Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#49751 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by N.N. »

Svakako da i jeste jedna obicna smrdulja.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#49752 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Tempo »

N.N. wrote: 10/03/2021 22:26 Svakako da i jeste jedna obicna smrdulja.
jes... tako kazu u centrali.
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#49753 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by N.N. »

Tempo wrote: 10/03/2021 22:29
N.N. wrote: 10/03/2021 22:26 Svakako da i jeste jedna obicna smrdulja.
jes... tako kazu u centrali.
Tako'e, smrdulja obicna i nakaradna.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#49754 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Tempo »

N.N. wrote: 10/03/2021 22:31
Tempo wrote: 10/03/2021 22:29
N.N. wrote: 10/03/2021 22:26 Svakako da i jeste jedna obicna smrdulja.
jes... tako kazu u centrali.
Tako'e, smrdulja obicna i nakaradna.
Vah Gog- Gledosam jenom pornic đe suse vako naostrili neki momci a gospodža isukala salgiju i iskarala hin kvalitetno skicalisu ko misevi ija mislim dace ovde isto bit. Poyy
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#49755 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by N.N. »

Joj opet on sa perverzijama...ahahahahan
User avatar
konektovan
Posts: 51408
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#49756 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

sandzokan wrote: 10/03/2021 21:45
Škobo Habu wrote: 10/03/2021 07:10
NS me je totalno razočarala kao glasača.

Politika diskontinuiteta od Mostara preko Sarajeva do Tuzle. U Mostaru ne želiš izdati birače, što i razumijem, dok u Tuzli ulaziš u vlast sa "naboljim gradonačelikom u BiH" za kojeg je Zenica, infrastrukturno, Bern, i klasičnim hapcem koji je diplomirao na prestižnoj SDA akademiji za prodaju magle, ne vodeći se interesima vlastitih birača.

Sve u svemu - totalno mršavo.

I da, Peđa se neće vraćati na ovaj forum. One je ovakve "dječije bolesti" već odavno prevazišao. Agitiranje po forumima je stvar prošlosti. Sad je veći level. Televizijski intervjui i štura copy/paste saopštenja po FB-u.
Šteta bi velika bila ako se i NS pokaže kao šupljatorska stranka uhljeba, foteljaša i "elitista". Glasače koje ova stranka okuplja bi teško bilo ponovo motivisati da izađu na izbore, nisu to "selam-alejk" glasači pa ih potrpaš u auto i vozi na glasanje. Ako se NS pokaže kao prevara demokratija u BiH bi, zaista, puno izgubila. Zbog toga navijam da se dozovu pameti, još nije kasno.
Hajmo iskreni da budemo, pa oni su vec dobrim dijelom uhljebi, foteljasi, elitisti...samo sa manje iskustva..
User avatar
konektovan
Posts: 51408
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#49757 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

Kejn wrote: 10/03/2021 21:03 Sanja Vlaisavljevic je Hazreti Hatidza za ovu.

Sanja vrati se sve ti je oprosteno
:lol: :thumbup:
george_constanza
Posts: 10
Joined: 09/03/2021 17:24

#49758 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by george_constanza »

Ne znam šta ste se dovezali Ivane, pa i Alija Živković je prvi put čuo za pojam Bošnjak 91', Tunjo i Zulfikarpašić mu morali pojašnjavat. On se više bavio Palestinom i arapskim svijetom, Bošnje su mu služile samo za podkusurivanje, javno govorio na skupovima da mu Clinton nudi 5000 srebreničana i to razmatrao za ozbiljno. I treba ga ismijavat, što je moguće više. Iako je ovde Bakira ismijavala, ali teško je to SDA-ovcama objasnit.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#49759 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandzokan »

konektovan wrote: 10/03/2021 22:42
Hajmo iskreni da budemo, pa oni su vec dobrim dijelom uhljebi, foteljasi, elitisti...samo sa manje iskustva..
Za balkanske/bosanske prilike su zlatni, još uvijek.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#49760 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aldinjo »

Škobo Habu wrote: 10/03/2021 11:44
skoronikako wrote: 10/03/2021 11:35
Valjda bih ja iz Zenice trebao imati neki kontakt sa takvima, a ponavljam da fakat nisam cuo takvu pricu.

I opet kad sve saberes, to je preslab utjecaj na opcu sliku.

Ako je neko musliman, pa prakticira i zivi vjeru, njemu po nacelima vjere mora biti "preci" musliman. To nema nikakve veze sa SDA.

Ima ovdje i jedna bitna stvar, komsija katolik ili pravoslavac u Zenici i "slican" u Zepcu (Sirokom Brijegu) ili na Palama, nije bas isti. Tako da, preci mi je svako od onih koji su pokusali unistiti moju drzavu i ubijati sve one koji ne misle kao oni.
Ja dok nisam doš'o u Zenicu '98. godine nisam ni znao za vehabije. U Zenici sam im'o "čast" da se upoznam sa takvim.
A gdje si to ti živio do '98. pa nisi znao za "vehabije" ili selefije? U jednoj rečenici ljude zoveš "vehabijama" a u drugoj selefijama.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#49761 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Tempo »

sandzokan wrote: 10/03/2021 23:17
konektovan wrote: 10/03/2021 22:42
Hajmo iskreni da budemo, pa oni su vec dobrim dijelom uhljebi, foteljasi, elitisti...samo sa manje iskustva..
Za balkanske/bosanske prilike su zlatni, još uvijek.
zlatni i prezlatni da ne mogu biti zlatniji. zato jos jednom, ivanu za clana predsjednistva, u inat nacionalistima, covicu i komsicu u prkos.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#49762 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Tempo »

aldinjo wrote: 10/03/2021 23:23
Škobo Habu wrote: 10/03/2021 11:44
skoronikako wrote: 10/03/2021 11:35
Valjda bih ja iz Zenice trebao imati neki kontakt sa takvima, a ponavljam da fakat nisam cuo takvu pricu.

I opet kad sve saberes, to je preslab utjecaj na opcu sliku.

Ako je neko musliman, pa prakticira i zivi vjeru, njemu po nacelima vjere mora biti "preci" musliman. To nema nikakve veze sa SDA.

Ima ovdje i jedna bitna stvar, komsija katolik ili pravoslavac u Zenici i "slican" u Zepcu (Sirokom Brijegu) ili na Palama, nije bas isti. Tako da, preci mi je svako od onih koji su pokusali unistiti moju drzavu i ubijati sve one koji ne misle kao oni.
Ja dok nisam doš'o u Zenicu '98. godine nisam ni znao za vehabije. U Zenici sam im'o "čast" da se upoznam sa takvim.
A gdje si to ti živio do '98. pa nisi znao za "vehabije" ili selefije? U jednoj rečenici ljude zoveš "vehabijama" a u drugoj selefijama.
ne vjerujem da je poplava izbacila boska u zenicu. on to samo folira.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#49763 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

george_constanza wrote: 10/03/2021 23:06 Ne znam šta ste se dovezali Ivane, pa i Alija Živković je prvi put čuo za pojam Bošnjak 91', Tunjo i Zulfikarpašić mu morali pojašnjavat. On se više bavio Palestinom i arapskim svijetom, Bošnje su mu služile samo za podkusurivanje, javno govorio na skupovima da mu Clinton nudi 5000 srebreničana i to razmatrao za ozbiljno. I treba ga ismijavat, što je moguće više. Iako je ovde Bakira ismijavala, ali teško je to SDA-ovcama objasnit.
I ne samo Živković, za Bošnjake muslimane, mnogi današnji Bošnjaci nisu znali do godinu-dvije pred rat, dok Tunjo i Adil nisu objasnili neukom narodu. Izuzev onih u Kiseljaku, gdje Bošnjaci žive već dugo dugo vremena. Znao sam Zorinka, bio direktor banke, divan čovjek.
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#49764 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by desni »

Ivaninu nezvaničnu kandidaturu ispred Naše stranke za dogradonačelnicu podržao i SDP. Još NiP i to je to.

Image

Kaže Nermin NikšiČ: "Ja vrlo dobro znam Ivanu MariČ. Vrlo dobro znam da Ivana MariČ nije optereČena tim stvarima, nacionalnom pripadnošČu bilo koga, da je to žena koja voli Bosnu i Hercegovinu. Iako je ta izjava koja je bila...više bi se mogla tretirati kao pokušaj dopadanja....prilikom, ovaj izlaganja na tom skupu".

Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#49765 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

Zamisli Sarajlijama koji su 90 % Bosnjaci dogradonačelnik neko ko ih ne priznaje kao Bosnjake haha.

Ali zaboravili ste na Konakovica hehe.

Mislim svi su zaboravili jer je svjestan unistenja cetvorke pa ga u javnosti nema 10 dana ali on nikada to Nece podrzati. Hehe
User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#49766 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by video »

Pa ovim prijedlogom mogu samo ici na rusenje NIP-a na narednim izborima.
Svog koalicionog partnera.

Zelenim termitima se ovo jaaaaako dopada :thumbup:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49767 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Tempo wrote: 10/03/2021 22:09 ivana ovo sigurno cita, pa da joj kazem da je najveci smrad ako se ne kandiduje za zamjenika gradonacelnika sarajeva, a na opstim izborima za clana predsjednistva. u inat svima.
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#49768 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Tempo »

Hank Paldum wrote: 11/03/2021 00:21
Tempo wrote: 10/03/2021 22:09 ivana ovo sigurno cita, pa da joj kazem da je najveci smrad ako se ne kandiduje za zamjenika gradonacelnika sarajeva, a na opstim izborima za clana predsjednistva. u inat svima.
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.
normalno, ti koji se udaraju u busacka prsa, nece glasati za ivanu. oni glasaju zna se za koga. za ivanu cu glasati ja, i vidjeces ako se kandiduje, jos 250 hiljada ovakvih kao ja.
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#49769 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by desni »

OoooBaaavještajne strukture povezane sa SDA :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49770 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Tempo wrote: 11/03/2021 00:23
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 00:21
Tempo wrote: 10/03/2021 22:09 ivana ovo sigurno cita, pa da joj kazem da je najveci smrad ako se ne kandiduje za zamjenika gradonacelnika sarajeva, a na opstim izborima za clana predsjednistva. u inat svima.
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.
Osim kada kaže Peđa da je Srbin a Boška o ugroženosti Hrvata. Tu ti priču možeš kod još ono malo Bošnjaka tušiti koji još vjeruju u tu plaćeničku ublehašku stranku
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#49771 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

Tempo wrote: 11/03/2021 00:23
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 00:21
Tempo wrote: 10/03/2021 22:09 ivana ovo sigurno cita, pa da joj kazem da je najveci smrad ako se ne kandiduje za zamjenika gradonacelnika sarajeva, a na opstim izborima za clana predsjednistva. u inat svima.
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.
normalno, ti koji se udaraju u busacka prsa, nece glasati za ivanu. oni glasaju zna se za koga. za ivanu cu glasati ja, i vidjeces ako se kandiduje, jos 250 hiljada ovakvih kao ja.
Mirade kad ce Disneyland?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#49772 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Tempo »

Hank Paldum wrote: 11/03/2021 00:26
Tempo wrote: 11/03/2021 00:23
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 00:21
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.
Osim kada kaže Peđa da je Srbin a Boška o ugroženosti Hrvata. Tu ti priču možeš kod još ono malo Bošnjaka tušiti koji još vjeruju u tu plaćeničku ublehašku stranku
ma dobro, jebo tu botovsku retoriku, taj rjecnik i taj nivo komunikacije. to ti tako po selu. cobani se pale na to.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#49773 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Tempo »

Nivelacija wrote: 11/03/2021 00:27
Tempo wrote: 11/03/2021 00:23
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 00:21
Tako je, u inat bošnjama za koje su rekli da su izmišljeno ime do sa pobjede bošnjačkim glasovima.
Ko su oni da se bune? To su sigurno sve botovi
nacija je konstrukt i apstrakcija. to ne postoji van tih okvira.
normalno, ti koji se udaraju u busacka prsa, nece glasati za ivanu. oni glasaju zna se za koga. za ivanu cu glasati ja, i vidjeces ako se kandiduje, jos 250 hiljada ovakvih kao ja.
Mirade kad ce Disneyland?
za tebe ima Lipa i Bira, pa biraj.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#49774 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

Kada ti odeš na Pale ili Sokolac odmah cu i ja.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#49775 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Tempo »

Nivelacija wrote: 11/03/2021 00:33 Kada ti odeš na Pale ili Sokolac odmah cu i ja.
sta cu ja na palama? ja sam covjek zenicanin, nisam seljak.
Locked