I to samo uz Mazdu 6Qler wrote:To dodje samo uz Mazduta strelica
Rezervna guma???
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#51 Re: Rezervna guma???
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#52 Re: Rezervna guma???
I to samo za USA trzisteBlobi wrote:I to samo uz Mazdu 6Qler wrote:To dodje samo uz Mazduta strelica
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#53 Re: Rezervna guma???
AferimQler wrote:I to samo za USA trzisteBlobi wrote:I to samo uz Mazdu 6Qler wrote:To dodje samo uz Mazduta strelica
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#54 Re: Rezervna guma???
Zove se fatamorgana.Vragolan wrote:i posebno ako je dug pravac pa ona vrucina titra po asfaltu, ma znate ono ko isparavanje pa imas osjecaj ko da je voda ( a Boze ne moze mi naumpasti kako se to kaze), nejse, a vi iza slepera koji hocete da pretekneterespo wrote:a bas u podne na jakom suncu upaljena svjetla kod auta koji ti dolazi u susret puno znaci
posebno ako je sive boje
isto tako kad je ono tmurno fazoni
jer u tim uslovima auto bas i nije primjetno kao pod normalnim
ko je vozio tako zna o cemu pricam
i tad upaljena svijetla na vozilu koje vam ide u susret dolaze do izrazaja
- Jimmy_The_Saint
- Posts: 2435
- Joined: 09/01/2006 11:16
- Location: Koliba na Rogoju
- Contact:
#55 Re: Rezervna guma???
Nije tupko nego jara se zove. 
-
erlman
- Posts: 80
- Joined: 15/07/2010 13:34
- Location: Sarajevo
#56 Re: Rezervna guma???
sta vam je vise ljudi, asa vas vara,
jos moras doplatit 100 KM za desni retrovizor i pepeljaru, raspitajte se malo.
jos moras doplatit 100 KM za desni retrovizor i pepeljaru, raspitajte se malo.
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#57 Re: Rezervna guma???
Paket za pusace se u svakom autu posebno placaerlman wrote:sta vam je vise ljudi, asa vas vara,
jos moras doplatit 100 KM za desni retrovizor i pepeljaru, raspitajte se malo.
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#58 Re: Rezervna guma???
za pepeljaru niko ne doplacuje
a u asi provjereno naplacuju pepeljaru i desni retovizor
cudi me da i volan ne naplacuju dodatno
a u asi provjereno naplacuju pepeljaru i desni retovizor
cudi me da i volan ne naplacuju dodatno
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#59 Re: Rezervna guma???
u Volvu S60 paket za pušače džaba...
fakat se ne zajebavam...kakav ba desni retrovizor i naplaćivanje, pa toga nema od srednjeg vijeka...
fakat se ne zajebavam...kakav ba desni retrovizor i naplaćivanje, pa toga nema od srednjeg vijeka...
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#60 Re: Rezervna guma???
ja ti govorim ozbiljno
kod poznanika u polu doduse prije mozda 2 godine naplacena pepeljara i desni retrovizor
i za blobija paket za pusace i samo pepeljara su 2 razlicita pojma
kod poznanika u polu doduse prije mozda 2 godine naplacena pepeljara i desni retrovizor
i za blobija paket za pusace i samo pepeljara su 2 razlicita pojma
- Karabaja
- Posts: 2157
- Joined: 18/04/2004 16:12
- Location: Njemačka
#61 Re: Rezervna guma???
de ba respo ne lupaj
kakav crni retrovizor
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#62 Re: Rezervna guma???
crni ili u boji naplacen je
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#63 Re: Rezervna guma???
hahahahhaha
cuj retrovizor se placa?????
da to nisi cuo od jarana koji je cuo od drugog jarana
retrovizori u boji vozila se placaju,ali ne retrovizora
Zamisli Golfa bez retrovizora ahhahahahahahahahaha
uozbilji se
cuj retrovizor se placa?????
da to nisi cuo od jarana koji je cuo od drugog jarana
retrovizori u boji vozila se placaju,ali ne retrovizora
Zamisli Golfa bez retrovizora ahhahahahahahahahaha
uozbilji se
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#64 Re: Rezervna guma???
Bojim s e da nisi u pravurespo wrote:crni ili u boji naplacen je
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#65 Re: Rezervna guma???
ne nego direktno od covjeka koji je kupio tog pola
i retrovizor nije bio u boji auta
gledao pola svojim ocima i on to pominje
zamislio nezamislio tako je
a vjerovatno posto je vec retrovizor postavljen primoran si doplatiti to
i retrovizor nije bio u boji auta
gledao pola svojim ocima i on to pominje
zamislio nezamislio tako je
a vjerovatno posto je vec retrovizor postavljen primoran si doplatiti to
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#66 Re: Rezervna guma???
respo wrote:ne nego direktno od covjeka koji je kupio tog pola
i retrovizor nije bio u boji auta
gledao pola svojim ocima i on to pominje
zamislio nezamislio tako je
a vjerovatno posto je vec retrovizor postavljen primoran si doplatiti to
slobodno otidji na asa auto web stranici pa provjeri sta se placa
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#67 Re: Rezervna guma???
slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine
pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji
pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#68 Re: Rezervna guma???
respo wrote:slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine
pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji
Ako zelis broj od Buba commerca ovlastenog VW dilera pa njih nazovi
nelogicno je da samo kazes da se placa retrovizor
ma smijesno je vise nego sto je nelogicno al eto
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#69 Re: Rezervna guma???
Pa ja sam kupio novo auto u ASIrespo wrote:slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine
pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#70 Re: Rezervna guma???
ja ti kazem da je doplatio desni retrovizor
a ti misli sta hoces
normalno da tebi nece naplatiti retrovizor u passatu jer ionako dajes 50000+
koliko se sjecam nije bio taj sa zmigavcima u retrovizorima moguce da sam pogrijesio oko godina moze biti i vise od 2 godine
al sam siguran ovo sto govorim i nije bio u boji
ako ne vjerujes ne moras postnaucnik
a ti misli sta hoces
normalno da tebi nece naplatiti retrovizor u passatu jer ionako dajes 50000+
koliko se sjecam nije bio taj sa zmigavcima u retrovizorima moguce da sam pogrijesio oko godina moze biti i vise od 2 godine
al sam siguran ovo sto govorim i nije bio u boji
ako ne vjerujes ne moras postnaucnik
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#71 Re: Rezervna guma???
ne znam za buba komerc nikad cuosheikh wrote:respo wrote:slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine
pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji
Ako zelis broj od Buba commerca ovlastenog VW dilera pa njih nazovi
nelogicno je da samo kazes da se placa retrovizor![]()
ma smijesno je vise nego sto je nelogicno al eto![]()
govorim ti za asu konkretno za te ostale ne mogu govoriti
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#72 Re: Rezervna guma???
respo wrote:ne znam za buba komerc nikad cuosheikh wrote:respo wrote:slobodno pitaj kupce sta su doplatili prilikom kupovine
pusti ti stranice
tu ne vjerujem skoro nikome
na svakoj pise skoda pezo reno polo vec od 12000/15000/20000
a ti tu doplatis jos bar 2 hiljade ako hoces normalno auto
jedino vjerujem ako je neka akcija ili tako nesto pa ne doplatis konkretno ono sto je u akciji
Ako zelis broj od Buba commerca ovlastenog VW dilera pa njih nazovi
nelogicno je da samo kazes da se placa retrovizor![]()
ma smijesno je vise nego sto je nelogicno al eto![]()
govorim ti za asu konkretno za te ostale ne mogu govoriti
posteno
Decko koji je napisao post prije tvog je kupio u Asi vozilu
pa procitaj sta je napisao
-
Brus Lee
- Posts: 882
- Joined: 01/10/2010 19:35
#73 Re: Rezervna guma???
Ne, u Renaultu.Blobi wrote:Paket za pusace se u svakom autu posebno placaerlman wrote:sta vam je vise ljudi, asa vas vara,
jos moras doplatit 100 KM za desni retrovizor i pepeljaru, raspitajte se malo.. A to za retrovizor, uozbilji se
![]()
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#74 Re: Rezervna guma???
Mozda je to onaj polo prije onog sa zmigavcima, kad si u standardnoj opremi dobijao asimetricni desni retrovizor. Dodatna oprema je identicni desni retrovizor. To je veoma moguce. Cesto vidjam prvu Oktaviju I, Golfa 4-u, Boru, itd, sa asimetricnim retrovizorima. O ovome smo vec jednom pricali na ovom forumu cini mi serespo wrote:ja ti kazem da je doplatio desni retrovizor
a ti misli sta hoces
normalno da tebi nece naplatiti retrovizor u passatu jer ionako dajes 50000+
koliko se sjecam nije bio taj sa zmigavcima u retrovizorima moguce da sam pogrijesio oko godina moze biti i vise od 2 godine
al sam siguran ovo sto govorim i nije bio u boji
ako ne vjerujes ne moras postnaucnik
Last edited by Blobi on 09/11/2010 17:19, edited 2 times in total.
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#75 Re: Rezervna guma???
e to simetricni asimetricni ne znam
znam samo da je doplatio retrovizor
i znam da nista od onih zezancija prva pomoc spaga ona i sve ono sto ide nije imao u autu a ja dobio sve to jos u nekoj platnenoj torbi sve spakovano
znam samo da je doplatio retrovizor
i znam da nista od onih zezancija prva pomoc spaga ona i sve ono sto ide nije imao u autu a ja dobio sve to jos u nekoj platnenoj torbi sve spakovano
