"Terenci"

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Za sebe bi odabrao-la

Audi Q7
11
21%
Volvo XC90
14
26%
VW Touareg
3
6%
BMW X5
12
23%
Mercedes ML
13
25%
 
Total votes: 53

za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1137
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#51 Re: "Terenci"

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

U duhu naslova teme (sa navodnicima) i Honda je u igri. Zaista lijep "terenac"...
land
Posts: 143
Joined: 09/04/2008 11:45

#52 Re: "Terenci"

Post by land »

muz66 wrote:Meni Spyker ruzan do bola, izvini :D Porschea kod nas ima koliko hoces, od Turbo do GTS-a, Volva isto tako, o VW-u da ne pricam. Nazalost, X5 i ML voze uglavnom šalabajzeri, mada ima i pokoji gospodin ili gospodja, ona plavusa u crnom ML 320 CDI :D Evo mali prijedlog za sljedecu grupu kandidata :D
Image
Auto za mene
land
Posts: 143
Joined: 09/04/2008 11:45

#53 Re: "Terenci"

Post by land »

Evo i jedne nase stranice koje se bazira na terencima
od pijace polovnih pa nadalje ima pravo puno informacija
http://www.4x4centar.ba/index.php?optio ... e&Itemid=1
Macak U Cizmama
Posts: 289
Joined: 06/11/2009 09:32

#54 Re: "Terenci"

Post by Macak U Cizmama »

Ja vec 4 g. vozim ovo ; i jedinu gresku koju sam imao na 120 000km su dvije kazne za parkiranje.. ... :lol: ..Toyota je Toyota ...


[img]http://www.chriskraft.dk/Jobmappe/20.Mi ... el.jpg/img]
Post Reply