Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49001 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Meni je stvarno drago da tako otvoreno pisete, i da se ljudi uvjere da ste partneri, znaci NS i HDZ.

Ja vas razumijem. Borite se za ono u sto vjerujete.
Jedino zelim da gradjani BiH uvide da Nasa Stranka nije probosanska opcija, nego alat u rukama Dragana Covica i Milorada Dodika.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49002 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 14:44 Meni je stvarno drago da tako otvoreno pisete, i da se ljudi uvjere da ste partneri, znaci NS i HDZ.

Ja vas razumijem. Borite se za ono u sto vjerujete.
Jedino zelim da gradjani BiH uvide da Nasa Stranka nije probosanska opcija, nego alat u rukama Dragana Covica i Milorada Dodika.
JA I?
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#49003 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

ultima_palabra wrote: 22/02/2021 14:28 De ba ne citirajte ga vise...
U pravu si. Ne treba hraniti trolove.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49004 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 14:44
Jedino zelim da gradjani BiH uvide da Nasa Stranka nije probosanska opcija, nego alat u rukama Dragana Covica i Milorada Dodika.
U pravu si. Baš kao što si ti alat u rukama SDA i Bakira Izetbegovića.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49005 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Evenine wrote: 22/02/2021 14:47
ultima_palabra wrote: 22/02/2021 14:28 De ba ne citirajte ga vise...
U pravu si. Ne treba hraniti trolove.
ma samo pitati sta dalje vidite da su nas otkrili
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49006 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Škobo Habu wrote: 22/02/2021 14:40

U Mostaru dvije najjače stranke su SDA i HDZ. Sve ostale stranke nemaju većeg uticaja nego li kroz koaliranje.

DF, NS ili SDP su minorne stranke, same na političkoj sceni, na području Mostara. Jedino ih koalicije ili priklanjanje krupnim ribama spašava od outsiderske pozicije.

Ponavljam još jednom, NS u Mostaru nije nikoga izdala. To je najobičniji spin. Suština je u tome da je SDA precjenila vlastite mogućnosti, odnosno nadala se povoljnijem izbornom rezultatu, ali ih je u računici sjeb'o BH Blok. Onda su prijetnjama i ucjenama pokušali da dobiju sve ostale kako bi osigurale vlastitog gradonačelnika.
Mozemo se neslagati, ali zasto pises neistine cijelo vrijeme?

Prvo SDA kandidat, sto je nije tacno! Niti je clan SDA, niti ga je SDA kandidovala. Mislim, ako cem diskutovati, onda ne razumijem zasto se sluzis tim?

Koalicija za Mostar prijetnjama pokusala da dobije gradonacelnika? Ovo je sve samo ne istina. Cista manipulacija.

Koalicija za Mostar prije izbora ponudila zajednicki program i koaliciju NS i SDP.

Nakon sto je rasturila SDP i NS na izborima, Koalicija za Mostar ponovo ponudila koaliciju i da zajedno cine vlast. NS i SDP odbili.

NS i SDP ponude rotirajuceg gradonacelnika, a Koalicija za Mostar prihvati, a onda NS odbije taj svoj prijedlog.


Znaci, Koalicija za Mostar je prije i nakon izbora ucinila sve kako bi se ujedio probosanske snage, medjutim NS to odbija. Za rezultat imamo HDZ-ovog gradonacelnika jos 4 godine. Da napomenem bio je vec 12 godina i to neglasanjem SDP-a.

Znaci..... treba biti slijep pa neviditi sta se desava i za koga radi Nasa stranka.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49007 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Kako mogu biti probosanske snage u Hercegovini? :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49008 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 14:50
Škobo Habu wrote: 22/02/2021 14:40

U Mostaru dvije najjače stranke su SDA i HDZ. Sve ostale stranke nemaju većeg uticaja nego li kroz koaliranje.

DF, NS ili SDP su minorne stranke, same na političkoj sceni, na području Mostara. Jedino ih koalicije ili priklanjanje krupnim ribama spašava od outsiderske pozicije.

Ponavljam još jednom, NS u Mostaru nije nikoga izdala. To je najobičniji spin. Suština je u tome da je SDA precjenila vlastite mogućnosti, odnosno nadala se povoljnijem izbornom rezultatu, ali ih je u računici sjeb'o BH Blok. Onda su prijetnjama i ucjenama pokušali da dobiju sve ostale kako bi osigurale vlastitog gradonačelnika.
Mozemo se neslagati, ali zasto pises neistine cijelo vrijeme?

Prvo SDA kandidat, sto je nije tacno! Niti je clan SDA, niti ga je SDA kandidovala. Mislim, ako cem diskutovati, onda ne razumijem zasto se sluzis tim?

Koalicija za Mostar prijetnjama pokusala da dobije gradonacelnika? Ovo je sve samo ne istina. Cista manipulacija.

Koalicija za Mostar prije izbora ponudila zajednicki program i koaliciju NS i SDP.

Nakon sto je rasturila SDP i NS na izborima, Koalicija za Mostar ponovo ponudila koaliciju i da zajedno cine vlast. NS i SDP odbili.

NS i SDP ponude rotirajuceg gradonacelnika, a Koalicija za Mostar prihvati, a onda NS odbije taj svoj prijedlog.


Znaci, Koalicija za Mostar je prije i nakon izbora ucinila sve kako bi se ujedio probosanske snage, medjutim NS to odbija. Za rezultat imamo HDZ-ovog gradonacelnika jos 4 godine. Da napomenem bio je vec 12 godina i to neglasanjem SDP-a.

Znaci..... treba biti slijep pa neviditi sta se desava i za koga radi Nasa stranka.
jeste mi smo bande ustaskih bojovnika i cetnicki placenici
jesmo li jos nesto?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49009 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

ultima_palabra wrote: 22/02/2021 14:52 Kako mogu biti probosanske snage u Hercegovini? :mrgreen:
To se i HDZ pita....

Vama je tesko objasniti neke stvari. Zasto Bosanski jezik, zasto probosanske snage...
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#49010 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Sutra u Sarajevu sastanak Izetbegovića i Čovića, na stolu Izborni zakon

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sutra-u ... /210222082

Eeeevo gaaaaa
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#49011 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Evenine wrote: 22/02/2021 14:31
JohnnyS wrote: 22/02/2021 14:28 Ja bih samo da javno zahvalim NS što su nam doveli HDZ na vlast u Mostaru. Bio sam malo skeptičan, strah me je bilo da će dati glas pravednicima iz SDA, ali odabrali su ipak naše uzp-ovce. Hvala im još jednom. Preimenovati ćemo ulicu Mile Budaka u Peđe Kojevića. Sljedeće čemu se nadam jest da nam konačno omoguće treći entitet. Evo, samo da zlaja, patton i ostali analitičari to ne dojave široj javnosti, jer onda ništa od toga. Pozdravljam vas sve s našim starim pozdravom, dogodine u trećem...
Za zastupnicki dom spremni!
Oj hrvatska mati
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49012 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 14:58
ultima_palabra wrote: 22/02/2021 14:52 Kako mogu biti probosanske snage u Hercegovini? :mrgreen:
To se i HDZ pita....

Vama je tesko objasniti neke stvari. Zasto Bosanski jezik, zasto probosanske snage...
bukvalno al bukvalno niko nije spomenuo bosanski jezik u negativnom smislu :D
mozda bi vi da se zove bosnjacki?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49013 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Evenine wrote: 22/02/2021 15:23 Sutra u Sarajevu sastanak Izetbegovića i Čovića, na stolu Izborni zakon

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sutra-u ... /210222082

Eeeevo gaaaaa
ma jok to je kojovic kakav bakir
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49014 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

JohnnyS wrote: 22/02/2021 15:37
Evenine wrote: 22/02/2021 14:31
JohnnyS wrote: 22/02/2021 14:28 Ja bih samo da javno zahvalim NS što su nam doveli HDZ na vlast u Mostaru. Bio sam malo skeptičan, strah me je bilo da će dati glas pravednicima iz SDA, ali odabrali su ipak naše uzp-ovce. Hvala im još jednom. Preimenovati ćemo ulicu Mile Budaka u Peđe Kojevića. Sljedeće čemu se nadam jest da nam konačno omoguće treći entitet. Evo, samo da zlaja, patton i ostali analitičari to ne dojave široj javnosti, jer onda ništa od toga. Pozdravljam vas sve s našim starim pozdravom, dogodine u trećem...
Za zastupnicki dom spremni!
Oj hrvatska mati
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
i tompson omiljeni glazbenik :D
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#49015 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

foxlife wrote: 22/02/2021 15:45
JohnnyS wrote: 22/02/2021 15:37
Evenine wrote: 22/02/2021 14:31

Za zastupnicki dom spremni!
Oj hrvatska mati
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
i tompson omiljeni glazbenik :D
Ne može Thompson, ima pjesmu zove se Bosna :D
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#49016 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

JohnnyS wrote: 22/02/2021 15:37
Evenine wrote: 22/02/2021 14:31
JohnnyS wrote: 22/02/2021 14:28 Ja bih samo da javno zahvalim NS što su nam doveli HDZ na vlast u Mostaru. Bio sam malo skeptičan, strah me je bilo da će dati glas pravednicima iz SDA, ali odabrali su ipak naše uzp-ovce. Hvala im još jednom. Preimenovati ćemo ulicu Mile Budaka u Peđe Kojevića. Sljedeće čemu se nadam jest da nam konačno omoguće treći entitet. Evo, samo da zlaja, patton i ostali analitičari to ne dojave široj javnosti, jer onda ništa od toga. Pozdravljam vas sve s našim starim pozdravom, dogodine u trećem...
Za zastupnicki dom spremni!
Oj hrvatska mati
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
:lol: :lol:

Zovi zovi, samo zovi
Svi ce za te sokolovi
Glas dati

Vlada KS preko veledrogerija planira nabaviti AstraZeneca i Sputnik V vakcine

https://www.klix.ba/vijesti/bih/vlada-k ... /210222058

Jos jedan pokusaj rusenja drzave od strane NS. Ovi nece stati.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49017 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

JohnnyS wrote: 22/02/2021 15:48
foxlife wrote: 22/02/2021 15:45
JohnnyS wrote: 22/02/2021 15:37

Oj hrvatska mati
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
i tompson omiljeni glazbenik :D
Ne može Thompson, ima pjesmu zove se Bosna :D
ma to je da zavaramo trag
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49018 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Evenine wrote: 22/02/2021 15:48
JohnnyS wrote: 22/02/2021 15:37
Evenine wrote: 22/02/2021 14:31

Za zastupnicki dom spremni!
Oj hrvatska mati
Nemoj tugovati
Peđa će nam treći dati
:lol: :lol:

Zovi zovi, samo zovi
Svi ce za te sokolovi
Glas dati

Vlada KS preko veledrogerija planira nabaviti AstraZeneca i Sputnik V vakcine

https://www.klix.ba/vijesti/bih/vlada-k ... /210222058

Jos jedan pokusaj rusenja drzave od strane NS. Ovi nece stati.
da smo nabavili respiratore vec bi srusili drzavu
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49019 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

moramo javiti u stab da nas je larson neki iz uppsale provalio
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#49020 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Inače, apropo ove priče o probosanskim snagama u Mostaru, ne mogu se oduprijeti dojmu kako je dio Bošnjaka Mostara olako prepustio Hrvatima monopol na hercegovački identitet
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#49022 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Image

Zlaji pune ruke posla. Valja pokrivati dvije kote.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#49023 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Evenine wrote: 22/02/2021 16:13 Image

Zlaji pune ruke posla. Valja pokrivati dvije kote.
svestran igrac moze u vrbanjusi da igra
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#49024 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sigma90 »

Evenine wrote: 22/02/2021 15:23 Sutra u Sarajevu sastanak Izetbegovića i Čovića, na stolu Izborni zakon

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sutra-u ... /210222082

Eeeevo gaaaaa
Bice i za ovo cetvorka kriva. U ocima SDA. :lol:
palermo
Posts: 25348
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#49025 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

Je li ovo stvarno četvrka najavljuje zajednički nastup na izboprima 2022 godine ?

Je li glasači Naše stranke shvataju šta to znači ?
Locked