Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#49401 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

Janjicar wrote: 08/03/2021 09:04 Kakav glup potez NS, čuuuj Bosnjaci izmislili ime :roll:
Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22777
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#49402 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by GandalfSivi »

Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49403 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Milenkov buraz wrote: 08/03/2021 09:05
Janjicar wrote: 08/03/2021 09:04 Kakav glup potez NS, čuuuj Bosnjaci izmislili ime :roll:
Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
Kada bi pristali na to da se izvinjvaju, tome kraja nikad ne bi bilo. Glupi su kao kurcev glavic ako se budu pravdali. Ivanu treba povuci kao kandidata i to je to. Tako ce i biti.

Da li se ekstremni nacionalisti ikome izasta pravdaju, a bas bi oni imali razloga za pravdanje.

...

Inace, SDA apologete vec 10 godina trube kako je NS na narednim izborima gotovo. Pedja bio upravnik ustaskog logora, bio cetnik, Bojan Bajić zeli smanjiti broj Bosnjaka, NS napravljena u Beogradu, i hiljade slicnih optuzbi. Ovo sa Ivanom Maric je hajka protiv NS br. 2756. Nista novo.

Glasaci NS su nesto drugacijeg razmisljanja nego sto nacionalisti misle. Stavise, ovakvi napadi sa ekstremne nacionalisticke strane JACAJU NS.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49404 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

GandalfSivi wrote: 08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Martina je mnogo gora od Ivane, ali to naravno nije problem za ekstremne SDA uhljeb nacionaliste jer je Zeljko njihov.

Mozes biti Pavle ili Maks, samo budi sa SDA i nema frke.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#49405 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 09:13
Milenkov buraz wrote: 08/03/2021 09:05
Janjicar wrote: 08/03/2021 09:04 Kakav glup potez NS, čuuuj Bosnjaci izmislili ime :roll:
Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
Kada bi pristali na to da se izvinjvaju, tome kraja nikad ne bi bilo. Glupi su kao kurcev glavic ako se budu pravdali. Ivanu treba povuci kao kandidata i to je to. Tako ce i biti.

Da li se ekstremni nacionalisti ikome izasta pravdaju, a bas bi oni imali razloga za pravdanje.

...

Inace, SDA apologete vec 10 godina trube kako je NS na narednim izborima gotovo. Pedja bio upravnik ustaskog logora, bio cetnik, Bojan Bajić zeli smanjiti broj Bosnjaka, NS napravljena u Beogradu, i hiljade slicnih optuzbi. Ovo sa Ivanom Maric je hajka protiv NS br. 2756. Nista novo.

Glasaci NS su nesto drugacijeg razmisljanja nego sto nacionalisti misle. Stavise, ovakvi napadi sa ekstremne nacionalisticke strane JACAJU NS.
Rekao sam ograde, ne izvinu ali hajde sada ode ti u drugu krajnost
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#49406 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Janjicar »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 09:13
Milenkov buraz wrote: 08/03/2021 09:05
Janjicar wrote: 08/03/2021 09:04 Kakav glup potez NS, čuuuj Bosnjaci izmislili ime :roll:
Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
Kada bi pristali na to da se izvinjvaju, tome kraja nikad ne bi bilo. Glupi su kao kurcev glavic ako se budu pravdali. Ivanu treba povuci kao kandidata i to je to. Tako ce i biti.

Da li se ekstremni nacionalisti ikome izasta pravdaju, a bas bi oni imali razloga za pravdanje.

...

Inace, SDA apologete vec 10 godina trube kako je NS na narednim izborima gotovo. Pedja bio upravnik ustaskog logora, bio cetnik, Bojan Bajić zeli smanjiti broj Bosnjaka, NS napravljena u Beogradu, i hiljade slicnih optuzbi. Ovo sa Ivanom Maric je hajka protiv NS br. 2756. Nista novo.

Glasaci NS su nesto drugacijeg razmisljanja nego sto nacionalisti misle. Stavise, ovakvi napadi sa ekstremne nacionalisticke strane JACAJU NS.
U svaku pricu o Bosnjacima uvlačite SDA, nepotrebno.
Nije SDA na braniku Bošnjaka kako bi mnogi od vas voljeli.
Bosnjaka je bilo i prije SDA a bit ce Bogami i poslije SDA.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49407 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Janjicar wrote: 08/03/2021 09:20U svaku pricu o Bosnjacima uvlačite SDA, nepotrebno.
Nije SDA na braniku Bošnjaka kako bi mnogi od vas voljeli.
Bosnjaka je bilo i prije SDA a bit ce Bogami i poslije SDA.
Naravno. 50% Bosnjaka uopste ne glasa. Veliki vecinu Bosnjaka ne zanima politika, nastoje da zarade za iole normalan zivot u teskim vremenima.

Da ispitas danas sve Bosnjake, stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih 90% nije za jebenu Ivanu Maric.

A ovu hajku u 90% slucajeva dizu SDA botovi koji su uvaljeni na budzet, smrde po kancelarijama i po zadatku skreću paznju sa nesposobnosti svojih poslodavaca.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#49408 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 09:26
Janjicar wrote: 08/03/2021 09:20U svaku pricu o Bosnjacima uvlačite SDA, nepotrebno.
Nije SDA na braniku Bošnjaka kako bi mnogi od vas voljeli.
Bosnjaka je bilo i prije SDA a bit ce Bogami i poslije SDA.
Naravno. 50% Bosnjaka uopste ne glasa. Veliki vecinu Bosnjaka ne zanima politika, nastoje da zarade za iole normalan zivot u teskim vremenima.

Da ispitas danas sve Bosnjake, stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih 90% nije za jebenu Ivanu Maric.

A ovu hajku u 90% slucajeva dizu SDA botovi koji su uvaljeni na budzet, smrde po kancelarijama i po zadatku skreću paznju sa nesposobnosti svojih poslodavaca.
De Kiki ohladi, pogledaj moje postove oko SDA, Bošnjak sam agnostik, ne idem u džamiju, nisam vjernik po SDA standardima, podržavam NS, glasao sam za NiP, ali ja *ebem svakom mater ko kaže da smo izmišljena nacija. :oops: To je ista ona ideologija koja je napravila genocid, nema su tu šta dalje raspravljati. :oops: Preko nekih stvari se ne prelazi!
Last edited by Milenkov buraz on 08/03/2021 09:32, edited 2 times in total.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17511
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#49409 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

GandalfSivi wrote: 08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Ako se ne varam i ovdje je imala profil s dosta problematičnim upisima...
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#49410 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ricken »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 08:44
Ricken wrote: 08/03/2021 08:37
Kikibombona wrote: 08/03/2021 08:30

Kakav crni DF, to je SDA satelitska stranka. Jbt, kao da zivis u Zanzibaru pa ne znas ko je DF. Inace, Zeljko Komsic prezire Dinu Konakovica, cak je kod Senada izvalio da Dino rastura kokain po Sarajevu. :D

Nasa stranka ce vazda imati pristalice u vecim BH gradovima. Uvijek je tu znacajan procenat onih kojima se gade nacija i vjera (kao sto sam recimo ja :D ), zatim imas dosta Bosanaca, ljudi liberalnih shvatanja, homoseksualaca, ljudi koji ne zele da njihov glas koalira sa SDA (NS je tu jedina sigurica), rokera i metalaca, ponekog zalutalog hipika itd.

Nasa stranka je itekako potrebna BiH kao opcija koja ce pomjerati granice i provocirati etno-vjersku vecinu koja je mentalno zaglavljena u proslom ili pretprošlom stoljecu.
Al se pomjeraju granice, ksenofobnim izjavama kandidata NS. Ja tu ne vidim pomjeranja granica. Dapače.
Ne mislim na ovaj slucaj. Ivana je pokazala sovinisticko lice i sama sebe izbacila iz utrke. Vjerujem da je NS nakon ovoga od nje odustala.

...

Ne mozes na osnovu jednog poteza, promasaja, suditi svima. To je kao da sudimo svim vjernicima jer su pojedini vjerski poglavari pedofili.

Ili imas ovaj zadnji slucaj sa vjernikom koji je prevario ljude. Da li su svi vjernici prevaranti.

...

A ekstremni nacionalisti, od kojih vrvi BiH, gledaju svaku sitnicu da dehumaniziraju druge i drugacije, da ih oznace kao izdajnike, nalijepe sve moguce etikete. Nasa sreca je da smo Evropa. Da smo recimo u Africi ili Aziji, ovi sto su dizali hajku na Irmu Baraliju bi ubijali neistomišljenike. :idea: To je taj mentalni sklop.
Može biti da si i upravu, ali zanimljive su i nedavne konstatacije predstavnika NS-a o izboru Željka Komšića, kao nametnutog člana predsjedništva BiH.

https://www.dnevnik.ba/teme/podcast-bur ... -o-cistoci

Ok, Komšić kao Komšić je ne bitan, profanisan, ali je zanimljiv koncept te građanske orjenatcije o legitmnom predstavljanju, nepravdi i nametanju nakon održanih općih izbora.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#49411 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by lavic »

Milenkov buraz wrote: 08/03/2021 09:05
Janjicar wrote: 08/03/2021 09:04 Kakav glup potez NS, čuuuj Bosnjaci izmislili ime :roll:
Ako se javno ne ograde od ovakvih izjava i stava idući izbore mogu okačiti političke kopačke o klin.
Ma ogradit ce se sigurno jer je politika kurva, jedno pricas a drugo radis/mislis, a svi vole laganu lovu.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#49412 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Janjicar »

Kikibombona wrote: 08/03/2021 09:26
Janjicar wrote: 08/03/2021 09:20U svaku pricu o Bosnjacima uvlačite SDA, nepotrebno.
Nije SDA na braniku Bošnjaka kako bi mnogi od vas voljeli.
Bosnjaka je bilo i prije SDA a bit ce Bogami i poslije SDA.
Naravno. 50% Bosnjaka uopste ne glasa. Veliki vecinu Bosnjaka ne zanima politika, nastoje da zarade za iole normalan zivot u teskim vremenima.

Da ispitas danas sve Bosnjake, stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih 90% nije za jebenu Ivanu Maric.

A ovu hajku u 90% slucajeva dizu SDA botovi koji su uvaljeni na budzet, smrde po kancelarijama i po zadatku skreću paznju sa nesposobnosti svojih poslodavaca.
Ma de jah klasicna prica, kad neko napadne Bosnjake treba sutjet i poklopiti se po usima jer eto SDA si bot i smrdis ako si protiv njih.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#49413 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Arachnoidea »

GandalfSivi wrote: 08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Pogotovo onih odvratnih postova o Srebrenici, fuj.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#49414 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

Arachnoidea wrote: 08/03/2021 09:39
GandalfSivi wrote: 08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Pogotovo onih odvratnih postova o Srebrenici, fuj.
Može link?
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#49415 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by The 51st State »

solidan preludij za koalicju nip sdp df na nastupajucim izborima, sto mozda nece biti lose, ovi hasisari ako smanje drogu mozda se nekad povrate.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#49416 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Janjicar wrote: 08/03/2021 09:38
Kikibombona wrote: 08/03/2021 09:26
Janjicar wrote: 08/03/2021 09:20U svaku pricu o Bosnjacima uvlačite SDA, nepotrebno.
Nije SDA na braniku Bošnjaka kako bi mnogi od vas voljeli.
Bosnjaka je bilo i prije SDA a bit ce Bogami i poslije SDA.
Naravno. 50% Bosnjaka uopste ne glasa. Veliki vecinu Bosnjaka ne zanima politika, nastoje da zarade za iole normalan zivot u teskim vremenima.

Da ispitas danas sve Bosnjake, stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ih 90% nije za jebenu Ivanu Maric.

A ovu hajku u 90% slucajeva dizu SDA botovi koji su uvaljeni na budzet, smrde po kancelarijama i po zadatku skreću paznju sa nesposobnosti svojih poslodavaca.
Ma de jah klasicna prica, kad neko napadne Bosnjake treba sutjet i poklopiti se po usima jer eto SDA si bot i smrdis ako si protiv njih.
Nisam rekao za forumase. Govorim uglavnom za fejsbuk jurisnike koji su pokrenuli par stotina hajki na NS preko kojekakvih grupa. Ispucali su sve zivo. 90% ljudi je odavno smoreno tim pricama.

Ivana nece biti izabrana i to je to, ali ce SDA kancelarijski uhljeb gusteri nastaviti jahati na ovoj priči.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#49417 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Arachnoidea »

Milenkov buraz wrote: 08/03/2021 09:40
Arachnoidea wrote: 08/03/2021 09:39
GandalfSivi wrote: 08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Pogotovo onih odvratnih postova o Srebrenici, fuj.
Može link?
Potrazit cu, evo nesto iz njenog opusa;

Za kakvo si ti uređenje BiH? Red je da znamo. Pačaš se u politiku, postaješ javna osoba pa nam lijepo reci bez okolo-kole priča, za točno, kakvo si ti uređenje BiH?

Ne trebaš detaljizirati, samo je bitno za kakav si sustav.

_________

Ja mislim da Treći s ovakvim budalama nećemo dobiti nikada.
Čović je ucjenjen od strane OHR, ostali su govna, narod preflegmatičan.

BIH je neodrživa.
U koju će se parampačad raspast, to ja ne mogu predviđati.
Konkretno sam za jačanje hrvatskog nacionalnog identiteta, za jedinicu u kojoj ću moći živjeti i disati normalno, i ovdje i u Srednjoj Bosni i u Posavini.
Kako će se to zvati i kad će postojati kao takvo, ne znam.

Udivljavanje Dodiku je sranje, ići tim putem manjeg otpora je jadno.
Ništa naučeno iz povijesti.
Idu u Rvackoj seljaci s traktorima po cijeloj zemlji da razjebu Zagreb zbog svojih sranja, a kod nas se ne može desetak intelektualaca dogovoriti da sjebu bagru koja ih muči godinama.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#49418 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Emiremir33 »

JohnnyS wrote: 08/03/2021 09:31
GandalfSivi wrote: 08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Ako se ne varam i ovdje je imala profil s dosta problematičnim upisima...
Martina Sopta ambasadorica u Češkoj Republici
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#49419 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 88Sioux »

“Čudan vakat dođe, politika kad stisne, došlo vrijeme da uhljebismo analitičare nezavisne

Ivana, naša srećo, ne bi ti u vlast, ni kad bi te neko nazor u nju meć*o

Ne bi ona od vlasti da se grebne, ali ne može da odoli onoj “lezi, da te jedem hljebe”

Analitičarka naša bježi ko đavo od partijskog stiska, ali joj državna plaća ipak mnogo bliska

A narod ko šljivi, nek u dijaspori traži spas,
nemamo svi našu stranku da ona misli na sve nas.”
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#49420 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by don vito »

Uopšte ne sumnjam da je i za ovaj kadrovski blam zaslužna Sabina Čudić.

Maknite više tu štetočinu, dokle će brukati Našu stranku i ovakvim blamovima davati alibi zločinačkoj organizaciji SDA da nastavlja uništavati naše živote.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17511
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#49421 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Emiremir33 wrote: 08/03/2021 10:11
JohnnyS wrote: 08/03/2021 09:31
GandalfSivi wrote: 08/03/2021 09:13 Btw, ni Komsiceva ambasadorica nije nista bolja, stavise dosta i gora, pretpostavljam da se malo stariji forumasi sjecaju njenih bisera po kamenjarskim portalima...
Ako se ne varam i ovdje je imala profil s dosta problematičnim upisima...
Martina Sopta ambasadorica u Češkoj Republici
Da, Bošnjake je svojevremeno nazivala obrezancima. Samo što ona sad ima halal certifikat, a Marićka nema. Ali da se mene pita, ako je Ivani i promijenila mišljenje, treba je pustiti niz vodu, prevelik je ovo uteg.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49422 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

cyprus wrote: 08/03/2021 03:11
Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:46Pa i jesmo jedan narod, Bošnjaci i van BiH, i tada je naše srce kucalo kao jedno.
Ne kažem da niste, i to nije sporno... Ono što jeste sporno za mene je sljedeće - kada je Grad Sarajevo postao stolni grad bošnjačkog naroda? Ja o tome nisam obavješten, pa bih stvarno volio da se to formalizira, ako je zaista tako, kako ne bih više bio zbunjen ovakvim porukama...

Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:46Kada je ona omladina, Hrvati, se ugušila plinom za novu godinu meni nije bilo ništa neobično da iz Širokog ili Čapljine većinski narod u tim gradovima šalju malo drugacije poruke nego iz Sarajeva, Tešnja ili Maglaja i zna se zašto. Mi možemo napisati milion verzija podrške Srbiji, Hrvatskoj, Turskoj, Americi, Njemačkoj ali neće sazdržati pojam narod.
Prvo, zašto redukuješ značaj Sarajeva kao GLAVNOG GRADA DRŽAVE Bosne i Hercegovine, komparirajući ga sa Čapljinom, Širokim, Tešnjom ili Maglajem? Zamolio bih te da još jednom promisliš da li je ovakva argumentacija zaista korisna gledano sa aspekta političkog stajališta sa kojeg nastupaš... Drugo, nije li tragično stradalim Posušacima bilo Sarajevo glavni grad, a ne Čapljina? Zbog čega bi to po tebi Sarajevo trebalo slati drugačije (pretpostavljam hladnije) poruke u odnosu na Čapljinu? Ako Sarajevo istinski pretendira da bude glavni grad svim Bosancima i Hercegovcima, onda je moje skromno mišljenje da ovo ne bi smio biti slučaj (mada ja u principu u ovom slučaju stvarno nemam zamjerku na reakciju Sarajeva, nego na tvoje 'rezoniranje')...
Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:46Dodik godinama govori da Sarajevo nije srpski glavni grad, Čović da je Mostar stolni hrvatski grad ali se odmah diže frka ako se podrži Sandžak kada je najteže i na to još većinski narod u Sarajevu doda još poruku drugom većinskom narodu tamo.
Dodik govori ovo, Čović govori ono - i ti im faktički daš za pravo, usvojiš njihovu retoriku etnoteritorijalizacije, i kriva ti Naša stranka za nešto :-) Jebiga, ne ide to tako...
Sarajevo nije samo glavni grad, Sarajevo je i jedan od gradova koje je Armija RBiH odbranila gdje je velik broj Bošnjaka iz BiH i Sandžaka bilo. Sarajevo nije samo glavni grad nego je i jedan od gradova gdje Bošnjaci mogu slobodno disati gdje nisu etnički očišćeni i to im niko nema pravo da oduzme da se na bilo koji nacin oduže.
Sarajevo je grad koji je bio obasjan raznim zastavama i raznim simbolima od turskih preko hrvatskih pa do američkih nakon terorističkih napada, prirodnih katastrofa ili određenih svečanosti sa natpisima da su prijateljske zemlje ali će i ubuduće ako se nešto desi vezano za Sandžak ili pokrajine gdje su Bošnjaci većina i dalje slati podrška sa natpisom da podržavaju svoj narod.

Ako je normalno i prihvatljivo da američka ambasada sa ambasadorom homoseksualcem na čelu okači veliku LGBT zastavu kao znak podrške uoči gay parade iako u Sarajevu mnogi nisu gay onda može o u takvom Sarajevu gdje žive stotine hiljade Bošnjaka da daju podršku svom narodu.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#49423 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Grean »

cyprus wrote: 08/03/2021 03:11
Hank Paldum wrote: 08/03/2021 02:46Pa i jesmo jedan narod, Bošnjaci i van BiH, i tada je naše srce kucalo kao jedno.
Ne kažem da niste, i to nije sporno... Ono što jeste sporno za mene je sljedeće - kada je Grad Sarajevo postao stolni grad bošnjačkog naroda? Ja o tome nisam obavješten, pa bih stvarno volio da se to formalizira, ako je zaista tako, kako ne bih više bio zbunjen ovakvim porukama...

Da te informisem posto si mozda prespavao Dejton.

Sarajevo je glavni grad BiH, sto znaci glavni grad Bosnjaka, Srba i Hrvata koji zive u BiH ali je istovremeno definisan kao jedan od kantona sa bosnjackom vecinom, bas kao sto je Siroki npr. (ne Mostar, vazno je ovo podvuci da se ne bi brkale babe i zabe) u kantonu sa hrvatskom vecinom.

Znaci sem sto je glavni grad BiH Sarajevo je i jedan od pet kantona sa bosnjackom vecinom po vazecem ustavu a kao najveci grad samim tim i centar svim Bosnjacima pa i onim izvan BiH. Nema tu nista skriveno i samo je zbunjujuce za one koji bi da mijenjaju vazeci ustav ali samo u Sarajevu, Tuzli, Zenici.
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#49424 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by don vito »

The 51st State wrote: 08/03/2021 09:44 solidan preludij za koalicju nip sdp df na nastupajucim izborima, sto mozda nece biti lose, ovi hasisari ako smanje drogu mozda se nekad povrate.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ako ljuljanovi ublehaši nekim slučajem pređu cenzus, mislim da Konaković jedva čeka da se udruži s onima koji su ga stranim ambasadama cinkali kao antisemitu i koji su bili i ostali SDA kukavičije jaje
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 10147
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#49425 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bosanac sa dna kace »

Milenkov buraz wrote: 08/03/2021 08:04 Usrala je sa ovim i šefa i stanicu :roll: prihvatajući terminlogiju genocida, RAdovana Karadžića i te politike koja Bošnjake smatra izmišljenom nacijom. E moja Ivana...
Tačno tako!
Locked