecam nije bio taj sa zmigavcima u retrovizorima moguce da sam pogrijesio oko godina moze biti i vise od 2 godine
al sam siguran ovo sto govorim i nije bio u boji
ako ne vjerujes ne moras postnaucnik
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#71 Re: Rezervna guma???

Post by respo »

sheikh wrote:
respo wrote:slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine

pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji

Ako zelis broj od Buba commerca ovlastenog VW dilera pa njih nazovi
nelogicno je da samo kazes da se placa retrovizor :D
ma smijesno je vise nego sto je nelogicno al eto :) :wink:
ne znam za buba komerc nikad cuo
govorim ti za asu konkretno za te ostale ne mogu govoriti
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#72 Re: Rezervna guma???

Post by sheikh »

respo wrote:
sheikh wrote:
respo wrote:slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine

pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji

Ako zelis broj od Buba commerca ovlastenog VW dilera pa njih nazovi
nelogicno je da samo kazes da se placa retrovizor :D
ma smijesno je vise nego sto je nelogicno al eto :) :wink:
ne znam za buba komerc nikad cuo
govorim ti za asu konkretno za te ostale ne mogu govoriti

posteno :)
Decko koji je napisao post prije tvog je kupio u Asi vozilu :)
pa procitaj sta je napisao ;) :)
Brus Lee
Posts: 882
Joined: 01/10/2010 19:35

#73 Re: Rezervna guma???

Post by Brus Lee »

Blobi wrote:
erlman wrote:sta vam je vise ljudi, asa vas vara,

jos moras doplatit 100 KM za desni retrovizor i pepeljaru, raspitajte se malo.
Paket za pusace se u svakom autu posebno placa :). A to za retrovizor, uozbilji se :run: :run:
Ne, u Renaultu.
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#74 Re: Rezervna guma???

Post by Blobi »

respo wrote:ja ti kazem da je doplatio desni retrovizor
a ti misli sta hoces
normalno da tebi nece naplatiti retrovizor u passatu jer ionako dajes 50000+
koliko se sjecam nije bio taj sa zmigavcima u retrovizorima moguce da sam pogrijesio oko godina moze biti i vise od 2 godine
al sam siguran ovo sto govorim i nije bio u boji
ako ne vjerujes ne moras postnaucnik
Mozda je to onaj polo prije onog sa zmigavcima, kad si u standardnoj opremi dobijao asimetricni desni retrovizor. Dodatna oprema je identicni desni retrovizor. To je veoma moguce. Cesto vidjam prvu Oktaviju I, Golfa 4-u, Boru, itd, sa asimetricnim retrovizorima. O ovome smo vec jednom pricali na ovom forumu cini mi se :).
Last edited by Blobi on 09/11/2010 17:19, edited 2 times in total.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#75 Re: Rezervna guma???

Post by respo »

e to simetricni asimetricni ne znam
znam samo da je doplatio retrovizor
i znam da nista od onih zezancija prva pomoc spaga ona i sve ono sto ide nije imao u autu a ja dobio sve to jos u nekoj platnenoj torbi sve spakovano
Post Reply