Hank Paldum wrote: ↑07/03/2021 21:13Naravno, samo Srbi i Hrvati smiju pominjati narode i ugroženosti.
Eno i Boška, članica Njihove Stranke otvoreno o nepravdi nad Hrvatima i niko ne vidi ništa sporno, još je hvale Hrvatica a građanka a čim neko od Bošnjaka pomene nešto slično onda je pokusaj nabacivanja grižnje savjesti. Već prežvakano gdje više nikoga to ne tangira.
Evo čovjek par komentara unazad postavi da je Ivana lajkovala nacionalistički tweet ali to ćemo normalno ignorisati
Tamo neki novi izmišljeni Bošnjaci.
Ovo nama 4ka potura.
"Its something new that they found out".
Uljudbeno ugrozbenim rječnikom.
