Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#49476 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tutku »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 15:41
tutku wrote: 08/03/2021 13:39ozbiljno nepoznavanje političke situacije u bih. hajde mi reci koliko je to NS imala glasova u vecim BH gradovima, a to su pored Sarajeva: Banja Luka, Tuzla, Zenica, Bijeljina i Mostar? Koliko je tih "što im se gadi nacija i vjera" (kakva konstatacija jebote), koliko "ljudi liberalih shvatanja", rokera i metalaca?
Na proslim opstim izborima 48 401 gradjanin.
van sarajeva? ni 50% toga, da ne kazem ni 30%. eto toliko je relevantna NS za politicku zbilju BiH, a nazalost nece biti ni toliko nakon ivane maric i slicnih blamaza u zadnjih samo godinu dana.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49477 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

nastavnik fizickog wrote: 08/03/2021 15:59
Kikibombona wrote: 08/03/2021 15:41
tutku wrote: 08/03/2021 13:39ozbiljno nepoznavanje političke situacije u bih. hajde mi reci koliko je to NS imala glasova u vecim BH gradovima, a to su pored Sarajeva: Banja Luka, Tuzla, Zenica, Bijeljina i Mostar? Koliko je tih "što im se gadi nacija i vjera" (kakva konstatacija jebote), koliko "ljudi liberalih shvatanja", rokera i metalaca?
Na proslim opstim izborima 48 401 gradjanin.
moj komsija redzo inace fanaticni cetvorkas mi danas rece da je cetvorka totalna koinfuzija posle koje ce nam trebati dobra infuzija :izet:
Cu' to?

A moj komsija Hame, veliki stovalac grupe Pink Floyd, deklarisani ateista i liberal, ka'e sljedece: od sada, tako mi Allaha, glasam samo za SDA, oca i majku vjernika, Bakira i Sebiju. Izlaganje je zavrsio sa tekbirima.

SDA ce pomest izbore. :bih: :thumbup:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#49478 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 15:55
kluz franjo wrote: 08/03/2021 14:07 Opet lažeš. Ali to više ne iznenađuje.
Nije uživanje biti u komunikaciji sa potkapacitiranim SDA-ovcima, patološkim lažovima i neostvarenim šovinistima.
Verbalne palikuće poput tebe su za brigu, a ne za uživanje.

Tako da ne znam čemu se nadaš kada NS ili neka druga stranka postane manje ili više politički relevantna.
Ti ćeš i dalje biti taj isti.
Tipicni NS placenik.... Kao i uvjek, uvrede na racun sagovornika, bez ikakvih argumenata vezanih za temu.
Stvarno fascinira ova skoro pa serijska proizvodnja...

Moraš pratiti radnju. Riječ OPET uvijek sugeriše da su neki argumenti i konstatacije već razmjenjeni.

Isto tako da kada tebi sada napišem da OPET ponavljaš istu grešku ponosnim pokazivanjem kompletne raskoši svog intelekta, onda je jasno da sam ti već ranije predočio moj argumentovani stav o tebi i tvojoj pameti.
Ali slobodno ti navrati i priupitaj. Nije mi mrsko da ponovim.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49479 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

tutku wrote: 08/03/2021 16:12van sarajeva? ni 50% toga, da ne kazem ni 30%. eto toliko je relevantna NS za politicku zbilju BiH, a nazalost nece biti ni toliko nakon ivane maric i slicnih blamaza u zadnjih samo godinu dana.
Nasa stranka, ili neka druga opcija slicnog profila, ce rasti paralelno sa razvojem drustva.

Nikad nijedan seljak nece glasati za NS, jer su to ljudi izrazito konzervativnih uvjerenja. Slicno je u Americi ili Evropi. Pa svaka jebena seljacina, vjerski fanatik, ekstremista, glasa za Trampa. :idea: :idea:

NS ima najvecu podrsku u Sarajevu zato sto tu ima najvise urbanog i modernog naroda.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#49480 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

sHo bi reknuo jedan vrli pesnik, sidjimo u gradove da pobijemo gadove...
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49481 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kluz franjo wrote: 08/03/2021 16:16
Stvarno fascinira ova skoro pa serijska proizvodnja...

Moraš pratiti radnju. Riječ OPET uvijek sugeriše da su neki argumenti i konstatacije već razmjenjeni.

Isto tako da kada tebi sada napišem da OPET ponavljaš istu grešku ponosnim pokazivanjem kompletne raskoši svog intelekta, onda je jasno da sam ti već ranije predočio moj argumentovani stav o tebi i tvojoj pameti.
Ali slobodno ti navrati i priupitaj. Nije mi mrsko da ponovim.
Za pocetak, preporucio bi ti da se smiris.

Zasto imas potrebu za vrijedjanjem ljudi? Kakve su to frustracije u pitanju?
Uostalom, nije bitan razlog. Malo vise samokontrole ti nebi bilo na odmet.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#49482 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 16:18
tutku wrote: 08/03/2021 16:12van sarajeva? ni 50% toga, da ne kazem ni 30%. eto toliko je relevantna NS za politicku zbilju BiH, a nazalost nece biti ni toliko nakon ivane maric i slicnih blamaza u zadnjih samo godinu dana.
Nasa stranka, ili neka druga opcija slicnog profila, ce rasti paralelno sa razvojem drustva.

Nikad nijedan seljak nece glasati za NS, jer su to ljudi izrazito konzervativnih uvjerenja. Slicno je u Americi ili Evropi. Pa svaka jebena seljacina, vjerski fanatik, ekstremista, glasa za Trampa. :idea: :idea:

NS ima najvecu podrsku u Sarajevu zato sto tu ima najvise urbanog i modernog naroda.
A u mp3 ..
Trebaju probat u Parisu ili Londonu mozda Peckham :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#49483 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

po ko zna koji put kojevic ne gleda svoj snobovski kadar zapravo ih ne legitimise, za NS je porazavajuce da ovakav sovinist ko ova doticna im prodje ispod radara i zabije im ga s guza...
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49484 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Moderno i urbano kao Ivana.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#49485 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 16:21
kluz franjo wrote: 08/03/2021 16:16
Stvarno fascinira ova skoro pa serijska proizvodnja...

Moraš pratiti radnju. Riječ OPET uvijek sugeriše da su neki argumenti i konstatacije već razmjenjeni.

Isto tako da kada tebi sada napišem da OPET ponavljaš istu grešku ponosnim pokazivanjem kompletne raskoši svog intelekta, onda je jasno da sam ti već ranije predočio moj argumentovani stav o tebi i tvojoj pameti.
Ali slobodno ti navrati i priupitaj. Nije mi mrsko da ponovim.
Za pocetak, preporucio bi ti da se smiris.

Zasto imas potrebu za vrijedjanjem ljudi? Kakve su to frustracije u pitanju?
Uostalom, nije bitan razlog. Malo vise samokontrole ti nebi bilo na odmet.
Halo genijalac...
Pa ti se iz čista (ne)mira kačiš na moje postove i karakterišeš me plaćenikom. Niti sam te zvao, a niti (ne daj Bože) pitao za mišljenje.
Ja ti samo - vrlo mirno - odgovaram na tvoje nekontrolisane prozivke.
Odluči se, saberi se.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17498
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#49486 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

pici wrote: 08/03/2021 16:26 po ko zna koji put kojevic ne gleda svoj snobovski kadar zapravo ih ne legitimise, za NS je porazavajuce da ovakav sovinist ko ova doticna im prodje ispod radara i zabije im ga s guza...



To se kaže "uša sazad"
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49487 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 16:18
tutku wrote: 08/03/2021 16:12van sarajeva? ni 50% toga, da ne kazem ni 30%. eto toliko je relevantna NS za politicku zbilju BiH, a nazalost nece biti ni toliko nakon ivane maric i slicnih blamaza u zadnjih samo godinu dana.
Nasa stranka, ili neka druga opcija slicnog profila, ce rasti paralelno sa razvojem drustva.

Nikad nijedan seljak nece glasati za NS, jer su to ljudi izrazito konzervativnih uvjerenja. Slicno je u Americi ili Evropi. Pa svaka jebena seljacina, vjerski fanatik, ekstremista, glasa za Trampa. :idea: :idea:

NS ima najvecu podrsku u Sarajevu zato sto tu ima najvise urbanog i modernog naroda.
Pricas o liberalnim strankama, medjutim NS nije libelarna stranka.

NS se predstvlja kao liberalna ali ona to nije.

NS je stranka, koja podrzava i suruje sa rusiteljima ove drzave (Mostar.) Stranka ciji clanovi govore da borba ARBiH nije bila cista.
NS je stranka koja ima kadrove koje Bosnjake ne smatraju nacijom, kao sto ni priznaju bosanski jezik.

Da ne nabrajamo vise.

Liberalna stranka, takve stvari nikad nebi mogla dopustiti.
Biti proLGBT ne znaci biti liberalan. Treba mnogo vise od toga.

Osim toga, u mnogim drzavama konzervativne stranke okupljaju kremu drustva.
Lijevicarske stranke, znaci lijevo od Socijaldemokrata, vecinom okuplja uhljebe, koji bi sve na racun drzave, a nikako intelektualnu elitu.
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#49488 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tutku »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 16:21
kluz franjo wrote: 08/03/2021 16:16
Stvarno fascinira ova skoro pa serijska proizvodnja...

Moraš pratiti radnju. Riječ OPET uvijek sugeriše da su neki argumenti i konstatacije već razmjenjeni.

Isto tako da kada tebi sada napišem da OPET ponavljaš istu grešku ponosnim pokazivanjem kompletne raskoši svog intelekta, onda je jasno da sam ti već ranije predočio moj argumentovani stav o tebi i tvojoj pameti.
Ali slobodno ti navrati i priupitaj. Nije mi mrsko da ponovim.
Za pocetak, preporucio bi ti da se smiris.

Zasto imas potrebu za vrijedjanjem ljudi? Kakve su to frustracije u pitanju?
Uostalom, nije bitan razlog. Malo vise samokontrole ti nebi bilo na odmet.
teško ćeš mu to objasniti, više ljudi pokušalo na ovom forumu i topicu.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49489 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

bunk wrote: 08/03/2021 16:22
Kikibombona wrote: 08/03/2021 16:18
tutku wrote: 08/03/2021 16:12van sarajeva? ni 50% toga, da ne kazem ni 30%. eto toliko je relevantna NS za politicku zbilju BiH, a nazalost nece biti ni toliko nakon ivane maric i slicnih blamaza u zadnjih samo godinu dana.
Nasa stranka, ili neka druga opcija slicnog profila, ce rasti paralelno sa razvojem drustva.

Nikad nijedan seljak nece glasati za NS, jer su to ljudi izrazito konzervativnih uvjerenja. Slicno je u Americi ili Evropi. Pa svaka jebena seljacina, vjerski fanatik, ekstremista, glasa za Trampa. :idea: :idea:

NS ima najvecu podrsku u Sarajevu zato sto tu ima najvise urbanog i modernog naroda.
A u mp3 ..
Trebaju probat u Parisu ili Londonu mozda Peckham :lol: :lol:
Pa vidi, Nasa stranka je od svih stranaka u BiH ideološki najbliza Parizu i Londonu.

SDA je, sa druge strane, bliza nekom azijskom gradu nego zapadnoevropskom, ideloski i civilizacijski gledano.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#49490 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

Hvala Anici Baraliji i Ivani Maric dajte jos takvih
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#49491 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Evo još padobranaca... :lol:
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#49492 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tutku »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 16:18
tutku wrote: 08/03/2021 16:12van sarajeva? ni 50% toga, da ne kazem ni 30%. eto toliko je relevantna NS za politicku zbilju BiH, a nazalost nece biti ni toliko nakon ivane maric i slicnih blamaza u zadnjih samo godinu dana.
Nasa stranka, ili neka druga opcija slicnog profila, ce rasti paralelno sa razvojem drustva.

Nikad nijedan seljak nece glasati za NS, jer su to ljudi izrazito konzervativnih uvjerenja. Slicno je u Americi ili Evropi. Pa svaka jebena seljacina, vjerski fanatik, ekstremista, glasa za Trampa. :idea: :idea:

NS ima najvecu podrsku u Sarajevu zato sto tu ima najvise urbanog i modernog naroda.
iskreno bez želje da budem bezobrazan, imam osjećaj da vrlo površno promatraš stvari a donosiš tvrde stavove. taj narativ seljaci ne glasaju za NS je upravo ono zašto NS treba da se raspadne, naravno ukoliko je to i njihov narativ, a ja vjerujem da ipak nije. ns ima najveću podršku u sarajevu između ostalog jer je to najveći urbani centar, a kakva je to politika koja se ograničila na dva naselja u jednom gradu jedne zemlje?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49493 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 16:29Pricas o liberalnim strankama, medjutim NS nije libelarna stranka.

NS se predstvlja kao liberalna ali ona to nije.

NS je stranka, koja podrzava i suruje sa rusiteljima ove drzave (Mostar.) Stranka ciji clanovi govore da borba ARBiH nije bila cista.
NS je stranka koja ima kadrove koje Bosnjake ne smatraju nacijom, kao sto ni priznaju bosanski jezik.

Da ne nabrajamo vise.

Liberalna stranka, takve stvari nikad nebi mogla dopustiti.
Biti proLGBT ne znaci biti liberalan. Treba mnogo vise od toga.

Osim toga, u mnogim drzavama konzervativne stranke okupljaju kremu drustva.
Lijevicarske stranke, znaci lijevo od Socijaldemokrata, vecinom okuplja uhljebe, koji bi sve na racun drzave, a nikako intelektualnu elitu.
Imas li dokaz da je NS digla ruku za rusitelje BiH? Dakle, lazes.

Imas li dokaz da je NS govorila protiv ABiH, daj mi to saopstenje? Opet lazes.

Koji kadrovi NS ne smatraju Bosnjake nacijom i koji negiraju bosanski jezik? Opet lazes.

Kod nacionalista je sve laz. Ali sve.

...

Koja stranka u BiH je liberalnija od Nase stranke :?: Molim odgovor.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49494 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

tutku wrote: 08/03/2021 16:32iskreno bez želje da budem bezobrazan, imam osjećaj da vrlo površno promatraš stvari a donosiš tvrde stavove. taj narativ seljaci ne glasaju za NS je upravo ono zašto NS treba da se raspadne, naravno ukoliko je to i njihov narativ, a ja vjerujem da ipak nije. ns ima najveću podršku u sarajevu između ostalog jer je to najveći urbani centar, a kakva je to politika koja se ograničila na dva naselja u jednom gradu jedne zemlje?
Ja iznosim svoj stav, a nisam clan NS. Istina, glasam za njih kao najmanje zlo u BH politickoj zabokrecini.

...

Za NS ne glasaju seljaci, to je cinjenica. Pogledaj rezultate na CIK stranici, vidjet ces da u selima imaju 0 glasova. U zenickim selima, a to sam provjerio, imaju 0 glasova. To je jednostavno tako.

I to nije slucaj samo kod nas. U naprednoj Americi i Evropi njihovi seljaci ne glasaju za liberalne opcije. Mahom glasaju za konzervativne vjernike. Pogledaj rezultate glasanja u Americi, Tramp uvjerljivo pobjedjuje u seoskim, ruralnim sredinama. Ovo su jarane notorne cinjenice koje lako mozes provjeriti.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49495 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 16:35
zlajaBHF wrote: 08/03/2021 16:29Pricas o liberalnim strankama, medjutim NS nije libelarna stranka.

NS se predstvlja kao liberalna ali ona to nije.

NS je stranka, koja podrzava i suruje sa rusiteljima ove drzave (Mostar.) Stranka ciji clanovi govore da borba ARBiH nije bila cista.
NS je stranka koja ima kadrove koje Bosnjake ne smatraju nacijom, kao sto ni priznaju bosanski jezik.

Da ne nabrajamo vise.

Liberalna stranka, takve stvari nikad nebi mogla dopustiti.
Biti proLGBT ne znaci biti liberalan. Treba mnogo vise od toga.

Osim toga, u mnogim drzavama konzervativne stranke okupljaju kremu drustva.
Lijevicarske stranke, znaci lijevo od Socijaldemokrata, vecinom okuplja uhljebe, koji bi sve na racun drzave, a nikako intelektualnu elitu.
Imas li dokaz da je NS digla ruku za rusitelje BiH? Dakle, lazes.

Imas li dokaz da je NS govorila protiv ABiH, daj mi to saopstenje? Opet lazes.

Koji kadrovi NS ne smatraju Bosnjake nacijom i koji negiraju bosanski jezik? Opet lazes.

Kod nacionalista je sve laz. Ali sve.

...

Koja stranka u BiH je liberalnija od Nase stranke :?: Molim odgovor.
NS je nedizuci ruku za probosanskog kandidata, indirektno podrzala HDZ u Mostaru. Isti onaj koji od 1993 pokusava od Mostara napraviti glavni grad HZHB.

Dokaz da je NS govorila protiv ARBiH imam. Intervju Irme Baralije, na radiju, kada je rekla da trebamo prestati misliti da je nasa (probosanska) borba bila cista. Osim te izjave, imamo i cinjenicu da je Irmi problem, to sto je Lovac bio ucesnik rata, i zato nije zeljela saradnju sa njegovom strankom. Ne znam kakvi ti jos dokazi trebaju. Znaci, laz posrtoji samo u tvojoj glavi, ja nisam taj koji laze.

Koji kadrovi ne smatraju Bosnjake nacijom? Ivana Maric
Treba li ici dalje?

Koja je stranka liberalnija od Nase stranke?
Nasa stranka nije liberalna.

Liberalna stranka se bori za bravo vehabija koliko i LGBT.
Znaci, ne boriti se samo za one koji su kao i ti, nego i za one druge....Znam da to tesko prolazi u mentalitetu koji je bogat primitivizmom i sebicnosti.
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#49496 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mirsek »

Bloo wrote: 08/03/2021 15:08 Jarane, nema potrebe za tom velicinom fonta...
Ofarbao u plavo, boldirao ili povecao font, da mu naglasim sta ga pitam a sto nikako da jasno odgovori..
User avatar
konektovan
Posts: 51426
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#49497 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

Ma ovo je SDA podvalila Ivanu Nasoj stranci, garant...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#49498 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 16:30
bunk wrote: 08/03/2021 16:22
Kikibombona wrote: 08/03/2021 16:18

Nasa stranka, ili neka druga opcija slicnog profila, ce rasti paralelno sa razvojem drustva.

Nikad nijedan seljak nece glasati za NS, jer su to ljudi izrazito konzervativnih uvjerenja. Slicno je u Americi ili Evropi. Pa svaka jebena seljacina, vjerski fanatik, ekstremista, glasa za Trampa. :idea: :idea:

NS ima najvecu podrsku u Sarajevu zato sto tu ima najvise urbanog i modernog naroda.
A u mp3 ..
Trebaju probat u Parisu ili Londonu mozda Peckham :lol: :lol:
Pa vidi, Nasa stranka je od svih stranaka u BiH ideološki najbliza Parizu i Londonu.

SDA je, sa druge strane, bliza nekom azijskom gradu nego zapadnoevropskom, ideloski i civilizacijski gledano.
Well shit.
Da je kako nas " neeuropejce" vratiti odakle smo dosli a da se niko ne naljuti..
Neko " humano" preseljenje koje bi uklonilo "anomaliju" sa tla stare qrve Europe...
Pa da svi budu Paris i London :mrgreen:
User avatar
JohnnyS
Posts: 17498
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#49499 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 16:44
Kikibombona wrote: 08/03/2021 16:35
zlajaBHF wrote: 08/03/2021 16:29Pricas o liberalnim strankama, medjutim NS nije libelarna stranka.

NS se predstvlja kao liberalna ali ona to nije.

NS je stranka, koja podrzava i suruje sa rusiteljima ove drzave (Mostar.) Stranka ciji clanovi govore da borba ARBiH nije bila cista.
NS je stranka koja ima kadrove koje Bosnjake ne smatraju nacijom, kao sto ni priznaju bosanski jezik.

Da ne nabrajamo vise.

Liberalna stranka, takve stvari nikad nebi mogla dopustiti.
Biti proLGBT ne znaci biti liberalan. Treba mnogo vise od toga.

Osim toga, u mnogim drzavama konzervativne stranke okupljaju kremu drustva.
Lijevicarske stranke, znaci lijevo od Socijaldemokrata, vecinom okuplja uhljebe, koji bi sve na racun drzave, a nikako intelektualnu elitu.
Imas li dokaz da je NS digla ruku za rusitelje BiH? Dakle, lazes.

Imas li dokaz da je NS govorila protiv ABiH, daj mi to saopstenje? Opet lazes.

Koji kadrovi NS ne smatraju Bosnjake nacijom i koji negiraju bosanski jezik? Opet lazes.

Kod nacionalista je sve laz. Ali sve.

...

Koja stranka u BiH je liberalnija od Nase stranke :?: Molim odgovor.
NS je nedizuci ruku za probosanskog kandidata, indirektno podrzala HDZ u Mostaru. Isti onaj koji od 1993 pokusava od Mostara napraviti glavni grad HZHB.

Dokaz da je NS govorila protiv ARBiH imam. Intervju Irme Baralije, na radiju, kada je rekla da trebamo prestati misliti da je nasa (probosanska) borba bila cista. Osim te izjave, imamo i cinjenicu da je Irmi problem, to sto je Lovac bio ucesnik rata, i zato nije zeljela saradnju sa njegovom strankom. Ne znam kakvi ti jos dokazi trebaju. Znaci, laz posrtoji samo u tvojoj glavi, ja nisam taj koji laze.

Koji kadrovi ne smatraju Bosnjake nacijom? Ivana Maric
Treba li ici dalje?

Koja je stranka liberalnija od Nase stranke?
Nasa stranka nije liberalna.

Liberalna stranka se bori za bravo vehabija koliko i LGBT.
Znaci, ne boriti se samo za one koji su kao i ti, nego i za one druge....Znam da to tesko prolazi u mentalitetu koji je bogat primitivizmom i sebicnosti.
SDA im zato svesrdno u tom pomaže, zlobnici bi rekli, isto od 1993. A oni koji nisu zlobnici svakako bi primjetili kako su se "rušitelji" i "branitelji" u Mostaru dogovorili i sve između sebe podijelili.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#49500 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

konektovan wrote: 08/03/2021 16:48 Ma ovo je SDA podvalila Ivanu Nasoj stranci, garant...
A ne... To su se sami "usrećili".
Locked