Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#49326 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
pa i nije, ali svakako joj je kompletno izlaganje na nekakvom broken ingrišu
uopšte joj ponuditi mjesto je vrhunac gluposti
uopšte joj ponuditi mjesto je vrhunac gluposti
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#49327 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Konakovicu odjebi ove mrzitelje bosnjaka vampire da ih ugasimo na izborima, sve ide NiPu.
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#49328 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sto meni niko ne ponudi dogradonacelnicko mjesto da odbijem?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#49329 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zato sto nisi Srbin, Hrvat u Sarajevu
-
tutku
- Posts: 1359
- Joined: 18/06/2011 12:10
#49330 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Znao sam da se Ivanino ime vrti kao o potencijalnoj dogradonacelnici na preporuku NS, no u to nisam htio vjerovati. Nazalost, danas vidimo da su joj ponudili, NS sa ovim rukovodstvom nastavlja sunovrat i propast.
Koliko znam, sdp je imao za preporuciti prof Saina za ovu poziciju, no NS im nije htjela prepustiti da daju takvog nestranackog kandidata, vec odlucise predloziti svoju, nestranacku Ivanu.
Dovoljno je uporediti jednu samoprozvanu analiticarku sa javne uprave iz Vogosce Ivanu Maric i gospodina (u punom smislu te rijeci) koji je zaduzio grad i drustvo uopce, prof. Saina.
Alal vam vera!
Koliko znam, sdp je imao za preporuciti prof Saina za ovu poziciju, no NS im nije htjela prepustiti da daju takvog nestranackog kandidata, vec odlucise predloziti svoju, nestranacku Ivanu.
Dovoljno je uporediti jednu samoprozvanu analiticarku sa javne uprave iz Vogosce Ivanu Maric i gospodina (u punom smislu te rijeci) koji je zaduzio grad i drustvo uopce, prof. Saina.
Alal vam vera!
-
last mohicans
- Posts: 18246
- Joined: 09/08/2012 23:19
#49331 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa forum im izvor informacija i društvene mreže.Najprije se ovdje i na njenom omiljenom twiteru postalo.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#49332 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#49333 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Bye bye Ivana, i NS....hebote kome ja glas dam.. 
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#49335 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
au contraire
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#49336 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Prof. Željko Šain sa ekonomskog fakulteta ? Divan čovjek, pedagog i kao što si rekao gospodin.tutku wrote: ↑08/03/2021 00:02 Znao sam da se Ivanino ime vrti kao o potencijalnoj dogradonacelnici na preporuku NS, no u to nisam htio vjerovati. Nazalost, danas vidimo da su joj ponudili, NS sa ovim rukovodstvom nastavlja sunovrat i propast.
Koliko znam, sdp je imao za preporuciti prof Saina za ovu poziciju, no NS im nije htjela prepustiti da daju takvog nestranackog kandidata, vec odlucise predloziti svoju, nestranacku Ivanu.
Dovoljno je uporediti jednu samoprozvanu analiticarku sa javne uprave iz Vogosce Ivanu Maric i gospodina (u punom smislu te rijeci) koji je zaduzio grad i drustvo uopce, prof. Saina.
Alal vam vera!
Kakav fail.
Last edited by kox on 08/03/2021 00:14, edited 1 time in total.
-
Novak20
- Posts: 15239
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#49337 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Naravno da im ovo nije trebalo. Bolje da su našli nekoga tko lijepi plakate za NS od 2008.
- desni
- Posts: 1626
- Joined: 10/03/2012 01:21
#49338 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Falatara naprimjer

-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#49339 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne cudi me da je tebi i vama iz NS ovo okej.
Ne cudi me i da manipulisete. Njen engleski je ocigledno los, i moglo bi se tumaciti na razlicite nacine, da nije prije toga rekla, "something new"......Cuj nesto novo....
Ja sam davno uvidio na ideologija ove stranke u sebi nosi veliku opasnost, Kada sam prvi put cuo stavove poput ovih, od strane NS simpatizera, nisam mogao da vjerujem. NS ideologija udara u temelje drzave BiH i probosanskog naroda.
Udara na identitet Bosnjaka i drugih koji BiH smatraju svojom domovinom. I to sve radi iz Sarajeva, sto sve cini opasnijim.
Kod njih se ne radi o nesposobnosti, lapsusima itd. Radi se o nakaradnoj ideologiji, koja izlaz vidi u podilazenju politici iz Zagreba i Beograda.
Bojim se izbora 2020. Ne zato sto ce NS razvaliti izbore, ali nisam siguran koliko kosta Konakovic i koliko ce im uticaja dati. Ne kazem da ce im pustiti da rade sta hoce, ali jednostavno ga ne poznajemo dovoljno. Do sad je vodio kantonalnu politiku, ali na drzavnom nivou je druga prica, i ulog je mnogo veci....
NS je pun tipova kao ova Ivana Maric.....Prodat ce Bosnjake i drzavu, ako im se ukaze prilika
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
-
statixx
- Posts: 9819
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#49342 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Prpa.ba wrote: ↑07/03/2021 23:31 Ova ce cim presahnu fondovi preseliti u Zagreb i pisati tirade o ugrozenosti. Isto kao Vlaisavljevicka koja promovise kulturu dijaloga u Sarajevu, a onda bjezi u Istocno Sarajevo da odmori od arapa.
Cestitke kolegama iz SDA na odlicnom i brzom raskivanju Maricke, nadam se da ce NS sama odustati od ove hodajuce katastrofe koju sekunda dijeli od ozbiljnog izljeva netrpeljivosti prema Bosnjacima koji bi NS bacio ispod izbornog cenzusa.
-
mahalik
- Posts: 2008
- Joined: 12/09/2009 16:48
#49343 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
svakog dana NIP je bliža SDA a ovi idu ispod cenzusa
- Hemel
- Posts: 6605
- Joined: 08/11/2003 00:00
- Location: prije i poslije tobe ista
#49344 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pedja subara drzi kontinuitet.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#49345 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Jezik je bosanski, ne Bosanski.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#49346 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ponovo ti skrećem pažnju da zaista nema nikakve potrebe da me persiraš... Osjećam se onda nekako nekulturno što ne persiram i ja tebe... Ali dobro, ako baš insistiraš, možemo i na Vi, mada mi zaista takav način konverzacije ne odgovara
Što se tiče ostalog - nemam ništa protiv toga što su Bošnjaci nacija, ne negiram to, ne boli me to... Iz čega si ti to iščitao ptice znaju...
Nemam ništa ni protiv bosanskog jezika, naprotiv - on je i moj (i to, po svemu sudeći, više nego tvoj)... Opet, iz čega crpiš svoje insinuacije - blage veze nemam, ali moram zaista ponoviti da su ni na čemu zasnovane! Znam ja da nacionalno ostrašćenim individuama indukcija i dedukcija idu malo teže, al jebemu - probaj se potrudit malo... Najlakše je odmah zviz proizvoljnu etiketu
Last edited by cyprus on 08/03/2021 00:43, edited 5 times in total.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#49347 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ovi su samo glupi i glume nekakav elitizam dok tvoji svjesno prodaju državu i Bošnjake još od 1995.zlajaBHF wrote: ↑08/03/2021 00:19Ne cudi me da je tebi i vama iz NS ovo okej.
Ne cudi me i da manipulisete. Njen engleski je ocigledno los, i moglo bi se tumaciti na razlicite nacine, da nije prije toga rekla, "something new"......Cuj nesto novo....
Ja sam davno uvidio na ideologija ove stranke u sebi nosi veliku opasnost, Kada sam prvi put cuo stavove poput ovih, od strane NS simpatizera, nisam mogao da vjerujem. NS ideologija udara u temelje drzave BiH i probosanskog naroda.
Udara na identitet Bosnjaka i drugih koji BiH smatraju svojom domovinom. I to sve radi iz Sarajeva, sto sve cini opasnijim.
Kod njih se ne radi o nesposobnosti, lapsusima itd. Radi se o nakaradnoj ideologiji, koja izlaz vidi u podilazenju politici iz Zagreba i Beograda.
Bojim se izbora 2020. Ne zato sto ce NS razvaliti izbore, ali nisam siguran koliko kosta Konakovic i koliko ce im uticaja dati. Ne kazem da ce im pustiti da rade sta hoce, ali jednostavno ga ne poznajemo dovoljno. Do sad je vodio kantonalnu politiku, ali na drzavnom nivou je druga prica, i ulog je mnogo veci....
NS je pun tipova kao ova Ivana Maric.....Prodat ce Bosnjake i drzavu, ako im se ukaze prilika
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#49348 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Slusaj, imam 4 razreda bosanske skole, medjutim nivo mog bosanskog nije mnogo ispod vas, koji ste zavrsili fakultete po Sarajevu, Travniku i Tuzli. Osim bosanskog, pricam 4 jezika, pored srpskog, hrvatskog i crnogorskog
I ti ces sad mene omalozavati na osnovu jezickog (ne)znanja. Okani me se, molim te!
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#49350 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Dobro.
Koji je cilj iza imenovanja Ivane?
Da ih svi prozivaju da su glupi k'o kurac ili?
Koji je cilj iza imenovanja Ivane?
