"Terenci"
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
za_sada_bez_dobrog_nicka
- Posts: 1137
- Joined: 28/09/2007 23:31
- Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو
#51 Re: "Terenci"
U duhu naslova teme (sa navodnicima) i Honda je u igri. Zaista lijep "terenac"...
-
land
- Posts: 143
- Joined: 09/04/2008 11:45
#52 Re: "Terenci"
Auto za menemuz66 wrote:Meni Spyker ruzan do bola, izviniPorschea kod nas ima koliko hoces, od Turbo do GTS-a, Volva isto tako, o VW-u da ne pricam. Nazalost, X5 i ML voze uglavnom šalabajzeri, mada ima i pokoji gospodin ili gospodja, ona plavusa u crnom ML 320 CDI
Evo mali prijedlog za sljedecu grupu kandidata
![]()
-
land
- Posts: 143
- Joined: 09/04/2008 11:45
#53 Re: "Terenci"
Evo i jedne nase stranice koje se bazira na terencima
od pijace polovnih pa nadalje ima pravo puno informacija
http://www.4x4centar.ba/index.php?optio ... e&Itemid=1
od pijace polovnih pa nadalje ima pravo puno informacija
http://www.4x4centar.ba/index.php?optio ... e&Itemid=1
-
Macak U Cizmama
- Posts: 289
- Joined: 06/11/2009 09:32
#54 Re: "Terenci"
Ja vec 4 g. vozim ovo ; i jedinu gresku koju sam imao na 120 000km su dvije kazne za parkiranje.. ...
..Toyota je Toyota ...
[img]http://www.chriskraft.dk/Jobmappe/20.Mi ... el.jpg/img]
[img]http://www.chriskraft.dk/Jobmappe/20.Mi ... el.jpg/img]

