Zato što je izmišljena Ivana predložena za dogradonačelnicu, a njen narativ ne priliči osobama koje se kandiduju na takve funkcije._BataZiv_0809 wrote: ↑11/03/2021 13:12A zasto je ime naroda u politickom fokusu u ovom trenutku?daddy-kool wrote: ↑11/03/2021 13:09
Ne vidim da su vakcine u vezi sa imenom naroda, ali se slažem da je trebalo po defaultu odjebat' Vučića i sve njegove prošle, sadašnje i buduće inicijative.
Zar to ne bi trebala biti fucking vakcina kao apsolutni prioritet svih prioriteta?
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
daddy-kool
- Posts: 12709
- Joined: 30/07/2012 12:45
- Location: muslimansko ostrvo
#49826 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#49827 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sjedište NS je na Palama a njega su nakon odlaska iz Zenice obratlatili da postane bot sa Pala.foxlife wrote: ↑11/03/2021 12:43Pa ovaj bato je tvoj zenicanin ne znam o kakvim palama pricasNivelacija wrote: ↑11/03/2021 12:41 To je bot sa Pala sta mu objasnjavas ko su Bosnjaci i koliko postoje.
Vidis da se ubi 2 dana da odbrani Maricku koja je rekla da su Bosnjaci izmisljen narod.
Pale bot
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#49828 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zato što je tema jedna diskutabilna izjava i stranka koja je stala iza nje._BataZiv_0809 wrote: ↑11/03/2021 13:12
A zasto je ime naroda u politickom fokusu u ovom trenutku?
Zar to ne bi trebala biti fucking vakcina kao apsolutni prioritet svih prioriteta?
Zašto nekome bacaš prašinu u oči?
Savim je legitimno na ovome topicu razgovarati o tome, a temu o respiratorima i vakcinama imaš drugdje.
Umjesto da se ponašaš u skladu sa moderaturom, ti nam poturaš svoja infantilna i glupa objašnjenja.
Ko tebi dade moderatorsku palicu, samo da mi je znati?
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#49829 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nisam znao da je titova ulica na palama al etoNivelacija wrote: ↑11/03/2021 13:15Sjedište NS je na Palama a njega su nakon odlaska iz Zenice obratlatili da postane bot sa Pala.foxlife wrote: ↑11/03/2021 12:43Pa ovaj bato je tvoj zenicanin ne znam o kakvim palama pricasNivelacija wrote: ↑11/03/2021 12:41 To je bot sa Pala sta mu objasnjavas ko su Bosnjaci i koliko postoje.
Vidis da se ubi 2 dana da odbrani Maricku koja je rekla da su Bosnjaci izmisljen narod.
Pale bot
Pa nije puno pogrijesila sa tim zavisno od konteksta
Doduse nisam gledao snimak da vidim u kom kontektu je to rekla pa ne bih da je ni branim ni napadam
Ja kao glasac ns se ne slazem da ona bude kandidovana jer smatram da ima dosta boljih prijedloga od nje al ako je kandiduju valjda znaju zasto bas ona
Mozda znaju nesto sto mi ne znamo vidjet cemo to
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83428
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#49830 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Izmisljenadaddy-kool wrote: ↑11/03/2021 13:15
Zato što je izmišljena Ivana predložena za dogradonačelnicu, a njen narativ ne priliči osobama koje se kandiduju na takve funkcije.
Sta je problem iskazati stav da njen narativ ne prilici funkciji dogradonacelnika i nastaviti raditi na sustinskim problemima ovog drustva?
Zasto se od svega napravio lov na vjestice i to se pokusava progurati kao prvorazredno politicko pitanje? Ne mislis li da se time nastoji skrenuti fokus sa gorucih problema?
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#49831 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Koja gomila gluposti. Nije ni čudo što nisi dobacio dalje od Jašara u muzičkom smislu._BataZiv_0809 wrote: ↑11/03/2021 13:23
Izmisljena![]()
Sta je problem iskazati stav da njen narativ ne prilici funkciji dogradonacelnika i nastaviti raditi na sustinskim problemima ovog drustva?
Zasto se od svega napravio lov na vjestice i to se pokusava progurati kao prvorazredno politicko pitanje? Ne mislis li da se time nastoji skrenuti fokus sa gorucih problema?
Svaki sat vremena ispadne po jedan tweet Marićke koji zvuči kao da ga je pisao ideološki klon Nikole Zirduma i ti u tome ne vidiš nikakav problem.
Sama generalizacija na temu djedova i ustaških uniformi je dovoljna da se povuće njena kandidatura.
Last edited by Škobo Habu on 11/03/2021 13:29, edited 1 time in total.
-
daddy-kool
- Posts: 12709
- Joined: 30/07/2012 12:45
- Location: muslimansko ostrvo
#49832 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zato što majstori politčkog spina znaju svoj zanat, ali ja je zaista ne bih volio gledati na toj poziciji nakon ovih izjava._BataZiv_0809 wrote: ↑11/03/2021 13:23Izmisljenadaddy-kool wrote: ↑11/03/2021 13:15
Zato što je izmišljena Ivana predložena za dogradonačelnicu, a njen narativ ne priliči osobama koje se kandiduju na takve funkcije.![]()
Sta je problem iskazati stav da njen narativ ne prilici funkciji dogradonacelnika i nastaviti raditi na sustinskim problemima ovog drustva?
Zasto se od svega napravio lov na vjestice i to se pokusava progurati kao prvorazredno politicko pitanje? Ne mislis li da se time nastoji skrenuti fokus sa gorucih problema?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#49833 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sva sreca pa postoji Konakovic koji ce nabiti nogom ublehu koja ne priznaje jedan narod koji cini 90 % Sarajeva.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#49834 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tebi mozda nije, ali je mnogim ljudima problem sto im djeci nije dozvoljeno izucavanje bosanskog jezika, bas zbog ovakvih negatora bosnjacke nacije i njihovog jezika._BataZiv_0809 wrote: ↑11/03/2021 13:23Izmisljenadaddy-kool wrote: ↑11/03/2021 13:15
Zato što je izmišljena Ivana predložena za dogradonačelnicu, a njen narativ ne priliči osobama koje se kandiduju na takve funkcije.![]()
Sta je problem iskazati stav da njen narativ ne prilici funkciji dogradonacelnika i nastaviti raditi na sustinskim problemima ovog drustva?
Zasto se od svega napravio lov na vjestice i to se pokusava progurati kao prvorazredno politicko pitanje? Ne mislis li da se time nastoji skrenuti fokus sa gorucih problema?
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49835 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
I opet fabrikovanje...
Izjednačava se Ivana Marić sa Dušankom Majkić.
Ali evo. Da "budemo otvoreni" prema toj budalaštini.
Kako to da je patriJotama Dušanka dobar i prihvatljiv, a Ivana loš i neprihvatljiv izbor?
Izjednačava se Ivana Marić sa Dušankom Majkić.
Ali evo. Da "budemo otvoreni" prema toj budalaštini.
Kako to da je patriJotama Dušanka dobar i prihvatljiv, a Ivana loš i neprihvatljiv izbor?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83428
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#49836 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sa ovim se slazem.daddy-kool wrote: ↑11/03/2021 13:28
Zato što majstori politčkog spina znaju svoj zanat, ali ja je zaista ne bih volio gledati na toj poziciji nakon ovih izjava.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#49837 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
jebla vas Ivana više da vas jebla...bezveze lik za bezvezne ikebana pozicije
jače je da je Vaša sranka metla šeficu Fortina kabineta, nekadašnju Tornjakovu novinarku, da nam nabavlja vakcine
jače je da je Vaša sranka metla šeficu Fortina kabineta, nekadašnju Tornjakovu novinarku, da nam nabavlja vakcine
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49838 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Mora da "gori" čim su se i doajeni forumske "svi su isti..." priče nadigli.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#49839 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
isto uhljebljavaju svoje i isto dijele samo svojimakluz franjo wrote: ↑11/03/2021 13:42 Mora da "gori" čim su se i doajeni forumske "svi su isti..." priče nadigli.
za nas "neušemljene" i jeste sjaši Kurta da uzjaše Murta
ako nije tako de mi objasni, ako boga znaš, za šta je ova Fortina mlada struĆnjak pa u komisiji za vakcine?
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#49840 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Providna je ovdašnja malograđanska ljevica, i problem je što se to, eto, potencira, jer bi sutra ta ista malograđanska ljevica nabila na nos Konakoviću Busuladžića, na isti način na koji SDA radi sa Marićkom ,da se kojim slučajem kandidovao za gradonačelnika.JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 14:10
isto uhljebljavaju svoje i isto dijele samo svojima
za nas "neušemljene" i jeste sjaši Kurta da uzjaše Murta
ako nije tako de mi objasni, ako boga znaš, za šta je ova Fortina mlada struĆnjak pa u komisiji za vakcine?
Ja, eto, smatram da bi imali pravo na nešto tako, isto što smatram da Marićka ima jeben "Zirdum" kompleks, samo što mi je dosta toga promaklo.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49841 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Jahhh... Svi su isti...JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 14:10isto uhljebljavaju svoje i isto dijele samo svojimakluz franjo wrote: ↑11/03/2021 13:42 Mora da "gori" čim su se i doajeni forumske "svi su isti..." priče nadigli.
za nas "neušemljene" i jeste sjaši Kurta da uzjaše Murta
ako nije tako de mi objasni, ako boga znaš, za šta je ova Fortina mlada struĆnjak pa u komisiji za vakcine?
A sada u vezi Komisije... Istu je formirala Vlada FBiH. A dotična je vjerovatno ispred Kabineta premijera KS Forte.kluz franjo wrote: ↑05/03/2021 15:00 Lista se nastavlja...
- Otvoreno laganje javnosti i propast zahtjeva za reviziju presude u Hagu
- Otimanje vlasti "sređivanjem" zastupnika i vijećnika
- "Odbrana" vlasti zloupotrebom ustavnih, zakonskih i parlamentarnih procedura
- Zloupotreba OSA-e u svrhu zastrašivanja i ucjene oponenata izvan i unutar stranke
- Brutalna privatizacija najveće zdravstvene ustanove u državi
- Manipulacija izbornim procesima prije izbora, za vrijeme glasanja, u brojanju glasova i poslije izbora
- Otvorena pljačka višemilionskih iznosa za "nabavku" hitne opreme za borbu protiv pandemije
- Stotine miliona akciza za puteve i NIJEDAN novoizgrađeni kilometar u funkciji
- Potpuni gubitak bilo kakve kredibilnosti na diplomatskom polju
- Stotine hiljada građana koji su napustili zemlju i potpuni kolaps upravljanja desetinama hiljada migranata koji ulaze/prolaze kroz BiH
- Katastrofalni rezultati u borbi protiv smrtonosnog virusa
- Potpuni gubitak suvereniteta u postupku nabavke vakcina
- itd, itd...
Hebiga, Kanton Sarajevo trenutno ima najkritičniju situaciju. U čemE je konkretno problem?
Predsjednik Ad hoc tijela bit će Davor Pehar, inače direktor Zavoda za javno zdravstvo FBiH.
Članovi tog tijela za nabavku vakcina su još Sanja Čustović (Ministarstvo zdravstva FBiH), Vesna Alagić (Ministarstvo zdravstva FBiH), Mirsad Kacila, (Odbor za zdravstvo Parlamenta FBiH), Sanja Škuletić-Malagić (šefica kabineta premijera KS), Alma Kadić (pomoćnica ministra za zdravstvenu zaštitu u KS), Blaško Topalović (Zavod za javno zdravstvo TK) i Svjetlana Grgić (specijalistica infektologije iz HNK)
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#49842 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
fakat ste bolesni likovikluz franjo wrote: ↑11/03/2021 14:20Jahhh... Svi su isti...JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 14:10isto uhljebljavaju svoje i isto dijele samo svojimakluz franjo wrote: ↑11/03/2021 13:42 Mora da "gori" čim su se i doajeni forumske "svi su isti..." priče nadigli.
za nas "neušemljene" i jeste sjaši Kurta da uzjaše Murta
ako nije tako de mi objasni, ako boga znaš, za šta je ova Fortina mlada struĆnjak pa u komisiji za vakcine?A sada u vezi Komisije... Istu je formirala Vlada FBiH. A dotična je vjerovatno ispred Kabineta premijera KS Forte.kluz franjo wrote: ↑05/03/2021 15:00 Lista se nastavlja...
- Otvoreno laganje javnosti i propast zahtjeva za reviziju presude u Hagu
- Otimanje vlasti "sređivanjem" zastupnika i vijećnika
- "Odbrana" vlasti zloupotrebom ustavnih, zakonskih i parlamentarnih procedura
- Zloupotreba OSA-e u svrhu zastrašivanja i ucjene oponenata izvan i unutar stranke
- Brutalna privatizacija najveće zdravstvene ustanove u državi
- Manipulacija izbornim procesima prije izbora, za vrijeme glasanja, u brojanju glasova i poslije izbora
- Otvorena pljačka višemilionskih iznosa za "nabavku" hitne opreme za borbu protiv pandemije
- Stotine miliona akciza za puteve i NIJEDAN novoizgrađeni kilometar u funkciji
- Potpuni gubitak bilo kakve kredibilnosti na diplomatskom polju
- Stotine hiljada građana koji su napustili zemlju i potpuni kolaps upravljanja desetinama hiljada migranata koji ulaze/prolaze kroz BiH
- Katastrofalni rezultati u borbi protiv smrtonosnog virusa
- Potpuni gubitak suvereniteta u postupku nabavke vakcina
- itd, itd...
Hebiga, Kanton Sarajevo trenutno ima najkritičniju situaciju. U čemE je konkretno problem?Predsjednik Ad hoc tijela bit će Davor Pehar, inače direktor Zavoda za javno zdravstvo FBiH.
Članovi tog tijela za nabavku vakcina su još Sanja Čustović (Ministarstvo zdravstva FBiH), Vesna Alagić (Ministarstvo zdravstva FBiH), Mirsad Kacila, (Odbor za zdravstvo Parlamenta FBiH), Sanja Škuletić-Malagić (šefica kabineta premijera KS), Alma Kadić (pomoćnica ministra za zdravstvenu zaštitu u KS), Blaško Topalović (Zavod za javno zdravstvo TK) i Svjetlana Grgić (specijalistica infektologije iz HNK)
na svaku kritiku postojeće vlasti odgovarate sa listom sranja vaših prethodnika
zbog tih stvari kojima se vi sada branite oni su prethodnici, a vi ćete biti zbog ovih što ih trenutno zbrajamo
HAUGH!
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49843 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 14:27fakat ste bolesni likovikluz franjo wrote: ↑11/03/2021 14:20Jahhh... Svi su isti...JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 14:10
isto uhljebljavaju svoje i isto dijele samo svojima
za nas "neušemljene" i jeste sjaši Kurta da uzjaše Murta
ako nije tako de mi objasni, ako boga znaš, za šta je ova Fortina mlada struĆnjak pa u komisiji za vakcine?A sada u vezi Komisije... Istu je formirala Vlada FBiH. A dotična je vjerovatno ispred Kabineta premijera KS Forte.kluz franjo wrote: ↑05/03/2021 15:00 Lista se nastavlja...
- Otvoreno laganje javnosti i propast zahtjeva za reviziju presude u Hagu
- Otimanje vlasti "sređivanjem" zastupnika i vijećnika
- "Odbrana" vlasti zloupotrebom ustavnih, zakonskih i parlamentarnih procedura
- Zloupotreba OSA-e u svrhu zastrašivanja i ucjene oponenata izvan i unutar stranke
- Brutalna privatizacija najveće zdravstvene ustanove u državi
- Manipulacija izbornim procesima prije izbora, za vrijeme glasanja, u brojanju glasova i poslije izbora
- Otvorena pljačka višemilionskih iznosa za "nabavku" hitne opreme za borbu protiv pandemije
- Stotine miliona akciza za puteve i NIJEDAN novoizgrađeni kilometar u funkciji
- Potpuni gubitak bilo kakve kredibilnosti na diplomatskom polju
- Stotine hiljada građana koji su napustili zemlju i potpuni kolaps upravljanja desetinama hiljada migranata koji ulaze/prolaze kroz BiH
- Katastrofalni rezultati u borbi protiv smrtonosnog virusa
- Potpuni gubitak suvereniteta u postupku nabavke vakcina
- itd, itd...
Hebiga, Kanton Sarajevo trenutno ima najkritičniju situaciju. U čemE je konkretno problem?Predsjednik Ad hoc tijela bit će Davor Pehar, inače direktor Zavoda za javno zdravstvo FBiH.
Članovi tog tijela za nabavku vakcina su još Sanja Čustović (Ministarstvo zdravstva FBiH), Vesna Alagić (Ministarstvo zdravstva FBiH), Mirsad Kacila, (Odbor za zdravstvo Parlamenta FBiH), Sanja Škuletić-Malagić (šefica kabineta premijera KS), Alma Kadić (pomoćnica ministra za zdravstvenu zaštitu u KS), Blaško Topalović (Zavod za javno zdravstvo TK) i Svjetlana Grgić (specijalistica infektologije iz HNK)![]()
na svaku kritiku postojeće vlasti odgovarate sa listom sranja vaših prethodnikata nismo u dječijem vrtiću da na svaku kritiku upirete prstom u ove prije vas
![]()
zbog tih stvari kojima se vi sada branite oni su prethodnici, a vi ćete biti zbog ovih što ih trenutno zbrajamo
HAUGH!
OnO smije bez ikakvog argumenta da me trpa u isti koš sa lažovima i sjecikesama, a ja ne smijem ni argumente da iznesem.
Odmah sam "bolesnik".
OnO "kritikuje" bez ijednog argumenta, a pojava svakog argumenta i činjenice je znak bolesti.
Stvarno VAM dobro negdje "gori" čim ovoliku histeriju pravite.
-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#49844 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Problem je u tome što "građanski" ideolozi, zapravo, rade nešto što samo kritičnu masu onih koji su povjerili glasove NS-u, a koji ,opet, zbog toga imaju pravo da traže odgovore, a ne da izigravaju ovce i klimaju potvrdno glavom na štura stranačka saopštenja, odvraća još dalje od iste, jer postaje prćija probrane elite koja smatra da je politika kakav jebeni sezonski pret a porte.JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 14:27
fakat ste bolesni likovi![]()
na svaku kritiku postojeće vlasti odgovarate sa listom sranja vaših prethodnikata nismo u dječijem vrtiću da na svaku kritiku upirete prstom u ove prije vas
![]()
zbog tih stvari kojima se vi sada branite oni su prethodnici, a vi ćete biti zbog ovih što ih trenutno zbrajamo
HAUGH!
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#49845 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Mjesec.Nivelacija wrote: ↑11/03/2021 13:15Sjedište NS je na Palama a njega su nakon odlaska iz Zenice obratlatili da postane bot sa Pala.foxlife wrote: ↑11/03/2021 12:43Pa ovaj bato je tvoj zenicanin ne znam o kakvim palama pricasNivelacija wrote: ↑11/03/2021 12:41 To je bot sa Pala sta mu objasnjavas ko su Bosnjaci i koliko postoje.
Vidis da se ubi 2 dana da odbrani Maricku koja je rekla da su Bosnjaci izmisljen narod.
Pale bot
Bice i duze ako nastavis sa spikom nakon povratka.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#49846 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vas dvojica malo.smirite...Škobo Habu wrote: ↑11/03/2021 12:55Po čemu su glupe?U kojem dijelu ne stoje?
Znaš li uopšte objasniti neke stvari kada je u pitanju etnogeneza jednog naroda?
Vidim da u predhodnom postu spominješ JMO? Ko je uopšte u K SHS bio za davanje nacionalnog prava muslimanima?
'Ajmo pametnjakoviću iz Zenice, kad si već počeo optuživati nekoga za glupe i infantilne teze...pucaj.
Je l' historijska činjenica da su jedino bosanski muslimani nosili vjersku odrednicu kao nacionalnu i znaš li još jedan narod u Jugoslaviji kao takav, forumska titoistička barabo od moderatora?
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#49847 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
pa druže Kluz šta da ti kažem kad si Rat i mir napisao, a samo nisi odgovorio na konkretno pitanje: Kako Sanja postade strućnjak za vakcine?kluz franjo wrote: ↑11/03/2021 14:36JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 14:27fakat ste bolesni likovikluz franjo wrote: ↑11/03/2021 14:20
Jahhh... Svi su isti...
A sada u vezi Komisije... Istu je formirala Vlada FBiH. A dotična je vjerovatno ispred Kabineta premijera KS Forte.
Hebiga, Kanton Sarajevo trenutno ima najkritičniju situaciju. U čemE je konkretno problem?
![]()
na svaku kritiku postojeće vlasti odgovarate sa listom sranja vaših prethodnikata nismo u dječijem vrtiću da na svaku kritiku upirete prstom u ove prije vas
![]()
zbog tih stvari kojima se vi sada branite oni su prethodnici, a vi ćete biti zbog ovih što ih trenutno zbrajamo
HAUGH!O hebote... gdje VAS štancaju, da mi je znati.
OnO smije bez ikakvog argumenta da me trpa u isti koš sa lažovima i sjecikesama, a ja ne smijem ni argumente da iznesem.
Odmah sam "bolesnik".
OnO "kritikuje" bez ijednog argumenta, a pojava svakog argumenta i činjenice je znak bolesti.
Stvarno VAM dobro negdje "gori" čim ovoliku histeriju pravite.
a bar si dovoljno dugo na forumu da znaš niko gore o SDA nije pisao od mene, pa mi nije jasno šta me smaraš traktatima o njima?
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49848 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Dugo smo na forumu, pa dobro znaš da sa mnom može i argumentovano, a može i drugačije (bolesnici, "vi", itd...) ako se insistira.JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 14:53 pa druže Kluz šta da ti kažem kad si Rat i mir napisao, a samo nisi odgovorio na konkretno pitanje: Kako Sanja postade strućnjak za vakcine?
a bar si dovoljno dugo na forumu da znaš niko gore o SDA nije pisao od mene, pa mi nije jasno šta me smaraš traktatima o njima?
Prvi dio (Rat i mir) se jasno i argumentovano referiše na tvoju omiljenu tezu "Svi su isti".
U drugom dijelu - možda ti je promaklo- sam iznio moje MIŠLJENJE da je dotična tamo ispred Forte.
Ili ako želiš kao STRUČNJAK ZA FORTIN KABINET.A sada u vezi Komisije... Istu je formirala Vlada FBiH. A dotična je vjerovatno ispred Kabineta premijera KS Forte.
Hebiga, Kanton Sarajevo trenutno ima najkritičniju situaciju. U čemE je konkretno problem?

- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#49849 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
pa svi su barem u Komisiju poslali zdravstvene radnike a Forto novinarku
znači, naš čovek-dobar čovek
zahvaljujem na promjenama koje ste unijeli u našu malu kasabu
znači, naš čovek-dobar čovek
zahvaljujem na promjenama koje ste unijeli u našu malu kasabu
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#49850 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Dvije, dvije je poslao.JoseMujica wrote: ↑11/03/2021 15:09 pa svi su barem u Komisiju poslali zdravstvene radnike a Forto novinarku
znači, naš čovek-dobar čovek
zahvaljujem na promjenama koje ste unijeli u našu malu kasabu![]()
Čitanje i znanje nije nikoga ubilo druže Mujica...
Kada bih ja sada bio taj "ideolog NS" kako me se ovdje "hvali", mogao bih sada tvrditi da je Federacija BiH prespavala godinu dana, dok ih Forto nije razbudio i poslao jednu da gleda vakcine, a drugu da gleda u novčanik...Alma Kadić (pomoćnica ministra za zdravstvenu zaštitu u KS)
Ali boli me neka stvar... Imao je priliku da delegira, on delegirao.
Rezultat: Navodno i naprasno se izgleda ipak mogu nabaviti vakcine.
EDIT: Nego šta ima kod tebe? Nadam se da si dobro. Meni neki kažu da sam malo hasta...
