Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#49326 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Velkoski »

pa i nije, ali svakako joj je kompletno izlaganje na nekakvom broken ingrišu

uopšte joj ponuditi mjesto je vrhunac gluposti
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#49327 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

Konakovicu odjebi ove mrzitelje bosnjaka vampire da ih ugasimo na izborima, sve ide NiPu.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#49328 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

Sto meni niko ne ponudi dogradonacelnicko mjesto da odbijem?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#49329 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

Black swan wrote: 07/03/2021 23:59 Sto meni niko ne ponudi dogradonacelnicko mjesto da odbijem?
Zato sto nisi Srbin, Hrvat u Sarajevu
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#49330 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tutku »

Znao sam da se Ivanino ime vrti kao o potencijalnoj dogradonacelnici na preporuku NS, no u to nisam htio vjerovati. Nazalost, danas vidimo da su joj ponudili, NS sa ovim rukovodstvom nastavlja sunovrat i propast.

Koliko znam, sdp je imao za preporuciti prof Saina za ovu poziciju, no NS im nije htjela prepustiti da daju takvog nestranackog kandidata, vec odlucise predloziti svoju, nestranacku Ivanu.

Dovoljno je uporediti jednu samoprozvanu analiticarku sa javne uprave iz Vogosce Ivanu Maric i gospodina (u punom smislu te rijeci) koji je zaduzio grad i drustvo uopce, prof. Saina.

Alal vam vera!
last mohicans
Posts: 18246
Joined: 09/08/2012 23:19

#49331 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by last mohicans »

Pa forum im izvor informacija i društvene mreže.Najprije se ovdje i na njenom omiljenom twiteru postalo.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#49332 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Gerro »

spinel_ wrote: 07/03/2021 23:40
Gerro wrote: 07/03/2021 23:33 Nasa stranka polako gubi povjerenje citavog grada, ovaj potez im nije trebao, ali koji qrac se ovaj tokmak mjesa gdje mu nije mjesto. Stvarno je glupav Nurkic
+1 Nurkic posebna sorta. U sve se mijesa, svadja se s navijacima, komentarise sve i svasta. Samo jos nijednom nije prozvao zelene uhljebe. :-)
Nije prozvao zelenase jer podrzava ono sto zastupaju.
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#49333 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

Bye bye Ivana, i NS....hebote kome ja glas dam.. :-)
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#49334 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nero Histrion »

Velkoski wrote: 07/03/2021 23:57 pa i nije, ali svakako joj je kompletno izlaganje na nekakvom broken ingrišu

uopšte joj ponuditi mjesto je vrhunac gluposti
Engleski joj je taraba, sokiran sam, NS nije ovo trebalo.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#49335 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Velkoski »

Nivelacija wrote: 08/03/2021 00:00
Black swan wrote: 07/03/2021 23:59 Sto meni niko ne ponudi dogradonacelnicko mjesto da odbijem?
Zato sto nisi Srbin, Hrvat u Sarajevu
au contraire :mrgreen:
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#49336 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kox »

tutku wrote: 08/03/2021 00:02 Znao sam da se Ivanino ime vrti kao o potencijalnoj dogradonacelnici na preporuku NS, no u to nisam htio vjerovati. Nazalost, danas vidimo da su joj ponudili, NS sa ovim rukovodstvom nastavlja sunovrat i propast.

Koliko znam, sdp je imao za preporuciti prof Saina za ovu poziciju, no NS im nije htjela prepustiti da daju takvog nestranackog kandidata, vec odlucise predloziti svoju, nestranacku Ivanu.

Dovoljno je uporediti jednu samoprozvanu analiticarku sa javne uprave iz Vogosce Ivanu Maric i gospodina (u punom smislu te rijeci) koji je zaduzio grad i drustvo uopce, prof. Saina.

Alal vam vera!
Prof. Željko Šain sa ekonomskog fakulteta ? Divan čovjek, pedagog i kao što si rekao gospodin.
Kakav fail.
Last edited by kox on 08/03/2021 00:14, edited 1 time in total.
Novak20
Posts: 15239
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#49337 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

Naravno da im ovo nije trebalo. Bolje da su našli nekoga tko lijepi plakate za NS od 2008.
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#49338 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by desni »

Falatara naprimjer :lol: :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49339 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

cyprus wrote: 07/03/2021 23:50
Hm, since when is "found out" = "izmisliti"? :-D
Ne cudi me da je tebi i vama iz NS ovo okej.

Ne cudi me i da manipulisete. Njen engleski je ocigledno los, i moglo bi se tumaciti na razlicite nacine, da nije prije toga rekla, "something new"......Cuj nesto novo....

Ja sam davno uvidio na ideologija ove stranke u sebi nosi veliku opasnost, Kada sam prvi put cuo stavove poput ovih, od strane NS simpatizera, nisam mogao da vjerujem. NS ideologija udara u temelje drzave BiH i probosanskog naroda.
Udara na identitet Bosnjaka i drugih koji BiH smatraju svojom domovinom. I to sve radi iz Sarajeva, sto sve cini opasnijim.

Kod njih se ne radi o nesposobnosti, lapsusima itd. Radi se o nakaradnoj ideologiji, koja izlaz vidi u podilazenju politici iz Zagreba i Beograda.

Bojim se izbora 2020. Ne zato sto ce NS razvaliti izbore, ali nisam siguran koliko kosta Konakovic i koliko ce im uticaja dati. Ne kazem da ce im pustiti da rade sta hoce, ali jednostavno ga ne poznajemo dovoljno. Do sad je vodio kantonalnu politiku, ali na drzavnom nivou je druga prica, i ulog je mnogo veci....

NS je pun tipova kao ova Ivana Maric.....Prodat ce Bosnjake i drzavu, ako im se ukaze prilika
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#49340 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 00:19...Ja sam davno uvidio na ideologija ove stranke u sebi nosi veliku opasnost...
:lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49341 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

cyprus wrote: 08/03/2021 00:23
zlajaBHF wrote: 08/03/2021 00:19...Ja sam davno uvidio na ideologija ove stranke u sebi nosi veliku opasnost...
:lol:
Ne mozete preboljeti da su Bosnjaci nacija, a da je Bosanski njihov jezik, a?

Znam sta kontas.....Lijepa stara vremena :D
statixx
Posts: 9819
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#49342 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Prpa.ba wrote: 07/03/2021 23:31 Ova ce cim presahnu fondovi preseliti u Zagreb i pisati tirade o ugrozenosti. Isto kao Vlaisavljevicka koja promovise kulturu dijaloga u Sarajevu, a onda bjezi u Istocno Sarajevo da odmori od arapa.

Cestitke kolegama iz SDA na odlicnom i brzom raskivanju Maricke, nadam se da ce NS sama odustati od ove hodajuce katastrofe koju sekunda dijeli od ozbiljnog izljeva netrpeljivosti prema Bosnjacima koji bi NS bacio ispod izbornog cenzusa.
:thumbup:
mahalik
Posts: 2008
Joined: 12/09/2009 16:48

#49343 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mahalik »

svakog dana NIP je bliža SDA a ovi idu ispod cenzusa
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#49344 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hemel »

Pedja subara drzi kontinuitet.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49345 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 00:27
cyprus wrote: 08/03/2021 00:23
zlajaBHF wrote: 08/03/2021 00:19...Ja sam davno uvidio na ideologija ove stranke u sebi nosi veliku opasnost...
:lol:
Ne mozete preboljeti da su Bosnjaci nacija, a da je Bosanski njihov jezik, a?

Znam sta kontas.....Lijepa stara vremena :D
Jezik je bosanski, ne Bosanski.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#49346 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 00:27
cyprus wrote: 08/03/2021 00:23
zlajaBHF wrote: 08/03/2021 00:19...Ja sam davno uvidio na ideologija ove stranke u sebi nosi veliku opasnost...
:lol:
Ne mozete preboljeti da su Bosnjaci nacija, a da je Bosanski njihov jezik, a?

Znam sta kontas.....Lijepa stara vremena :D
Ponovo ti skrećem pažnju da zaista nema nikakve potrebe da me persiraš... Osjećam se onda nekako nekulturno što ne persiram i ja tebe... Ali dobro, ako baš insistiraš, možemo i na Vi, mada mi zaista takav način konverzacije ne odgovara :)

Što se tiče ostalog - nemam ništa protiv toga što su Bošnjaci nacija, ne negiram to, ne boli me to... Iz čega si ti to iščitao ptice znaju...

Nemam ništa ni protiv bosanskog jezika, naprotiv - on je i moj (i to, po svemu sudeći, više nego tvoj)... Opet, iz čega crpiš svoje insinuacije - blage veze nemam, ali moram zaista ponoviti da su ni na čemu zasnovane! Znam ja da nacionalno ostrašćenim individuama indukcija i dedukcija idu malo teže, al jebemu - probaj se potrudit malo... Najlakše je odmah zviz proizvoljnu etiketu :) To možeš i na običnim društvenim mrežama - na forumu se ipak očekuje nešto viši kognitivno-retorički nivo...
Last edited by cyprus on 08/03/2021 00:43, edited 5 times in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#49347 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Velkoski »

zlajaBHF wrote: 08/03/2021 00:19
cyprus wrote: 07/03/2021 23:50
Hm, since when is "found out" = "izmisliti"? :-D
Ne cudi me da je tebi i vama iz NS ovo okej.

Ne cudi me i da manipulisete. Njen engleski je ocigledno los, i moglo bi se tumaciti na razlicite nacine, da nije prije toga rekla, "something new"......Cuj nesto novo....

Ja sam davno uvidio na ideologija ove stranke u sebi nosi veliku opasnost, Kada sam prvi put cuo stavove poput ovih, od strane NS simpatizera, nisam mogao da vjerujem. NS ideologija udara u temelje drzave BiH i probosanskog naroda.
Udara na identitet Bosnjaka i drugih koji BiH smatraju svojom domovinom. I to sve radi iz Sarajeva, sto sve cini opasnijim.

Kod njih se ne radi o nesposobnosti, lapsusima itd. Radi se o nakaradnoj ideologiji, koja izlaz vidi u podilazenju politici iz Zagreba i Beograda.

Bojim se izbora 2020. Ne zato sto ce NS razvaliti izbore, ali nisam siguran koliko kosta Konakovic i koliko ce im uticaja dati. Ne kazem da ce im pustiti da rade sta hoce, ali jednostavno ga ne poznajemo dovoljno. Do sad je vodio kantonalnu politiku, ali na drzavnom nivou je druga prica, i ulog je mnogo veci....

NS je pun tipova kao ova Ivana Maric.....Prodat ce Bosnjake i drzavu, ako im se ukaze prilika
ovi su samo glupi i glume nekakav elitizam dok tvoji svjesno prodaju državu i Bošnjake još od 1995.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49348 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

ultima_palabra wrote: 08/03/2021 00:31
zlajaBHF wrote: 08/03/2021 00:27
cyprus wrote: 08/03/2021 00:23

:lol:
Ne mozete preboljeti da su Bosnjaci nacija, a da je Bosanski njihov jezik, a?

Znam sta kontas.....Lijepa stara vremena :D
Jezik je bosanski, ne Bosanski.
Slusaj, imam 4 razreda bosanske skole, medjutim nivo mog bosanskog nije mnogo ispod vas, koji ste zavrsili fakultete po Sarajevu, Travniku i Tuzli. Osim bosanskog, pricam 4 jezika, pored srpskog, hrvatskog i crnogorskog :)

I ti ces sad mene omalozavati na osnovu jezickog (ne)znanja. Okani me se, molim te!
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49349 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Velkoski wrote: 08/03/2021 00:38

ovi su samo glupi i glume nekakav elitizam dok tvoji svjesno prodaju državu i Bošnjake još od 1995.
Nije istina da se radi o glupostima.

Ovo sto rade je svjesno i sa ciljem.

Ovakve napade na Bosnjake, nazvati "glupostima" je naivno.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#49350 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Velkoski »

Dobro.

Koji je cilj iza imenovanja Ivane? :mrgreen: Da ih svi prozivaju da su glupi k'o kurac ili?
Locked